Peršokti prie turinio


Nuotrauka

DIAGBOX programine iranga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 67

#21 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2014 balandžio 23 - 19:24

tai paaishkink kuom skiriasi DIAGBOX nuo PP2000? tarkim jungiantis prie 2009 m. p407 ?

As tai sakyciau niekuom nesiskiria plius tas diagboxas visiskas lagas
  • 0

#22 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 balandžio 24 - 00:24

Paprasčiausiai diagnostikai dažniausiai yra naudojami lievi ir atliekami nereikalingi kompai visokie, todėl tokios ganėtinai neprivestos ir neoptimizuotos programos, dar tikriausiai ir kiniečių nelabai vykusiai aplaužytos, kaip šitos, su tais senukais lėtai ir vartosi. Vakar su savo minėtu kompuku be virtualizacijos hardwarinės ir su vistiek Virtual xp mode - testavau draugo C5 2,0i 100kw, RFN variklis. Tai gyvi parametrai, net tokie kaip apsukos, atsinaujina gal kas 5s, čia su Lexia3 programa, o ne diagbox. Diagboxas išvis būtų laginęs kaip velns. Monster - šuds su bruknėm iš tokios nuomonės, kuri babkių valdoma. Kad taip tikrai yra, matau iš teiginio: "kas naujesnis , tas geresnis faktas". Kuklumo tamstai netrūksta tikrai. Tai matoma iš to, kad dalykų gerumas ir gerumo lyginimas yra nuomonė, o šiuo atveju ji priimama už faktą ir išreiškiama viešai. O kaip ten su intelektu?

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2014 balandžio 24 - 00:24

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#23 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2014 balandžio 24 - 18:21

...........kam tu tuos kiniecius mini ,vykes ar nevykes produktas , kaip pirkome taip pirksime , dar reik zinot is kur pirkti , ir ka perki ..... ............ sukurk ka nors geriau , kad nebutu bruknes ; ............ pirma kart girdziu lexia 3 programa , viskas aisku su tavimi jai tau lexia 3 programa , tada kam tau isvis cia reikejo rasyti , cia turbut norejai pasakyti pp2000 ( lexia 3 ) o tai digbos bus ( lexia 4 ) programa , kaip as su tavimi galiu kalbeti apie intelkta ; dabar kitas ieskos lexia 3 programos , savaite nemiegos vistiek neras . ssd harda isidek nelagins - o kas pas mane nelagina su juom... ...as dariau pezuj deagnostika su ,,delfi,, programa , daba tu galvok su kuom as dariau ja , ir ka as turejau omenyje .

Šį pranešimą redagavo Monster: 2014 balandžio 24 - 18:25

  • 0

#24 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2014 balandžio 24 - 18:37

Pas mane gyvi parametrai nelagina :) Monster - klausima uzdaviau ;) Kuom skiriasi DIAGBOX nuo PP2000? tarkim jungiantis prie 2009 m. p407 ?
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#25 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2014 balandžio 24 - 18:39

isesmes abi programos - niekuom nesiskiria , o man pasakyk I skur gauti programa lexia 3 ? nes matai vien alagina tipo , kita tik iki 2010m. masinas mato , mazu parsisiusciau lexia 3 programa ta atstotu abudu minusus ir neriektu gincitys , beadle isisprestu ir zmonem aiskiau butu . minusas zinai koks yra bet gal cia daugiau vartotojo problema o ne pp2000 , mano laptopas 1m. senumo samsungas , tikrai geri duomenis ssd hardas ir t... bet ekranas 10.1 ir instaliaves pp2000 pacia programa rodo ant ekrano puses jos beveik , nu truksta jos trekcdalio , ji lieka apacioje ir near nei juostos sonnies kad paleisti zemiau ar su mazinus rezoliucija vistiek neistampo nepadaro kad visa pp2000 programa matytusi , skirta ji 15.4 moniku manau maziausia rezoliucija , tad as asmeniskai naudoju diagbox . nes su pp2000 neina net modelio pasirinkti man .

Šį pranešimą redagavo Monster: 2014 balandžio 24 - 18:55

  • 0

#26 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2014 balandžio 24 - 19:54

LEXIA nei lagina nei blogai rodo :) Lagina diagas truputi. bet norma tik uzhknisa tas mini lagas kaip kad namie kompas buna letas, neta spaudi o turi sekunde laukti :)
Del ekrano tai naudoju laptopa 12.1 colio DELLIUKA rodo normaliai ir lexia ir pp2000 per visa ekrana ir viska matau labai gerai ir viskas telpa :)
Apie LEXIA - 3

2 minutes 17 sekundziu kadras tau rodo kad yra LEXIA - 3
LEXIA skirta citroen modeliams,pp2000 peu peu.
diagboxas apima abu.
Skirtumo jungtis iki 2010 m. automobilimas nera jokio visishkai ta pati sh mato ir ta pati programuoja.
po 2010 m gimusiems auto skirtas diagboxas.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#27 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2014 balandžio 26 - 20:28

liaxia 3 yra neprograma ir manes negydyk .
https://www.google.l...i...tml;500;500
programa parduoda :)
https://www.google.l...i...tml;600;600
Pas daktarus nueik .

Šį pranešimą redagavo Monster: 2014 balandžio 26 - 20:42

  • 0

#28 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2014 balandžio 26 - 23:46

faktas ,
jeigu kas pirksite sia diena geriausia naujausia http://www.ebay.co.u...=item3ce05ae460 ( programa :) ) veikia , be stabdziu su diagbox v7.40ver. kosmosas cia sia diena . Firmware 4.3.2

Šį pranešimą redagavo Monster: 2014 balandžio 26 - 23:54

  • 0

#29 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2014 balandžio 27 - 00:08

Monster tu durnas ar koki shuda? Ar tau kaip asilo beretei reikia 10 kartu aishkinti o paskui per kupra su pagaliu patiesnti?Bo zhiuriu nesupranti tu lietuviu kalbos. Gal tau airishku dialektu paaishkinti?

Šį pranešimą redagavo kokonas: 2014 balandžio 27 - 00:10

  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#30 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 balandžio 27 - 01:37

Gryna asilo beretė, ir paskui kaip ir kiekvieno intelektualo pokalby, kai parodomas kvailumas - atgal siūloma prilėkt, atvaryt arba šiaip pasismaukyt kumščiais. Nežinau aš, kaip tas įrenginys vadinasi, lexia ar ne lexia (ant pačio įrenginio tai rašo Actia), bet žinau, kad programa, kuri valdo tą įrenginį, skirta testuoti citroenams, yra lexia. Numeris 3 yra programos karta, Lexia 3, kaip ir Windows 7, po to dar eina laida (release), versija ir pan. Aš citroenams kolkas žaidžiu su Lexia 3.45, paskui gal updateinsiu, jei bus poreikio. Jei čiūrkiškas klonas kainuoja 100 svarų, tai eina jie nafig, koks jis ten bebūtų. Normaliam servisiukui tikrai gali būti įperkamas originalas, kažkur 1500-2000Lt. Turėtų jau ir jungtis prie visko, net ir pačių seniausių ir plikiausių komplektacijų.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#31 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 balandžio 27 - 06:39

Papildau, kinietis kinieciui nelygu. Mano china irgi, bet dar nera buve kad neprisijungciau. Pries perkant prasykit vidines platos foto. Taip sakant yra Clone ir Clone of the Clone. Aisku mano klonas kainavo 550lt, freim reitas minimum 4 atsinaujinimai parametru per sekunde. P.S. laginimo beda, kad naudojat virtualus. P.P.S vaikai, gyvenkime draugiskai :pug:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#32 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 balandžio 27 - 09:31

Papildau, kinietis kinieciui nelygu. Mano china irgi, bet dar nera buve kad neprisijungciau. Pries perkant prasykit vidines platos foto. Taip sakant yra Clone ir Clone of the Clone.

Aisku mano klonas kainavo 550lt, freim reitas minimum 4 atsinaujinimai parametru per sekunde.

P.S. laginimo beda, kad naudojat virtualus.

P.P.S vaikai, gyvenkime draugiskai  :pug:

Jokių problemų nei su 30 kontaktų rudąja fiške, nei su senąja 2 kontaktų fiške?
Buvot jungęsis prie senųjų XUD dyzelių variantų, prie Lucas EPIC variantų (p406, 605 ir pan.)

Draugo klausinėjau, tai sakė, kad jo servisiuko, kuriam dirba, Lexia irgi nesijungia prie kaikurių senų bolidų su 30kontakte rudąja, bet tai labiau dyzeliai, benzus valgo, senoji dvikontaktė valgo irgi beveik viską, bet retai tenka bandyt.

Maniškę bandėm prisijungt prie mano mamos bolido, tai būtų Xantia 1,9TD, motoro kodas DBX lyg ir. Na, ten motoro kompas valdo tik paankstinimą ir EGR, dar imobilaizerį, bet atjungta klavkė. Ir ten viskas būt man normaliai, nes nėr ko prie to motoro kompo jungtis, bet netestuoja ABSo, kuris kaip tik atsisakęs veikt, netestuoja Airbag, netestuoja klimato kontrolės (be ekrano mechaninė, bet su temperatūros davikliu, tai kompas turi būt).
Na ir bandėm prie jo bolido, tai būtų Xantia su P8C motoru (Lucas EPIC siurblys), kur tikrai yra ką testuot ir marods net reguliuot.

P.s. mano irgi pilnos schemos, ir komponentai ne kiniečių nežinomų gamintojų, o NEC ir pan. Schemų fotkes mačiau, buvau atidaręs ir gyvai - kiniečiai sąžiningi.
Bandysim dar, gal pats adapteris iš OBD į 30pin koks brokuotas papuolė

p.p.s Aš tai draugiškas, tik mėgstu patrolint, kai visokie grybai reiškiasi.
Nelabai svarbu, kiek jie žino ar nežino geriau už mane, bet kai pats informacijos pateikimas būna šustriakiško pobūdžio, tai nesuku galvos dėl pagarbos atidavimo :clap:

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2014 balandžio 27 - 09:34

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#33 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2014 balandžio 27 - 12:26

jau daba raso lexia nesijungia draugo ,kitame poste rase nezino kaip tas daiktas vadinasi . pries tai prakaitavo kad lexia yra programa ,,patrolink su ranka ,,kaip sako duok diurniuj kelia - imk .

Šį pranešimą redagavo Monster: 2014 balandžio 27 - 12:39

  • 0

#34 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2014 balandžio 27 - 14:21

jau daba raso lexia nesijungia draugo ,kitame poste rase nezino kaip tas daiktas vadinasi . pries tai prakaitavo kad lexia yra programa ,,patrolink su ranka ,,kaip sako duok diurniuj kelia - imk .

Na skaitant jau nesusilaikiau, kazkoks tu man atsilupes, su tuo paciu yrenginiu man veikia tiek ta lexia tiek pp 2000 tiek diagbox, tai po galais kas tas yrenginys ? Ten paprastas adapteris, o sitie 3 dalykai programine yranga, Nes su tavo vadinama lexia neveiktu kitos programos
  • 0

#35 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 balandžio 27 - 15:14

jau daba raso lexia nesijungia draugo ,kitame poste rase nezino kaip tas daiktas vadinasi  .  pries tai prakaitavo kad lexia yra programa ,,patrolink su ranka ,,kaip sako duok diurniuj kelia - imk .

Ir ką tu man? B)

Keli kadrai iš programos Lexia:
http://i1.ytimg.com/...xresdefault.jpg
http://i1.ytimg.com/...g/hqdefault.jpg

O čia citata, kaip aš rašiau, o ne taip, kaip pasakei:

Nežinau aš, kaip tas įrenginys vadinasi, lexia ar ne lexia (ant pačio įrenginio tai rašo Actia), bet žinau, kad programa, kuri valdo tą įrenginį, skirta testuoti citroenams, yra lexia.

Reik tept slides, bo dar ateis su manim pakalbėt, visai šalia Eigulių gyvenu :hmm:
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#36 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2017 sausio 28 - 22:03

Gal kam yra tekę ar žino kaip diagbox įrašyti ne į c diską, o į bet kurį kitą? Esmė ta, kad pas mane kažkodėl c diskas yra system reserve (100mb dydzio), o diagbox pagal nutylėjimą rašosi į pirmą pagal abėcėlę diską. Norint pakeisti raidės reikia formatuoti diską, ko aš labai nenoriu. Gal kas turi kokių minčių?
  • 0
Nuotrauka

#37 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2017 sausio 29 - 01:28

Virtualbox'a rasykis, nes kiek zinau, tai tik ant 32bit OS veikia.
  • 0

#38 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2017 sausio 29 - 08:28

Pas mane dual boot padarytas win10 ir win xp, xp 32bit, lexia ir pp planet sukasi be problemų, bet reikia ir diagbox, kuris pagal nutylėjimą rašosi į c diską. O c diskas pas mane yra 100mb dydzio. Reikia kažkaip padaryti, kad diagbox rasytusi į kitą diską.
  • 0
Nuotrauka

#39 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2017 sausio 29 - 09:51

turiu 2 kompus padarytus su dual boot,ta paticija-nesusipratimas 100mb likviduojasi kai instala darai c: diske xp pirma rasai,antru d: win7.O paleidus ar xp ar 7 pripazysta kaip c diska tiek viena tiek kita operacine


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#40 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 sausio 29 - 15:13

Virtualbox'a rasykis, nes kiek zinau, tai tik ant 32bit OS veikia.

Su virtualboxu šūdinai veikia arba visai neveikia


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0