Peršokti prie turinio


del ZYMETO dyzelino????


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 142

#101 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2004 lapkričio 17 - 22:17

Sveiki visi. Tai matau neblogos košės čia užvirėt gerbiamieji :D Įkišiu ir aš savo trigrašį
Dėl "žaliojo" naudojimo:

1. Neteisėta vienareikšmiškai ir niekas neginčys :D
2. Aptarta nuomos (ar kažkas panašaus) sutartis nelabai tinka (kada naudotojas nuomoja ūkininkui). Geriau atvirkščiai ūkininko transporto priemonė, o vairuojantysis-naudotojas.
3. Ištrauka iš LR BK :D "Padėjėjas yra asmuo, padėjęs daryti nusikalstamą veiką duodamas patarimus, nurodymus, teikdamas priemones arba šalindamas kliūtis, saugodamas ar pridengdamas kitus bendrininkus..." :ph34r: Nors ir aptariama veika ir nenusikalstama bet....
4. Mokesčių sistema Lietuvoj klaiki. Tai nereiškia, kad jie dideli, tiesiog pati apmokestinimo ir mokesčių surinkimo sistema yra KLAIKI . Netikit? paskambinkit paaiškinsiu :D

Ačiū už dėmesį :)
----------------------------------------
Beje žmonės gerieji nuo kovo mėnesio taip ir neradau normalaus 605. Amen.
Važinėju dabar su 405, bet 605 iš galvos neiškrito. Beje yra toks neblogas variantas tiesa ne 3.0, o "saliarka" komfort :) bet bala jį, Gal ir "saliarka" gerai kaip manot? 2.1, 93, 2250 Eur. normali kaina?

PS. Noriu pakalust ar gali padėti koks žiniuonis 605 įsigyti? Ne už ačiū žinoma :)))))
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#102 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 lapkričio 18 - 09:47

PS. Noriu pakalust ar gali padėti koks žiniuonis 605 įsigyti? Ne už ačiū žinoma :)))))

Siulymas:
1) Kebula, geometrija, elektronika, pakaba vaziuokle tikrint Zibinte, Savanoriuose
2) Varikli tikrint pas Razuvanova (Naugarduko kazkiek)
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#103 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2004 lapkričio 19 - 19:43

Ačiū Aroone :) Beje kaip dėl dyzelio ar benzino. Vis dėlto ar dyzelio eksploatacija (jei nežiūrėsim į degalus) nėra brangesnė nei benzininio ?
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#104 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 lapkričio 19 - 20:20

Ačiū Aroone :)

Beje kaip dėl dyzelio ar benzino. Vis dėlto ar dyzelio eksploatacija (jei nežiūrėsim į degalus) nėra brangesnė nei benzininio ?


Kazhkada skaitchiau vakaru (berods vokietchiu) apibendrinta analize. I klausyma ka labiau apsimoka pirkti atsakymas buvo mazhdaug toks.
Jei nuvazhiuoji daugiau kaip 20 000 km per metus, tada apsimoka pirkti dyzelini auto, jei mazhiau kaip 20 000 km per metus, tada labiau apsimoka benzininis.
Kalba ejo apie naujas mashinas.

Be abejo devetu automobiliu ir Lietuvos specifika yra kitokia ir vargu ar suskaitchiuojama.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#105 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 15:00

Kazhkada skaitchiau vakaru (berods vokietchiu) apibendrinta analize. I klausyma ka labiau apsimoka pirkti atsakymas buvo mazhdaug toks.
Jei nuvazhiuoji daugiau kaip 20 000 km per metus, tada apsimoka pirkti dyzelini auto, jei mazhiau kaip 20 000 km per metus, tada labiau apsimoka benzininis.
Kalba ejo apie naujas mashinas.

Be abejo devetu automobiliu ir Lietuvos specifika yra kitokia ir vargu ar suskaitchiuojama.

logika tokia ir yr. tiktai ce neivardyta, kiek metu vartosi bolida.
IMHO, teisingiau (ir suprantamiau) skaiciuoti, kiek km turi nuvaziuoti, kad bent jau pasiekti balansa tarp dyzelio ir benzo.
pries kelis metus tas skirtumelis (kiek buvo skaiciuota, aisq, tai labai priklausoma nuo markiu) ant LT sieke 120 -150 k km. dabar jis didesnis - kuras brangzta. ce tik balansui, bet ne naudai :o
  • 0

#106 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 15:19

Be abejo devetu automobiliu ir Lietuvos specifika yra kitokia ir vargu ar suskaitchiuojama.

vokietijoj parduotuvej rapsu aliejus kainuoja gerokai pigiau uz dyzeli kolonelej.
is perekupu girdejau, kad ir ten zmones nori vazineti "pyyygei"...
  • 0

#107 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 15:58

vokietijoj parduotuvej rapsu aliejus kainuoja gerokai pigiau uz dyzeli kolonelej.
is perekupu girdejau, kad ir ten zmones nori vazineti "pyyygei"...

Parodyk man bent viena neuzhdaryta eksponata kuris noretu vazhineti brangiai? :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#108 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 16:03

pries kelis metus tas skirtumelis (kiek buvo skaiciuota, aisq, tai labai priklausoma nuo markiu) ant LT sieke 120 -150 k km. dabar jis didesnis - kuras brangzta. ce tik balansui, bet ne naudai :o

Čia turbūt eina kalba apie naujas auto, bo su senom kažkaip paprasčiau, bent jau kiek aš važiavau su benzu ir dyzeliu, tai man dyzelių yra pigiau turėt nuo pirmos dienos :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#109 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 16:09

Čia turbūt eina kalba apie naujas auto, bo su senom kažkaip paprasčiau, bent jau kiek aš važiavau su benzu ir dyzeliu, tai man dyzelių yra pigiau turėt nuo pirmos dienos :D

Tadu dar reiktu pamineti kas esi TU :lol:

As vis tik drysciau sakyti (remiantis savo, draugu, pazystamu, kaimynu patirtimi), jog perkant 10 metu dyzeli, 50% ju yra remontuojami kapitaliai per artimiausius 6-12men.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#110 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 16:13

As vis tik drysciau sakyti (remiantis savo, draugu, pazystamu, kaimynu patirtimi), jog perkant 10 metu dyzeli, 50% ju yra remontuojami kapitaliai per artimiausius 6-12men.

Na tas irgi tiesa, bet man vistiek atsipirko :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#111 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 16:19

Na tas irgi tiesa, bet man vistiek atsipirko  :D

Tai sutariam: kai as sugalvosoiu imti dyzeliu, ir jei vis delto pavyktu laimeti aukso puoda vardu "kapitalinis", tu man irgi padarysi taip, kad "atsipirktu" :rolleyes:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#112 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 16:27

Tai sutariam: kai as sugalvosoiu imti dyzeliu, ir jei vis delto pavyktu laimeti aukso puoda vardu "kapitalinis", tu man irgi padarysi taip, kad "atsipirktu" :rolleyes:

Su sąlyga, kad su ta mašina bus važinėjama daug :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#113 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 16:28

Su sąlyga, kad su ta mašina bus važinėjama daug :D

Taip taip. Bus vazinejam lygiai taip pat kaip ir tamstos: namai-darbas-namai :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#114 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 16:30

Čia turbūt eina kalba apie naujas auto, bo su senom kažkaip paprasčiau, bent jau kiek aš važiavau su benzu ir dyzeliu, tai man dyzelių yra pigiau turėt nuo pirmos dienos :D

trū. naujoms. su senom paprasciau. ypac - jei laimi mineta loterija :huh:
  • 0

#115 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 16:42

Taip taip. Bus vazinejam lygiai taip pat kaip ir tamstos: namai-darbas-namai :lol:

A kiek jumi gaunasi per dieną tas namai-darbas-namai? Man tai kažkur apie 60-80km dienon ir panašiai 25-30kkm per metus. :P :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#116 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 17:03

su senom paprasciau. ypac - jei laimi mineta loterija :huh:

valio, laimejau :wacko:
  • 0

#117 Svečias_rolkis_*

Svečias_rolkis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 23 - 17:15

Nu del zymeto dyzelino ka galiu pasakyt, kad ner jis ten vien spalva pazymetas yra brudo ipilta, golfukas kaimynui 1.6 td greitai uzlinka :)
  • 0

#118 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2004 lapkričio 23 - 18:39

Nu del zymeto dyzelino ka galiu pasakyt, kad ner jis ten vien spalva pazymetas yra brudo ipilta,
golfukas kaimynui 1.6 td greitai uzlinka :)

nu nemanau, kad ipilta brudo.
juk nemazai ukininku turi naujus traktorius su moderniais varikliais,
ir jei toks variklis uzlinktu del koloneles zymeto kuro kaltes - atsirugtu zymetojams su kaupu. <_<
  • 0

#119 Svečias_rolkis_*

Svečias_rolkis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 23 - 18:45

deja tai teisybe ten modernus traktoriai bei modernus kuro filtrai pasjuos labai blatni
  • 0

#120 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 lapkričio 23 - 19:05

Nu del zymeto dyzelino ka galiu pasakyt, kad ner jis ten vien spalva pazymetas yra brudo ipilta,
golfukas kaimynui 1.6 td greitai uzlinka :)

Turbut uzhlinko, nes jau turejo ir taip uzhlinkti.
Visos charakteristikos identishkos nedazhytam.
Kazhkada buvo straipsnis http://www.nafta.lt

Cituoju:
"Tai įprastinis Mažeikių naftos perdirbimo įmonėje gaminamas dyzelinas, į kurį pagal su Valstybine mokesčių inspekcija suderintą tvarką įmaišoma specialių dažų. Šis kuras yra ekologiškai švarus — sieros kiekis agrodyzeline neviršija 50 mg/kg."
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0