Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406c catalytic converter fault


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2015 kovo 16 - 12:38

Sveiki. Reikia patarimo kol kantrybes nepritrukau :D susirinkau 406 coupe 152kw noretusi TA pravaryt, bet va vis problemos. Mete man antipollution fault del ko atjungdavo 1 cilindra ir apsukos sunkiai kilo. Na nieko baisaus diagnostika rode lambda daviklio pakaitinimo elementui, kad pipiec. Nupirkau kita idejau, klaidas istriniau, uzvedus ant laisvu dirba be jokiu problemu gazuok kiek nori nieko galvojau gerai bus. Bet sumasciau pralekt su zveriu iskart rekia kompas catalytic converter fault ar kazkas pan., bei antipollution. Vos sustojus vel viskas gerai diagnoatika pajungus rodo, kad buvo atjungtas cilindras daugiau nieko konkretaus. Zinau, kad katalizatorius pacanas pries mane turejes ispjove, nes kazkas patare del to antipollution nors davikli beda buvo. O ka man dabar daryt? gal kas ka daret?
  • 0

#2 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 kovo 16 - 13:43

turi beda vaikinas dabar  :unsure:  cia matyt pries pardavima pacukas panoro uzsidirbt ir pardave, apsimetes durneliu pries tave.. 

dabar turi vaziuot pas super kompiuterista - kad jis tau perprogramuotu ECU .. kad atjungtu - du lamda zondus kurie yra uz katalizu ir matuoja tarsa...

kadangi 3 ir 4 lamda mato ta pati signala kaip 1 ir 2., tau ir atjungineja varikli.... 

 

keli pamastymai.. 

1. ieskok katalizatoriu ir statyk atgal.

2. Atjunginek programiskai - bet nezinau ar kas uzsiims, nes dauguma tik dyzelmiam tai daro.

Pabandyk kreiptis pas PauliusJ kaune. pasakyk kokia beda , kad 152 del katalizu - gal ka pasakys is geresniu naujienu..

3. po 3 ir 4 lamda galvutem bandyk del koki gaubtuka, kad sumazinti ju jautruma.. (mazai sansu kad pagelbes) vistiek klaida islys po laiku.. o gal net iskart vistiek..

 

pas maniski meta tas klaidas., bet istrynus ismeta tik - po kokio poros menesiu ar net pusmecio, gerai uzkaitinus varikli.. bet jokiu cilindru ir traukos man neatjungineja.. 

katalizai pas mane vietoje , beda ta, kad jie seneja ir irgi tarsa pro juos pradeda brautis, del ko kompas rekia..

 

nupirkau donorini 152 kw,  galbut jei reiks katalizu kreipkis, bet kaina bus ne zemesne nei supirktuves siulo 


Šį pranešimą redagavo Eddy: 2015 kovo 16 - 13:47

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#3 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2015 kovo 16 - 14:14

Tai as peza gavau praktiskai dikai. Su uzkaltu varikliu. Varikli is anglu gavau duju nemaciusio ir padoru. Surinkinejau tik va si beda dabar, kad jau norisi dalim leist :D bet vistiek keista kodel ant laisvu nieko nors ir dugnan pedala myg. Tik pradedi vaziuot ir prasideda. Tai pacano maciau buvo rasyta cia dar kai masina buvo sveika, kad ispjove katalizus, nes kieti meistrai pasiule, kad pades :D tai gj. Parasyk asmeniskai del katalizu kiek noretum ir pan. Tik va ar padetu. . .
  • 0

#4 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 kovo 16 - 14:30

Sveikas, nemeta klaidu ant laisvu, nes nera tokio oro srauto didelio(ECU isskaiciuoja kiek reikia benzo/oro kad tempti tavo masina taip kaip tapke nuspausta). Prie didesniu duju praeinamumo, dideja ir nuokrypis nuo gamintojo nustatytu normu, tada ir meta klaida. Iseitis yra, rusu forumuose aprasyta, jie lamda zondus (apatinius) palieka vos vos ikistus i katalizatorius (kad kuo mazesnis CO2 skaicius pro juos praeitu). Nepergyvenk, variklio darbui svarbios yra pirmuju lambda parodymai, antruju reikia tik  del ekologijos. Cia toks paprasciausias ir pigiausias variantas, o kaip jau tai padarysi, cia jau paties arm meistro ismone, ar davirins varzta (tokio pat sriegio) ar isriegs nauja sriegi, dar kiti uzmauna vamzdelius atn ju plonus su mazom skylutem virsuj... Galima ir programiskai sita klaida pasalint kad nebekreiptu i ja demesio.

 

Tik zinoma, jei tikrai beda ten(bet kai katalizu ner, tada ten ir turi but), visu pradek nuo tinkamos diagnostikos.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#5 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2015 kovo 16 - 14:39

Tai gj vat net ir nezinau, kaip cia geriau padarius. katalizu nera, bet ir sietkos prideta maciau atrodo ir nemazai pasipriesinimas, kad butu.
Rusu forumuose tikiu, kad yra, bet rusu nekertu ant tiek ;D o anglu mazai ka randu naudingo.
  • 0

#6 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 kovo 16 - 14:43

luktelk, pakentek. issiimsiu po pirmu varikli , kad prieit prie katalizu.

bet siulyciau pabandyt pasidomet prie PauliausJ, kad jis isprogramuotu juos - cia butu geriausia iseitis, o jau paskiau jei TA butu problemos jau tuo atveju ieskot katalizatoriu ar kokiu pakaitalu.., paulius berods jis yra minejes, kad jo draugas galetu pamegint, kai man aktualu buvo tai.. Bet as iki to nedaejau, nes masina reikia varyt i kauna ir jam palikt... kas man deja neiseina.


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#7 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2015 kovo 16 - 14:52

Na man ir be TA iki kauno nelabai kaip iseitu :D as jau nuo pradziu jauciau, kad butu geriausia perprogramuot. Na pasidomet reikia pas ji Ka papasakos paziuret.
  • 0

#8 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 kovo 16 - 15:07

O is kokio miesto esi ? Parase nematau. Sulauktum daugiau pagalbos jei kas pamatytu is savo krasto. Del perprogramavimo kai su pauliu j kalbejo, sake jo draugas megintu, bet reiktu palikt masina. Klausiau gal iseitu tik viena ECU siusti, bet sake kad reikes ir praktiskai megint ant masinos.. tokios zinios.. jei niekas nepasikeite., tarkis dar asmeniskai..
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#9 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2015 kovo 16 - 15:18

Utena. Na ziuresiu meginsiu po darbo susisiekt su juo.
  • 0

#10 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2015 kovo 16 - 20:31

parasyk naujienas. reiktu ir man tuo reikalu uzsiimt kada.


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#11 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2015 kovo 16 - 20:41

Butinai :)
  • 0

#12 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2015 kovo 17 - 17:36

Na va. Turbut neisradinesiu nieko paprasciausiai i Vilniu vesiu i 1nsane isprogramuot :) sake 90€ kas dar derinama bent kiek. Dar pas viena Utenoj pasiule kreiptis, bet cia kazkaip nepasitikiu ir kainos apie 150€ :))
Nors siaip ka manot apie ka nors tokio kaip sis variantas? Cia audi.http://www.audiworld...ech/eng53.shtml
  • 0

#13 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.293
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 kovo 17 - 17:45

Utena. Na ziuresiu meginsiu po darbo susisiekt su juo.

Devintam kilometre buvai?


  • 0

#14 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2015 kovo 17 - 18:28

9km kaina nemaza gaunasi didesne nei, kad man i Vilniu masina vest ir tikrai kokybiskai padarytu :) ir atsiliepimai ne kokie 9km, bent jau del chipavimo. Dar sake megint kazkur uz elektros tinklu pasiteiraut kazkoks yra meistras
  • 0

#15 Neiwis

Neiwis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2015 kovo 20 - 08:18

Kam idomu pagal audiworld kur nuoroda dejau aprasyma kuris gali padet tikrai nepadejo :D net ant laisvu pradejo mest klaidas ir kuro nesudegint normaliai tad vesiu isprogramuot.
  • 0

#16 Peugeotas 307

Peugeotas 307
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2015 balandžio 15 - 22:20

Sveiki, pas mane panasi beda, ismeta ta catalytic converter fault, ir antipolution fault,tik tiek kad pas mane ant benzo grybauja (nesudirbineja vienas cilindras-random cilinder misfire) o ant duju kai persijungia tolygiai pradeda dirbti variklis, isvaliau map sensoriu, niekas nepasikeite, itarimai ant liambdu.. gal kas issprendet panasia beda jau?


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0