Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P407 Priekinis Bamperis

Bamperio laikikliai

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Danius

Danius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 34
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 gruodžio 03 - 14:10

Sveiki visi, yra tokia bedelė jog mano pežuko priekinis bamperis laikosi tik ant vieno laikiklio, ir norėtusi isigyti antra tik nelabai žinau kaip jo ieškotis ir kur nusipirkt. Net nežinau ar čia tiksliai ta dalis kurios man reikia, tiesiog žinau kaip vizualiai atrodo tai iš paveikslėlio atitinka labiausiai šita: http://www.peugeotfo...ic-untitled.jpg#85 skaičiuku pažįmėta. Jei kas žinot kaip tiksliai vadinas?
 


  • 0

#2 sauliusv

sauliusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:Chevrolet volt

Parašyta 2014 gruodžio 07 - 21:32

Sveiki visi, yra tokia bedelė jog mano pežuko priekinis bamperis laikosi tik ant vieno laikiklio, ir norėtusi isigyti antra tik nelabai žinau kaip jo ieškotis ir kur nusipirkt. Net nežinau ar čia tiksliai ta dalis kurios man reikia, tiesiog žinau kaip vizualiai atrodo tai iš paveikslėlio atitinka labiausiai šita: http://www.peugeotfo...ic-untitled.jpg#85 skaičiuku pažįmėta. Jei kas žinot kaip tiksliai vadinas?
 

pirkau as tuos laikiklius pezo centre tik kainos neatsimenu labai jau senei tas buvo


  • 0

#3 Danius

Danius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 34
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 gruodžio 09 - 12:59

pirkau as tuos laikiklius pezo centre tik kainos neatsimenu labai jau senei tas buvo

Na būtu gerai sužinoti kaip jos vadinasi, atėjes į atstovybe nepasakysiu kad tieisog holderiai. Ir gal kitur pigiau raščiau nusipirkt nei atstovybei.. Negi niekas nežino?


  • 0

#4 sauliusv

sauliusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:Chevrolet volt

Parašyta 2014 gruodžio 14 - 21:23

Na būtu gerai sužinoti kaip jos vadinasi, atėjes į atstovybe nepasakysiu kad tieisog holderiai. Ir gal kitur pigiau raščiau nusipirkt nei atstovybei.. Negi niekas nežino?

as nusinesiau koda jie paziurejo parode ar tie ir uzsake po keliu dienu gavau ir kainavo jie ne kosmosa tik nepamenu kiek.


  • 0

#5 Danius

Danius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 34
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 gruodžio 24 - 11:28

as nusinesiau koda jie paziurejo parode ar tie ir uzsake po keliu dienu gavau ir kainavo jie ne kosmosa tik nepamenu kiek.

Na o koks kodas? aš ir kodo nežinau, būtu gerai jei kas pasakytu :D


  • 0

#6 sauliusv

sauliusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:Chevrolet volt

Parašyta 2015 sausio 15 - 19:57

7437 12


  • 0

#7 Danius

Danius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 34
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2015 sausio 16 - 13:43

7437 12

Dėkui, o gal tuo pačiu gali ir pavadinima detalės parašyt? Žalias esu, nežinau nei kur nei kaip ieškoti. Iš anksto ačiū


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0