Peršokti prie turinio


del ZYMETO dyzelino????


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 142

#41 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 spalio 13 - 19:11

Ir jei teisingai pamenu, mokesciu slepimas yra sunkus kriminalinis nusikaltimas...Kas savo ruoztu labai skaudziai kerta...Ir nereikia pasaku apie vakarietiska mentaliteta, salygota labai grieztu bausmiu <_<

Nereikia idealizuoti tu vakarietchiu. Tokie pat zhmones kaip visi. Eurus myli gal dar labiau nei mes. Niekas ten su dzhiaugsmingu entuziasmu pinigu i valstybes biudzheta neishmetineja. Juolab mokestchiai zhiaurus. Ir tas sukriminalinimas ne ish gero gyvenimo. Butu dauguma tokiu gerutchiu, kaip jus tchia bandot nupieshti, tai ir tokiu sankciju nebutu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#42 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 13 - 19:15

Bėda tik, kad lietuvis žūtbūt turi važinėt nuosavu automobiliu, nors jis ir suryja pernelyg didelę dalį jo pajamų. Todėl ir prasideda tokie ekstremalūs taupymai ant legalumo ribos...

tokioje kaip amerika, miesto salygom nieks beveik nesinaudoja visuomeniniu transportu...
o musu mieste (Vilniuj) pabandyk pasinaudoti visuomeniniu transportu darbo reikalams... man va visai neseniai, teko ...gerai kad neilgam: draugas paskolino auto
  • 0

#43 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 13 - 19:33

Nu dabar kaip ekologas pasakysiu: Akcizas is dalies yra "tersejas moka" principo igyvendinimas. Mes visi vazinejam masinom ir tersiam aplinka, kuri yra bendro naudojimo gerybe, taciau administruojama valstybes. Transportas Lietuvoj sudaro 70 proc (2003 m.) atmosferos tarsos, kuri lemia visokias ligas pradedant alergijom baigiant plauciu veziu. Valstybe kaip administratorius ima akciza uz tarsa. O babkes gautos uz akcizus pakliuna i biudzeta, nuo ju kiekio priklauso, kad ir ligoniniu finansavimas, kurios ir gydo del atmosferos tarsos atsiradusius ligonius. Cia kaip ir akcizas uz cigaretes - is anksto susimoki uz tai, kad busi gydomas ir nedarbingas.
  • 0

#44 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 spalio 13 - 19:44

O babkes gautos uz akcizus pakliuna i biudzeta, nuo ju kiekio priklauso, kad ir ligoniniu finansavimas, kurios ir gydo del atmosferos tarsos atsiradusius ligonius.

Ar tikrai gydymas apmokamas ish biudzheto? Jei neklistu tam reikalui mes ir musu darbdaviai mokam solydzhius mokestchius ligoniu kasoms.
Vargu bau ar tie akcizu pinigai panaudojami tarshos kompensacijoms. Eilinis pinigu filtravimo pro biudzheta pateisinimas.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#45 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 13 - 21:03

Vargu bau ar tie akcizu pinigai panaudojami tarshos kompensacijoms. Eilinis pinigu filtravimo pro biudzheta pateisinimas.

Tai as ir sakau, kad tai "tersejas moka" principas. Tersi (vazineji) moki, netersk ir nemokesi :)
  • 0

#46 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 13 - 21:40

Ne, vis del to sumaisiau. Ekologiniai mokesciai nuo akcizo nesiskaiciuoja. Ekologinius mokescius uz sunaudota kura, įmonės susimoka atskirai. O akcizas yra akcizas. Pats suklydau ir kitus vos nepaklaidinau... :(
  • 0

#47 Svečias_hipopo_*

Svečias_hipopo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 13 - 22:09

Opa, Pasiskaitinejau as cia. Ziuriu mes irgi link europos einame. Nes as neperseniausiai kalbejau panasiu klausimu. Pvz - danijoje dyzeliukas brangus. Bet yra vietos, kur perki zyzeli kaip skysta kura krosnims (pas juos centrinis - prabanga). Tai tokiais atvejais - labai pigiai. Zmones perka, ir pila ne tik i krosni ;). O as galvojau, kada gi lietuvos politikai dasigalvos padeti zmonems apeiti durnis ES kuro istatymus. Pasirodo - ne viskas prarasta, po truputi padeda :)
  • 0

#48 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 spalio 14 - 10:02

Ar tikrai gydymas apmokamas ish biudzheto? Jei neklistu tam reikalui mes ir musu darbdaviai mokam solydzhius mokestchius ligoniu kasoms.
Vargu bau ar tie akcizu pinigai panaudojami tarshos kompensacijoms. Eilinis pinigu filtravimo pro biudzheta pateisinimas.

Ligonių kasom mes mokam už gydymą, o ligoninių remontui ir įrangai iš biudžeto.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#49 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 spalio 14 - 10:05

Nepriklausomai nuo to is kokios srities (baudos, ivairus mokesciai ar akcizai) valstybe susirinks i biudzeta pinigus ji vistiek skirs tik tam tikra procenta tam tikrai sriciai. Taip kad jeigu mes ir mokesim didesnius akcizus uz kura, tai tikrai tarkim kad ir keliu bukle nuo to ne geres. Nors noretusi...
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#50 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 spalio 14 - 10:16

O dėl USA akcizų nebuvimo ir t.t., kažkodėl ten žmonės labai bijo susirgt. Aš irgi sakyčiau sutinku, davai nereikia akcizų ir kitų mokesčių, bet man tada pasidaro įdomu ir pridėję sąžiningai ranką prie širdies sau prisipažinkit, kiek iš savos algos išleistumėt vaikų mokslui (įskaitant ir algas mokytojam), kiek kainuotų pilnas gydymas, kokios problemos kiltų, kai reiktų susimest pinigus kelių remontui ir visi kiti dalykai. Nu nereikia svaičiot. Užtenka jau vien tai, kad aš gaudmas kelis kart didesnę algą nei vidutinė lietuvoje ir mokėdamas gerokai didesnius mokesčius, naudojuosi tom pačiom mokyklom ir ligoninėm, kaip ir visi tie, kurie gauna po 500Lt ant popieriaus ir dar cher znajet kiek vokeliuose. Bet tiek to, aš nesiskundžiu, kad tik visiems būtų geriau. Ir baikim tas nesamoningas diskusijas, varančias į vienus vartus ir nežiūrėkim tik iš savo varpinės. Aišku aš to nelinkiu, bet gali kiekvienam ateit tokia diena, kai pašalpa iš biudžeto bus vienintelis pajamų šaltinis. Reikia pamastyt plačiau, jau ir dabar vakarais baisu išeit į gatvę, kad dėl sumautų poros litų kas kaukolės nesuknežintų, o dar panaikinę mokesčius atimkim pašalpas iš beveik pusės Lietuvos, nereikės statyt nei šarvuotų durų, nei plastikinių langų, išbadėjus liaudis sugriaus viską. Istorijoje pavyzdžių jau buvo. Kur aš lenkiu, ogi į tai, kad mokesčių sistema iš esmės atlieka buferio vaidmenį, ne visi gali, o gan dažnai ir nenori dirbt, kad užsidirbtų, tai geriau tokiems duot pašalpą, nei gaut tarpuvartėj į tarpuragį.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#51 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 spalio 14 - 10:17

Nepriklausomai nuo to is kokios srities (baudos, ivairus mokesciai ar akcizai) valstybe susirinks i biudzeta pinigus ji vistiek skirs tik tam tikra procenta tam tikrai sriciai. Taip kad jeigu mes ir mokesim didesnius akcizus uz kura, tai tikrai tarkim kad ir keliu bukle nuo to ne geres. Nors noretusi...

Matyt pons esate ne matematikas arba dar kartą perskaitykite ką parašėte
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#52 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 spalio 14 - 10:21

Sutinku su siuo Darkos poziuriu ir esu uz mokescius (bet tik uz protingai ir saziningai renkamus bei paskirtomus ten kur jie atnestu didziausia nauda).
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#53 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 spalio 14 - 10:27

Matyt pons esate ne matematikas arba dar kartą perskaitykite ką parašėte

Logiskai ziurint i si mano teigini tai as neteisus, bet praktiskai ziurint (kaip valstybes tarnautojo akimis) tai as visiskai teisus tuom, kad kiek bepririnktum i biudzeta pinigeliu, kazkuri dalis nukeliauja ne ten kur reikia, t.y. oficialiai uzrasoma kad kazkas vyksta, nors is tikruju nieks nevyksta.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#54 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2004 spalio 14 - 10:55

Pagalvojau - nesu labai piktas an valstybes. Buna atveju visokiu - ir valdinikai "padaro" pilieti, ir pilietis arba imone "padaro" valstybes institucija. Reikaluose su zymetu dyzelinu ir kt. uzdraustais vaisiais siulau naudotis principu "duok durniui is kelio", t.y., jei matai spraga ir jautiesi pakankamai sumanus ja be rizikos pasinaudoti - pirmyn. Tik aisku apie tai, kad ruosiesi ar darai, nereikia leulinti forumuose. dew.
  • 0

206


#55 Svečias_FUFAS_*

Svečias_FUFAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 14 - 11:35

Siaip tad dazytas ne i sveikata Varikliui .Ir purkstukai greiciau uzsikisa . Nepatarciau :-)
  • 0

#56 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 spalio 14 - 12:52

O dėl USA akcizų nebuvimo ir t.t., kažkodėl ten žmonės labai bijo susirgt. Aš irgi sakyčiau sutinku, davai nereikia akcizų ir kitų mokesčių, bet man tada pasidaro įdomu ir pridėję sąžiningai ranką prie širdies sau prisipažinkit, kiek iš savos algos išleistumėt vaikų mokslui (įskaitant ir algas mokytojam), kiek kainuotų pilnas gydymas, kokios problemos kiltų, kai reiktų susimest pinigus kelių remontui ir visi kiti dalykai. Nu nereikia svaičiot. Užtenka jau vien tai, kad aš gaudmas kelis kart didesnę algą nei vidutinė lietuvoje ir mokėdamas gerokai didesnius mokesčius, naudojuosi tom pačiom mokyklom ir ligoninėm, kaip ir visi tie, kurie gauna po 500Lt ant popieriaus ir dar cher znajet kiek vokeliuose. Bet tiek to, aš nesiskundžiu, kad tik visiems būtų geriau. Ir baikim tas nesamoningas diskusijas, varančias į vienus vartus ir nežiūrėkim tik iš savo varpinės. Aišku aš to nelinkiu, bet gali kiekvienam ateit tokia diena, kai pašalpa iš biudžeto bus vienintelis pajamų šaltinis. Reikia pamastyt plačiau, jau ir dabar vakarais baisu išeit į gatvę, kad dėl sumautų poros litų kas kaukolės nesuknežintų, o dar panaikinę mokesčius atimkim pašalpas iš beveik pusės Lietuvos, nereikės statyt nei šarvuotų durų, nei plastikinių langų, išbadėjus liaudis sugriaus viską. Istorijoje pavyzdžių jau buvo. Kur aš lenkiu, ogi į tai, kad mokesčių sistema iš esmės atlieka buferio vaidmenį, ne visi gali, o gan dažnai ir nenori dirbt, kad užsidirbtų, tai geriau tokiems duot pašalpą, nei gaut tarpuvartėj į tarpuragį.

O ka lietuvoj nebijot susirgt? Shia vasara elementarus plautchiu uzhdegimas man, prie musu nemokamos medicinos, kainovo daugiau, negu mano pezhiukas vertas. Be to USA yra normalus sveikatos draudimas, ko pas mus nera. Gaunasi moki kaip po ir sveikatos draudima SODRAI, o po to susirges dar moki ir uzh gydyma. Atchiu! O tu Lietuvoj mokamo mokslo nematei? Vidurinis ir ten yra nemokamas. Netgi ir koledzhu valstybes ishlaikomu yra. Taip kad nereikia lialia. Pashalpu ir pan reikia. Sutinku. Tegul gauna ta bedarbio pashalpa. Be to tos pashalpos velgi ne ish biudzheto eina, o ish SODROS kuriai mes mielai susimokam.
Biudzheta pripildyti galima ir normalia mokestchiu sistema, o ne pleshykavimu ant kiekvieno kampo. Ir gal nereikia visko per ta biudzheta varyti. Praktika rodo, kad privatus verslas daug pigiau ir racionaliau reikalus tvarko, nei visa kutchia ministeriju ir departamentu.

Kaip rusai sako kuo dydesni mokestchiai, tuo dydesnis noras ATSISKAITYTI su valstybe.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#57 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 spalio 14 - 13:14

Na ir dar pridesiu. Noris super socialiniu garantiju varyk i Kanada. Ten gal mokesi dydesnius mokestchius, bet uzh tai, kad tu nori vazhiuoti, shildytis ar kur kitur energija naudoti, taves neplesh. Blyn, kas per nesamones. Energija ekonomijos pagrindas. Tai sugalvok tu man apkrauti ja tokiais nezhmonishkais akcizais. Taigi stabdo visa ekonomikos pletra ir tuo patchiuto patchio biudzheto augima. Visa logika atimkim viska ka galima, kad tuojau pat galetumem pravalgyti. Nors gerai butu, kad pravalgyti. Dyzhioji dalis biudzheto tiesiog ishshvaistoma, del nesugebejimo jo tvarkyti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#58 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 spalio 14 - 14:07

Maestro, o tu žinai kiek jie moka už tą sveikatos draudimą ir visus kitus draudimus? Jeigu pas mus kažką panašaus padarytų, tai tam reikalau tau neužtektų turbūt pusės šeimos metinių pajamų. Čia jau žmonės dejuoja už tai, kad 200Lt už civilinį draudimą reikia į metus mokėt. O mokamas mokslas aš žinau ką reiškia, žmona mokosi, o tai kad normaliai nefunkcionuoja kreditavimo ir visokios kitokios sistemos, tai čia jau mūsų bėdos. Laikui bėgant viskas susitvarkys, gal mes ir mūsų vaikai to nesulauks, bet Roma irgi per dieną nebuvo pastatyta. O tai, kad aš nuėję į polikliniką sumoku 20Lt už danties sutaisymą, tai manau pigiau, nei eit privačiai ir plot sumas prasidedančiai nuo dviejų nulių, o kokybe aš nesiskundžiu, kai tuo tarpu privatininkas man taip sugadino dantį, kad teko jį visai išraut. Čia kaip pažiūrėsi. Bet esmė yra bendras principas, o tai, kad dar trūksta tvarkos tai čia kitas klausimas.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#59 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 spalio 14 - 14:09

Ir apskritai, Maestro, paskaičius tavo mintis ir jeigu vadovautis tokiu principu, tai maždaug reiktų daryt taip: pagavo girtą vyrą už vairo, vadinasi reikia uždraust visiems vyrams vairuot mašinas... Manau su tokia nuostat nesutiktum. Ar ne?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#60 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 spalio 14 - 14:15

jei matai spraga ir jautiesi pakankamai sumanus ja be rizikos pasinaudoti - pirmyn...

Štai kur darbo valstybinėje įmonėje pasekmės ... :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0