Peršokti prie turinio


Nuotrauka

robercius P 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

#1 robercius

robercius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 112
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2014 rugpjūčio 11 - 13:15

Sveiki forumieciai,

Nesu cia naujokas, tad pagalvojau reik ir man prisistatyti, o savaitgali bekepant kaime mesyte i rankas net teko paimti telefona ir siek tiek pafotografuoti .

O viskas prasidejo mazdaug pries 3 ar 4m., kai buvo poreikis isigyti kita masina, paieskose buvo Megane ir Peugeot 307, labai norejau P 307 bet tuo metu finansai leido tik ant MEGANE, netgi jau buvau varijanta nusiuziurejes ir jau ruosiausi pirkti, bet kazkas mane tai sutapde, ai galvoju reik dar i autobobiliu turgu nulekti. Po keliu dienu paieskos issauso lietingas sekmadienio rytas ir svarsciau ar vaziuot i turgu ar ne, bet mano zmonele mane itikino kad siendien tikrai kazka nusipirksim, turbut moteriska intuicija stipresne nei vyru :P Ir stai tik po geru 10min vaisciojimo pamaciau ta kuri iskrat isimylejau, atrodo kad jis tik manes ir laukia :) :pug: 307 :clap: Parvazeves sava eiga, su servio knyga kurios pildymas buvo nutraukas prie metus, ir nezinia per tuos metus kiek dar nuvaziuota buvo, aisku viskas isciuskytas, variklio skyrius atrodo kad ka ti is salono butu isvazeves ir tt. Aisku zinojau kad ne viskas auksu ziba o ir kaina buvo intriguojanti, su zmonele nutarem jamam si reikala :beer: Kaip ir sakiau buvau pasiruoses pradet tvarkymo darbus.
Taigi pirmas remontas buvo tai po keliu dienu nusprogo lango apiplovimo varikliukas, veliau pasikelus masina buvo pastebeta keistai kabantys davikliai ant "zateskiu" po pilnos apziuros nuspresta kad Peugeot gaves kazkada i kampa, ir kaikuriu tvirtinimo daliu nebuvo, o auksarankiai nedadare iki galo, ko pesekoje davikliai ne prie variklio pritvirtinti o uzkabinri ant "zateskiu" Na bet tai neemiau i galva susitvarkiau pagal save ir viskas tvarkoj.
Na ir toliau kaip ir privaloma buvo keisti dirzai, tepalai, visi stapdziu diskai su kalademis, sutvarkyta visa vaziuokle ir tt. Zodziu ir db vazineju ir dziaugiuosi savo pirkiniu, beto kaip bebuvo keista ji talpi ir labai patogi :)
Taigi stai, siuo metu auto tvarkinga kas pusmetu nuvezu i servisiuka planiniam apziurinejimui, ka reikia ta pakeiciu.

Ateities darbai:
Zibintu keitimas naujais arba poliravimas, nzn kas geriau, nes dabartiniai zibintai atrodo nekaip.
Del galines pakabos, reiks kazka su amortikais daryti, nes jei ekipazas pilnas, tai galas megstantis vis koki grumsta uzkliudinti, o jei dar kada priekaba ant kablio uzmauni tada isvis taip suseda atrodo kad 3 tonas bulviu vezsciau :rolleyes:
Panas yra pasikeisti sedynes i pusiau oda pusiau veliuras, tik kolkas nerandu.
.....ir daugiau neturiu prie ko prikibti :)

Tai va stai tokia ta mano istorija :good:
Bandau kelti foto, tik nzn ar cia kas gausis :)

Posted Image]My Webpage[/URL]
Posted Image]My Webpage[/URL]
Posted Image]My Webpage[/URL]
Posted Image]My Webpage[/URL]
Posted Image]My Webpage[/URL]
Posted Image]My Webpage[/URL]
  • 0
Peugeot 307SW

#2 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 11 - 13:21

Auto turguj ir sava eiga parėjus? :D Koks perekupas iš kokių prancūzų varys vieną pežą? Kiek jis iš to uždirbs? 200lt? Visi jie ten ant tralo pakabinti būna. Tik turguj jau virsta "sava eiga parėję". Maniškis irgi "sava eiga iš olandų parėjęs". Su nekraunančiu generatorium :D Sveikas dar vienas į 307 gvardiją atėjęs.

Šį pranešimą redagavo sanis: 2014 rugpjūčio 11 - 13:25

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#3 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 11 - 13:53

Man ir panasiai buvo :D nuejom pasivaiksciot turgan ir savaja 307sw nusiziurejau ir iskart patiko :D nera tobula, bet mums uztenka :) Siaip kaip tokia auto, tai tikrai erdvus automobilis :)
  • 0

#4 mockuss

mockuss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 ir Peugeot 307 SW

Parašyta 2014 rugpjūčio 11 - 22:20

Priekiniai zibintai 307 lengvai poliruojasi
  • 0
Statybinė geodezija ir išpildomoji dokumentacija www.geo-statyba.lt +370 605 99544 [email protected]

#5 robercius

robercius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 112
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 09:06

Prasyciau placiau, ar reikalinga nuline "skurke" ar uztenka su kempine susveisti pavirsiu?
  • 0
Peugeot 307SW

#6 mockuss

mockuss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 ir Peugeot 307 SW

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 09:32

Pirma susveiciau 1500 poto 2500 ir poliravau su masinu poliravimo pasta, poliruojama buvo su poliravimo masinele, stai kaip gavosi

Posted Image

Šį pranešimą redagavo mockuss: 2014 rugpjūčio 12 - 09:37

  • 0
Statybinė geodezija ir išpildomoji dokumentacija www.geo-statyba.lt +370 605 99544 [email protected]

#7 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 11:25

robercius - sveikinimai, kol skaičiau galvojau bus wow, komplektacija rimtesnė, bet žūrau, kad nuogas pežukas... joooo su salonu bus reikalų, ieškojau pusiau odinio, bet jaučiu kad reik persisiūti dabartines :D ...aš jau norėčiau po restailo panele persimest pas save, vairą pakeist nuo kokio 308 :D mockuss - gera spalva, galėtum įmest į showoff :)
  • 0

#8 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 11:29

robercius - sveikinimai, kol skaičiau galvojau bus wow, komplektacija rimtesnė, bet žūrau, kad nuogas pežukas... joooo su salonu bus reikalų, ieškojau pusiau odinio, bet jaučiu kad reik persisiūti dabartines :D

...aš jau norėčiau po restailo panele persimest pas save, vairą pakeist nuo kokio 308 :D


mockuss - gera spalva, galėtum įmest į showoff :)

galiu parduoti pusiau odini salona... bet tik su visu peu peu :rolleyes:
Siaip galiu pasidziaugti, kad pusiau odinis salionas tai tikrai vykes sitoj masinoj.
  • 0

#9 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 11:40

kazkaip nemaciau pusiau odinio salono ant 307. Reiks pagooglint kaip atrodo, kokios kainos naudoto :D labai cia jau sudominot :D Siaip tai nesu megejas odinio salono, man kazkaip nepatinka tas lipnumas prie nuogo kuno :D
  • 0

#10 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 12:16

kazkaip nemaciau pusiau odinio salono ant 307. Reiks pagooglint kaip atrodo, kokios kainos naudoto :D labai cia jau sudominot :D Siaip tai nesu megejas odinio salono, man kazkaip nepatinka tas lipnumas prie nuogo kuno :D

Nereik nuogam važinėt. ;/

O aš svajoju apie nexus 7 integraciją į panelę, pasijungt krovimą, pasijungt bluetooth "diagnostiką", kad matyt parametrus, pasijungt per stipriaką į kolonėles. Ir spidometras ir visa kita info viename, o taip pat galėčiau galinio vaizdo kamerą pasijungt ant to pačio nexuso. Tik klausimas kaip jį gražiai panelėj sutalpint ;/

http://landoftechnol...us-7-projectn7/


Šį pranešimą redagavo sanis: 2014 rugpjūčio 12 - 12:44

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#11 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 13:15

Nereik nuogam važinėt. ;/

O aš svajoju apie nexus 7 integraciją į panelę, pasijungt krovimą, pasijungt bluetooth "diagnostiką", kad matyt parametrus, pasijungt per stipriaką į kolonėles. Ir spidometras ir visa kita info viename, o taip pat galėčiau galinio vaizdo kamerą pasijungt ant to pačio nexuso. Tik klausimas kaip jį gražiai panelėj sutalpint ;/

http://landoftechnol...us-7-projectn7/

kazkur ir as maciau sita bajeri :D bet man kazkaip nelabai :D gal ir gerai atrodo ir panasiai, bet man rodos nelabai eitu pajungt radija kad veiktu nuo rankeneles prie vairo, o tas man dalykas patinka :D
  • 0

#12 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 13:30

Mano manymu geriausiai atliktu savo darba sitas:

Posted Image

NUORODA
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#13 robercius

robercius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 112
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 13:34

robercius - sveikinimai, kol skaičiau galvojau bus wow, komplektacija rimtesnė, bet žūrau, kad nuogas pežukas... joooo su salonu bus reikalų, ieškojau pusiau odinio, bet jaučiu kad reik persisiūti dabartines :D

...aš jau norėčiau po restailo panele persimest pas save, vairą pakeist nuo kokio 308 :D


mockuss - gera spalva, galėtum įmest į showoff :)

na nera "biudzetinis" Peugeot :) navigacijos nereikia nes ir taip turiu, klimato kontrole, man paprasta labiau priimtinesne, saldo sildo to ir reikia, galvojau apie autopilota, bet galvoju nafik, paskui vaziuojant dar uzmiksiu nieko nedarydamas o visa kita ko man reikia yra (parktronikai, centrinis, audio, signalizacija, kablys kuri pats uzssidejau ir visa kita kas yra pas standartinius peu peu ) :P
Del salono, nekarta maciau pas anglus UK bet kazin ar Europiniai turi tokius salonus, dar kazin ar nuo naujesnio :pug: tarkim 2005m tinka Europinis salonas, nes nekarta juos maciau su graziais pusiau odoniais salonais, ir atrodo tikrai jegiskai :lyzht:
  • 0
Peugeot 307SW

#14 robercius

robercius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 112
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 13:38

Mano manymu geriausiai atliktu savo darba sitas:

Posted Image

NUORODA

Pritariu, viskas viename, tik kazin kokia tokio dalyko finansine raiska :wh:
  • 0
Peugeot 307SW

#15 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 14:02

jo, ta navigacija ir man patrauke aki :D Tikrai idomu kiek kainuotu tai susimontuoti pas save. Nes navigacija naudoju gan daznai kur vaziuoju nezinodamas kelio, o telefone naudot jau atsibodo :D dar priedo kai laikiklio niekaip neisigyju telefonui..
  • 0

#16 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 14:06

Nežinau kaip jum, bet mane užknistų tos navigacijos su savo diskais. Dabar planšetėj ar telefone įsijungi sygic ar tomtom, sako ar atnaujint, paspaudi yes, per kelias minutes atsinaujina ir nereik sukt galvos ten su diskais, su kitokiom nesąmonėm... ir visada turi up to date.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#17 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2014 rugpjūčio 12 - 14:09

jau biski cia off-topic gaunas, bet jeigu laimono parodyta navi tik su lieciamu ekranu, tai tada tikrai nepatogu butu ja nustatineti vaziuojant, zinant kad fiziskai jis gaunasi gana toli nuo vairuotojo. Kazka youtubej maciau panasaus, tai ten ir borto kompas man rodos pajungtas buvo tai tikrai zeUrej geraj ziurisi ir tuo labiau funkcijonuoja.. :good:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0