Peršokti prie turinio


Savo liutuko garso sistema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 346

#81 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 17:34

Kolkas orginali.
  • 0
... labai piktas diedas...

#82 Svečias_Darielis_*

Svečias_Darielis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 09 - 21:10

visiskas orginalas su juostiniu mageliu :P , planuojama keisti pradziai nors mageli bent CD kad eitu klausyti :D
  • 0

#83 Svečias_madek_*

Svečias_madek_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 10 - 09:33

pas mane kol kas priekis: komponentai 16tukai hertz, gale pora elipsiu magnat 4 juostu :) galas dar normaliai neistaliuotas todel truksta zemu siek tiek, tokie orai tai kazkaip salta prie masinos dirbt, reiks palange keist ir gaubtus po elipsem kaip nors instaliuot <_< ir dar magas blaupunktas (turejau, turiu ir turesiu blaupunkta) :D pavasari numatoma instaliuot stiprintuva 4+1 isejimu + suba :) nors reiks paziuret gal uzteks ir elipses i gaubtus ikist tai gal uzteks tu zemu dazniu :)
  • 0

#84 Svečias_Abash_*

Svečias_Abash_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 17 - 23:08

buvo orginali is pradziu, buvau lig ir patenkintas, bet nusipirkus nauja mage norejosi truputi garso, juolab mano klausoma muzika gerai skamba tik dideliu garsu, tai vat experimentui issitampiau laidus, kol draugas pardaves iesko kitos masinos isidejau jo sioki toki stiprintuva ir namu kino sistemos tokia kolonele per visa bagazine, bet cia tik laikinai. Vasarai manau reiktu kazka savo susideti, geras garsas man patinka :)
  • 0

#85 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2007 sausio 28 - 13:14

Stovi original prieky kolonkės, bet gale išimtos .... tai klausimas kokio dydžio elipsės į galą dedasi ? kiek žinau yra dviejų išmatavimų elipsės tai katros į pežus ? ir gal netgi kas turit ką parduot ? papigiai ... kadangi nedarysiu super truper sistemos - gerai aparatūrai reiktų dar visas duris ir t.t. išklot antirezonansinėm medžaigom ir t.t. .... o dar gresia naujo auto gavimas darbovietėj .... P406 96m sedanas.
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#86 Mindio

Mindio
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 71
  • Vieta:Vilnius-Panevėžys-Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD '96

Parašyta 2007 sausio 29 - 09:14

Na pas mane tai kukliai: pioneer magas 1 klases ir pioneer kiausai gale. Tai jei ne demonstruotis pries ka nors, o klausytis muzikos tai pakankamai. Na nebent kartais noretusi kad zemu butu daugiau!
  • 0
P 306 1.9 XRdt Ex: P 306 1.8 Ex: P 406 2.1 TD

#87

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 05 - 09:19

Pas mane puge : Gale t.y bagazineje Subas Raveland 700max 500 rms. Du kiausiniai INFINITY PO 150WATU. salia guli stipras Raveland 1.2 kilovato 4 isejimai ir tt. Priekije gamyklines koloneles, groja nuo mago. Magas soniukas 6 Linijiniai isejimai ;) Zveriukas Galutinis rezultatas tox, kad masinoje paleidus visa garsa sedeti neimanoma ...Stoja sirdis Vaziuojant per veidrodelius nieko nematai, nes nuo vibracijos belenkas darosi ... p.s Ravelandas tikrai nera sudas :D
  • 0

#88 Svečias_RicardasZ_*

Svečias_RicardasZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 13:24

Na kol kas tik paties sukalta dezute su Magnat subu 200W RMS ir 300 RMS W stiprintuveliu.
  • 0

#89 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 09 - 14:13

Turu isidejes i savo 205 magnetola - "Blaupunkt Freestyler E2 travel pilot", front sound - "Axton coaksial", rear sound - a hren jego znajet kokios ten elipses - 'no name' praktiskai, bet zverys! Truksta man tik maaazo subuko, bo perplys liutukas...Realiai - skamba nuostabiai svariai ir kokybiskai!(aisku - nuo iraso priklauso)...
  • 0

#90 quattro.lukas

quattro.lukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ+Peugeot 205 GTI, Opel Monza

Parašyta 2007 vasario 16 - 23:26

bumcikbumcikbumcik viskas gerai, ale grotuvo linijiniai nusvilo. :( laukiu finansinio pagerejimo, pirksiu kita grotuva ;] dabar siaip 'Melynataska' isidejes, kuriame veikia tik radija, bet ir lineikos nors veikia :P :lol:
  • 0
remontuoju masiniukus, Kaunas

.LS. Peugeot 205 CJ/GTi 1.9 '94/'92, Opel Monza 3.0 '84, (dar 2 Peugeot 205, vienas bendzas, kitas dyzelis), Kaunas
Nuotrauka

Reikalingi.lt FotoManija.lt

#91 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 16 - 23:35

O sekanti apklausa bus kas ir kur laiko savo liutus :D :D :D Pas mani orginali radija ir dvi kolionkes da uz mane senesnes :blush: Vaziuojant reik varikliaus klausyt ^_^
  • 0

#92 kentasxxxx

kentasxxxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 151
  • Vieta:Lietuva, Kaunas
  • Automobilis:peugeot 106

Parašyta 2007 vasario 17 - 13:06

S-90 du blynaj ir stipriakas 2x100w geriau nei "kilovatinis" lupa... :mellow:
  • 0
205 Rallye 1.9 GTi... vienas vargas ir 0 malonumo ----- Sold
Slideshow
405 Gri---------------------------------------------------Trashed
Audi 90 Quattro antroji legenda :D ----------------------- Sold
Honda civic ------------------------------------------------- Sold
Peugeot 106 0.9 ---------------------- Apseisim be raketos :)
Peugeot 405 mi16 ----------------------------------------- Sold
Renault Clio -------------------------------------------------Sold
Bmw e34 535 ----------------------------------------------- Sold
Bmw e34 525 ------------------------ oi zajabys aparatas, sold
Peugeot 106 ale quicksilver --------------------------- daily car

#93

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 17 - 14:43

S-90 du blynaj ir stipriakas 2x100w geriau nei "kilovatinis" lupa... :mellow:

del kilovato galiu daug ir nobodziai gincytis ....nemanau, kad s90 pranoksta 1000w-1 kilovata :D
  • 0

#94 Pauliens

Pauliens
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 112
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 605 2.5TD 1997m.

Parašyta 2007 vasario 26 - 08:45

Pas mane tai priekyje spicialkos pakambintos aukstiem hertz daugiau i dureles idetos orginalios vidutines , gale kiausiniai blaupunkt bagazine du stiprikai , kondikas , ir subas :)
  • 0

#95 Svečias_studentazzz_*

Svečias_studentazzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 07 - 17:02

Na pas mano 106 originaliai buvo tik koloneles priekyje, tai dar gale isidejau elipses "kilowatines" :D na, mageli isidejau toki pakenciama, ir man puikiausiai to pakanka :)
  • 0

#96 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2007 kovo 07 - 18:17

del kilovato galiu daug ir nobodziai gincytis ....nemanau, kad s90 pranoksta 1000w-1 kilovata :D

turbut langus yra isidejes plastmasinius :)
  • 0

#97 Svečias_Bratka_*

Svečias_Bratka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 11 - 18:09

pas mano peziu 206 prie ir gale vibe komponentai su piscialkom prieki vibe gale clarion bosas jvs stiprintuvas vokiskas xetec naujas magas jvc su touch screenu aparatura sudeta ypac kokybiska tai atitinka garsas sklindantis is manom piziaus ideliai sudeta bei investuota nemazai pinigeliu kuriu tikrai negailiu savo peziui
  • 0

#98 Svečias_corradas_*

Svečias_corradas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 22:16

kolkas standartas
  • 0

#99 Avdrius

Avdrius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 67
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c 3.0

Parašyta 2007 kovo 19 - 22:27

a 406c ir standartas laaabai neblogai cik cik daro... :D
  • 0

#100 Svečias_SUNSTAR_*

Svečias_SUNSTAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 22:45

Kaip 206 "mama" pagimde taip ir stovi :D (ta prasme kolonkes su mage). Ir labai noriu kasetnika pakeist i original CD. Gal kas turit kakiu minciu.......
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0