Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 407 Subas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 18:33

Sveiki, noriu įsidėt subą prie originalaus peugeot 407 mago. Kaip tai padaryti? Reiktų schemos mago (magas be mp3, pridedu foto jo).

 

 

407rd410.jpg

 

 

 

p.s. reiktų atkasti remote laidą ir kur jungti rca laidus. Arba atkasti remote laidą ir kurie laidai yra kolonėlių, kur iš mago išeina. Tada galėčiau jungti tokį adapterį:

ad105a_01.jpg


http://www.olteanuco.../rd4_to_rt3.pdfčia 34psl. mano mago schema?


Šį pranešimą redagavo smiriusz: 2014 gruodžio 02 - 18:20

  • 0

#2 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 18:34

Koks stiprintuvas?


  • 0

#3 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 18:42

Stiprintuvas yra integruotas į subą. Viskas atrodo maždaug taip:

http://www.craiovafo...0w-1529778.html


  • 0

#4 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 18:45

Yra HI-input.

Valdymą pasidarysi per jungiklį.


  • 0

#5 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 18:52

Gal galima plačiau? Nelabai nusimanau, na prie paprasto mago, kur yra visi išėjimai nekilo problemų prijungti šitą daiktą, tačiau, kai originalus magas, tai kažkaip nelabai ką suprantu, žinau, kad trūksta trijų laidų man ir dėl to negaliu prijungti (remote ir rca laidų).


beje, kiek suprantu,  prie subo komplekte turėjo būti HI-input fyškė? Pas mane tokios nėra. Yra turbūt tik lizdas (neturiu subo prie savęs, negaliu tiksliai garantuoti, bet subas toks pats, kaip nuorodoje, tai turėtų būti išėjimas hi-input).


  • 0

#6 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 18:54

Kam tau tos tulpės, kai yra aukšti įėjimai?

Atjungi galines kolonėlės ir pajungi į subą.

Remote yra valdymas. Atsivedi pliusą nuo bet kur per jungtuką.


Šį pranešimą redagavo pofke.kaunas: 2014 gruodžio 02 - 18:54

  • 0

#7 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 19:01

Atsiprašau, kad grybauju ir gal būt durnus klausimus uždavinėju, tačiau nėra man visiškai aišku. Na gerai, situacija tokia, kad turiu subą su integruotu stiprintuvu, pliusinį laidą  su saugikliu (jungiamas nuo akumo), minusinį laidą (jį kur nors įžeminu). Ant subo yra tas išėjimas hi-input (tačiau tik išėjimas, kiek suprantu ten į jį turi kištis fyškė kažkokia (ar neturi? jei turi, tai aš jos neturiu), tai prie jo (į tą fyškę ar tiesiai prie jo, nežinau kaip čia) jungiu laidus (pliusą ir minusą) nuo galinių kolonėlių. Tada mano subas jau grotų? Be to, siūlai daryti ant pliusinio laido mygtuką, kad rankiniu būdu išjungti subą (gal geriau būtų susirasti kokį automatinės antenos laidą jei toks egzistuoja mage ar remote laidą?)? Ir be to, atjungti galinių kolonėlių nenoriu, noriu, kad jos irgi grotų, tai kaip čia padaryti? Laidus kažkaip apsukti papildomus aplink galinių kolonėlių laidus ir vestis į bagažinę? Blemba čia privėliau visko, tikiuosi ką nors supratai.


  • 0

#8 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 19:07

Atsiprašau, kad grybauju ir gal būt durnus klausimus uždavinėju, tačiau nėra man visiškai aišku. Na gerai, situacija tokia, kad turiu subą su integruotu stiprintuvu, pliusinį laidą  su saugikliu (jungiamas nuo akumo), minusinį laidą (jį kur nors įžeminu). Ant subo yra tas išėjimas hi-input (tačiau tik išėjimas, kiek suprantu ten į jį turi kištis fyškė kažkokia (ar neturi? jei turi, tai aš jos neturiu), tai prie jo (į tą fyškę ar tiesiai prie jo, nežinau kaip čia) jungiu laidus (pliusą ir minusą) nuo galinių kolonėlių. Tada mano subas jau grotų? Be to, siūlai daryti ant pliusinio laido mygtuką, kad rankiniu būdu išjungti subą (gal geriau būtų susirasti kokį automatinės antenos laidą jei toks egzistuoja mage ar remote laidą?)? Ir be to, atjungti galinių kolonėlių nenoriu, noriu, kad jos irgi grotų, tai kaip čia padaryti? Laidus kažkaip apsukti papildomus aplink galinių kolonėlių laidus ir vestis į bagažinę? Blemba čia privėliau visko, tikiuosi ką nors supratai.

In visais laikais buvo iėjimas.

Pats siūlai perėjimą nuo aukšto į žemą voltažą. Kam dar reikia papildomų prietaisų, jei jie yra stiprintuve.

Kai dedi žemų dažnių garsiakalbį į bagažinę, tai galinės kolonėlės nereikalingos. Aš tai vadinu kaimo tiurlingu, kai į palangę sukiša kiaušus, įsideda S-90 į bagažinę ir vaidina labai muzikalius.

Koncertų salėje klausant atlikėjų visas garas ateina iš priekio, tai ta kryptim ir dirbkime, jei norime kažkiek kokybiškesnio garso.


  • 0

#9 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 19:17

Dėl elipsių visokių palangėse, tai tau pritariu. Tačiau aš čia nesiruošiu dėti kažkokios super aparatūros, nebus pas mane koncertų salės, tiesiog turiu subą užsilikusį ir noriu įsidėt, kad būtų papildomų žemų ir tiek. Noriu palikti viską taip, kaip dabar yra (groja keturios kolonkės duryse (iš galinių durų reik atsivest pliusą ir minusą tada iš stiprintuvo) ir tiek), tik kad dar būtų subas. Tai kaip supratau, tas išėjimas yra toks pats, kaip mano siūlomas adapteris pirmame poste, jis atlieka tą pačią funkciją. 


Tai pagal viską, man reikia atsivesti pliusą, minusą. Tada atsivesti nuo galinių kolonėlių laidus į subą. Tada viską sujungti. Ir viskas veiks? Na beliks tik susigalvoti, kaip tą subą išjungti, kad nebūtų visą laiką įjungtas (ieškoti remote ar dar kokio laido). O gal aš išvis remote laido funkcijos nesuprantu, kiek supratau, tu minėjai, kad jis skirtas tik subo valdymui? Su originalia mage vis tiek aš subo nepavaldysiu. Tulpių nebereikia man, tą supratau. Tik dabar klausimas kaip man tuos laidus nuo kolonėlių pajungti į tą jungti ? Ten kiek matau iš foto kontaktai labai maži, čia kažkokia fyškė lyg į tą jungti pirmiausia turėtų kištis? Ar aš čia jau išvis pjaunu į pievas?


  • 0

#10 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 19:18

Įėjimas ten, ten, ne išėjimas.

Skirk kur burna, kur užpakalis.

Ir minusą su pliusu vedi nuo kolonėlių Į stiprintuvą.

Tik nežinau ką sakys originalus magas, kai paduosi dvigubą apkrovimą vienam kanalui.


  • 0

#11 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 19:22

Na taip, įėjimas ten, nes ten jungsiu kolonėlių laidus. Pasidinau nuotrauką (subo neturiu prie savęs, tai sunkiau kol kas), tai pamačiau, kad ten tiesiog turėtų laidai jungtis, nėra jokių fyškių. Kairės pusės pliusas minusas, paskui G (turbūt įžeminimas kažkoks ar kas, tik iš kur jį paimti?) ir dešinės pusės kolonėlių pliusas ir minusas.

 

Siūlei atjungti galines kolonėles išvis todėl, kad magas negautų dvigubo apkrovimo vienam kanalui?


Šį pranešimą redagavo smiriusz: 2014 gruodžio 02 - 19:23

  • 0

#12 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 19:25

Kaip tai nėra fyskių, jei išlindę adatėlės?


  • 0

#13 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 19:26

Na tai kiek supratau prie tų adatėlių jungti tiesiai laidus nuo kolonėlių reikia?  Nesikiša ten daugiau nieko papildomai? Bet tada turėtų būti labai nepatogus pajungimas. Kitaip sakant ten jungiasi į tą inputą tiesiai laidai ar jungiasi fyškė kažkokia ir tik tada laidai? Va šito nesuprantu. Jei jungiasi kažkokia fyškė, tai kur ją gauti? Aš jos neturiu.


Šį pranešimą redagavo smiriusz: 2014 gruodžio 02 - 19:29

  • 0

#14 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 19:30

Turbūt žinai, kas trukdo blogam šokėjui?

Aš jungčiau taip. Kiti gal kitų pasiūlymų turės.


  • 0

#15 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 02 - 22:09

Šiaip tavo pasiūlymas geras, tik vienintelis minusas, kad galinės kolonėlės būtų atjungtos, na bet jeigu ką, tai gal ir verta jų atsisakyti vardan žemų dažnių, visgi manau geriau skambės su subu ir be galinių kolonėliu negu be subo ir su galinėm kolonėlėm. Liko tik išsiaiškinti iki galo kaip ten yra su tuo hi-input įėjimu (ar ten fyškė jungiasi kažkokia į jį ar tiesiog laidai tiesiai nuo kolonėlių) ir dar dėl to, kaip padaryti, kad subas išsijungtų lauk išjungus magą ir įsijungtų įjungus.

 

Nu ok, supratau. Man reikia tokio daikto dar prie subo į komplektą: http://www.fliaudio....od&productId=19


Nusipirkau tą laidą. Reiks bandyt jungti, kai pareis.


Šį pranešimą redagavo smiriusz: 2014 gruodžio 02 - 19:54

  • 0

#16 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 07 - 20:51

Prie to pačio paklausiu čia dar. Šiandien iš kito pežo 407 susidėjau JBL originalias kolonėles į priekį ir į galą. Tačiau originaliai tame pežo, kur buvo kolonėlės buvo galinėse duryse papildomi aukštadažniai. Jų nedėjau, nes nenorėjau darkyti kito pežo vaizdo. Bet dabar sėdint gale trūksta aukštų dažnių. Kaip išspręsti šią problemą? Galvojau pas save pjaut skylę, kaip tame peže buvo originaliai ir dėti kitus aukštadažnius. Kaip variantas? Kur nusipirkti atskirai ir nebrangiai aukštadažnius?

 

Tame peže buvo skylė originaliai, kaip čia parodyta, 8 dalis http://i134.photobuc...407doorcard.png

O pas mane yra taip: http://auto.glowtron..._left_visor.jpg

Noriu padaryti šitaip: http://s536.photobuc...ge1471.jpg.html


Šį pranešimą redagavo smiriusz: 2014 gruodžio 07 - 21:12

  • 0

#17 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2014 gruodžio 08 - 16:55

Pliusa vedi nuo akumo, kaip pridera normalu laida. Minusa nuo kebulo. Remote nuo fiskes i maga kur reguliuoja antenos ijungima, isjungima. Viskas tas pats kaip prie paprasto mago jungtum fiskes juk tokios pat. O ta nesamone, kad linijiniam laidam taip pat uz mago pajungi prie galiniu koloneliu isejimu ir tilps ten ji palikt. Viskas ir jokiu problemu
  • 0

#18 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 08 - 17:25

Dėkui, viską paprastai ir aiškiai parašei. :)


  • 0

#19 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2014 gruodžio 08 - 17:46

Prasom ;)
Aisku tik neklausyk ten nesamoniu, kad atjunginet galines koloneles ir pan. :) pajungsi ir viskas gros labai gerai :) aisku su neoriginaliu magu geriau groja nei per ta nesamone linijiniam laidam. Na bet uzteks kiek ir groja :) o gale koloneles atjungus tikrai klausyt bus "lieva" tad net nemegink ;) jei kils kokiu neaiskumu rasyk i privata padesiu :)
  • 0

#20 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2014 gruodžio 08 - 19:00

Būtinai kreipsiuos jei kils problemų. Na bet kol kas matau tik galimas problemas dėl to, kad nerasiu laidų ir tiek. Bet dar kol nieko neardžiau ir neieškojau, tai neskubu, gal būt ir rasiu. :) Dar prieš tai kur jau rašiau, kad JBL kolonėles susidėjau iš kito 407. Tai gale trūksta aukštų (priekyje to nesijaučia, bet noriu, kad ir gale žmonėms būtų smagu klausyt muzikos). Ką daryt šiuo atveju? Dėt papildomą šnypštuką į duris, kaip čia http://s536.photobuc...ge1471.jpg.htmlar kolonėlių kitų į galą ieškot?


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0