Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P407 barskejimas gale


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#1 mk777

mk777
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2015 balandžio 21 - 20:39

Sveiki,yra barskejimas gale,labai girdimas salone,manyciau kad slindantis is auksciau,gal kazkur uz sedyniu ties palange(speju) buvau purtyt vaziuokles galines,servise nieko nerado,ir jiem purtant nebarskejo niekas,masina minkant su rankom irgi jokiu garsu,bet vaziuojant barska labai,pries metus budavo ciut ciut,o dbr jau isismarkejo...barska tik vienoj pusej(gale desinej) sedynes galines gerai uzsirakina spynoj,jos tikrai nebarska,vienintele ideja kylanti tai amortizatoriaus atramine guma jei tokia yra (kitas variantas ,gal pats amortikas?bet cia sunkiai tiketinas variantas atrodo... Garsas sklindantis labai primena duslintuvo dauzymasi,bet duslintuvo gumos ok ir jis stovi standziai netabaluoja...ka manot? pakeiciau stabilkiu abejes traukutes,nepadejo.


  • 0

#2 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 balandžio 21 - 22:05

Va va, pas mane nuo pirkimo irgi barška gale abiejuose pusėse. Važiuoklę irgi tikrino, viskas tvarkoj. Tik sakė, gali būti, kad amortikai jau į pabaigą, dėl to tas garsas, bet tuo metu negalėjo patikrinti jų, nes žiema buvo, apšalę ten viskas.. O garsas to barškėjimo, tai grynai kaip kokia plastmasė bildėtų. Buvau ir iš bagažinės visą iškrovęs, nieko.. Galvoju jei ne amortikai, tai nebent po dugnu plastmasės esančios gal barška apsauginės. Bet jaučiu bus vis tik amortikai, nors jokio daugiau diskomforto nėra apart to garso.


  • 0

#3 voina

voina
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 75
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw

Parašyta 2015 balandžio 25 - 13:53

buvo panasi beda, dingo po traukiu pakeitimo 

https://www.autoaibe...13?typeno=18015


  • 0

#4 mk777

mk777
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2015 balandžio 28 - 21:57

Sitas traukes keiciau,nes pirma mintis ir man atejo del ju,bet nepadejo. Bet jau issiaiskinau is kur barska-dunksi,keliau su donkratu iki galo viena rata ir isgirdau pasalini garsa is to rato,pajudinau kiek pajegiau uz rato tai garsas toks kaip isdziuvusios,issidevejusios,perverztos gumos ir jis sklido arba is amortizatoriaus su spyruokle(pvz is apsaugines gumos) arba is tokio guminuko(cia visai atskira detale,ne prie amortizatoriaus) http://i.ebayimg.com...1UHVLX/$_57.JPG


Šį pranešimą redagavo mk777: 2015 balandžio 28 - 21:59

  • 0

#5 audrius537

audrius537
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 20
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2015 gegužės 02 - 18:52

Man ta pati bėda, labai panašu į plastmasinių detalių tarškėjimą kažkur gale. TA praėjo, nieko nesakė. Jeigu jau reikia keisti kažką važiuoklėje - tegu bilda, pakentėsiu :D


  • 0

#6 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 gegužės 02 - 19:08

Na pas mane tas pats. Ir minimum trys skirtingi servisai tikrino važiuoklę, nerado prie ko prisikabinti.. :) Pats buvau po dugnu palindęs, ten yra plastmasių visokių, judinau, radau judančių ir kur galėtų barškėti, sutvirtinau - jokių rezultatų. Na muzika užgožia tuos barškėjimus..


  • 0

#7 Monaco

Monaco
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 28
  • Vieta:Irland
  • Automobilis:Peugoet 407

Parašyta 2015 gegužės 02 - 22:38

nezinau kaip jo s vadinasi tos gumos o barska pas jus visus ta vieta kur gale eina per visa gala toks ilgas metalinis strypas , pailgas , ir gale strypo gumos dedasi ..............................


  • 0

#8 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 gegužės 03 - 07:46

Apie stabilizatoriaus jungianciaja kalbi?
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#9 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 gegužės 03 - 10:09

Pakeitė ir tas gumas man žiemą, kaip tu sakai ant to strypo šonuose kur yra. :D Niekas nepasikeitė nuo to.


  • 0

#10 fresms

fresms
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2015 liepos 06 - 02:26

Sveiki. Važiuoju su 406 ir turėjau tokia bėdą, kad irgi gale barškėjo. Pakeičiau stabilizatoriaus gumas, traukes. servise tikrino amortikus. Išėmiau viską iš bagažinės, salono, net visas apšyfkes nuėmiau... barškesys liko iki vieno momento. gerai pyktelėjes  įspyriau į ratą toj pusėj kur barškėjo :). Pasirodo klibėjo stabdžių suportas. Ten yra tokia guminė įvorė ar kaip ji vadintusi, per ją kišasi varžtas (kaip kreipiančioji), kuris laiko suporto viršų... vat ta guma kokiu tai būdu buvo išspjauta lauk ir suportas ant to varžto vaikščiodavo žemyn-aukštyn skleisdamas TĄ paslaptingą garsą :). Įstačiau gumą į vietą, prisukau varžtą ir...TYLA :). Juokingai skamba, bet užmeskit akį, pertikrinkite.


  • 0

#11 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 rugpjūčio 18 - 17:37

Na ką, dar prikelsiu temą. Bildukas vis dar yra gale. Amortikai nauji (ryt vieną brokuotą pakeis, bet ne tame esmė). Bet vienas naujas faktorius, draugai, kai sėdi gale, sakė yra juntama kažkokia vibracija ar kažkas tokio po kojomis, kai barška ten gale. O barška pagrinde važiuojant per visokius mažus nelygumus. Kas nors gal ką išburs iš tokios informacijos? Servisuose visuose tą patį sako dėl važiuoklės - ledas.


  • 0

#12 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2015 rugpjūčio 19 - 16:20

Gal duslintuvas? Ant 406 taip uzkisau su medine plokstele, kad besitabaluodamas duslintuvas nesibaladotu i kebula. :D


  • 0

#13 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 rugpjūčio 19 - 16:24

Ne, duslintuvas nejuda... :)


  • 0

#14 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 kovo 30 - 15:13

Niekaip neišspręndžiu to barškėsio problemos. :) Bagažinė, bagažinės stiklas judinant ranka nejuda, esu dar prikišęs visur paminkštinimų. Tačiau šiandien važiuodamas per veidrodėlį galinio vaizdo atkreipiau dėmesį, kad lyg juda galinis stiklas važiuojant per nelygumus (ar tai visa bagažinė), nors kaip minėjau, su rankom judinant niekas nekliba ir pan. Tai vis tik galvoju, kad gal vis tiek iš bagažinės ar stiklo tie bildesiai kyla. Tačiau jau nebežinau kaip ten ką sutvirtinti, ką žiūrėti. Gal kokių minčių pasiūlysite? Tikrai užknisa tie bildesiai, važiuoji, kaip su vežimu..


  • 0

#15 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2016 kovo 30 - 16:07

Bandyk ta bagazines uzrakto kabli paleist biski zemyn, uzdarius gal labiau pritrauktas dangtis nebevaikscios
  • 0

#16 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 kovo 30 - 16:18

Reikės savaitės gale pabandyti šitą variantą. O jeigu ir tas nepadės, tai tikrai kažką sodinsiu į bagažinę ir pravešiu. Gal išgirs, pastebės kas čia kelia šaršalą. Svarbu policija nepagautų tokių eksperimentų metu. :D


  • 0

#17 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2016 kovo 31 - 13:14

Truputi izoliacija apvyniok stiklo laikymo kilpą (ji stačiakampė, tai gerai apsivynios). Tada uždarius langą, geriau laikys ir neklebės. Aš bent jau taip pasidariau. Privyniojau daugiau, uždariau langą, atidariau ir nuvyniojau kiek per daug matėsi. Uždarant spyna nurėžė ką per daug privyniojau. Tai ta perteklių gražiai atlupau ir palikau tik tiek, kiek reikia. Lyg ir nekleba. Nors pas mane tai stabilo traukė baladojosi. Bet stovint vietoje taip paprastai neišgirsi jei mašiną atsipalaidavęs siūbuosi. Reikia gerai už stogo ragų suimti ir siūbuoti taip, tarsi paskutinį kartą ją siūbuotum gyvenime. Tada galima išgirsti, o jei kas po dugnu stovės tai dar ir užčiuopti ranka tikrai pajus.


Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2016 kovo 31 - 13:15

  • 0

#18 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 kovo 31 - 14:18

Mašiną siūbavęs esu ir po dugnu buvo žmogus, klausėsi. Nieko nerado. Na tiksliau kažkada rado, tą pačią traukę, ji pakeista, jos barškėjimas dingo, tačiau liko senasis barškėjimas, kurio niekaip ir neišgyvendinu. :) Reikės pabandyti tavo variantą su izoliacija. Gal būt padės.


  • 0

#19 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 balandžio 01 - 20:33

Šiandien bandžiau užsiimti tuo barškėjimu. Sutvarkiau galinį stiklą, kad jis nejudėtų per duobes. Tačiau barškėjimas likęs. Bandžiau ir bagažinės spyną reguliuot - nieko. Ant stiklo spynos, ant bagažinės spynos bandžiau vynioti izoliacijos - nieko. Dabar vakare grįžęs per galinį buferį sugalvojau padaužyti, tai vienoj vietoje, apačioje ten truputį iš kumščio užmetus barška labai neblogai jis. Gal netyčia ten bus bėda, reikės ryt lysti po mašina  ir pasižiūrėti. Bet kaip tas buferis galėtų barškėt irgi man neaišku.


Klausimas. Ar įmanoma, kad galinis buferis barškėtų? Aš suprantu, kad ten plastmasė vos ne tuščiavidurė, užmetus iš kumščio barškėti ir turi kažkiek, tačiau ten iš apačios vienoj vietoj barška tikrai garsiai. Garsiau negu kitose vietose užtrenkus truputį.


  • 0

#20 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 balandžio 02 - 06:25

Man buvo akmuo nemazas ikrites i galini bamperi kur ploksciabplastmase prisukta pas 607. O dar barska oro sirkuliavimo sklendes, jei buvo dauzta ir be gumu
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0