Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P407 audio/video


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#21 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.521
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 20:59

Aisku supratau, kazkaip atrode, kad originalio aparaturos kaip BOSE ar JBL buna geros kokybes ir skleidzia gera garsa .
  • 0

thumb.png


#22 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 rugsėjo 15 - 21:16

Aš tik ir svajoju, kaip išmesti visa garsą iš rt3, jis toks nekokybiškas, kad baisu. Turiu stiprintuvą ir pakeitęs visas kolonėles, sudėjau HI-END sistemą, bet per tą šūda taip prastai groja, kad negaliu net klausyti. Kartais įsidedu antrą mage, tai net gera pasidaro. Bet antros magės šale nedėsiu, nes čia nekoks golfas, o aš netraktoristas. Tai audžiu mintis, kaip išardyti mage, perlituoti tembro bloką, ar kažkaip kitaip palikt tik valdymą, nes jis ten Š mala.
Bendroje sumoje, tai ten geriausia vieta yra navigacija ir kuro rodymas, nes vakar atsisiunčiau 2014 mapsus, tai visa Lietuva normaliai jau yra.
Dar būtu gerai, kad vietoje sim būtu blupupas :D, o mapsai įsirašytu į HDD. Ir šiaip turėtu daugiau sąsaju su android. Bet čia juk Peugeot, ekonomiškas automobilis.

Nzn kelintu metu tavo peupeu, bet buna rt4 su hdd o rt5 jau ir su bluetooth. Pas bratki 407 wip comas stovi jau su bluetooth ir sd kortelem ir usb :) taip kad ne peugeot kaltas, bet auto klase, metai ir komplektacija. Taipogi nzn ar pas 307 yra buve kada jbl..
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#23 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 06:34

Aš tik ir svajoju, kaip išmesti visa garsą iš rt3, jis toks nekokybiškas, kad baisu. Turiu stiprintuvą ir pakeitęs visas kolonėles, sudėjau HI-END sistemą, bet per tą šūda taip prastai groja, kad negaliu net klausyti. Kartais įsidedu antrą mage, tai net gera pasidaro. Bet antros magės šale nedėsiu, nes čia nekoks golfas, o aš netraktoristas. Tai audžiu mintis, kaip išardyti mage, perlituoti tembro bloką, ar kažkaip kitaip palikt tik valdymą, nes jis ten Š mala.
Bendroje sumoje, tai ten geriausia vieta yra navigacija ir kuro rodymas, nes vakar atsisiunčiau 2014 mapsus, tai visa Lietuva normaliai jau yra.
Dar būtu gerai, kad vietoje sim būtu blupupas :D, o mapsai įsirašytu į HDD. Ir šiaip turėtu daugiau sąsaju su android. Bet čia juk Peugeot, ekonomiškas automobilis.

Pauliau nuo kada HI-END kainuoja 500lt? nebent aš kažko nežinau :wh: reiks kokį kartą susilėkt
  • 0

#24 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 07:36

Ne 500lt, nevaryk... :ax: kai pasakai taip, atrodo, kad magė 100lt, kolonkės iš maximos 120Lt, stipriakas iš gariūnu 180Lt ir subas su dėže už 100Lt. Na su tuo Hi-END gal perlenkiau lazdą :shy: šiaip skaitosi hifi. Apie tuos naujesnius tai žinau, kad jau yra ir HDD ir visi kiti bajeriai, tik gaila, kad pas mane nėra ir negali būti ir groja prastokai :ax: Nors nenorėkime, kad 2004 metų automobilyje būtu (reiks keisti į 4007, gal ten jau bus viskas) Dėl JBL, tai esu girdėjas 407 ir 607. Man tai nepatiko :dntknw: Dabar kas yra pas mane, daug geriau už kokią originalią, nebent koks mersas ar lexusas, gerai groja ir infinity :)
  • 0

#25 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 09:28

HIFI? :wh: taigi pas tave gladen komponeintai ir tie net ne mid range klasės ar pasikeitei jau? siūlau pasidomėti apie: ETON

Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2014 rugsėjo 16 - 09:40

  • 0

#26 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 09:40

Nu bet ir paklausei... :doh: jauciu vaiki esi prigautas su ta masina ir stipriai :) turbut masina rinkais pagal tai ir kurios puses vejas pute :)

labai taikliai laimonai pastebejai :D istikruju tai pirkau tamsoj, apie 21val, po gatves apsvietimo stulpu su telefonu pasisviesdamas. pardavejas matyt iki siol rankas tebetrina. nu tikrai nejuokauju. jau 3 savaites buvau be masinos, kiauras dienas darbe ziurejau i ta autogida ir autopliusa kad jau vemt kildavo noras nuo tu masinu, ismaisiau visas taurages ir klp aiksteles, apvaziavau, siaulius, mazeikius, kretingas, silutes, silales ir aplinkinius kaimus ir matyt dabrendo ta stadija kad atejo laikas imt bileka. nu tas bilekas bent pavirsutiniskai atrode kiek geriau uz iki siol mano apziuretus variantus. 170tukst rida, knygos, siviezias technikinis ir panasiai. matyt dabar tokia stadija kad viskas ispirkta sudentam, masinioriu dalis ismire nuo krizes, tai pasirinkimas labai sumenko. Beje vakar isardziau ta maga, mygtukas dabar vaiksto tvarkingai, bet negroja. apsvietimas, meniu clim, ir panasiai viskas veikia, o negroja ir net neleidzia ieiti i per meniu i garso nustatymus. cia uzsirakino ar kas dabar su ta radija? kodo jokio nepraso. yra gal kokiu variantu?
  • 0

#27 Bartas607

Bartas607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 122
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 12:12

labai taikliai laimonai pastebejai :D istikruju tai pirkau tamsoj, apie 21val, po gatves apsvietimo stulpu su telefonu pasisviesdamas. pardavejas matyt iki siol rankas tebetrina. nu tikrai nejuokauju. jau 3 savaites buvau be masinos, kiauras dienas darbe ziurejau i ta autogida ir autopliusa kad jau vemt kildavo noras nuo tu masinu, ismaisiau visas taurages ir klp aiksteles, apvaziavau, siaulius, mazeikius, kretingas, silutes, silales ir aplinkinius kaimus ir matyt dabrendo ta stadija kad atejo laikas imt bileka. nu tas bilekas bent pavirsutiniskai atrode kiek geriau uz iki siol mano apziuretus variantus. 170tukst rida, knygos, siviezias technikinis ir panasiai. matyt dabar tokia stadija kad viskas ispirkta sudentam, masinioriu dalis ismire nuo krizes, tai pasirinkimas labai sumenko. Beje vakar isardziau ta maga, mygtukas dabar vaiksto tvarkingai, bet negroja. apsvietimas, meniu clim, ir panasiai viskas veikia, o negroja ir net neleidzia ieiti i per meniu i garso nustatymus. cia uzsirakino ar kas dabar su ta radija? kodo jokio nepraso. yra gal kokiu variantu?

Tu pasiziurek po apsyvkem ar isvis pas tave tos koloneles yra :)
  • 0

#28 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 12:22

Tu pasiziurek po apsyvkem ar isvis pas tave tos koloneles yra :)

tai pries tai bent gale grojo, o dabar po istraukimo ir ikisimo nebegroja visai, meniu vaiksciot leidzia, mytukai veikia, o per meniu bandat ieiti prie garso nustatymu tai ten ta piktograma tokia punktyrine, blanki, ir neina pasirinkt tos piktogramos
  • 0

#29 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2014 rugsėjo 16 - 21:22

istikruju tai pirkau tamsoj, apie 21val, po gatves apsvietimo stulpu su telefonu pasisviesdamas. pardavejas matyt iki siol rankas tebetrina. nu tikrai nejuokauju.

Žmogau čia jau virš visko, mašina turbut kainavo daugiau nei 10k lt, o tu ja su tel prožektorium apžiurinėjai?
Jau galvojau kad tokiu pirkėju nebera.
  • 0

#30 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 rugsėjo 17 - 09:38

Žmogau čia jau virš visko, mašina turbut kainavo daugiau nei 10k lt, o tu ja su tel prožektorium apžiurinėjai?
Jau galvojau kad tokiu pirkėju nebera.

nu jo, kainavo per 10k lt, bet patikek, buna. pats laisvalaikiu per metus po 3-4 auto perparduodu. paimu su defektu, patvarkau, bet kai tvarkau tai tvarkau kaip sau, netaupau ant detaliu ir kokybes, tai ir hobis ir malonumas ir ant alaus lieka ir netik, o ir bendras isprusimas kaskart vis pakyla. tai drasiai galiu pasakyt, kad kiekvienas daigtas turi savo pirkeja. buna atvaziuoja, ir neperka del absurdiskos priezasties, buna kad patys nezino ko nori, o yra teke parduot kur ne nepavaziavo ir kur net kapoto neatidare ir net neuzvede pries perkant. pats nekarta esu pirkes internetu tiesiai is prancuzu. taip kad matyt tas p407 man skirtas buvo. siaip cia man neislindo nieko tokio ka buciau galejes pamatyt dienos metu. dzin, viskas pataisoma, tik tiek kad apmaudu kad perki ir tikies idealaus auto, o gaunas kaip visada. visgi ne is salono pirkau
  • 0

#31 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 spalio 27 - 16:58

sveiki. toks klausimelis, kaip p407 blaupunkte rd4 regis toks modelis suakyvuoti aux jungti. parsisiunciau fiskute is aliexpres'o, ziuriu kad pas mane jau jos vietoje viena fiskute ten ikista, nelabai supratau nuo ko jinai, gal nuo tel? nes palubej kabo mikrofonas ir ant pacios radijos yra TEL mygtukas kuri paspaudus niekas nevyksta?  ja atjungus niekas nepasikeite, radija grojo, cd veike, ir bebeojo prijungus isgyta aux fiskute i pastarosios vieta niekas ir spaudnant source apart cd ir radijos jokios kitos funkcijos neispaudziau.


  • 0

#32 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 spalio 28 - 07:55

sveiki. toks klausimelis, kaip p407 blaupunkte rd4 regis toks modelis suakyvuoti aux jungti. parsisiunciau fiskute is aliexpres'o, ziuriu kad pas mane jau jos vietoje viena fiskute ten ikista, nelabai supratau nuo ko jinai, gal nuo tel? nes palubej kabo mikrofonas ir ant pacios radijos yra TEL mygtukas kuri paspaudus niekas nevyksta?  ja atjungus niekas nepasikeite, radija grojo, cd veike, ir bebeojo prijungus isgyta aux fiskute i pastarosios vieta niekas ir spaudnant source apart cd ir radijos jokios kitos funkcijos neispaudziau.

O tai pas tave bardacioke nera aux? paziurek. TEL tai ten ant mages desinei pusei yra viet kur sim kortele ikysti ir tada gali skambinti. Jeigu teisingai suprantu, tu gal cd changeri atjungi, ta kur bagazinei turi buti.


  • 0

#33 martisliudi

martisliudi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:peugeot 407 sw

Parašyta 2014 spalio 28 - 10:35

O tai pas tave bardacioke nera aux? paziurek. TEL tai ten ant mages desinei pusei yra viet kur sim kortele ikysti ir tada gali skambinti. Jeigu teisingai suprantu, tu gal cd changeri atjungi, ta kur bagazinei turi buti.

ne, bordaciokas pas mane tuscias, nera nei aux nei sim kokio lizdo, o ant mages tai nera pas mane jokio sim lizdo. paprasciausiai tas TEL uzrasas ant to mygtuko kur pas daugeli BAND uzrasyta. sim korteles lizdo ant mages nera, o ta fiske tai gali buti kad cd changerio bus, tik kad pas mane jo nera. tai va, klausimas kaip suaktyvinti  ta aux funkcija. cia gal programiskai reikia ka daryt? Saab"a kai turejau, tai ten viskas tik ant laido pajungus buvo suaktyvuojama, nuo radijos pririsimo iki panasiu funkciju nustatymo


  • 0

#34 Dagas

Dagas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 lapkričio 08 - 20:09

Sveiki, istojau ir as i jusu gretas, isigijau 2008 metu peugeot 407. Ir islindo viena nelabai maloni staigmena su audio aparatura. Joje uzstriges cd diskas ir jis neissiima. Jis veikt veikia groja persukineja dainas atlieka visas funkcijas tik neissiima paspaudus reikiama mygtuka, buvau ja issiemes truputi praardes nes galvojau, kad problema gali but disko isstumimo mygtuke bet panasu kad problema bus paciame cd isstumimo mechanizme, tad toliau nagu nebekisau ir grazinau i jo buvimo vieta.

Gal kas gali rekomenduot kokius meistrus, ar kokiu patarimu problemai isspresti ar alternatyvai rasti?

Masinoje yra navigacija, ekranas, bet kadangi ji buvus ne lietuvoj savaime suprantama ir LT zemelapiu nera ikelta, o jie kaip supratau tik per CD atsinaujina, ar yra kitu budu tai padaryti?

Kadangi girdejau kalbu kad ji pataisyti gali buti sudetinga ir nepigu kaip alternatyva rasti kyla mintys isigyti YATOUR priedeli stai toki: http://audiomedia.lt...t&product_id=87

Gal kas galit apie ji keleta zodziu jei su jais esate susidure nes taip pat nesu tikras ar jis pilnai gali atstoti CD diskus? Ar galesiu jo pagalba atsinaujinti navigacija ir paleidineti visa kita medziaga kas yra suderinama ir ka galima padaryti tinkamai veikiant kompaktams.


  • 0

#35 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 lapkričio 08 - 20:31

Visu pirma kokia sistema, pas 2008 metu gali buti RT3(uzsilikus) ir RT4, skirtingos sistemos. Meniu eina ratu ar eilutemis isdestyta? Yatour tik muzikai, jokiu naujinimu neatliksi. Jei nori daugiau info pasiskambink man, padesiu.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#36 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2015 kovo 09 - 08:30

Turiu tokiu tokią problemą. Durnioja mage. Ankščiau nekreipiau dėmėsio, bet dabar padažnėjo - tai užknisa.

Praktiškai visada klausausi radijos, bet kartais kai užkuri variklį, persijungia į CD changerį. Dabar būna persijungia į kokią kitą stotį su buvusiais nustatymais. Šiuo metu užstrigo ties išjungtu garsu. T.y. Šnėkėjau telefonu ir išjungiau garsą. Dabar kai užkuriu variklį magas įsijungia be garso ir visada reikia jį padidint. Važiuot, taip sakant netrukdo, bet jeigu kažkada pastrigs ant didelio garso, tai jau bus bėda. Įsėdus į mašiną pasileis muzika garsiai.

Nežinau ar čia susiję ar ne, bet būna kad multimedija užsikrauna po ilgo laiko tarpo, arba išsijunginėja ilgai - užrakini mašina ir dar kokią minutę ar daugiau dega didelis ekranas su Peugeot ženklu.

Ar čia trumpina kas, ar kur čia gali būti bėda? Gal visam magui jau paskutinioji atėjna?


  • 0

#37 slimas

slimas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 123
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, automatas

Parašyta 2015 kovo 20 - 14:50

Turiu tokiu tokią problemą. Durnioja mage. Ankščiau nekreipiau dėmėsio, bet dabar padažnėjo - tai užknisa.

Praktiškai visada klausausi radijos, bet kartais kai užkuri variklį, persijungia į CD changerį. 

Man taip būdavo, kol nepastebėjau, kad išlipdamas ar įlipdamas iš mašinos kažkokiu būdu užkliudydavau su keliu Source mygtuką rankenėlėj ir persijungdavo iš radijos į CD (vairas iki galo nuleistas pas mane) :D

O tamstos atveju negali būti pagedęs optinis kalbelis, kuris jungia magą ir ekraną, jei ilgai galvoja media? :)


  • 0
Stogo langai, lietaus nuvedimo sistemos, palėpės laitai
www.arpekas.lt

#38 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.521
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2015 kovo 20 - 18:26

Man taip būdavo, kol nepastebėjau, kad išlipdamas ar įlipdamas iš mašinos kažkokiu būdu užkliudydavau su keliu Source mygtuką rankenėlėj ir persijungdavo iš radijos į CD (vairas iki galo nuleistas pas mane) :D

O tamstos atveju negali būti pagedęs optinis kalbelis, kuris jungia magą ir ekraną, jei ilgai galvoja media? :)

Cia neblogas vairiantas, net nusisypsojau :D


  • 0

thumb.png


#39 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2015 kovo 24 - 08:22

Man taip būdavo, kol nepastebėjau, kad išlipdamas ar įlipdamas iš mašinos kažkokiu būdu užkliudydavau su keliu Source mygtuką rankenėlėj ir persijungdavo iš radijos į CD (vairas iki galo nuleistas pas mane) :D

O tamstos atveju negali būti pagedęs optinis kalbelis, kuris jungia magą ir ekraną, jei ilgai galvoja media? :)

Na aš tai tikrai neužkabinu. Beje rankenelė gi nesisukioja kartu su vairu.

O dėl kabelio verta pagalvoti  :hmm: O kaip jį patikrinti? Tiesiog pirkt naują ir keist?


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0