Peršokti prie turinio


Nuotrauka

smiriusz 407 sw 2.0 HDI


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1185

#1181 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2018 balandžio 19 - 19:26

Man atrodo visų jų panašiai civilekas, kasko tik skiriasi nes bmw aukštesnė rizika šitie, o civilinis kai tokių nedengia tai ir neturėtų skirtis, ar čia kasko nesiskiria?

Apie civilinį kalbu. :)


Buvo atvaziaves, uzlinko turbes potenciometras, liepiau pasikeist :) Spiruokles sudejo originalias, tai atsigavo masina iskart ir be lentu i garaza pas mane ivaziavo :D visa kita ok ;) ai dar sedynes nustojo veikti, rele keiciau del kontaktu blogu kai kazkas buvo kolchozine ne gamykliskai ;)

Supratau, na as nebūčiau dėjęs stock spyruoklių vis tiek. :) Vargas truputį su žemintom, bet man geriau taip. O dėl salono pajungimo, tai nežinau, man puikiai veikė, gal rėlę ne tokią įdėjo, bet pajungimu buvau patenkintas, sudėjo saugiklius, viską tvarkingai.


Nu taigi jam sedenes uz 50eu pajunge meistrelis. Pigiai ir negerai :D

Kam ta ironija? Gi nematei kaip sudėta, o reiškiesi. :)


  • 0

#1182 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 balandžio 19 - 21:28

Viskas ten OK, tik nebuvo matyt kontakto (blogas antgalis be lydmetalio) ko pasekme - parejo rele ir perdege saugiklis :) Taip - jis buvo idetas graziai i saugikline ;) nezinant kaip turi buti gamykliskai nesuprastum.

Siaip gi cia niekniekiai, geras tas Smiriaus 407 buvo, dabar nebezinau jau jo likimo :) matyt nebegenda kad neatvaziuoja

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2018 balandžio 19 - 21:37

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#1183 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2021 lapkričio 10 - 19:20

Sveiki gyvi. :) Senai manęs čia nebuvo, žiūriu ir forumas apmiręs. Bet kadangi šeimoje vėl atsirado Peugeot, tai galima ir čia parašyti. Šį kart Peugeot'as ne mano, o žmonos. Trumpai: Peugeot 308,  2013m. 1.6 dyzeliukas 82kw, robotas. Pirkau iš pažįstamo, pažįstamas porą metų Lietuvoj su juo važinėjo. Šiaip viskas kaip ir tvarkoje, važiuoja tvarkingai. Kažkur girdisi, kad kažkoks rolikas ar kažkas prie variklio būna garsus paleidžia, reikia susižiūrėt. Pakeičiau variklio pagalvę apatinę, nes daužėsi labai. Daugiau lyg viskas kaip ir tvarkoje. Nebent Laimonas norėtų akį kada užmesti turint laiko ir surodyti defektus. :) :) :)

Kas nuveikta? Nieko labai daug.. Porą savaičių tik turim. Pakeičiau variklio pagalvę,užtamsinti galiniai langai, nupoliravau lempas, nupirkti nauji kilimėliai į saloną, truputį išvalytas, pakeisti valytuvai į naujus, sutvarkyti langų valdymo mygtukai vairuotojo durų (vienas buvo išlaužtas) ir lyg maždaug viskas.

 

Foto net normalių neturiu, neplautas ir baisus visas fotkėse.. :)  Ką radau telefone, tą įkeliu.. Čia kelios foto: https://imgur.com/a/IWX2KZB


O jei kam įdomu kas sekė po Peugeot 407 sw pas mane, tai paėmiau pabandymui bimbalą.. :D Norėjau pažiūrėt kas čia per stebuklas, ko čia ta liaudis taip nori jų... Stebuklo kažkokio nėra bet, tiesa, pats vairavimas jo smagus. Nuveikta irgi per tiek laiko prie jo daug.. Trumpai: BMW E60 2.2l benzinas, automatas, 2004m,. Kuro sąnaudos didelės, o traukos nėra - per silpnas variklis šiai mašinai. Sudėtos eibach žeminančios spyruoklės, odinis salonas, juodos lubos, logic 7 garso aparatūra, androidas, r19 ratai, sport vairas,lci galinės lempos, mpack uždėtas originalus ir dar daug visko pridaryta.

Kelios foto taip pat (įdedu ir kelias foto kaip atrodė tik nupirktas): https://imgur.com/a/VHdD7h8
 


  • 0

#1184 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2021 lapkričio 11 - 04:35

Malonu girdėti iš tamstos :)

 

Robotui pakeiskit hidraulinę alyvą į naują, jei tas dar nedaryta. Ilgiau ir ramiau bus dėl tarnavimo.

Ta vieta dažniausiai būna labai pamiršta ir užleista, jei mašina būna prižiūrima ne būtent PSA specializuojančiose vietose, ir būna tamsiai rudas arba netgi juodas. O dirba gi pastoviai. Nežinau, kokios spalvos turi būti originali alyva, nes PSA nesu pirkęs, bet pakaitinė su sertifikatu Ravenol GHA-F skaisčiai žalios spalvos, kaip LHMo. Praverstų ir bakelį išsiplauti nuo maumų ir metalo drožlių, jei yra galimybė.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#1185 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2021 lapkričio 11 - 22:18

Žinau, kad buvo trūkusi hidraulinė žarnelė prie dėžės, to pasekoje man atrodo ir tepalas buvo keistas. :) Šiaip tas robotas truputį toks mažas nesusipratimas, bet tokį mažą kibiriuką nupirkti ne mechaninę yra sunkoka, tai teko taikytis su robotu. Labai džiugina pežuko kuro sąnaudos, po bmw atrodo, kad "ant oro" važiuoja jis. Komplektacija irgi gana nebloga manau pas jį, svarbiausia tarnautų ir bus viskas liuks. :)

 

p.s. ir to adblue ar koks ten tas skystis pilasi į juos dėl regeneracijų buvo papildyta visai nesenai, dar gavau likutį to skysčio ateičiai. :)


Šį pranešimą redagavo smiriusz: 2021 lapkričio 11 - 22:20

  • 0

#1186 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2021 lapkričio 11 - 23:23

Jo, su tais ne mechaniniais taip yra. Seniau būdavo spirgų su automatais. Pats esu vairavęs Mazda 121, Peugeot 106, 206, Nissan Micra pilnų tikrų automatų. Paskui atrado, kad galima pigiau ir paprasčiau pagaminti ir vistiek perjungia už tave, nu ir važiuojam.

Yra kam visai gavosi, yra kam nelabai. Sakyčiau, kad Peugeot gavosi vidutiniškai. Hidraulinės sistemos sąlyginai neblogos. Kur buvo senosios pilnai elektrinės ant mažųjų benzinų, va ten būdavo ir dar vis kai kam yra (turiu klientų, kur neina įtikint išmest lauk, bet neina ir įtikint sudėt viską nauja, kad kuriam laikui veiktų, nes jau per brangu pagal mašinos kainą) galvos skausmas.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0