Jump to content


Photo

P406 1996m 1.8 B/D 81kw.


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 Zajkiss

Zajkiss
  • Forumo naujokai
  • posts 9
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2014 May 05 - 18:20

Stai ir mano peugeot 406 :). pirkau pries metus laiko :D mokejau gan daug 3500Lt uz benzinini o isidejau dujas uz 1k tiesiogines. Per visus metus tereikejo tik sankaba keist :D dirba kai bitute. :D vasarai uzsimeciau lietnykus ;D. zodziu turesiu ja iki kol padus, busiu paskutinis jos savinikas, bet jau taip manau , nes parduot man jos visiskai neapsimoka :D todel ir kuriu planus kaip cia ja pagrazint. Gal kas patarimu turit? galiniai tuning zibintai? Priekiniai tuning zibintai (niekur nerandu tokiu) ? na štai ivertinkit :D

Visa ziema praleido su skardiniais (maniske kaireje)


Posted Image


ir štai kaip atrodo su lietnykais
Posted Image

Posted Image


Tai vat :D prisistaciau :) nieko ispudingo bet kaip pirmoji mano masina, tai sakyciau neblogai :) :pug:
  • 0

#2 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 May 05 - 19:25

Farkopa nuimk ir priekinius purvasaugius ar kaip ten jie vadinasi. :)
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#3 Zajkiss

Zajkiss
  • Forumo naujokai
  • posts 9
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2014 May 05 - 20:08

na jo purvasargius reiks nuimt. bet kablio neimsiu, jis mane daznai gelbsti. :D gal zinot kur yra pirkt priekiniu tuning zibintu?
  • 0

#4 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 May 05 - 20:39

na jo purvasargius reiks nuimt. bet kablio neimsiu, jis mane daznai gelbsti. :D gal zinot kur yra pirkt priekiniu tuning zibintu?

Ojej tu... nepidarastink tu tokio faino sedano. Mano irgi pirmoji masina 406 buvo. Tokio pat spalvos, irgi ikirestailas. Ir as jam dar stiprius jausmus turiu. Gaila man darosi jo...
Sutvarkyk kebula, suvirink, perdazyk, nupoliruok. Viskas, masina kardinaliai pasikeis. Isvalyk variklio skyriu jog blizgetu, salona isvalyk. Viskas, masina tiesiog akyse pasikeis...
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#5 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • posts 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Posted 2014 May 05 - 20:51

netinka tiuningai visoki 406 pezuj kaip ir sitie lieti ratai. bet cia tik mano nuomone, yra nevienas grazus ir tvarkingas keturi sestas klube. yra is ko paimt pavyzdi.

tarkim rocco riedlente

Posted Image
  • 0

#6 Zajkiss

Zajkiss
  • Forumo naujokai
  • posts 9
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2014 May 05 - 21:15

siaip litu gaila tam labai. tad jauciu tuning daliu neimsiu jokiu. Dabar planuose yra tik nusidazyt suportus priekius ir galinius bugnus. mastau apie zalia spalva. man kaiptik visi sako kad ratlankiai labai graziai atrodo, net pats netikejau kad taip atrodys. Klausimas: Prietaisu skydelyje yra laikrodis, taciau jis ziema uzlinko kazkodel. visa kita veikia tik jis neveikia. ar labai sunku issimt ta skydeli ir pasitvarkyt? kadangi nieko dar nedariau tai nusipirkau sone laikroduka maza. O gal imanoma pakeist skydeli i toki kur apsukas rodo? (imesiu fotkes ryt salono nes neberandu kompe) .
  • 0

#7 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2014 May 06 - 07:49

imanoma. imi kita skydeli su apsukom ir dedi. viskas veiks, daryti nieko nereikes. issiima lengvai. jo, protings dede patare nuimt purvasaugius :doh: ar bent tas protingas dede zino, kam jie skirti . jei negaila slenksciu ir duru apbrailu, prasom nuimk. bet po dvieju metu pamatysi, kaip tas vietas prades imt korozija, jei ne greiciau. tie purvasaugiai tam skirti, kad sulaikytu visokius pakeltus akmenukus vaziavimo metu. kablys mano akiai galetu but mazesnis kiek. , tetruksta man rodos prileist ji prie zemes ir bus super, kebula aptvarkyt, kad visu aki pritrauktu, nereikes nei jokiu tiurlingu su lempom, kuriu siam pezui nera ir atrodo neskoningai.. (galui lempu yra) bet nepirk ir nedek, palik originalus.

Edited by Eddy, 2014 May 06 - 07:50.

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#8 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • posts 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Posted 2014 May 07 - 08:43

Ojej tu... nepidarastink tu tokio faino sedano. Mano irgi pirmoji masina 406 buvo. Tokio pat spalvos, irgi ikirestailas. Ir as jam dar stiprius jausmus turiu. Gaila man darosi jo...
Sutvarkyk kebula, suvirink, perdazyk, nupoliruok. Viskas, masina kardinaliai pasikeis. Isvalyk variklio skyriu jog blizgetu, salona isvalyk. Viskas, masina tiesiog akyse pasikeis...

Atrodo kitiem patarinėji protingai, bet pats su savo automobiliu elgiesi dar kvailiau. :doh:
  • 0

I <3 HATERS


#9 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 May 07 - 12:34

Ojej tu... nepidarastink tu tokio faino sedano. Mano irgi pirmoji masina 406 buvo. Tokio pat spalvos, irgi ikirestailas. Ir as jam dar stiprius jausmus turiu. Gaila man darosi jo...
Sutvarkyk kebula, suvirink, perdazyk, nupoliruok. Viskas, masina kardinaliai pasikeis. Isvalyk variklio skyriu jog blizgetu, salona isvalyk. Viskas, masina tiesiog akyse pasikeis...

Atrodo kitiem patarinėji protingai, bet pats su savo automobiliu elgiesi dar kvailiau. :doh:

Eddy, nepergyvenk. Be purvasaugiu puikiai vazinejau su 406. Padengti dugna kuo reikia ,nedarai WRC ir puikiai viskas laikosi. :)

Nepavydek Samtronai.

Edited by AndrejusK, 2014 May 07 - 12:54.

  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#10 deph

deph
  • Senbuviai
  • posts 196
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:407SW 2,0 HDI APD

Posted 2014 May 07 - 13:53

ir suportu geriau nedazyt zaliai...juodai nebent, kad tvarkingai atrodytu :hmm:
  • 0

#11 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • posts 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Posted 2014 May 07 - 15:19

galima ir raudonai dazyt :D arba sidabriniai. siaip raudonai visai padoriai atrodo, nors ir dazna suportu spalva.
  • 0

#12 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2014 May 07 - 15:30

c5 raudonai nupurskiau - kadangi gavau flakoneli uz 7 lt. nupurskiau dviem sluoksniais, dar liko. pries pusantro menesio, laiko iki siol, neperkaito ir nenusibalnojo. nuplaunu ir grazu. zalios nebedaziau kaip norejau sau, kadangi kainos flakonu nuo 25lt. pataupiau. kadangi ne tokios butinybes buvo, tai paemiau pigiausia ir super
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#13 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2014 May 07 - 21:31

Jei nuimsi purvasaugius, tai galim juos keist i alu.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#14 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • posts 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Posted 2014 May 08 - 05:48

koks tolkas dazyt suportus? suprantu zaliai arba tamsiai pilka kokia nu tipo kad but tvarkinga, bet kam raudonai , melynai, ar zaliai? tipo grazu? abejoju kazkaip.
  • 0

#15 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • posts 2,045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Posted 2014 May 08 - 06:29

koks tolkas dazyt suportus? suprantu zaliai arba tamsiai pilka kokia nu tipo kad but tvarkinga, bet kam raudonai , melynai, ar zaliai? tipo grazu? abejoju kazkaip.

:-D gerulis tu... "...suprantu zaliai.... ...Bet kam dazyti zaliai melynai..." pvz ką eddy padarė tai nusikaltimas, nes su photozopu buvom pasidare dakuje variantu ir raudona buvo tragedija, todel pasilikom prie kebulo spalvos, ale akcentas, kaip pas mane blue kebulas - blue suportai ir visai afigienai ziurisi :-) bet kaip autorius noriu tamsiai mėlynam auto suportus nupūst zaliai, tai niekaip nesuprantu.

Kas del p406 - grazu, ratai i tema, bet farkopas tai nu i na**ren. Nuo ko jis tamsta gelbsti? Nuo nemoksisko parkavimosi? Savo auto islaikai sveika, kitu apdauzyta(is asmn. patirties, kai kelis kart apdauzomas mano liutas su farkopu, o kaltu nerasta. Garantija kad jei butu be farkopo isiremta nebutu paskemiu arba bent jau abiem liktu zymes, tokiu atveju uztektu per kiema pereiti ir atrasti kaltininka, aisku jeigu as buciau turejas farkopa tai buciau apsisaugojes, bet kad atrodyciau kaip is vidurio kaimo kur auto paskirtis priekaba tampyt). Kitas dalykas, jei galvoji kad nuo smugio i gala apsaugo, tai po gero kekstelejimo ziurek kad kebulas islaikytu taisyklingas formas.
Kas del lempu, tai gal galines pora tonu patamsinus vaizdas nepablogetu, as mastau kazka tokio, bet labai minimaliai.. Mesk interjero nuotrauku ;-)

Edited by S.Vilius, 2014 May 08 - 06:35.

  • 0

#16 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2014 May 08 - 07:19

Nesigailiu. Akies negadina - man patinka :beer:
nera ryski raudona, akies netraukia, bet is arti ziurisi graziai
Posted Image

Edited by Eddy, 2014 May 08 - 07:22.

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#17 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • posts 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Posted 2014 May 08 - 08:37

Nu ir skaudi tema apie suportu spalva :blink: pats pagrindinis suporto dažymo tikslas yra tas, kad jis išryškėtų automobiliui važiuojant - ratas sukasi, stipinų nemtyt o dažytas (ne juodai) suportas matosi :good: o toliau jau skonio reikalas, kaip sakoma "na fkus i cvet druzjei net" :ax: Man gražu visaip, išskyrus nedažyti ir ypač negražu sidabrinės spalvos (labai gadina sidabrinių ratų vaizdą auto stovint). :beer:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#18 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • posts 2,045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Posted 2014 May 08 - 08:37

Pamatysiu sostinej - perdazysiu :-D
  • 0

#19 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • posts 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Posted 2014 May 08 - 09:40

Pamatysiu sostinej - perdazysiu :-D

kokia spalva ? :dntknw: ryškia kaladėlių dulkių ar rūdžių spalva :hmm: :clap:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#20 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2014 May 08 - 09:45

Pamatysiu sostinej - perdazysiu :-D

greiciau memely pamatytum :D
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users