Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Masinos poliravimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#21 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2014 birželio 13 - 22:06

creator. prasom placiau apie ibrezimu ir poliravima nesuploninant lako sluoksnio.idomu.dar papasakok kokias kempines reikia pirkti ir uz kiek ir kur?kokia pasta yra teisinga? nes jei zinai tokia technologija tai pasidalink...nes taip, jei supoliruoji laikys ilgai, jei neplausi plovyklose su sepeciais..

Šį pranešimą redagavo pauliusj: 2014 birželio 13 - 22:07

  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#22 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2014 birželio 13 - 22:53

Аš pats tuom neužsiimu,ir apie ibrėžimu pašalinima(gilu) nekalbu, bet visame tame reikale dalyvavau, netgi matavom kiek po normalaus poliravimo nusieme paviršiaus sluoksnis, daugiausia buvo 3 mikronai, ir tai buvo ant kanto, manau supranti apie kalbu, užkabino. Visur kitur nusieme po 2 mikronus. Mašina iš salono, nedažyta, buvo praeje 4 metai eksploatavimo,darbine. Veiksmas vyko Latvijoi, produkcijos nenoriu reklamuoti, bet žmogus tik su ja ir dirba,manau populiariausia pasaulije(brangi), salygos garažines, bet pamates rezultata, apakau. Patikek, jokiu hologramu, dryžiu ir t.t Pažiurėjus idemiau i LT mašinas, tai vien hologramos, ant saules žaižaruoja kas antra, nežaižaruoja tik ta kuri dar ne daužta :) Praejo dar 3 metai, jau matau kad laikas vel atnaujinimui, automatiniu ploviklu mašina nera mačiusi, po pirmo poliravimo. Taip kad čia kas kalba apie poliravimą 3-im savaitem, tai ir gauna toki rezultata su Farecla Universal, nes LT ji perkamiausia iš tiekeju :) P.S. Asmenine mašina virš baisumo, bandysim eksperimentuoti :)
  • 0

#23 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 birželio 13 - 23:26

Creator, negasdink zmoniu. NEra ten raketu mokslas. Tavo garazinis tiesiog igudes yra ir viskas. Mikronai smikronai, ziuri kaip atrodo ir viskas. Kas is to jeigu tavo nuimti ties 2 ar 3 mikronai atrodys sudinai ir reikes dar daugiau nuimineti. Va tau ir mokslas visas. Darai ir ziuri. Akys visi turime. Cia nera toks dalykas kur viska pagal sasiuvini gali padaryti. Darai ir darbo eigoje ziuri. As tau pasakysiu taip. Buvo daryta toks dalykas. Nudazyta masina ir tiesiog laku nupusta. Nesijaudinta ar bus patiokai ir kitoks kerzas.Lako ne vienas sluoksnis. Isdziuvo ir su svitriniu popieriumi, vandeniu ir toliau poliravimo pasta (naudota MIPA, G3 produkcija) buvo pasiektas veidrodzio efektas. Del produktu irgi ne raketu mokslas. Perki kas patikrinta. Lankaisi parduotuvese kurios uzsiima dazymu ir panasiai. Ten rasi visko ko reikia. VIlniuje Helvina rekomenduociau. Tik nenustebkite, jog uz kazkokia kempine paliksite ne viena desimti litu. Taip pat dar ir i poliravimo aparata investuokite, nes su bulgarke ne darbas. Nepatyrusios rankos lenkai gali nudeginti pavirsiu. Apie senukines masinas po 60-80 lt isvis pamirskite. Rimtos prasideda nuo 500 Lt (jeigu neklystu). Pats svajoju isigyti normalu kompresoriu ir slifavimo pada varoma oru. Va cia tai smagumas poliravimui. Stebuklus galima daryti. Pasaka. :ax:
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#24 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 birželio 14 - 01:30

O su salyga kad as Vilniuje neturiu nei galimybes, nei laiko nei noro zaisti su poliravimu ir vaskavimu pats, gal kas zinote koki auksaranki speca, kuris ne uz kosmine kaina kokybiskomis priemonemis nuvaskuotu auto? Poliruoti gal ir nereikia, nes perekupas pries parduodamas poliravo auto.
  • 0

#25 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 birželio 14 - 08:39

pirmas variantas
antras variantas

Kas zinoma apie juos?
  • 0

#26 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 birželio 14 - 09:33

pirmas variantas
antras variantas

Kas zinoma apie juos?

Asmeniskai as visada skeptiskai ziuriu i tokius brangius produktus. Priklauso dar kur naudo naudoji, stovi ir t.t..
Manau man ir sitas vaskas nepadetu jeigu jeigu rally stage'us darai laisvalaikiu.

Jeigu taip sukate galva tai paimkite ir po poliravimo plievele apsaugine apsiklijuokite. Simta kartu geriau apsaugos nei kazkokie ale apsauginiai sluoksniai.
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#27 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 birželio 14 - 09:46

O su eiliniu poliroliu ir minkšta šluoste rankomis pablizginti, tai jau ne lygis? Turiu tokį Turtle Wax, kai kyla noras, kad blizgėtų, pablizginu ir blizga. :P
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#28 Saulix

Saulix
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 265
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Parašyta 2014 birželio 14 - 11:08

Geras vaškas nebūtinai turi būti toks brangus, kaip tas nuorodoje - Sonax :o
Iš karto pasakau, kad aš nei prekiauju, nei kaip nors kitaip su jais susijęs, tad reklamuoti šią produkciją neturiu jokio tikslo - paprasčiausia keli vakarai praleisti detailingo forumuose. Pasirodo ir lietuvoje galima nusipirkti tikrai gero vaško už normalią kainą. Užsienyje šis vaškas labai gerai užsirekomendavęs. Bandysiu ir aš savo kibiriuką juo pasidengti, šiek tiek (rankomis ar mašinėle) pasipoliravęs, nes dabar per hologramas spalvos beveik nesimato ir kaip jau ir rašiau - purvą ir dulkes kaip magnetas traukia.
http://daswax.lt/pro...oat-wax-lt.html
http://daswax.lt/pro...legance-lt.html
  • 0
Peugeot 406 2.0HDI DW10ATED

#29 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2014 birželio 14 - 12:53

Nu idomu man kaip pamatavo tuos nuimtus 3 mikronus :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#30 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 birželio 14 - 13:12

Nu idomu man kaip pamatavo tuos nuimtus 3 mikronus :)

Aha, įdomu. Ir dar įdomu kiek mikronų yra visas lako sluoksnio storis. :hmm:

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 birželio 14 - 13:13

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#31 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 birželio 14 - 13:45

Atsimenu kai tėvas turėjo Jetta 2k red one ^_^ tai jis su drėgnu nuo dyzelino škudurėliu praeidavo per kėbulą tai blizgėjo kaip nauja, visi klausdavo KAIP? aišku čia ne variantas
  • 0

#32 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 birželio 14 - 14:08

Nu idomu man kaip pamatavo tuos nuimtus 3 mikronus :)

Buna gi aparaciukai dazu sluoksni kazkaip matuoja. Del lako tai nezinau. :hmm:
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#33 definedt

definedt
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 124
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:BMW E91 330d

Parašyta 2014 birželio 14 - 21:46

Galit per daug nesivarginti su tais poliravimais. Pas pazystama KLP kebulu servize pasidariau sau sestadienio atrakcija ant pachmelo. Pats poliravausi visa savo pezha su darbuotoju patarimais, na ir visa iranga+pastos. (ten pas juos pastoviai tvarkomi apynaujai BMW F01, F10, F30, atkalinejami mustangai, viena bentley maciau visa DEEP BLACK nupoliruota....) Tai galiu pasakyt ten kazkokio didelio stebuklo gerai atpoliruojant NERA. Pagrinde naudojamos 3 skirtingos pastos is 3M serijos (Lyg ir buvo zalia, geltona, melyna) - Fast Cut, Extra Cut PLUS, Anti-hollogram FINE kazkas tokio. Pastos naudojamos tokia tvarka kaip parasiau (Nuo grubesnes link svelnesnes). Padu spalvu tiksliai neatsimenu, bet realiai irgi eina link minkstumo. Jeigu zadat poliruotis tai pastos buvo tikrai geros, daug tepti nereikia, nesitasko, kokybe gera, yra pardavime kaip sveriamu. Esme tame darbo tikrai yra daug - visa diena, ant galo turi nuriebalint auto, uztepti dar apsauginiu poliroliu, pieneliu del ilgalaikes apsaugos. Zinoma iskart po poliravimo auto atrode kaip is Peugeot 607 reklamos, na tas efektas laikosi ilgai, bet jau turi saugoti auto. Po poliravimo nors ir neploviau niekur apart savo namu su microfiber kempine, vis tiek sugebejau siek tiek kebulo pabraizyt, nes sausinau masina su kazkokia sukirmyjusia microfiber sluoste, liko ziauriai ziauriai smulkus ibrezimai. Susinervinau,, dabar ir vel trynu kebula savitarnoj su zvyruotu sepeciu. TL;DR Nesivarginkit. Nebent JUODA spalva, tada verta. :wacko:

Šį pranešimą redagavo definedt: 2014 birželio 14 - 21:49

  • 0

#34 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2014 birželio 14 - 22:23

Na va viska "Definedt" papasakojo.. Technologija ta pati, na ir mašinos pas tą žmogų panašios,bet tai prieš 3 metus kai pamačiau eileje stovinti Porsche Kajen 2 vnt, tai pagalvojau, ką tie ten veikia, mano darbine atrodė kaip koks valkatą ten :) Rimti žmonės su rimtom firmom ir dirba. Dėl tu mikronu: aš apie lako stori ir nekalbu, matuojamas visas sluoksnis iki metalo, iki poliravimo ir po poliravimo, mano auto buvo 160 mikronu iki, 158/157 po, čia apie kapota, mašina nedaužta, VW Caddy, pats poliruotojas ta aparačiuką turėjo, matuoja prie kliento akių.(skaitmeninis, prideda prie kebulo ir už sekundes parodo "mata" mikronais iki metalo.) Toks žmogus kaip "Kokonas", tokiu klausimų kaip ir ne turėtu uždavinėti :) To Andrejus: Apie kompresoriu ir "orbitke" čia gerai mastai, mano irgi artimiausi pirkiniai. Tik del kompresoriaus reikia daug skaityti, ne visi tas "orbitkes" pavelka.

Šį pranešimą redagavo Creator: 2014 birželio 14 - 22:29

  • 0

#35 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 birželio 15 - 07:41

taip ir nepagavau,ar butina poliruoti,kad paskui padengtio vasku ar nebutina ?
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#36 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2014 birželio 15 - 10:40

Creator ;]

Šį pranešimą redagavo kokonas: 2014 birželio 15 - 10:40

  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#37 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2014 birželio 15 - 10:53

Na va viska "Definedt" papasakojo..
Technologija ta pati, na ir mašinos pas tą žmogų panašios,bet tai prieš 3 metus kai pamačiau eileje stovinti Porsche Kajen 2 vnt, tai pagalvojau, ką tie ten veikia, mano darbine atrodė kaip koks valkatą ten :)
Rimti žmonės su rimtom firmom ir dirba.

Dėl tu mikronu: aš apie lako stori ir nekalbu, matuojamas visas sluoksnis iki metalo, iki poliravimo ir po poliravimo, mano auto buvo 160 mikronu iki, 158/157 po, čia apie kapota, mašina nedaužta, VW Caddy, pats poliruotojas ta aparačiuką turėjo, matuoja prie kliento akių.(skaitmeninis, prideda prie kebulo ir už sekundes parodo "mata" mikronais iki metalo.)
Toks žmogus kaip "Kokonas", tokiu klausimų kaip ir ne turėtu uždavinėti :)

To Andrejus: Apie kompresoriu ir "orbitke" čia gerai mastai, mano irgi artimiausi pirkiniai.
Tik del kompresoriaus reikia daug skaityti, ne visi tas "orbitkes" pavelka.

pas mane matei koks kompresorius, tas orbitke paveza , apie silpnesnius net nera ka kalbet. paleidus tiesiogiai ora lauk maziau 5 atmosferu nekrenta. cia vienfazis.
  • 0

#38 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 birželio 15 - 14:20

taip ir nepagavau,ar butina poliruoti,kad paskui padengtio vasku ar nebutina ?

Aisku kad nebutina, gali vaskuot kad 100 kartu per metus, bet ne poliruot. Vaskas yra vaskas, nemaisykit kur uzrasas wax, tai nebutinai vaskas, buna ir poliroliu su vasku, to negalima daznai naudot. Reikia tikro vasko, be abrazyvo.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#39 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 birželio 15 - 14:53

Na va viska "Definedt" papasakojo..
Technologija ta pati, na ir mašinos pas tą žmogų panašios,bet tai prieš 3 metus kai pamačiau eileje stovinti Porsche Kajen 2 vnt, tai pagalvojau, ką tie ten veikia,  mano darbine atrodė kaip koks valkatą ten :)
Rimti žmonės su rimtom firmom ir dirba.

Dėl tu mikronu: aš apie lako stori ir nekalbu, matuojamas visas sluoksnis iki metalo, iki poliravimo ir po poliravimo, mano auto buvo 160 mikronu iki, 158/157 po, čia apie kapota, mašina nedaužta, VW Caddy, pats poliruotojas ta aparačiuką turėjo, matuoja prie kliento akių.(skaitmeninis, prideda prie kebulo ir už sekundes parodo "mata" mikronais iki metalo.)
Toks žmogus kaip "Kokonas", tokiu klausimų kaip ir ne turėtu uždavinėti :)

To Andrejus: Apie kompresoriu ir "orbitke" čia gerai mastai, mano irgi artimiausi pirkiniai.
Tik del kompresoriaus reikia daug skaityti, ne visi tas "orbitkes" pavelka.

pas mane matei koks kompresorius, tas orbitke paveza , apie silpnesnius net nera ka kalbet. paleidus tiesiogiai ora lauk maziau 5 atmosferu nekrenta. cia vienfazis.

Kokys pas tave kompresorius? :rolleyes:
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#40 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 birželio 15 - 15:09

Aisku kad nebutina, gali vaskuot kad 100 kartu per metus, bet ne poliruot. Vaskas yra vaskas, nemaisykit kur uzrasas wax, tai nebutinai vaskas, buna ir poliroliu su vasku, to negalima daznai naudot. Reikia tikro vasko, be abrazyvo.

parekomenduok kuris geresnis :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0