Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Good Year padangos su skardiniais ratlankiais, R13

Good Year GY padangos žieminės padangos R13 naudotos padangos

Temoje atsakymų: 17

#1 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2015 sausio 10 - 17:30

Parduodu naudotas Good Year padangas su skardiniais ratlankiais (ratlankiai tinka P106, P205, P306 civiliniams automobiliams). Padangų dydis - 155/70/R13. Naudotos keletą žieminių sezonų. Komplekto kaina 45 Eu. Pageidaujant galima susitarti tik dėl padangų pirkimo. Kontaktuoti PM.

001.jpg

 

002.jpg

 

 

003.jpg

 

004.jpg

 

 

 

005.jpg


  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#2 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 sausio 10 - 17:43

Nieko nesakysiu, nes dar vieną minusą gausiu :)


  • 0

#3 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2015 sausio 10 - 17:56

Geriau sakyk :)


  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#4 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 sausio 10 - 17:59

Ną ka čia sakysi, kai foto įdėjai.

Manau, kad važinėt su 10 metų senumo padangom, tai tas pats, kaip dirbt kamikadze :)


  • 0

#5 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2015 sausio 10 - 18:17

Teoriškai taip. Bet tik teoriškai. Praktiškai šios padangos iki pat šiol dirbo be priekaištų ir manau Dievaži, kad dar du ar tris sezonus tikrai atidirbs savo darbą (lyginant su bet kokiom noname'inėm) :)


  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#6 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 sausio 10 - 18:24

Tai negi jos dar lieka minkštos prie minus 15?


  • 0

#7 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2015 sausio 10 - 18:38

Dievaži ant testavimo stendo tikrai nebandžiau :)


  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#8 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 vasario 06 - 19:51

Ną ka čia sakysi, kai foto įdėjai.

Manau, kad važinėt su 10 metų senumo padangom, tai tas pats, kaip dirbt kamikadze :)

Ei, žmogus juk neslepia, kad joms tiek metų, tvarkingai fotkės su DOTais ir kodais sudėtos. Kaina gi atitinkama taip pat.

Maniškės dabartinės su 02 štampais. Bet tai markę ir numerius tikriausi žinot, tai galit kelyje privengti :) Visa paslaptis tokio važinėjimo yra adekvatus padangų amžiui ir būklei elgesys kelyje, ir tuomet viskas gerai, kol neprakiūra koks šulinys ar šiluminė trasa įkalnėje. Bet tada ir geros naujos šipuotos neišgelbėt gali :D


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#9 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 vasario 12 - 19:00

Pofke, mažiau padangų pardavėjų propagandos klausyk :) Jiems gi pardavimo nėr, kai žmonės neskuba pirkt naujų padangų :) Geriau 10-ies metų senumo Nokianai, Michelinai, Bridgestonai, GoodYearai ar kito žymaus gamintojo padangos nei kokių trijų metų senumo kinietiškas noname'inis šlamštas. Taip, su amžiumi padangos kažkiek kietėja, bet patikimo gamintojo kokybiškos padangos savo savybėmis net ir po dešimties metų niekuo nenusileis naujesniam kiniškam šlamštui. Turiu 8 metų senumo Nokianus, kuriuos išbandžiau šią žiemą, ir nebuvo jokių bėdų. Stabilumas ir pravažumas buvo net geresnis nei prieš tai turėtų naujesnių kiniškų. Žodžiu, amžius aktualesnis kiniškam šlamštui, o ne geroms padangoms. Ir tie superminkšti mišiniai, kai žiemos taip atšilusios, praktiškai aktualūs vos kelias savaites per metus, o jei mieste daugiausia važinėji, kur asfaltas beveik visada plikas, tai minkšto mišinio ar dygliuotos žieminės apskritai neaktualios. Pirmu atveju greitai sudyla, antru netgi blogiau stabdo, kol ledo nėra.


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 vasario 12 - 19:03

  • 0

#10 linasdz

linasdz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 32
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Lancia Zeta 2,0T, Citroen Xsara

Parašyta 2015 vasario 13 - 08:16

Kodėl jūs iš karto -15 laipsnių, Kietos.

Turiu 3 komplektus su ratlankiais.

1 Vasarinės,

2 Žieminės geros Contiviking Contact 5 2011m. su dar 8 mm. gale ir 7 mm priekyje minkštutėliu protektoriumi.

3 Padrožtos Contiviking 2 10 metų senumo. (5-6 mm). Naudoju nuo Lapkričio 1 iki kol užšala, Žiemos laikotarpiais, kai lauke +temperatūra ir pavasarėjant, kai temperatūra jau teigiama...

Praeitą žiemą skaičiavau. Su 2 punkto padangomis pravažiavau apie 3000 km. Su 3 - apie 5000. (nuo vasario vidurio jau 2 nr. užsimečiau.)

Manau, kad šios padangos visai tinkamos 3 punktui. Svarbu netingėti ir turint garažą persimesti per 1 val...

 

Tad 2 numeris jau 3 žiemą tarnauja... Po kokių 3 m, taps nr. 3, Tada ir pirksiu kitas ŽIEMINES beveik naujas padangas.

Čia tik mano nuomonė.

 

Ir nebūnu kamikadze... :)


  • 0

#11 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2015 vasario 13 - 09:17

Tingiu daug rasyt bet, Zmonos Auriui nupirktos siemet Kenda batai, o as vazineju 4us metus su Dunlop graspic 3, tai tos kiniskos daug geriau lipa i kalna. Kazkada ant  607 buvau uzsidejes ~ 10 metu senumo Coninental - tai tragedija nors ir protektorius buvo dar lb gylus. 

Mano manimu - naujos (nors ir ne super gamintoju)  yra geriau... IMHO


  • 0

#12 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2015 vasario 13 - 09:45

pritariu Romikaz, pirktos padangos kiniečių replika kažkokių padangų F107, galiu pasakyt jog už turėtas ~8 metų senumo laikė žymiai geriau kelią, nekelė triukšmo ir t.t. Per lietų bandyta ir ~130 važiuot laikė kelią gerai. Šiuo metu dairausi vėl naujų padangų, tai apie devėtas nemastau net.


  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#13 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 vasario 13 - 20:19

Tingiu daug rasyt bet, Zmonos Auriui nupirktos siemet Kenda batai, o as vazineju 4us metus su Dunlop graspic 3, tai tos kiniskos daug geriau lipa i kalna. Kazkada ant  607 buvau uzsidejes ~ 10 metu senumo Coninental - tai tragedija nors ir protektorius buvo dar lb gylus. 

Mano manimu - naujos (nors ir ne super gamintoju)  yra geriau... IMHO

As kalbu ir lyginu, jei reikėtų rinktis tarp senų kiniškų ir senų brandinių padangų. Taip, nesakau, kad naujos ar apynaujės kiniškos (bent jau visos) padangos yra prastos, bet, jei lygint senas padangas, tai senos kiniškos yra daug labiau "kamikadziškos" nei žinomų gamintojų, gamintos iš normalių gumos mišinių. Ir šiaip pritariu Linui, kad idealiausia turėti tris komplektukus, nes minkštų ir/ar apynaujų prireikia vos kelioms savaitėms per žiemą. Jei tas minkštas ir/ar apynaujas trinti nuo lapkričio iki balandžio, kai bent pusė to laikotarpio būna pliusinė temperatūra ir nei tas minkštumas aktualus, nei naujumas, tai po dviejų-trijų sezonų vėl reikės naujų žieminių, o jei turint tokias tarpines senesnes, kurios puikiai dirba, kol nėra ledo ir didelių šalčių, tai naujas žieminių komplektas gali ir 5-6 sezonus laikyti.


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 vasario 13 - 20:20

  • 0

#14 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2015 vasario 13 - 21:44

na, 3 komplektai jau is pasaku salies  :D


  • 0

#15 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2015 spalio 23 - 08:24

Tebūnie pagarbintas! Taigi taigi jaunimas, nuo šiol nebandykite važiuoti man iš paskos, nes mano galimybės neapskaičiuojamos, nuolatos žiūrėkite į galinio vaizdo veidrodėlį ir jame pamatę mano abrozdėlį spauskite greičio pedalą kiek tik galite, neprisileisdami manęs nė per garbanotą Džiuljetos plauką, o jei pamatysite mane parriedantį šalutiniu keliu, o Jūs gerbiamieji judėsite pagrindiniu - tai spauskite stabdžių pedalą ir praleiskite mane nedvejodami, juk nuo šiol mano padangos tai daugiau nei dešimties metų senumo sukietėjusi guma, o mano sustabdymo galimybės nykstamai mažo dydžio ir aš nuo šiol dirbsiu kamikadze pofke.kaunas) susimontavęs ant savo automobilio nieko nesudominusias Good Year padangas. 


  • 1

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#16 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 spalio 23 - 08:54

Tebūnie pagarbintas! Taigi taigi jaunimas, nuo šiol nebandykite važiuoti man iš paskos, nes mano galimybės neapskaičiuojamos, nuolatos žiūrėkite į galinio vaizdo veidrodėlį ir jame pamatę mano abrozdėlį spauskite greičio pedalą kiek tik galite, neprisileisdami manęs nė per garbanotą Džiuljetos plauką, o jei pamatysite mane parriedantį šalutiniu keliu, o Jūs gerbiamieji judėsite pagrindiniu - tai spauskite stabdžių pedalą ir praleiskite mane nedvejodami, juk nuo šiol mano padangos tai daugiau nei dešimties metų senumo sukietėjusi guma, o mano sustabdymo galimybės nykstamai mažo dydžio ir aš nuo šiol dirbsiu kamikadze pofke.kaunas) susimontavęs ant savo automobilio nieko nesudominusias Good Year padangas. 

:good:


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#17 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2015 spalio 23 - 10:02

Būtų įdomu tokį dalyką padaryti, susitikti kai bus sniego ir atlikti paprastus pratimus, sustojimas ir pajudėjimas įkalnėje, sustojimas nuokalnėje ir pan. Ar atsirastų norinčių (čia rimtai)? Galų gale šitoj vietoje būtų padėtas taškas.


  • 0

#18 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 spalio 23 - 14:30

Šiaip tai čia problema buvo net ne padangų amžiuje, o neadekvačioje kainoje. Tokio amžiaus padangos (ir dar r13) vertos 1-2 eu už vienetą, o paprastai arba išmetamos, arba vasarą sutrinamos, arba padovanojamos. Iš esmės lieka tik ratlankiai. Jie nepopuliarūs (r13 jau mažai kam bereikia), todėl didelės rinkos vertės tikrai neturi. Jau nekalbu apie apgailėtiną jų būklę, matomą nuotraukoje. Jei pats neturi galimybių noro ar laiko juos šveisti ir dažyti, vėl prisidės išlaidos. Žodžiu, 150 lt už šitą rinkinuką tikrai užlaužta kainelė buvo, todėl ir liko neparduota. Bet pardavėjo nesmerkiu. Bent jau pabandė parduot.


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 spalio 23 - 14:32

  • 0



Atsakyti



  



Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: Good Year, GY, padangos, žieminės padangos, R13, naudotos padangos

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0