Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot ECU

Ecu programavimas tvarkymas p406 taisymas

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#21 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 gegužės 07 - 08:10

na cia kazkam's ir pavizdys ir pamoka ,nezinai kur lysti....ir nekisk nagu.

as jau nekalbu apie naujos kartos ecu su tricore procu


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 gegužės 07 - 08:11

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#22 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2015 gegužės 07 - 11:52

Bet jei jei tokie dalykai traukia ir domina, tai reik lyst ir lauzyt ir mokytis kuo daugiau :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#23 Oblerka

Oblerka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Zarasai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80kw

Parašyta 2015 gegužės 07 - 11:53

Nu reikia apsiskaityt realiai :)


Šį pranešimą redagavo Oblerka: 2015 gegužės 07 - 11:53

  • 0

#24 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2015 gegužės 07 - 15:07

nereik rasytis bile kokiu ecu trauktu is intero :D 


  • 0

#25 Oblerka

Oblerka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Zarasai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80kw

Parašyta 2015 gegužės 07 - 16:01

nereik rasytis bile kokiu ecu trauktu is intero :D

Nu jo. Daugiau neiimsiu. :D Bet tai kiti rašė, kad nebuvo tokiu problemų :D Nu tiek to.

 

diawollo. Šiaip taip domina, norėčiau išmokt normaliai ta programa naudotis kur pačiam ECU faila remapint :)


  • 0

#26 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.521
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2015 gegužės 07 - 23:12

Nu jo. Daugiau neiimsiu. :D Bet tai kiti rašė, kad nebuvo tokiu problemų :D Nu tiek to.

 

diawollo. Šiaip taip domina, norėčiau išmokt normaliai ta programa naudotis kur pačiam ECU faila remapint :)

Turi omeny WinOls?


  • 0

thumb.png


#27 Oblerka

Oblerka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Zarasai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80kw

Parašyta 2015 gegužės 08 - 00:00

Turi omeny WinOls?

Nu su WinOls sudėtinga. Bet man vienodai su kurią svarbu išmokt :)


  • 0

#28 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 gegužės 08 - 07:31

Nu su WinOls sudėtinga. Bet man vienodai su kurią svarbu išmokt :)

pora kompu uzlenkes ismoksi,o jei rimtai,reikia zinoti ka modifikuoti,ir svarbiausiai teisingai.Negalvok kad piratini softa turint busi mokslincius,zmones kurie tuo uzsiima metu metais dirba prie to ir investuoja i damos ir pan,nahaliavu tokie dalykai nesivolioja


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 gegužės 08 - 07:32

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#29 Oblerka

Oblerka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Zarasai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80kw

Parašyta 2015 gegužės 10 - 01:22

Nu va. Atsiuntė TAURIUS kompą atgal. Padarė, isidėjau viskas tvarkoj, veikia. Esu patenkintas.  :good:

 

Tikrai rekomenduoju :)


  • 0

#30 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 gegužės 11 - 05:52

Nu va. Atsiuntė TAURIUS kompą atgal. Padarė, isidėjau viskas tvarkoj, veikia. Esu patenkintas.  :good:

 

Tikrai rekomenduoju :)

as buciau atstates neardant kompo....


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#31 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2015 gegužės 11 - 05:56

Sveikininai!

Ramus - minties galia.
  • 0

#32 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 gegužės 11 - 06:22

Sveikininai!

Ramus - minties galia.

Nea, ans kuo toliau, tuo didesniu pajacu tampa... Ir nesupranta, kad šaiposi pats is savęs... Jam matyt bišky akys atsimerkė, nes pamatė, kad jau nebėra taip, kaip prieš kažkiek metų, kai neturėjo konkurencijos. Dabar ir kitų rekomenduojamų išmanančių savo darbą meistrų yra!!! O kaip prieš juos pasirodysi kietas? Tik menkinant, šaipantis, ir tyčiojantis iš kiekvieno darbo specifikos... Kiekvieno sugedimo laipsnis skirtingas, ką čia bepadarysi...


  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#33 Mykolaz

Mykolaz
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2015 gegužės 11 - 15:56

Sveiki, pirkau naują ECU savo peugeot 407, Gal kas papasakos (apšvies - nes pasirodo pataikiau ant "buko" meistro) kaip vyksta pririšimas prie mašinos, jei imobilaiziauriaus duomenų negalima ištraukti iš seno kompo .? 


  • 0

#34 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 gegužės 11 - 16:34

Tau reikėjo BSI, ECU ir anos mašinos raktelio komplekto. Arba kreipkis pas "taurius", "pauliusj" arba "Ramus" - kažką išgvildens vistiek.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#35 Mykolaz

Mykolaz
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2015 gegužės 11 - 16:36

Na tai neimanoma, gauti is vienos, db reikia priristi esama, man reikalinga info Ar tą kodą is peugeot centro reikia jau auti> 


  • 0

#36 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 gegužės 11 - 21:08

Sveiki, pirkau naują ECU savo peugeot 407, Gal kas papasakos (apšvies - nes pasirodo pataikiau ant "buko" meistro) kaip vyksta pririšimas prie mašinos, jei imobilaiziauriaus duomenų negalima ištraukti iš seno kompo .? 

tai bent nurodyk kur randiesi,kad 407 tai aisku ale koks motoras kiek kw ir pan...gal ir padeciau


Nea, ans kuo toliau, tuo didesniu pajacu tampa... Ir nesupranta, kad šaiposi pats is savęs... Jam matyt bišky akys atsimerkė, nes pamatė, kad jau nebėra taip, kaip prieš kažkiek metų, kai neturėjo konkurencijos. Dabar ir kitų rekomenduojamų išmanančių savo darbą meistrų yra!!! O kaip prieš juos pasirodysi kietas? Tik menkinant, šaipantis, ir tyčiojantis iš kiekvieno darbo specifikos... Kiekvieno sugedimo laipsnis skirtingas, ką čia bepadarysi..

 

Kas tau suprantama klaune,darbu pas mane per akis,o kad kazkokie sunyciai inkscia is pavydo ar nesuprasi ko,tai jau jusu problemos..

As rasau ka skaitau teisinga ir tai mano reikalas


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#37 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 gegužės 11 - 21:52

Kas tau suprantama klaune,darbu pas mane per akis,o kad kazkokie sunyciai inkscia is pavydo ar nesuprasi ko,tai jau jusu problemos..
As rasau ka skaitau teisinga ir tai mano reikalas


Bet rimtai pajacas, kuris nepripažysta konkurencijos, kritikos, negali patarti, negali aiškiai, ramiu, suprantamu tonu paaiškinti... Ir šiuo postu parodei savo numonę apie PK forumą ir jo dalyvius... Kam tuomet tokie forumai su iškilusiomis bėdomis, jų sprendimais reikalingi? Ką padarysi, kai pernelyg smarkiai įsijaučiama į savęs išaukštinimą.

P.S. Nebesiteisink, nereikia, neįdomu.
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#38 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 gegužės 12 - 04:17

Konkurencija buvo ir bus savaime suprantama tai objektyvi realybe,tam ir parasiau 30poste savo alternatyva kad ne vien "dievas" tauris egzistuoja su seneliu metodais,pripazinsiu yra ir kietesniu meistru uz mane uz tauri...ir t.t,ta puikiai zinau,o kas liecia pagalbos,nu kaip galima forume virtualiai padeti atstatyti Ecu!?Uzlenkti kompa paprasta,o atstatyti reikia irangos.Ir visu taip vadinamu subtilybiu ne tik as bet ir kiti cia neatskleidines,jau butu atskleides kad ir tas pats tauris.Ir tas pats tauris man kadaise skambino uzlenkes kompa prase patarimo nors ir konkurentas bet patariau kaip atstatyti paprastesniu metodu,todel kad pats zinau ta jausma nemalonios panikos.
Pasiziurek i kitus mano postus ir pamatysi kad realiu patarimu,pagalbos,sprendimo budu forumieciams gausiai esu daves bet tuos kurie yra tikrai imanomi.
Ir aplamai,kazkada buvai niekas ir vadint tave niekaip,dabar tapes moderatoriumi bandai  valdzia vaidinti didele,as ziurinejau tavo postus,savo nuomone susidariau,kiti moderatoriai tokiu issisokimu sau neleidzia,tu pasiskaityk ka esi rases/atrases zmonems.Taip kad savo mentaliteta susitvarkyk ,o as kaip nors su savim susitvarkysiu,ir nesiruosiu perzengti raudonosios padorumo linijos,nepagausi.
O kad yra priesiskai nusiteikusiu pries mane pavyduoliu,pravokatoriu,gebelsu-matau.Ir dar,daug darbu esu atlikes nepriekaistingai kur zmones liko patenkinti bet as ju nemaldauju ir neprasau kad forume cia mane dievintu reklamuotu ir pan,man to nereikia,pas mane darbu ir be peugeot yra su kitom auto,gerai atlikti darbai greit pasklinda per draugu draugus.
Vsio diskusija  baigta,nesiruosiu teisintis ir veltis i beprasmes pravokacijas


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#39 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2015 gegužės 12 - 07:48

Pusė žmonijos turi ką pasakyti, bet tyli, o kita pusė - neturi ką pasakyti, bet be pertraukos kalba. ( Robertas Frostas )


  • 0

#40 Mykolaz

Mykolaz
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2015 gegužės 16 - 14:23

tai bent nurodyk kur randiesi,kad 407 tai aisku ale koks motoras kiek kw ir pan...gal ir padeciau


Kas tau suprantama klaune,darbu pas mane per akis,o kad kazkokie sunyciai inkscia is pavydo ar nesuprasi ko,tai jau jusu problemos..

As rasau ka skaitau teisinga ir tai mano reikalas

Randamės UK - 2L benzinas - nupirkome deveta ECU, bet niekaip nepririsa, LT meistrai pasake kad veiks tik tuo atveju jei Bsi ECU spynele ir raktas bus iš vienos mašinos, o tai pasirodo neimanom misija gauti. 


  • 0





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0