Peršokti prie turinio

Nuotrauka

307 2.0 hdi 79kw, dideles kuro sanaudos

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 43

#41 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2019 rugpjūčio 13 - 09:45

o tai variklio ecu programa susitvarkei pries atjungdamas egr? ir siaip jei jau viska isjunginejai, tai nx isvis tuos zarnynus ir solenoidus palikti? 

• 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas

#42 tadas1991

tadas1991

Normaliai

• Senbuviai
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen: BX,C15,ZX ir antrs guolpz

Parašyta 2019 rugpjūčio 13 - 14:14

dariau kaip cia aprasyta.

https://www.peugeotf...07-90bhp-41145/

https://hdi-tuning.c...EGR-delete.html

ten ne tarpusavi sujungta,o kad purvo neprinestu.o selenoido fiskute atjungta.

Tai jei ir žarnelės atjungtos ir fiškutė, tai tiesiog vežiojiesi su savim bereikalingą svorį? :D

Esu taip daręs irgi ne vieną kartą, kai žmogui tiesiog netraukia mašina ir reikia, kad trauktų, ir matosi ir iš akių, ir iš kalbos, kad pasiryžęs išleisti iki 20eur už traukos grąžinimą. Tai kadangi diagnostika ir žarnelių atjungimas už tiek išeina, tai padarom ir skirstomės :)

Sau darant, tikrai galima tvarkingai pasidaryti, ką ir rekomenduoju. Ir vietos padaugės po kapotu, priėjimai prie kitų detalių tampa paprastesni.

yra buvę net kad reikėjo, kad trauktų, o ten nupuvęs ir iškritęs iš mašinos turbinos selenoidas, fiškės nebėra. Pasiūlau laidus sutvarkyt, selenoidą įdėt, bet reikėjo tik kad trauktų. Sujungiau tarpusavy žarneles, turbo visad pilnai užtraukta. Nu traukia, ir kadangi turbo pavargus arba truputį strigus, tai net neperpūtinėjo ir nebuvo klaidų :D

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2019 rugpjūčio 13 - 14:18

• 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

autofrance.lt

#43 sauna

sauna
  • Forumo naujokai
  • Vieta:pasvalys
  • Automobilis:PEUGEOT 30TSW

Parašyta 2019 rugpjūčio 15 - 14:52

o tai daba kai pas mane padaryta negerai?o del svorio tai man nemaiso,gal kada prisireiks.o tai isimsi viska kas nereikalinga ir nusimetis kur.jau pravaziavau koki 1500 km klaidu nemeto.uzsisakiau Lexia3.turetu uz menesio turetu ateit ,dar tada ir ta erg programiskai atjungsiu.

Šį pranešimą redagavo sauna: 2019 rugpjūčio 15 - 14:55

• 0

#44 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2019 rugpjūčio 15 - 21:14

o tai daba kai pas mane padaryta negerai?o del svorio tai man nemaiso,gal kada prisireiks.o tai isimsi viska kas nereikalinga ir nusimetis kur.jau pravaziavau koki 1500 km klaidu nemeto.uzsisakiau Lexia3.turetu uz menesio turetu ateit ,dar tada ir ta erg programiskai atjungsiu.

Su lexia egr off padarysi ?:D
  • 0

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0