Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406 Coupe Pininfrina, 99m. 3,0 v6 24


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 202

#1 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 22 - 13:58

Sveiki, nesu aš Jūsų klubo narys, bet esu labai prijaučiantis šios markės automobiliukams ir esu turėjęs jau vieną. Kadangi tikrai patiko šių mašinų kokybė, pasakiau sau, kad ateity ir vėl norėsiu liūtuko. Tei va. Nusipirkau ir nusprendžiau parodyti savo auto, kurios labai norėjau jau nuo to laiko, kai tik išsilaikiau teises. :good:

Peugeot 406 Coupe - 2946 cm³, 140kW, Benzinas, 1998-08-17 amžiaus. Komplektacija nei skurdi, nei ne: vairas, pedalai, sėdynės, bėgių perjungimo svirtis, dar ir 'ryčaigą' pridėjo prie komplekto.. :clap:

Šis liūtukas nupirktas už cielus 3300 pinigų. Variantas tikrai nebuvo tobulas, bet pagal mano galimybes, tikrai neblogas. Svarbiausia, kad variklis bei sankaba - gyvi. O su kitais reikalais ir pats moku tvarkytis (greičiausiai turiu abi rankas :blush:).

Po nupirkimo apturėta nemažai vargo, kol buvo pastatyas ant kojų normaliam ir komfortiškam važiavimui. Tik nupirkus jau girdėjosi, kad galin važiuoklės traukėms liaudiškai tariant - XANA. Apatinei variklio pagalvei irgi jau paskutinioji. Bet visumoj tikrai verta savo kainos.

Atlikti darbai:
Galinės stabilizatoriaus traukės (vertikalios) - 2 x 31,5 Lt = 63 Lt
Galinės stabilizatoriaus traukės (horizontalios) - 46 Lt + 53 Lt = 99 Lt (mat vienoj parduotuvėj dviejų neturėjo :doh:)
Stabdžių kaladėlės (galinės) - 37,80 Lt
Rankinio stabdžio kaladėlės - 63 Lt
Stabdžių žarnelės (priekinės) - 2 x 50 Lt = 100 Lt
Stabilizatoriaus gumos - 2 x 13 Lt = 26 Lt
Oro filtras - 29Lt

Viso gavosi - 417,8 Lt.

Žinomi defektai - Variklio pagalvė, kablio rozetė, skydelis pasirodo myliomis atstumą rodo ir greičio nerodo, tik kartais atsigauna, ten fiškė už variklio kažkokia yra sakė ir ten kažką pakeist reik, nelabai supratau iš pardavėjo pasakų.

Šiaip važiuoja tikrai gražiai, minkštai. Dabar susitvarkius iš viso geras jausmelis. :good:

Vairavimo testai:
Dragas su BMW 530d (facelift): Automatas - pergalė, mechanas - nežymus pralaimėjimas. Bandysiu tobulėt. ;D
Autostradoj tiesiojoj nusprendžiau pažiūrėt kip greitėjas, nes spydometras įsijungė, tai 200km/h lengvai paima, be jokių kaprizų.. Ir kas nustebino, tai kad važiuojant tokiu greičiu, visiškai nesijaučia jokio diskomforto. Mašina labai jau stabiliai stovi ant kelio. Žodžiu, suuuuper. :good:

Dabar sąnaudų pasakyt negaliu.. Nu šiaip galiu, 100 km ryja daug. ;D Kadangi tai pirmas mano toks galingesnis auto, tai nesusilaikau dar nepaspaudęs gaziuko. :blush: tai ir tos sąnaudos automatiškai pakyla.

Na, bet dabar planuoju dėtis dujų įrangą. Radau serviziuką, apie kurį neblogi atsiliepimai, tai sakė įdės už 2300 pinigų. Lenkišką sistemą su itališkais komponentais (purkštukais, reduktoriumi). Kitoj vietoj kai domėjausi, tai tą patį pasakė, tik kainą užlaužė 3000 pinigų, tai kažkaip.. Sakė, kad už tuos 3000 man jau galėtų pastatyti pilnai itališką dujų įrangą. ;D

Tik po nupirkimo buvo pastatytas. O šį savaitgalį kabėjo ore - buvo remontuojamas. Vaizdelis buvo maždaug toks:
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Įdėjus nemažai vargo, pastangų ir meilės visi pagrindiniai važiuoklės bei stabdžių sistemos defektai pašalinti. Praeite TA savu chodu iš antro karto, nes pirmą karta variau grynai pažiūrėt, ką daryt reik. :)

Tai va, kolkas tiek, kai bus įdėtos dujos, bus nuplauta, išsiurbta ir pafotkinta. :P

To be continued...
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#2 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 liepos 22 - 15:27

Pininfarina, 3 litrai, kablio rozete... Hardcore... Tampyta jauciu kaip prostitute. Nelabai suprantu ka su tokia masina galima tampyti.. plugus? priekabas? kemperius?
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#3 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 22 - 15:45

Pininfarina, 3 litrai, kablio rozete... Hardcore... Tampyta jauciu kaip prostitute. Nelabai suprantu ka su tokia masina galima tampyti.. plugus? priekabas? kemperius?

Na, jei kablys, tai nereiškia, kad tampyta ar dar, kaip čia išsireiškei. :) O galingam varikliui priekabą patempt nėra sunku, ar ne? O šiaip kablį ruošiuos naudoti ir pats, tik ne priekabom, o dviračių laikikliui. :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#4 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2014 liepos 22 - 16:53

sveikinu su pirkiniu. masina su teisingu varikliu. tik masinos kaina 3300 o duju irangos 3000 :lol: biski keistai skamba. bet kuriuo atveju isidejas dujas vazinesi zymiai pigiau. geru km :good:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#5 Gedmantas

Gedmantas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 465
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406c V6 '99

Parašyta 2014 liepos 22 - 17:55

Sveikinimai su pirkiniu :beer: puikus masiniukas. Pats toki vairuoju ir atsidziaugti negaliu (po to kai susitvarkiau viska) :clap: tik stenkis saugot bamperius ir jei kas nors juos apskaldys, nesugalvok, nesugalvok tartis pinigais ;] bus maziau bedu :rolleyes: P. S. savininkas nepasakojo kad sis auto priklause paciam jessy james? Nes kai as skambinau del to tai pasakojo tokia pasakele. :doh: atseit ir lipdukas del to toks uzklijuotas :P

Šį pranešimą redagavo Gedmantas: 2014 liepos 22 - 18:20

  • 0
Hyundai Pony 1.3 '93m. (Ex)
Honda Accord(sedanas) 2ltr. '93 (ex)
Mazda 323 2ltr. '94 (ex)
Tevo wv jetta 1.6 '87 (ex)
Peugeot 406C V6 3ltr. '99 (now)
Nuotrauka

#6 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2014 liepos 22 - 21:50

Pininfarina, 3 litrai, kablio rozete... Hardcore... Tampyta jauciu kaip prostitute. Nelabai suprantu ka su tokia masina galima tampyti.. plugus? priekabas? kemperius?

farkopus deda ir kad dviracius vezti ir pan (vokietijoje yariu pilna su farkopais) . cia LT prikraut priekaba po tona ir tampyt ja :)
  • 0

#7 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2014 liepos 22 - 21:58

Geru kilometrų, su šiuo "mažylių". Nors Pežo ir kaprizinga mašina, bet kaip kad pats sakai, jei turi abi rankas, tai ji taps palaužiama, tik nenuleisk vadžių, ir rankų :) O i tokiu kaip Andrejus komentarus nekreipk dėmesio, paskaityk jo tema ir viska suprasi. Jo nikas turėtu būti "volelis" :) Beje, daugiau taip ant plytų nepalikinėk mašinos, akimirka iki nelaimes, susidek bent dvi eiles plytų,kryžiuodamas :)

Šį pranešimą redagavo Creator: 2014 liepos 22 - 22:02

  • 0

#8 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 23 - 09:13

Dėkui visiems už sveikinimus. :beer: Na taip, dujų įranga beveik kaip auto kainuoja.. Tokios jau tos kainos. Tai gerai, kad čia pavyko rast bent už 2300, tai vis šiek tiek jau..;] Bet esmė, kad kai aš įsigijau šį auto, pagalvojau, kodėl jis toks pigus.. Metai šios auto nėra dar tragiški, komfortas tikrai superinis, variklis galingas.. Netgi pasakyčiau, kad kaip Coupe modelis, tai labai erdvus. :) Nu bet ką padarysi, taip jau pasitaiko. Atsipirks tos dujos, tikrai..;) To Gedmantas: Teip, pasakojo pasakas, kad čia kažkokio tai lyg lryto klubo žaidėjo mašina.. Po to dievagojosi, kad nebūtų net patikėjęs, kad iš Kauno nupirks kažkas.. Bet žinai ką? Man nusispjaut. ;D Kad ir pačio M. Jordano būtų, kas iš to? Aš kai perku mašiną, žiūriu jos būkle, važiavimą.. Patinka ar nepatinka.. Nei čia pliusas, nei čia minusas, kad čia buvusio ale 'kašioro' mašina. Tarp kitko, googlėj tokio kaip Jessy James net neranda.. Randa tik Jesse James, kuris buvo ten nusikaltėlis belekoks ir t.t.. O aš kai krepšiniu domiuosi, tai irgi nesu girdėjęs tokio krepšininko. Jei klystu, tai ką jau dabar.. Bet tikrai neradau nieko. Vistiek bus nuklijuoti lipdukai. Dėl tu plytų, tai kažkaip tuo momentu nieko gudriau nesugalvojau.. :blush: Šiaip gal reiktų nusipirkt tuos laikiklius kur būna specialiai.. O šiaip yra duobė garaže, bet, kad garažas užkištas visokiu šlamštu.. Tik išvažiuok kitur gyvent, palik garažą, tai va ką rasi po metelių. :doh:
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#9 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 liepos 23 - 09:49

Apsvieskite mane su 406c. Kas per rankinio stabdzio kaladeles? 406 coupe rankinis ir stabdziu sistema turi atskiras kaladeles ar kaip?
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#10 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 23 - 10:18

Apsvieskite mane su 406c. Kas per rankinio stabdzio kaladeles? 406 coupe rankinis ir stabdziu sistema turi atskiras kaladeles ar kaip?

Nu kaip ir jo. Kojinis stabdis kaip ir diskinis, o rankinis būgninis. Nu nežinau ar čia teisingai išsireiškiau.. Bet nuėmus diską, ten yra kaladėlės atskiros sukištos. :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#11 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 liepos 23 - 10:50

Rankinio stabdzio sistema tokia pati kaip 605 -607. I gala eina diskiniai darbiniui ir bugniniai rankiniui du viename. Sveikinimai dar kart forset. Grazus masiniukas tikrai, ta varda gali nusiplest man rods, grazumo jis man ar garbes nededa :) I toki varikli gali drasiai montuoti lenkiska kompa stag'ini. Sitas variklis draugauja puikiai su lenku. Tik purkstukus ir reduktoriu italiskus geriau kaip ir sake tai puikiai tiks ir i 2300.. i 152 kw, jau tokio neidesi, nedraugauja kazko.. tik pilnai brc... Kaip cia ir sake taip su kaladem nerizikuok geriau ;) neislaikys taip ir nutiks nelaime..
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#12 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 liepos 23 - 10:54

O kas del kablio, tai labai geras dalykas. Mechanui ir tuo labiau trilitriui cia patempt priekaba su tentu aukstu tas pats kas pirstus apsimyzt... pries 6 metus kai turejau 605 su 123 kw irgi buvo kalblys viens veikejas priejes tuo metu apziuret masinos kaip atrodo, tuo laiku jos paklausios buvo dar.. pamate kably sako jau bus dirbusi .. sakau tu matai 3.0 ? Sakau cia tau ne koks mazas dyzeloukas ar benziniukas. I savo c5 ieskausi dabar kablio., nors jis automatas, reikalingas daiktas.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#13 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 23 - 11:55

Jo, tai ir sakau, kad aš kai paskambinau į tą jau kitą serviziuką, tai man ir sako, kad už 3000 sudėtų pilnai itališką jau.. Tai taip pagalvojau... Kaip žmonės nori lengvai pinigų užsidirbt. :) Nu bus matyt, tikiuosi gerai įdės. Dėl kablio tai aš tokios pats nuomonės. Tokiam varikliui net nepasijus, kad kažką tempi. :D O dėl lipdukų tai įdomus dalykas.. Keleivio pusėj tai lengvai nusilupo, ten tie lipdukai kaip izoliacija. Su fenu pakaitinau biški ir lengvai nusilupo. Bet vat vairuotojo pusėj kažkas jau su durelėm daryta. Nulupus lipdukus gavos vos ne taip, kad ant lipdukų, klijuota durų plėvelė, nes grynai dabar gavos tokios išspaudos to užrašo ir neina nei nuvalyt nei ką. O su pirštu vedžiojant per tuos kantus, matosi, kad durys tikrai plėvele klijuotos, tai reiks kažką galvot..
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#14 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 liepos 23 - 13:25

Nedek dar duju irangos. Apsiziurek, susitvarkyk einamasias detales ir tik tada galvok ar reikia duju irangos. Juokingai atrodys kai sudesi duju iranga ir prasysi autogide milijonu... :rolleyes: Minti pagavai. Du variantai. Arba as teisus arba toks komentaras pastumes tave. :)
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#15 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2014 liepos 23 - 18:29


O i tokiu kaip Andrejus komentarus nekreipk dėmesio, paskaityk jo tema ir viska suprasi.
Jo nikas turėtu būti "volelis" :)

:good:
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#16 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2014 liepos 23 - 19:37

Kaip kazkas minejo dedi valteko purskalus ir nesuki galvos, pilnai uztenka stagines irangos senam motorui, mano astuoniuke vaziuoja su valtekais kuo puikiausiai, jokiu bedu, reduktorius kazkoks omvl beroc ir puikiai apseria 210kw... manau kad tavo irangele turetu kainuot iki 2500lt nes i V8 dabar 3000lt, domejausi pries savaite 007 servisiuke(garaze) kaune... Anksciau turejau ir as P406 bet ne coupe, Kaune beroc 11 benzo(duju neturejau) iseidavo padoriai vaziuojant,nebuvo labai rajus, bet su 13 duju manau kad vaziuotu. Pasiskeisk dirzus,zvakes ir apziurek babinas nes jos nuo senatves ir karscio buna suskilineje ko pasekoje turi variklio drebejima ir kitus simptomus.

Šį pranešimą redagavo Vyciuz: 2014 liepos 23 - 19:38

  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#17 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2014 liepos 23 - 22:01

manau kad tavo irangele turetu kainuot iki 2500lt nes i V8 dabar 3000lt,

mano i keturiu cilindru atsistojo 3500lt neziurek vien i tai v6 ar v8.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#18 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2014 liepos 23 - 22:04

mano i keturiu cilindru atsistojo 3500lt neziurek vien i tai v6 ar v8.

TSI-FSI visai kas kita, nei senas peugeot v6
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#19 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2014 liepos 23 - 22:16

TSI-FSI visai kas kita, nei senas peugeot v6

iranga tapati statos. tik kad kompas mandrenis. o visa iranga toke pati. aisku kaina priklauso ka renkies lenkiska italiska ir pan.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#20 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 liepos 24 - 09:28

Nedek dar duju irangos. Apsiziurek, susitvarkyk einamasias detales ir tik tada galvok ar reikia duju irangos. Juokingai atrodys kai sudesi duju iranga ir prasysi autogide milijonu... :rolleyes:
Minti pagavai. Du variantai. Arba as teisus arba toks komentaras pastumes tave. :)

Na, nemažai važiavau su ja, o ir kartais agresyviai pavažinėdavau.. Niekas neišlindo to, ko nežinočiau. O dabar važiuoklę susitvarkęs pravariau TA, prie nieko daugiau nekibo.. Variklis sausas, nu tik priekinėse žvakse tepalo yra, bet čia pro tarpinę privarė (arba pro tepalo užpilimo dangtelį), tai laikui bėgant bus sutvarkyta. :)

Dabar man tik klausimėlis iškilo vienas. Vakar draugas biški per dantį patraukė dėl tokio garso vieno. Aš kažkaip galvojau, kad čia taip turi būt, bet dabar kažkaip įdomiai pradėjau galvot.. Ar turi būt toks malonus kaip ir ūžimas.. Nežinau kaip net pavadint tą garsą.. Net neužimas, o toks.. Blemba.. Žemas zyzimas gal.. Su apsukom jis atitinkamai irgi kyla.. Apžiūrėjau kelis auto pirkdamas, tai visose tas garsas būdavo, tai,manau,kad čia taip turi būt. Bet va vakar draugas pasilazdavojo. :D
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0