Peršokti prie turinio


Nuotrauka

p307 autopiloto instaliavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 birželio 21 - 19:19

Jau keli žmonės prašo paaiškinti kaip gi įsidėjau autopilota į savo 307 su viena stopdžių varlyte, tai nutariau visiems papasakoti:

Šitas aprašymas tinka pas ką yra viena stapdžių varlytė su dviejais laidais. (su dviem varlėm ar 4 laidais varlyte paprasčiau)
Žinoma turi būti ant sankabos ir gazo varlytės, kitaip ir niekas jum netiks.
Posted Image
Pirmoje foto matosi, kad pas mane viena varlė ir tik du laidai. Antrai varlytei yra vieta, bet kiek žėta ir ieškota nerasti atvesti papildomai laidai, o poto ir galiausiai pažėjus į kompo fiškę matosi, kad net nėra e4 pajungto laido.
Posted Image
Nuotraukoje pažymėjau kurioje fiškėje reikia ieškot E4 kontakto ( Juoda fiškė)
Čia pavyzdys kaip atrodo fiškės "pilvas"
Posted Image
Nusipirkęs iš šroto kompo fiškę, ištraukus bent kurį laidą pajungiam į mūsų juodą fiškę. Žinoma pradžiai patestuojam ar kartais kas nesumaišyta ir kad nepaduoda kompas į E4 įtampos.
Kiek skaityta ir žėta, mums reikia paduoti į E4 kontakta 12v. Randam saugiklinėje 12v. Paėmiau 12v, kuris tik užkurus paduodu kompui 12v, kad bereikalo neduotu 12v. kompui.
Posted Image
Pradžiai daryta viskas kaip sakant pabandymui, nes kiek aprašyta visur, kad reikia dėt kita varlę ir tempt laidą.
Bet mano džiaugsmui to pakako, kad tik paduot 12v į e4 kontaktą ir viskas veikia. Veikia nuo gazo, nuo stapdžių ir žinoma nuo sankabos :)

Jei kažkas dar neaišku rašom.
:) :)

Šį pranešimą redagavo NEWPEZO: 2014 birželio 21 - 19:20

  • 1

#2 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2014 birželio 21 - 19:44

Saunuolis.geras gidas , 307 savininkams .
  • 0

#3 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2014 birželio 21 - 21:34

Kai aš niekaip ir neperpratau viso to reikalo, tai mano ta duota schemele padejo nors kiek? O šiaip "super", daugiau tokiu gidu ir mes iveiksim PSA :) P.S. reiketu perkelti šia tema prie "Ptarimai" temos.

Šį pranešimą redagavo Creator: 2014 birželio 21 - 21:36

  • 0

#4 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2014 birželio 21 - 21:43

Pradžiai daryta viskas kaip sakant pabandymui

Speju tas pabandymui liko taip pat ;) Sau 406 kai tempiau 3 laidus nuo ECU irgi sakiau pabandymui. lig siol su zateskem uztraukta ir palikta :D
  • 0

#5 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 birželio 21 - 23:47

Speju tas pabandymui liko taip pat ;) Sau 406 kai tempiau 3 laidus nuo ECU irgi sakiau pabandymui. lig siol su zateskem uztraukta ir palikta :D

tai kad tas mano pabandymas viskas veikia, tai gavos kad cia finalas :)

o creator jo tavo kazkiek padejo, bet dar pora zmoniu uzvede ant kelio ir gavos valio :) Tik kad tik niekas netikejo kad stapdziu varlyte veiks ir autopilotui.

Šį pranešimą redagavo NEWPEZO: 2014 birželio 21 - 23:53

  • 0

#6 ROBUTUKAS

ROBUTUKAS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 128
  • Vieta:airija, monaghan
  • Automobilis:peugeot 307 hdi 1.4

Parašyta 2014 birželio 22 - 08:25

Cia kur nuo to melyno laido 12v uzmaitinai y E4 kontakta,tai cia tas pats melynas laidas kur nuo stabdziu varlytes pareina?ar arsitiktinai suradai 12v kad but maitinimas tik uzkurus...
  • 0

#7 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 birželio 22 - 09:15

Cia kur nuo to melyno laido 12v uzmaitinai y E4 kontakta,tai cia tas pats melynas laidas kur nuo stabdziu varlytes pareina?ar arsitiktinai suradai 12v kad but maitinimas tik uzkurus...

Atsitiktinai, kaip varlytės mėlynų laidų daug :)
  • 0

#8 Petrovich666

Petrovich666
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 307 II SW 1,6HDI

Parašyta 2016 kovo 10 - 22:11

Pas manes stabdziu varlyte su 4 laidais,o sankabos varlytes nera,ar butina ja pastyti,ar reikia dar tampyti kokius laidus i BSI,ar paprasciausiai ideti rankenele ir priristi su kompu?


  • 0

#9 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2016 kovo 11 - 11:37

kad man rodos sankabos varlyte pas visus yra, tik ji ne varlyte o daviklis kazkoks berots, jei ne klystu.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0