Jump to content


Photo

Katik po sankabos keitimo.


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#1 skynex

skynex
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 27
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2015 February 06 - 09:31

Taigi buvo baisus drebėjimas pradedant važiuot, daužėsi ten viskas. Nusprendžiau pakeist tik sankabą, be smagračio. Nusipirkau viską naujai, luk'o firmos,.sudėjo ir viskas lyg išsiprende drebėjimo, vibracijos nėra. Tik kaip užgesini vis dar sudunda. Ir va ilgiau pavažinėjus ir su kuo mažiau gazo atleidžiant sankabą, sudreba. Tai čia smaghratis? Ar gal reikėjo keist visą komplektą.
  • 0

#2 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • posts 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Posted 2015 February 06 - 10:01

Sveikas, pas mane tas pats, tik 307 66kw, keite ir smagrati, nors pas mane paprastas, bet nepadejo. Meistrai arba blogai uzdejo arba kazkas kitas, nors man ir sake, kad disko spyruokles pasidevejusios.

 

Tau sudreba is vietos pajundant su maziau duodant gazo?


  • 0

#3 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • posts 5,927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Posted 2015 February 06 - 10:17

Taigi buvo baisus drebėjimas pradedant važiuot, daužėsi ten viskas. Nusprendžiau pakeist tik sankabą, be smagračio. Nusipirkau viską naujai, luk'o firmos,.sudėjo ir viskas lyg išsiprende drebėjimo, vibracijos nėra. Tik kaip užgesini vis dar sudunda. Ir va ilgiau pavažinėjus ir su kuo mažiau gazo atleidžiant sankabą, sudreba. Tai čia smaghratis? Ar gal reikėjo keist visą komplektą.

Jei smagratis liko dvimasis ir gesinant sudunda - žinoma, kad jis. Reikėjo keist komplektą


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#4 skynex

skynex
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 27
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2015 February 06 - 19:49

Jo, su mažiau gazo pradeda vibruot.
O tai kokios pasėkmės jai važinėaiu taip gali būt? Pugas 607 2.2.
  • 0

#5 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • posts 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Posted 2015 February 06 - 20:29

Pas mane 607 2.2 hdi tai irgi tas pats, be gazo jei norint pajudet is vietos labai masina kratos  :doh: tai pastoviai tenka judet is vietos su gazu, ir siaip sankaba pries pat gala tik pradeda kabint, bet kai jau pirkau as ta masina jau pardavejas man sake kad sankaba prie pabaigos, bet jau nuo pirkimo 10k km nuvaziavau, zesim kiek toliau laikys dar :D ai dar, uzkuriant kartais taip skaudziai kerta smagratis tikriausiai  :hmm:  kai galutinai pareis, reiks visa komplekta keisti i su vienmasi smagraciu  :wh:


Edited by bukmakeris, 2015 February 06 - 20:30.

  • 0

#6 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2015 February 06 - 20:33

kaip jums gali vienmasis smagratis barshketi kai ten tik metalo guzas? :)

 nu ir mano 406 kur turejau irgi dauzhydavosi, o pasirodo alkuninio veleno shkyvas dayzhesi kol nusibaige :) pasikeiciau ir niekas nebeisbaladojo.

 buriat kazhka ish tirsciu :)


kaip jums gali vienmasis smagratis barshketi kai ten tik metalo guzas? :)

 nu ir mano 406 kur turejau irgi dauzhydavosi, o pasirodo alkuninio veleno shkyvas dayzhesi kol nusibaige :) pasikeiciau ir niekas nebeisbaladojo.

 buriat kazhka ish tirsciu :)


Pas mane 607 2.2 hdi tai irgi tas pats, be gazo jei norint pajudet is vietos labai masina kratos  :doh: tai pastoviai tenka judet is vietos su gazu, ir siaip sankaba pries pat gala tik pradeda kabint, bet kai jau pirkau as ta masina jau pardavejas man sake kad sankaba prie pabaigos, bet jau nuo pirkimo 10k km nuvaziavau, zesim kiek toliau laikys dar :D ai dar, uzkuriant kartais taip skaudziai kerta smagratis tikriausiai  :hmm:  kai galutinai pareis, reiks visa komplekta keisti i su vienmasi smagraciu  :wh:

o vat busi kur nors uzh 200 km nuo namu ir subyres sankaba, tada ir zhiuresi ar geriau butu buve ansciau laiku keisti ar kur nors uzh dvigubus pinigus sekmadieni kad kas nors pakeistu.

 Ash tai tavo vietoje nezaisciau. Resursas ten ant garbes zodzhio likes ;)


  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#7 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • posts 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Posted 2015 February 06 - 21:33

Sveikas, pas mane tas pats, tik 307 66kw, keite ir smagrati, nors pas mane paprastas, bet nepadejo. Meistrai arba blogai uzdejo arba kazkas kitas, nors man ir sake, kad disko spyruokles pasidevejusios.

 

Tau sudreba is vietos pajundant su maziau duodant gazo?

Taigi reikejo keisti diskeli o ne smagrati.Kas ten per meistrai kad pasiule keisti smagrati???


Pas mane 607 2.2 hdi tai irgi tas pats, be gazo jei norint pajudet is vietos labai masina kratos  :doh: tai pastoviai tenka judet is vietos su gazu, ir siaip sankaba pries pat gala tik pradeda kabint, bet kai jau pirkau as ta masina jau pardavejas man sake kad sankaba prie pabaigos, bet jau nuo pirkimo 10k km nuvaziavau, zesim kiek toliau laikys dar :D ai dar, uzkuriant kartais taip skaudziai kerta smagratis tikriausiai  :hmm:  kai galutinai pareis, reiks visa komplekta keisti i su vienmasi smagraciu  :wh:

Dadesiu ir nuo saves dar si ta.Kadangi as remontuoju dezes  ,tai daug deziu maciau ,kaip jos atrodo , po to kaip pabyra plaukiojantis smagratis .Remontuoti neapsimoka.Todel pilnai pritariu Kokonui.


  • 0

#8 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • posts 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Posted 2015 February 06 - 23:32

pas mane paprastas smagratis. Man pakeitus sankaba padejo gal keliom dienom, nedrebejo, bet poto kuo toliau tuo labiau sugrizo drebejimas. tai gal kas gali pasakyt nuo ko zet? pas tuos pacius nebegrisiu remontininkus, susikoliojau :D


  • 0

#9 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • posts 1,293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Posted 2015 February 06 - 23:44

 nors man ir sake, kad disko spyruokles pasidevejusios.

 

 

Tikiesi, kad drebėjimo nebus, kai dempferiai gatavi?


  • 0

#10 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • posts 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Posted 2015 February 07 - 13:39

kas cia tokie per dempferiai?  Beje is po nakties rytinis pajudejimas su didesniu drebejimu, daugiau pavazinejus pamazeja, bet ne dingsta


Edited by NEWPEZO, 2015 February 07 - 13:40.

  • 0

#11 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • posts 5,927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Posted 2015 February 07 - 15:18

Tai sankabą naują visą komplektą dėjo? Jeigu taip, tai arba meistrai suchaltūrino, arba sankaba pigi/brokuota.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#12 skynex

skynex
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 27
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2015 February 07 - 15:34

O tai kokios pasėkmės gali būti jai važinėsiu taip? Sankaba naujutele su išminamuoju guoliu, luko firmos. Bet smagrati palikau ta pati. O jis dvimasis.
  • 0

#13 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • posts 1,293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Posted 2015 February 07 - 16:34

O tai kokios pasėkmės gali būti jai važinėsiu taip? Sankaba naujutele su išminamuoju guoliu, luko firmos. Bet smagrati palikau ta pati. O jis dvimasis.

Subirs tas dvimasis kažkada ir sustosi.

Gerai būtų arčiau namų.


kas cia tokie per dempferiai?  Beje is po nakties rytinis pajudejimas su didesniu drebejimu, daugiau pavazinejus pamazeja, bet ne dingsta

Disko spyruoklės tai teisingai vadinas.


  • 0

#14 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • posts 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Posted 2015 February 07 - 21:01

o as viska pakeiciau i nauja, tik smagracio ne, nes pas mane paprastas ir nepadejo.


  • 0

#15 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • posts 1,293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Posted 2015 February 07 - 21:06

o as viska pakeiciau i nauja, tik smagracio ne, nes pas mane paprastas ir nepadejo.

Tai tu apsispręsk keitė smagratį, ar ne?


Sveikas, pas mane tas pats, tik 307 66kw, keite ir smagrati, nors pas mane paprastas, bet nepadejo. Meistrai arba blogai uzdejo arba kazkas kitas, nors man ir sake, kad disko spyruokles pasidevejusios.

 

Tau sudreba is vietos pajundant su maziau duodant gazo?


Edited by pofke.kaunas, 2015 February 07 - 21:06.

  • 0

#16 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • posts 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Posted 2015 February 07 - 22:09

o as viska pakeiciau i nauja, tik smagracio ne (smagrati deveta dejo), O dejo apsidraudimui kad butu viskas ne mano.


Edited by NEWPEZO, 2015 February 07 - 22:10.

  • 0

#17 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • posts 1,293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Posted 2015 February 07 - 22:12

o as viska pakeiciau i nauja, tik smagracio ne (smagrati deveta dejo), O dejo apsidraudimui kad butu viskas ne mano.

Čia jau galutinė smagračio versija?

Senas sankabos diskas nebuvo iki kniedžių sugraužtas?


  • 0

#18 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • posts 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Posted 2015 February 07 - 22:58

Senas dar vaziuok vaziaves. Keitimo priezastis buvo, sunku pirma begi imest stovint ir drebejimas pajundant. Begiu imetimas issiprende , o drebejimas keliom dienom, poto vel tas pats.


  • 0

#19 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • posts 1,293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Posted 2015 February 07 - 23:02

Sakyčiau lieka, kad jau prieš tai kažkas buvo suvažinėjęs diską iki kniedžių ir smagratį grioviai.

Arba neatmetam pataupymo ant dalių kainos.


  • 0

#20 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2015 February 07 - 23:06

Tai idejo sena smagrati koks pas tave irgi senas buvo ko pasekoje ir turi ta pacia beda. Ash sau taip irgi isidejau ir ta pacia beda turiu ir ji bus kol nepakeisiu nauju. Bo skupas noka dusyk kaip ir ash tik gerai kad darbas nekainuoja :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users