Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P407 audio/video


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 11:57

Turiu keleta klausimu apie RT3 veikima.
1. Ar turi taip garsiai groti muzika? Pas mane garso lygis ant 1 groja kaip paprastoj megnetoloj ant 5 ar 10. Gal visai nieko, bet kai vaikas masinoj uzmiega, tai kazkaip per garsiai atrodo, o patylint nemoku. Gal visgi imanoma?
2. Aux, tas kur bardacioke, kazkaip lievai groja. Pasiskaites komentarus, supratau, kad cia taip turi buti. Tai radau toki dalyka kaip YATOUR. Gal kas isbandet, ar vertas pinigu?
  • 0

#2 slimas

slimas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 123
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, automatas

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 12:21

Paspaudinėjęs 'Natos' mygtuką pamėgink išjungti tas funkcija, kurios sulygina garso lygius ir padaro 'loudness'. Padaryk jas 'innactive'. gal padės.
  • 0
Stogo langai, lietaus nuvedimo sistemos, palėpės laitai
www.arpekas.lt

#3 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 14:00

Paspaudinėjęs 'Natos' mygtuką pamėgink išjungti tas funkcija, kurios sulygina garso lygius ir padaro 'loudness'. Padaryk jas 'innactive'. gal padės.

Aha, isjunk "Laudness" ir ir taip lievas garsas pasidarys dar lievesnis. Taip, "laudness" blogis normaliai gerai aparaturai, nes iskraipo garsa ir prideda tai ko nera, bet tokiom nesamonem kaip gamykline aparatura "loudness" bent siek tiek padeda. Ir nesvarbu, kad ten ala JBL kaip pas mane, vis tiek is to JBL tik uzrasas ant kolonkiu. Tai tas loudness kazkiek reikalus pataiso, jei taip galima sakyti. Zinoma, tiems kas radija fone barskina su seima atostogauti vaziuodamas, tai kokia ten aparatira stovi giliai vienodai :) O kai as noriu kad man raiskiai ir galingai suskambetu "Roxette" saulei leidziantis autostrada lekiant, tai vis dazniau pamastau apie rimtos aparaturos pastatyma, tik vis mastau ar vertas sis pezo tokiu investiciju.
  • 0

#4 slimas

slimas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 123
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, automatas

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 14:42

Aha, isjunk "Laudness" ir ir taip lievas garsas pasidarys dar lievesnis. Taip, "laudness" blogis normaliai gerai aparaturai, nes iskraipo garsa ir prideda tai ko nera, bet tokiom nesamonem kaip gamykline aparatura "loudness" bent siek tiek padeda. Ir nesvarbu, kad ten ala JBL kaip pas mane, vis tiek is to JBL tik uzrasas ant kolonkiu. Tai tas loudness kazkiek reikalus pataiso, jei taip galima sakyti. Zinoma, tiems kas radija fone barskina su seima atostogauti vaziuodamas, tai kokia ten aparatira stovi giliai vienodai :) O kai as noriu kad man raiskiai ir galingai suskambetu "Roxette" saulei leidziantis autostrada lekiant, tai vis dazniau pamastau apie rimtos aparaturos pastatyma, tik vis mastau ar vertas sis pezo tokiu investiciju.

Čia nebuvo klausimo apie kokybę ar dar kažką. Tiesiog žmogus klausė, kaip apdaryt, kad tyliau grotų - čia buvo vienas iš galimų variantų.

P. S. Finalfour - nieko asmeniško (ta prasme nesupyk), tik aš nesuprantu tokio dalyko, kam tu iš viso pirkai tą Pežą? Nes įvertinus daugumą tavo postų, kuriuos čia parašei viskas tau toje mašinoje kliūna, tai tas negerai, tai garsas prastas, tai dar kas nors... :)
  • 0
Stogo langai, lietaus nuvedimo sistemos, palėpės laitai
www.arpekas.lt

#5 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 14:54

Aciu uz patarima, atsijungiau. O seip tema pradejau kaip bendra del visokiu rt3 neaiskumu, tai kad viskas ok Finalfour seip teisus del garso aparaturos. Man ji irgi biski kliuna, bet ne ant tiek, kad ja keisti. Seip garso uztenka, bet kokybes kazkaip nelabai yra. O tas subas tai isviso nesuprantu ar jis ten veikia ar ne. Kad finalfour nepatenkintas savo :pug: tai ir as pastebejau, nu turbut labai ilgisi savo mb :wub:
  • 0

#6 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 15:43

Dėl per didelio garso ant mažu skaičiuku, tai pabandyk pažaisti su Autovolume, pradedant važiuoti ir nustačius tarkim kokius 5, pasikeitus greičiui i didesni magas automatiškai garsina garsa, nes neva triukšmas dideja, išjungus Autovolume pastebejau kad nebegarsina. Gal kas biški sugede pas tave ir magas pradeda garsinti nuo mažesnio greičio nei priklauso.
  • 0

#7 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 15:50

Aha, isjunk "Laudness" ir ir taip lievas garsas pasidarys dar lievesnis. Taip, "laudness" blogis normaliai gerai aparaturai, nes iskraipo garsa ir prideda tai ko nera, bet tokiom nesamonem kaip gamykline aparatura "loudness" bent siek tiek padeda. Ir nesvarbu, kad ten ala JBL kaip pas mane, vis tiek is to JBL tik uzrasas ant kolonkiu. Tai tas loudness kazkiek reikalus pataiso, jei taip galima sakyti. Zinoma, tiems kas radija fone barskina su seima atostogauti vaziuodamas, tai kokia ten aparatira stovi giliai vienodai :) O kai as noriu kad man raiskiai ir galingai suskambetu "Roxette" saulei leidziantis autostrada lekiant, tai vis dazniau pamastau apie rimtos aparaturos pastatyma, tik vis mastau ar vertas sis pezo tokiu investiciju.

Ant c5 pas mane tas pats. Palikau viska po originaliai, tik pastaciau suba su stiprintuvu papildomai, reikalus tikrai pataise. Vaiko dviratis irgi dar telpa laisvai :)
Del per didelio garso ant mazo lygio ir prie manes, bet ta autovolume funkcija pas save nebepamenu kur maciau, ar lexijoj ar pacioj magej

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2014 rugpjūčio 08 - 15:51

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#8 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 16:32

Viskas ok, kolegos, as kartais turiu tokia negera savybe kiek per tiesmukai isreiksti savo nuomone, kur kartais jos ir nereikia, nieko tikrai gink die nenoriu izeisti, nepagalvokit :) Tiesiog pamaciau kad tema apie RT3, tai ir issakiau savo pastabas kas susije su musu pezu audio video :) O del palyginimu, tai kartais tiesiog isprusta, kai matai kaip kas nors padaryta, ir zinai kad imanoma padaryti daug geriau, nes kitas gamintojas kazkodel padaro. Galiu ir nieko nesakyt, bet jei nesakysiu, neresikia kad taip nera :) Peace :) Griztan prie temos, tai tas subas groja, atsidarius bagazine tas puikiai jauciasi ir girdisi, bet jis toks mazas ir negalingas kad salone jo veikimas jauciamas maziau, nors be abejo jis yra, zemus daznius kai susimazini iskarto jo pritruksta. Eddy, o ka pasistatei ir kiek pakainavo? Opercija sudetinga? Nes ten vieta buten tokiam subo ir stiprintuvo deriniui bagazineje, nauja stipra ikisai ten pat, ar kitoje vietoje bagazineje? Kiek pakainavo?

Šį pranešimą redagavo Finalfour: 2014 rugpjūčio 08 - 16:33

  • 0

#9 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 17:32

Nera tie pugai jau tokie blogi. Turi ir savo pranasumu, jeigu neturetu niekas ju ir nepirktu. Turejes as ir vokieciu ir prancuzu ir japonu ir kikvienas turi savo zavesi. Nu bet cia jau ne i tema. O kur yra tas autovolume nusistato? Nes pas mane jis kazkaip neveikia, arba veikia blogai. Turiu darbine toyota, tai ten autovolume normaliai veikia, o vat mano 407 tai iki siol galvojau, kad isvis tokios funkcijos nera.
  • 0

#10 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 rugpjūčio 08 - 17:33

Viskas ok, kolegos, as kartais turiu tokia negera savybe kiek per tiesmukai isreiksti savo nuomone, kur kartais jos ir nereikia, nieko tikrai gink die nenoriu izeisti, nepagalvokit :) Tiesiog pamaciau kad tema apie RT3, tai ir issakiau savo pastabas kas susije su musu pezu audio video :)
O del palyginimu, tai kartais tiesiog isprusta, kai matai kaip kas nors padaryta, ir zinai kad imanoma padaryti daug geriau, nes kitas gamintojas kazkodel padaro. Galiu ir nieko nesakyt, bet jei nesakysiu, neresikia kad taip nera :)
Peace :)
Griztan prie temos, tai tas subas groja, atsidarius bagazine tas puikiai jauciasi ir girdisi, bet jis toks mazas ir negalingas kad salone jo veikimas jauciamas maziau, nors be abejo jis yra, zemus daznius kai susimazini iskarto jo pritruksta.
Eddy, o ka pasistatei ir kiek pakainavo? Opercija sudetinga? Nes ten vieta buten tokiam subo ir stiprintuvo deriniui bagazineje, nauja stipra ikisai ten pat, ar kitoje vietoje bagazineje? Kiek pakainavo?

Neaisku kur pas mane originalus stovi ir ar isvis, neuzmates jo . Idejau tureta jau is seniau stiprintuva kilovatini su bosavyku tokiu. Sukainavo tik laidai bet cia centai. Dar veziau maga masinos originalu, kad isvestu linijinius (30lt). Megejiskam paklausymui man pilnai uztenka, pasodrinti garsui viduje. ;) savo temoj dar turiu imetes foto kaip pasidares

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2014 rugpjūčio 08 - 17:34

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#11 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 11 - 14:51

Radau ta autovolume. nustaciau i inactive, bet skirtumas labai nedidelis. Cia taip turi buti peugeot?
  • 0

#12 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 13:42

sveiki, trys dienos kai esu varliaedziu kurinio savininkas. pas mane 407. radija paprasta be visokiu dvd ir panasiai. yra problema kad neisijungia rankiniu budu, tas mygtukas ant radijos stinga ir garsa sunkiai reguliuoja. isjungt per ten pavyksta gal is 10 karto, mygtukas stringa, neatsoka, gersa imanoma pasukt tik palauziant mygtuka. gal kas susidure su tuom? kaip sprest? ir erzina kad uzgesini masina ir issijungia radija dar net rakteliu neistraukus. per prievarta ijungus ten su mano tais navarotais irgi paeina pora minuciu ir vel issijungia. cia visiem sitaip?
  • 0

#13 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 14:25

sveiki, trys dienos kai esu varliaedziu kurinio savininkas. pas mane 407. radija paprasta be visokiu dvd ir panasiai. yra problema kad neisijungia rankiniu budu, tas mygtukas ant radijos stinga ir garsa sunkiai reguliuoja. isjungt per ten pavyksta gal is 10 karto, mygtukas stringa, neatsoka, gersa imanoma pasukt tik palauziant mygtuka. gal kas susidure su tuom? kaip sprest? ir erzina kad uzgesini masina ir issijungia radija dar net rakteliu neistraukus. per prievarta ijungus ten su mano tais navarotais irgi paeina pora minuciu ir vel issijungia. cia visiem sitaip?

O kam tu ta masina pirkai, jeigu taip nepatinka prancuzai. O tu tokiu bedu is pradziu nepastebejai? Tai gal labai pigiai pirkai?
Issijungineti turi. Po kazkiek laiko issijungia taupydama tavo akuma. Aisku gali per diagnostika prailginti ta issijungimo laika. O kad blogai sukinejasi, tai greiciausiai su kuo nors buvo trekta i ji arba kokiu siuksliu yra.
  • 0

#14 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 15:49

tai manau pirkimo priezastis tapati kaip ir pas daugeli is cia, tai metu ir kainos santykis. man pirmiausia norejos ekonomijos. kol ieskojau ka nupirkt pasivazinejau su c-mx apie menesi 1,6 tdci, paverge mane ekonomija trauka ir tylumas. pradejau dometis kur dar tie motorai stovi, atmetant tuos variantus kas labai rudyja ir tuos i kuriuos as neitilpciau del ugio pasirinkimo variantu sumazejo ir pasirinktas tas variantas - 2007 407sw. kaina perkant tikrai nepasakyciau kad pigi, buvo ir gerokai pigesniu variantu, bet... kai pradedi rinktis pamatai kad nebera is ko rinktis. spalva, vizualinis stovis ir ilgu paiesku nuovargis nuleme mano pasirinkima. dabar jau matau kad tai ka sutaupysiu degalu sanaudom teks sukist per kitus mazgus. o zinot kaip buna, perkant visko neapziuresi, i vidu neilysi. del mago speju reikes laiko turint ji lupt lauk ir bandyt pravalyt ar bent pazvelgt kame tikroji beda
  • 0

#15 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 15:54

beje prie topacio? cia tik pas mane prieky koloneles negroja? nei duryse nei paneleje? ar cia pagal sita radija ir komplektacija prieky koloneles nepriklause? groja tik galinese duryse.
  • 0

#16 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 16:49

beje prie topacio? cia tik pas mane prieky koloneles negroja? nei duryse nei paneleje? ar cia pagal sita radija ir  komplektacija prieky koloneles nepriklause? groja tik galinese duryse.

Nu bet ir paklausei... :doh: jauciu vaiki esi prigautas su ta masina ir stipriai :) turbut masina rinkais pagal tai ir kurios puses vejas pute :)

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2014 rugsėjo 15 - 16:50

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#17 Bartas607

Bartas607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 122
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 17:18

O man aktualu kaip su mp3 prasukimu? Pvz. pas mane RT3 neimanoma prasukt mp3 failo, tik permeta prie kito. Yra seimoj Citroenas su RD4, tai ten kuo puikiausiai prasukimas veikia.
  • 0

#18 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.521
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 18:25

Sveiki, ar imanoma butu susikist :pug: 407 JBL audio i :pug: 307? Toks retorinis klausimas. Maniskis :pug: 307 su RT3 navigacine sistema.
  • 0

thumb.png


#19 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 19:18

Sveiki, ar imanoma butu susikist :pug: 407 JBL audio i :pug: 307? Toks retorinis klausimas. Maniskis :pug: 307 su RT3 navigacine sistema.

O kam taip daryti? 407 audio sistema nieko verta. Garso gal ir daug, bet kokybes nerasta. Geriau jau investuok i normalesne sistema. Nu gal nebent 407 garsiakalbius prastus idejo prancuzai. Bet cia jau audio specai savo komentarais dalinasi. :wh:
  • 0

#20 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 20:09

Aš tik ir svajoju, kaip išmesti visa garsą iš rt3, jis toks nekokybiškas, kad baisu. Turiu stiprintuvą ir pakeitęs visas kolonėles, sudėjau HI-END sistemą, bet per tą šūda taip prastai groja, kad negaliu net klausyti. Kartais įsidedu antrą mage, tai net gera pasidaro. Bet antros magės šale nedėsiu, nes čia nekoks golfas, o aš netraktoristas. Tai audžiu mintis, kaip išardyti mage, perlituoti tembro bloką, ar kažkaip kitaip palikt tik valdymą, nes jis ten Š mala. Bendroje sumoje, tai ten geriausia vieta yra navigacija ir kuro rodymas, nes vakar atsisiunčiau 2014 mapsus, tai visa Lietuva normaliai jau yra. Dar būtu gerai, kad vietoje sim būtu blupupas :D, o mapsai įsirašytu į HDD. Ir šiaip turėtu daugiau sąsaju su android. Bet čia juk Peugeot, ekonomiškas automobilis.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0