Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 406 coupe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#1 zetonasz

zetonasz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:peugoet 406 coupe

Parašyta 2014 kovo 17 - 17:05

Sveiki, taigi nutiko autoįvykis, kuriame esu nukentėjusiojo vaidmenyje.. Man praktiškai sumaitotas visas priekinis bamperis, skilęs perpus beveik vienoje vietoje, keletos dalių trūksta, kai kur skersai skilęs, priekinė fara kleba, atidžiau negalėjau apžiūrėti, nes kapotas po įvykio neatsidaro, šiek tiek pakilęs į viršų.. priešrūkinė skilus. Taigi norėčiau jūsų paklausti, kokia preliminari būtų draudiminė išmoka tikima gaut bei už kiek pačiam be jų siūlomų autoservisų pagalbos tvarkymo? p.s masina 1999 antros puses. bamperis tas su grotelemis plasmasinėmis

Šį pranešimą redagavo zetonasz: 2014 kovo 17 - 17:05

  • 0

#2 Taskento

Taskento
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 130
  • Vieta:Šilalė - Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 sedanas, 2005m. Peugeot 406 coupe, 1999m.

Parašyta 2014 kovo 17 - 18:32

Turėtu gautis nemažai, bet rekomenduočiau imti serviso paslaugas po tokio įvykio, nes suvargsi dėl visko.
  • 0

#3 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 kovo 18 - 18:49

Patartina su nepriklausomais ekspertais pasikalbėti, kad apžiūrėtų. Dažniausiai pakankamai nemažai gali prirašyti. Tada bus matyt, ar ne geriau yra parduot už automobilio, patyrusio eismo įvykį vertę ir pasiimt iš draudimo pinigus, ar tvarkyti ir važinėt su tvarkyta. Jeigu neiššovę AirBag, gal ir nieko baisaus tam priekiui? Kažkada draugui į BMW e39 galinę arką įvažiavo kažkoks žioplas diedukas. Gavo iš draudimo apie 4.000, pardavė mašiną pusdykiui už 5.000(turėjo galimybę išsiimt viską iš mašinos, tik kažkodėl to nedarė.. - turėtų dar 1.000 dėl magnetolos, žemadažnio ir pan. Katalizatoriai...), bendrai 9.000 žodžiu gavosi. Tuo metu jo mašinos rinkos vertė būtų buvusi 8.000 Tai kaip ir išlošė, sakyčiau.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#4 zetonasz

zetonasz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:peugoet 406 coupe

Parašyta 2014 kovo 18 - 19:57

airbagai neišovė, viskas vietoje, tiesiog bamperis sumaitotas, o ji gauti nežmoniškai sunku, fara kliba, priesrukinė skilus i 10 dalių, kapotas neatsidaro bei ant kapoto priekio prie bamperio dazai kaltininko masinos bei nežymus įlenkimas.. tačiau vis tiek bandysiu traukt kaip už pilną rekonstrukciją.
  • 0

#5 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 kovo 18 - 23:00

airbagai neišovė, viskas vietoje, tiesiog bamperis sumaitotas, o ji gauti nežmoniškai sunku, fara kliba, priesrukinė skilus i 10 dalių, kapotas neatsidaro bei ant kapoto priekio prie bamperio dazai kaltininko masinos bei nežymus įlenkimas.. tačiau vis tiek bandysiu traukt kaip už pilną rekonstrukciją.

Kaip ir sakiau - kreipkis pas nepriklausomus ekspertus. Jeigu kapotas neatsidaro ir pan, gal įrašys kokį radiatoriaus pastūmimą, gal ir lanžeroną paminės.. žiūrėk paskaičiuos už kapotą, bamperiuką - dažymas, sparnas - dažymas, priešrūkinis, žibintas(čia šiaip pofik - galima puikiai sutvarkyti - paklausk klubiečio Bosas - mes jam mirtinai įtvirtinom žibintus :)

Realiai skaitau taip plius minus orientaciniai:
Kapotas - 150-300
Kapoto dažymas - 200
Bamperis - 200-400
Bamperio dažymas - 200
Sparnas - 60-100
Sparno dažymas - 200
Žibintas - 80-120 (tavasis žibintas neremontuojamas ir yra tinkamas tik išmetimui - teoriškai)
Priešrūkinis - 60-100
Kapoto spyna - 50

Manau, kad šnekėti remonto atžvilgiu vertėtų pradėti tik nuo kokių min. 1700lt (juk dar nematei, kas darosi po kapotu) - gal kokį radiatorių užkabino ar pan..

p.s. tai yra mano nuomonė ir aš jai pritariu
p.p.s. dalių kainas aš parašiau labai apytiksliai, tvarkant naudotomis ir pan..
p.p.p.s. šiaip apskritai gerai būtų foto pamatyt, kad plius minus galima būtų konkrečiau pasakyt. Dažniausiai po avarijų kai kurios dalys puikiausiai atsilanksto atgal, susilituoja, susitvirtina ir važinėja žmonės laimingi ir pamiršta apie tai, kad kažkada galvą sukt dėl to reikėjo :)

p.p.p.p.p.s. :D Jeigu reiktų kėbulo dalių, gali bandyt pasiklaust pas šitą žmogutį ;)

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2014 kovo 18 - 23:31

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#6 zetonasz

zetonasz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:peugoet 406 coupe

Parašyta 2014 kovo 18 - 23:55

http://www.imgur.com/7IJNK6V
http://www.imgur.com/z8lt6zy
http://www.imgur.com/17191nS
http://www.imgur.com/n9p1ASH
http://www.imgur.com/oQSIxGp
http://www.imgur.com/hPC3m6U

Viskas maždaug taip, tik apatinėje buferio dalyje nėra kniedžių ir dvi atplaišos dalys belikusios, p.s kapoto priekinė tik dalis ilenkta šiek tiek ir dažai matosi, galima įžiūrėti
  • 0

#7 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 kovo 19 - 00:11

Tai nesmarkiai čia visai :) Jeigu pinigų nemažai paskaičiuos, manau labai neblogas variantas būtų imt pinigus ir tvarkytis esamą buferį, žibintą tik sutvirtint, o priešrūkinį pasikeist :good: Dėl kapoto tik neaišku, realiai tikrai eitų atitiesint ir, galbūt atpoliruot pavyktų be jokių dažymų. :lyzht:
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#8 zetonasz

zetonasz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:peugoet 406 coupe

Parašyta 2014 kovo 19 - 10:58

Tai va, va aš apie pinigus tik ir galvoju, na bandysiu juos spausti kiek eina daugiau
  • 0

#9 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Parašyta 2014 kovo 19 - 17:04

galiu tik is savo puses pasidalinti patirtim...perbrauke man per dureles ir sparna - nieko ypatingo jug netaisysiu as jos kaip nauja taisyciau. draudimas paprase foto, pasiule ~ 600 lt. nuvaziavau i servisa, servise priskaiciavo ~ 1500, draudimui apie tai pasakiau, kad jei 600 duos, tvarkysiu servise. tai pasiule 1200. juos ir paemiau.
  • 0

#10 zetonasz

zetonasz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:peugoet 406 coupe

Parašyta 2014 kovo 19 - 17:22

o aš galiu pasirinkti taisyti ne tik jų išvardintuose servisuose, bet ir savo pasirinktam ? t.y ar po pasiūlymo pirmo draudiko, jo atsisakius, aš nuveždamas į savo pasirinktą servisą paklausti apie sąmatos dydį tvarkant pas juos, tai juos įpareigoja sumokėti sumos dalį taisant savo pasirinktam? Ar draudikas gali pasakyti, vežk pas mūsų, o jeigu ten sąmatos dydis didesnis už draudiko pasiūlymą, tai tik tuomet jį didiną, atsižvelgiant, kad nuspręsiu visgi remontuotis servisę ir dėl to jiems minusas?
  • 0

#11 zetonasz

zetonasz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:peugoet 406 coupe

Parašyta 2014 kovo 19 - 17:46

žalų vertinimo ekspertas savo protokole užrašė, kad reikia keisti priekinį bamperį, priešrūkinę, farą priekinę, valstybinio ženklo sutvirtinimą bei ženklą. Taipogi reikia dažyti priekinį bamperį, dažytį pažeistą kapoto dalį, aišku ji nusivalys manau, bei tvarkytį variklio gaubta. Kokia sumą orientuokis klubiečiai ? Su kuria galima sutikti ir dar išlost?
  • 0

#12 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 kovo 20 - 02:31

žalų vertinimo ekspertas savo protokole užrašė, kad reikia keisti priekinį bamperį, priešrūkinę, farą priekinę, valstybinio ženklo sutvirtinimą bei ženklą. Taipogi reikia dažyti priekinį bamperį, dažytį pažeistą kapoto dalį, aišku ji nusivalys manau, bei tvarkytį variklio gaubta. Kokia sumą orientuokis klubiečiai ? Su kuria galima sutikti ir dar išlost?

Šakokis dėl VISO kapoto dažymo, o ne dalies. O jeigu dalies kapoto - tokiu atveju knisk protą dėl poliravimo. Kažkada broliukui į 106xsi žiemą įslydo žmogus. Bamperio gabaliukas nuskilo. Parašė draudimas 800lt. Čia manau 1600-1700lt į rankas gavus galima labai neblogai susisukt.

Čia aišku yra tik mano nuomonė. Gal kiti ką geriau pasiūlys.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#13 Whisky

Whisky
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Vieta:Gargždai-Vilnius
  • Automobilis:Rover 75

Parašyta 2014 kovo 20 - 13:59

http://imgur.com/A1DTcRX Buvau gavęs nuo džipo į nosį prieš kūčias. Defektiniam akte surašė: pakeist kapotą, difuzorių, lempą (korpusas ir laikikliai nulūžinėję), apdailos juostelę, juodą buferiuką, groteles. Už visa tai pasiūlė 1400 Lt. Tai buvo Lietuvos Draudimas. Bandžiau išprašyt daugiau, nes kai nuvariau pas tėvo brolį į Inchcape Motors, tai jie paskaičiavo 3500 Lt jei bus dedamos visos originalios dalys, kurioms servisas užsideda 20 proc. antkainį dar. Beje, jei dedi naujas originalias dalis, tai reikia iš savo lėšų 30 proc. sumos padengt. Taip nurodė LD. Bet žalos vertintojas nesileido į kalbas ir sakė daugiau neduos, nes jam labiau apsimoka mokėt servisui dvigubai nei, kad sumokėtų man. Tai pasirinkau tvarkytis servise, nes ir garažiniai tik už 1500 Lt sakė galėtų tai sutvarkyt.
Žodžiu taip: originalus kapotas su dažymu kainuoja 1000 Lt. Maniškiui nerado nei originalaus, nei laužyne nerado, tai įmetė Taivanio gamybos :D. Gavosi 500 Lt. Lempa 200 Lt, grotelės 20 Lt, difuzorių užklijavo, nes buvo mažytė tik skylutė, apdailos juostelės 2 su dažymu 50 Lt, juodą buferiuką irgi perdažė, nes keist neapsimokėjo. Kai uždėjo kapotą pamatė, kad ir sparnas vienas čiut pūstas yra. Atitampė, bet dažai nubyrėjo :D Perdažė žodžiu. Viskas atsiėjo 2800 Lt. Gavau dar dovanų naujas groteles bei apdailos juosteles :D Automobilį išsiurbė, nuplovė ir nupoliravo :clap:
Tos išmokos labai nuo auto vertės priklauso. Pažįstamam nubraukė galinį buferį Mazdai 3, tai davė 600 Lt, nors pažeidimas vos matosi ir papoliravus nieko nebeliktų. Kitam nubraukė duris nesmarkiai 2004 c-klasės mersui, tai davė 1600 Lt.

Šį pranešimą redagavo Whisky: 2014 kovo 20 - 14:01

  • 0

Peugeot 206 1,4i '06 fuel_icon_1_2115.png
Rover 75 2,0 CDT (A) '01  fuel_icon_1_3885.png
Chevrolet Cruze LT 2,0 TD AT '11


#14 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Parašyta 2014 kovo 20 - 20:41

realiai tu kupu kebulo detales nera brangios plius jei gerai supratau ir spalva nera deficitine, gal pavyks tiesiog prisiderinti is kito auto :) jei gerai pamenu savo situacija tai taisytis galejau ir savo pasirinktame servise jei gerai pamenu draudimas tik PVM nesumoka paciam reikia klot.(patikslinkit jei klystu)
  • 0

#15 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2014 kovo 20 - 20:49

realiai tu kupu kebulo detales nera brangios plius jei gerai supratau ir spalva nera deficitine, gal pavyks tiesiog prisiderinti is kito auto :)
jei gerai pamenu savo situacija tai taisytis galejau ir savo pasirinktame servise jei gerai pamenu draudimas tik PVM nesumoka paciam reikia klot.(patikslinkit jei klystu)

Šiaip draudimas pirmiausiai ir siūlo tuos servisus su kuriais yra sudarę sutartis. Bet tvarkytis gali bet kur realiai, ir jokių pvm pačiam mokėti nereikia. Ir nėra tokio dalyko kaip dalies detalės dažymas. Pažeista dalis dažoma VISA.
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#16 zetonasz

zetonasz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:peugoet 406 coupe

Parašyta 2014 kovo 20 - 21:24

Turėčiau ryt sulaukti pasiūlymo ir paprašęs sąmatos pažiūrėsiu ar pritaikė visos kapoto dalies dažymą, ar nusuko kažką;/
  • 0

#17 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2014 kovo 20 - 21:53

...ar pritaikė visos kapoto dalies dažymą, ar nusuko kažką;/

Na nebūna DALIES dažymo. Detalės dažymas/ darbas 350LT.
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#18 zetonasz

zetonasz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:peugoet 406 coupe

Parašyta 2014 kovo 20 - 21:59

Na aš ir tiksliai nepamenu ką tas ekspertas įrašė į protokolą... Nes tiksliai pamenu variklio gaubto remontą/tvarkymą ir dažymą(tiksliai negaliu pasakyti ar buvo minėta visa dalis)
  • 0

#19 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2014 kovo 20 - 22:08

Na aš ir tiksliai nepamenu ką tas ekspertas įrašė į protokolą... Nes tiksliai pamenu variklio gaubto remontą/tvarkymą ir dažymą(tiksliai negaliu pasakyti ar buvo minėta visa dalis)

Keičiamų/ tvarkomų/ remontuojamų detalių defektavimo aktą gavai, supažindino?
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#20 zetonasz

zetonasz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 19
  • Automobilis:peugoet 406 coupe

Parašyta 2014 kovo 20 - 22:29

davė pasirašyti tik lapą su dalykais, kad bus tvarkoma/keičiama, asmeninės kopijos nedavė.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0