Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P406C silpnai svieciančios trumpos sviesos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1 arnas47

arnas47
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 28
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 coupe

Parašyta 2015 liepos 18 - 20:59

Sveiki,

 

Susiduriau su tokia problema, varant technikine pasakė, kad per silpnai sviecia trumposios sviesos. Lemputes idetos ne is brangiausiu, bet seniau su tom paciom lemputem praeidavo technikine be problemu. Ar gali buti, kad tie lesiai kaip nors uzsinese purvu ar kazkas su jais pasidare? Gal kas buvot su tuom susidure? 

 

P406 Coupe 1998


Šį pranešimą redagavo arnas47: 2015 liepos 18 - 21:06

  • 0

#2 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2015 liepos 19 - 07:30

Halogenai laikui bėgant silpsta. Nieko čia stebuklingo.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#3 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2015 liepos 19 - 12:15

Halogenai laikui bėgant silpsta. Nieko čia stebuklingo.

Sorry,bet dar nemačiau tiek nusilpusio halogeno automobilyje,kad šviestų silpnai...Prieš mirtį anie paprastai iš vidaus pasidengia juodu brudu (metalo dalelės nuo kaitinimo siūlo) ,bet paprastai tokie tarnauja labai ribotą laiką ir yra pastebima plika akimi . Nemanau,kad ištraukęs tokią lemputę nepastebėsi aiškaus defekto. Kitas defektas,mažinantis šviesos srautą,-pačios lempos lešis, reflektorius ar stiklas...Jei pastarasis neskaidrus ar reflektorius ištrupėjęs,dėk kokios nori firmos lempas ,rezultato vis tiek nebus.

Beje o lemputės kokios ? Halogenai ar xenonai ? Gali būti ir lešiai  apmusiję.


Šį pranešimą redagavo gau173: 2015 liepos 19 - 12:16

  • 0

#4 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2015 liepos 19 - 12:31

Sorry,bet dar nemačiau tiek nusilpusio halogeno automobilyje,kad šviestų silpnai...Prieš mirtį anie paprastai iš vidaus pasidengia juodu brudu (metalo dalelės nuo kaitinimo siūlo) ,bet paprastai tokie tarnauja labai ribotą laiką ir yra pastebima plika akimi . Nemanau,kad ištraukęs tokią lemputę nepastebėsi aiškaus defekto. Kitas defektas,mažinantis šviesos srautą,-pačios lempos lešis, reflektorius ar stiklas...Jei pastarasis neskaidrus ar reflektorius ištrupėjęs,dėk kokios nori firmos lempas ,rezultato vis tiek nebus.
Beje o lemputės kokios ? Halogenai ar xenonai ? Gali būti ir lešiai apmusiję.


O aš matęs. Kai tris-keturis metus atvažinėta silpnai šviečia nei nauja. Nors apnašų ir panašių dalykų nematyti. Įdėjus tokią pat naują skirtumas buvo akivaizdus.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#5 arnas47

arnas47
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 28
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 coupe

Parašyta 2015 liepos 19 - 12:34

Sorry,bet dar nemačiau tiek nusilpusio halogeno automobilyje,kad šviestų silpnai...Prieš mirtį anie paprastai iš vidaus pasidengia juodu brudu (metalo dalelės nuo kaitinimo siūlo) ,bet paprastai tokie tarnauja labai ribotą laiką ir yra pastebima plika akimi . Nemanau,kad ištraukęs tokią lemputę nepastebėsi aiškaus defekto. Kitas defektas,mažinantis šviesos srautą,-pačios lempos lešis, reflektorius ar stiklas...Jei pastarasis neskaidrus ar reflektorius ištrupėjęs,dėk kokios nori firmos lempas ,rezultato vis tiek nebus.

Beje o lemputės kokios ? Halogenai ar xenonai ? Gali būti ir lešiai  apmusiję.

Halogenai vieni is pigiausiu, bet laiko man jau trecius metus. Vakar pasikeiciau i boshinius, tai sviecia lyg ir normaliai, plius dar servise lempu stiklus nupoliravo, reiks dabar varyt i servisa, kad patikrintu.


  • 0

#6 audreeliss

audreeliss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 99
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Neturiu

Parašyta 2015 liepos 20 - 16:36

Ta technikinė tikras prikolas. Man kažkada sakė, kad angliškos faros sudėtos pas mane. Čia buvo antra technikinė tai mašinai kai ją turėjau. Nors kai nusipirkau automobilį per pirmą technikinę prie lempų neprisikabino. Net pats TA darbuotojas jas pareguliavo. Po to ant sparnų esantys posūkiai per blyškiai švietė. O smagiausias pokštas buvo su kablio razete. Kai tiesiai šviesiai pasakė, kad pas mane razetė neveikia. Nors ir pats pabrėžė netikrinau, bet turbūt neveikia. Ir užrašė aišku ant lapo. Teko keisti. Pats irgi nežinojau ar veikė, nes nebuvo tekę panaudoti jos. Matyt žmogui labai bloga diena pasitaikė. Žmona nedavė ir dar priešpiečių neįdėjo. Tai sumanė pasipinigauti. Bet nieko negavo. Sutvarkiau viską ir gavau lipdukus iš kito žmogaus tame TA centre. Uošvienei išviso tame TA centre pasakė tiesiai šviesiai. Pasidaryk, kad ABS ir Airbag lemputės užsidegtų ir užgestų kaip turi būti. Nors to ABS ten nėra ir niekada nebuvo. Automobilis Sharan 95 m. Ir pats pasakė. Padaryk, kad mus apgautų :D O jei nenori to daryti. Važiuok į WV atstovybę išsiimk lapą, kad nėra ABS tavo automobilyje. Įdomūs jie žmonės. Lyg ir žmonės lyg ir ne. :)


Šį pranešimą redagavo audreeliss: 2015 liepos 20 - 16:37

  • 0

#7 ukw

ukw
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P206SW

Parašyta 2015 liepos 20 - 17:32

pas 95 metų šaraną ABS buvo.


  • 0

#8 audreeliss

audreeliss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 99
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Neturiu

Parašyta 2015 liepos 20 - 17:46

pas 95 metų šaraną ABS buvo.

Bet ten nėra. Komplektaciją turėjau omeny :) Keista kažkaip, kad taip išsipisinėja.  Ir tą mašiną jie turi labai seniai. Čia pirmą kartą to paprašė. 


Šį pranešimą redagavo audreeliss: 2015 liepos 20 - 17:49

  • 0

#9 ukw

ukw
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P206SW

Parašyta 2015 liepos 20 - 18:31

Žiūriu į protingus katalogus. Nerodo a nei vieno Sharano be ABS.


  • 0

#10 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2015 liepos 20 - 18:44

Žiūriu į protingus katalogus. Nerodo a nei vieno Sharano be ABS.

Netiesa. Buvo ne tik be abs ,bet ir be lempų reguliavimo ar be centrinio. WW tai vokiškas kakis. O tie protingi katalogai nieko verti. Mano auto irgi pagal juos visai ne tokia,kokia yra. Ir pagal vin nedaug ko bendro yra.. Buvau pežo atstovybėje vln,tai išmetė lapą tipo komplektaciją pagal vin...net nusijuokiau. Paskiau patys "specai" pasijuokė ...


  • 0

#11 ukw

ukw
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P206SW

Parašyta 2015 liepos 20 - 19:02

Jei atvyktum pas mus į dirbtuvėles, tai pamatytum kaip kinta mašinų komplektacijos. ir tada VIN kodas su savo komplektacijomis lieka kamputyje rūkyti.  Pamatytum, kaip dingsta originalūs xenonai su visais priklausančiais pribambasais. Arba kaip 2010 metų benzininis amerikosas mercedesas tampa 2014 europa, su pakeistom skardom, atsiradusiais stikliniais stogais, LED lempomis ir tokiais dalykais, kad pats nepatikėtum. Taip kad, nereikia pasakų pasakoti.


  • 0

#12 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2015 liepos 21 - 14:55

Jei atvyktum pas mus į dirbtuvėles, tai pamatytum kaip kinta mašinų komplektacijos. ir tada VIN kodas su savo komplektacijomis lieka kamputyje rūkyti.  Pamatytum, kaip dingsta originalūs xenonai su visais priklausančiais pribambasais. Arba kaip 2010 metų benzininis amerikosas mercedesas tampa 2014 europa, su pakeistom skardom, atsiradusiais stikliniais stogais, LED lempomis ir tokiais dalykais, kad pats nepatikėtum. Taip kad, nereikia pasakų pasakoti.

Nieko nuostabaus,kad pas jus Kaune tokie dalykai darosi. Ir ne tik pas jus,visur yra "aukarankių" ,kuriems tas rankeles reiktų šiknon sukišti. Ne esmė tai. Esmė tai,kad auto būna "plikos". Kadangi buvau ir esu šioks toks elektros specas, galiu pasidalinti patirtimi. Yra tekę čiupinėti nuo tralo nuleistą audi a6...Nei radijos,nei elektrinių langų,nei centrinio....Net prikurkės nebuvo. Ir tai ne vienetinis dalykas. Pažįstami draugai buvo LT teleloto laimėję golfuką....ir ką? toks pat plikas. Tik motoras,vairas ir pedalai. Nuo to laiko nebeperku teleloto.. O abs-ui nuo nėra iki yra reikia nemažai pakeisti. Tai ir kompo nustatymai ,ir stabžių sistemos pakeitimai...pusė auto kainos. Jei tamstos garažiuke taip daro,parašyk kur anas yra. Asmeniškai aš ir kiti žinos,kur nereikia važiuoti. Sorry,jei nepatiko mano postas.


  • 0

#13 ukw

ukw
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P206SW

Parašyta 2015 liepos 21 - 16:34

Labai malonu sužinoti, kad esu šiknarankis. 


  • 0

#14 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2015 liepos 21 - 17:07

Labai malonu sužinoti, kad esu šiknarankis. 

Nepriimk asmeniškai. Čia tik vaizdingumo dėlei buvo panaudotas hiperbolizuotas epitetas...Ir Kaunas čia ne išimtis. Tokie dalykai dedasi visur,kur dirba "specai" . O tokių,patikėk,buvo ir prieš 30 metų, yra ir dabar. Anais laikais dar galėjau suprasti. Nebuvo nieko. Nei dalių,nei dažų,nei įrankių.Naudotą auto paprastas mirtingasisi pirkdavo iš elitinio spekulainto,už seną mokėdavo daugiau nei nauja kainavo. Aš pats,kūriau ir gaminau visokias akumo pakrovimo ,posūkių reles,ralistams uždegimo sistemas, pasikalbėjimo įrangą ir t.t. Bet esmė juk buvo apie ABS sharane...Nuklydome biškį.


  • 1

#15 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 liepos 22 - 07:46

hebra,o nebandet plauti spiritu(as turiu omeny ne vaitspirita,o tehnini spirita,ar nefrasa pacius halogenu reflektorius?Zinau kad tai daro,ir gan sekmingai,kaip ir plasmasines lempas restauruoja,lakuojant


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#16 arnas47

arnas47
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 28
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 coupe

Parašyta 2015 liepos 22 - 11:13

hebra,o nebandet plauti spiritu(as turiu omeny ne vaitspirita,o tehnini spirita,ar nefrasa pacius halogenu reflektorius?Zinau kad tai daro,ir gan sekmingai,kaip ir plasmasines lempas restauruoja,lakuojant

 

Asmeniskai pas mane trumpu reflektoriai atrodo svarus, bet kas yra lesiuosi sunku pasakyti, ten speju yra kas veikti norint juos isardyti. Gal kas ardet ?


  • 0

#17 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 liepos 23 - 16:42

Asmeniskai pas mane trumpu reflektoriai atrodo svarus, bet kas yra lesiuosi sunku pasakyti, ten speju yra kas veikti norint juos isardyti. Gal kas ardet ?

pirstais net nebandyk liesti reflektoriu,sugadinsi galutinai,o va ipylus sprito,pamaskatavus,nupylus dulkes bus nuplautos


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#18 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Parašyta 2015 spalio 15 - 18:01

Gaivinu tema,pas mane irgi silpnai šviečia trumposios,lemputės naujos.Kai pirkau švietė silpnai,tada reikėjo pakeisti vieną farą priekinę ir toji silpnai šviečia,o ilgosios patenkinamai sakyčiau.Net juokinga,priešrūkinės geriau apšviečia kelią ,nei trumposios. :dntknw:


Šį pranešimą redagavo Marius21: 2015 spalio 15 - 18:01

  • 0

#19 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2015 spalio 16 - 09:07

Gaivinu tema,pas mane irgi silpnai šviečia trumposios,lemputės naujos.Kai pirkau švietė silpnai,tada reikėjo pakeisti vieną farą priekinę ir toji silpnai šviečia,o ilgosios patenkinamai sakyčiau.Net juokinga,priešrūkinės geriau apšviečia kelią ,nei trumposios. :dntknw:

 

Pažiūrėk kiek voltų gauna lemputės ;)


  • 0
Nuotrauka

#20 Gedmantas

Gedmantas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 465
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406c V6 '99

Parašyta 2015 spalio 16 - 10:26

Gaivinu tema,pas mane irgi silpnai šviečia trumposios,lemputės naujos.Kai pirkau švietė silpnai,tada reikėjo pakeisti vieną farą priekinę ir toji silpnai šviečia,o ilgosios patenkinamai sakyčiau.Net juokinga,priešrūkinės geriau apšviečia kelią ,nei trumposios. :dntknw:


Pas mane priešrūkiai irgi geriau apšviečia, tai ir nesuku dėl to galvos :D
  • 0
Hyundai Pony 1.3 '93m. (Ex)
Honda Accord(sedanas) 2ltr. '93 (ex)
Mazda 323 2ltr. '94 (ex)
Tevo wv jetta 1.6 '87 (ex)
Peugeot 406C V6 3ltr. '99 (now)
Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0