Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Reikia ismananciu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 Todeluxxxx

Todeluxxxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 114
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 2.7 HDI

Parašyta 2014 gruodžio 05 - 13:39

Sveiki, vaziuojant daznai ismeta klaidas ABS/ESP po to is kart suspension bei cruis control klaidas. Dare diagnostika parode stabdziu varlike, pakeiciau, be to pas mane papildomas laidas su varza stovi tarp jungciu. galvojau pades, kur tau, pavazinejau trumpai ir vel tas pats, diagnostika rodo ta pati, nors negali buti. Su meistriuku itariam gal ABS hidroblokas, stabdziu skyscio nesu keites, ir masinai stovint stabdziu pedalo padetis turi buti 0, bet per kompa rodo kad sokineja tarp 0 ir 1, o vaziuojant gal ir daugiau, gal kas esat susidure   ir turit geru minciu ?


  • 0

#2 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2014 gruodžio 05 - 14:40

Sveiki, vaziuojant daznai ismeta klaidas ABS/ESP po to is kart suspension bei cruis control klaidas. Dare diagnostika parode stabdziu varlike, pakeiciau, be to pas mane papildomas laidas su varza stovi tarp jungciu. galvojau pades, kur tau, pavazinejau trumpai ir vel tas pats, diagnostika rodo ta pati, nors negali buti. Su meistriuku itariam gal ABS hidroblokas, stabdziu skyscio nesu keites, ir masinai stovint stabdziu pedalo padetis turi buti 0, bet per kompa rodo kad sokineja tarp 0 ir 1, o vaziuojant gal ir daugiau, gal kas esat susidure   ir turit geru minciu ?

kas per laidas su varza tarp jungciu? kokios jungtys?

kokias klaidas dabar rodo?


  • 0

#3 Todeluxxxx

Todeluxxxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 114
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 2.7 HDI

Parašyta 2014 gruodžio 05 - 14:56

Ant senesniu 607 varlike stabdziu jungesi tiesiai i fiske, po to padare atnaujunima, tarpini laida su varza idejo,kas yra susidures supras.  O klaida meta stabdziu varle,nors ji nauja ideta, zodziu neaisku ka keisti vel....


  • 0

#4 jaskis

jaskis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:Peugeot Expert

Parašyta 2014 gruodžio 27 - 04:03

Visu pirma pamegink su kompu sukompromituot esp,man buvo padeje tas
  • 0

#5 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.291
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2014 gruodžio 28 - 16:40

Visu pirma pamegink su kompu sukompromituot esp,man buvo padeje tas

Sakai susigės esp, kai jį sukompromituosi ir pradės gerai veikt?


  • 0

#6 edgariukas

edgariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2015 sausio 06 - 20:08

Sveiki. Nutiko toks dalykelis. Mano 607 vakar pakeite vairo traukiu antgalius. Bet veltedziai pamirso padaryt ratu suvedima ir atidave masina man apie tai nieko nepasake. Isvaziavau is serviso lyg ir viskas normaliai buvo taciau pirmoje sankryzoje vairas pasirode kazkoks labai idomus o uzvaziavus ant slidaus kelio visai nebepagavau masinos ant kelio. Ir tuo momentu ismete ESP/ASR foult. Tiesa pamirsau pries tai pasakyt, kad ivaziavus i duobe pasijuto smugis kazkoks, Gryzau servisan, padare suvedima taciau metamos klaidos nepavyko nunulint ir ju diagnostika nerodo jokios klaidos, o masinos kompas rodo klaida. ESP/ASR neveikia :huh: , ABS veikia puikiausiai. Gal kas susidure su panasia situacija, ir gal kas Klaiedoje zino gera meistra kas galetu tai patvarkyti. Aciu. 


  • 0

#7 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 sausio 06 - 20:19

Reikia jungtis normalia dilerine pezo citroen diagnostika ir sukalibruot. ( pasukioti vaira )
Be sito neapsieisi,
Kreipkis i laimona klubieti, jis is to krasto yra. Rimtesnio diagnostiko sitam kraste nezinau ar rasi.

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2015 sausio 06 - 20:21

  • 1

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#8 edgariukas

edgariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2015 sausio 06 - 21:04

Reikia jungtis normalia dilerine pezo citroen diagnostika ir sukalibruot. ( pasukioti vaira )
Be sito neapsieisi,
Kreipkis i laimona klubieti, jis is to krasto yra. Rimtesnio diagnostiko sitam kraste nezinau ar rasi.

Aciu Eddy, jau susisiekiau su Laimonu. Sake paziures. Tikrai jis is mano krasto  :beer:


  • 0

#9 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 sausio 06 - 21:36

Aciu Eddy, jau susisiekiau su Laimonu. Sake paziures. Tikrai jis is mano krasto  :beer:

:beer:


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0