Peršokti prie turinio


Nuotrauka

2.2 98 kw turbina


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 33

#21 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2015 rugpjūčio 14 - 18:54

Juokas o kaip trauka zemuose sukiuose pas tave tarp 1000-2000 apsuku? pas mane nuo 2000 pradeda traukt..
kitas klausimas pro turbinos tarpine leidzia tepala, gal del to ir netraukia nes jei leidzia tepala tai ir slegis gal nesusidaro??

Vezk atgal kur dareisi. Demagogijos nepades tikrai.


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#22 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 rugpjūčio 14 - 19:45

A.K

as tau siuliau pasalinti fapa ,kai kompa buvai atvezes uzlausta atstatyti,nezinau kokioje bukleje pas tave fap bet uzsikises fap lyg vezys ne tik turbinai bet ir purkstukams


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 rugpjūčio 14 - 19:45

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#23 A.K

A.K
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 131
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 607 2005 2,2 hdi 98 kw.

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 10:28

turbina tikrinta ant laisvu veikia puikiai, fap isprogramuotas ir padarytos skyles, pasirodo streikuoja egr, atjungta mechaniskai..bet dar truksta traukos nuo 1500 iki 2000 apsuku.. itaria gal dar gali buti kazkokia backute kurioje yra membrana..tiek ziniu
  • 0

#24 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 10:54

Juokas o kaip trauka zemuose sukiuose pas tave tarp 1000-2000 apsuku? pas mane nuo 2000 pradeda traukt..
kitas klausimas pro turbinos tarpine leidzia tepala, gal del to ir netraukia nes jei leidzia tepala tai ir slegis gal nesusidaro??

Nuo tuščių iki užprogramuotų (paprastai apie 2500) ir neturi traukti visais arkliais. Jei čipuotas,tada turba turi pradėti veikti prie kitokių sūkių. Paprastai apie 2000. Pas ką čipavai,to ir paklausk. Kodėl anksčiau "traukė" o dabar ne,tai atsakymas paprastas: Seną turbą čipuotojas išmelžė iki galo,todėl galėjo atsirasti vamzdyno nesandarumai. Paskiau pati turba nustipo. Įdėjus naują turbą,vamzdyno nesandarumai niekur nedingo. Tik tepalo dėmės vis didės ir didės.Vien žo ,-gerai apsičiupinėk visą orą. Tame tarpe ir oro srauto matuoklę.Nenoriu būti blogu pranašu,bet labai galimas dalykas,kad pas tave stovi nebe tavo oro srauto matuoklė. Esu pats nudegęs ,kai po remonto pas garažinius, ir ne tik,randu savo auto nebe tokią, kokią atidaviau. Pvz. paskutinis nutikimas: Nuvariau auto į servisą su apatiniu variklio dangčiu, o pasiėmiau be. Tiesa,kadangi esu mokytas,dar sarvise atsidariau kapotą ir viską pamačiau. Nemanau,kad tie" automechanikai" dar kada nors norės mane matyti.


Šį pranešimą redagavo gau173: 2015 rugpjūčio 17 - 10:55

  • 0

#25 A.K

A.K
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 131
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 607 2005 2,2 hdi 98 kw.

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 11:57

gaunasi taip kad atiduodant i servisa masina reikia visas detales pasizymeti:))
  • 0

#26 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 12:24

turbina tikrinta ant laisvu veikia puikiai, fap isprogramuotas ir padarytos skyles, pasirodo streikuoja egr, atjungta mechaniskai..bet dar truksta traukos nuo 1500 iki 2000 apsuku.. itaria gal dar gali buti kazkokia backute kurioje yra membrana..tiek ziniu

 

Egr neuztenka atjungt mechaniskai. Nuvaziuok pas Ramus ir nebekils tokie paprasti klausimai.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#27 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 14:20

Man tai keista, kad del tu skyliu nekyla niekam klausimai...Ta prasme, vietoj to, kad issimust fap'a jis yra pragreztas? Ar teisingai suprantu? Cia viskas ok? O del egr'o....na su pirma karta hdi yra taip, kad check'o dazniausiai nemes, kompe klaida figuruos ir kompas pats persiorentuoja i tai, kad egr'as neveikia. Kai bandziau pats, tai gavosi net taip, kad reikejo klaida nuresetint, kitaip jis net nebande valgyti EGR'o. Rimtu bedu tokie glusinimai vargu ar gali sukelti. Kitas dalykas, kai jis jau pastriges, tada reik "blankint" pati vamzdeli. Du litai gerai tinka ten :D Na ir geriausia ant virsaus dar ir kompa perfleshint aisku.


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2015 rugpjūčio 17 - 14:23

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#28 A.K

A.K
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 131
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 607 2005 2,2 hdi 98 kw.

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 14:40

taip fap isprogramuotas ir ten skyles padarytos, o del egr tai man ji atjunge tik mechaniskai ir meta klaida depollution, sako pavazinek taip ir ziurek jei kazkas pasikeis i gera ta prasme padides trauka mazesniuose sukiuose tada pabaigsim ta egr iki galo atjungti, bet kaip ir nepagerejo, tada dar yra tokia jis vadina ja "backute", ten stovi membrana, gal del jos sako taip yra...
  • 0

#29 ukw

ukw
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P206SW

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 15:15

Skaitau ir verkiu.


  • 0

#30 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 16:09

Skaitau ir verkiu.

Verkdamas pasidalink skausmu.....Gal kas užjaus....


  • 0

#31 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 16:16

taip fap isprogramuotas ir ten skyles padarytos, o del egr tai man ji atjunge tik mechaniskai ir meta klaida depollution, sako pavazinek taip ir ziurek jei kazkas pasikeis i gera ta prasme padides trauka mazesniuose sukiuose tada pabaigsim ta egr iki galo atjungti, bet kaip ir nepagerejo, tada dar yra tokia jis vadina ja "backute", ten stovi membrana, gal del jos sako taip yra...

Tai po kokio velnio tos skyles ten padarytos? Bandot palaikyti slegi ten kur jo nereik? Kad turbai dar sunkiau suktis butu? Ar cia kazkokios pasleptos samokslo teorijos su skyliu grezimais? Jis ismusamas yra. Atsuk bakeli, issimusk pilnai fap'a ir tada ziuresi.


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2015 rugpjūčio 17 - 16:17

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#32 A.K

A.K
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 131
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 607 2005 2,2 hdi 98 kw.

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 16:48

fap skyle yra padaryta ten viskas isdauzyta.. ir viskas ten gerai..as isvardijau kas yra padaryta ir ka dar ziureti kas pagerintu trauka mazomis apsukomis..
  • 0

#33 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 21:15

taip fap isprogramuotas ir ten skyles padarytos, o del egr tai man ji atjunge tik mechaniskai ir meta klaida depollution, sako pavazinek taip ir ziurek jei kazkas pasikeis i gera ta prasme padides trauka mazesniuose sukiuose tada pabaigsim ta egr iki galo atjungti, bet kaip ir nepagerejo, tada dar yra tokia jis vadina ja "backute", ten stovi membrana, gal del jos sako taip yra...

tu man atsiusk savo valstybini numeri i privata (PM) as zvilgtelsiu ar tikrai jis isprogramuotas


fap skyle yra padaryta ten viskas isdauzyta.. ir viskas ten gerai..as isvardijau kas yra padaryta ir ka dar ziureti kas pagerintu trauka mazomis apsukomis..

 

fap skyle yra padaryta ten viskas isdauzyta.. ir viskas ten gerai..as isvardijau kas yra padaryta ir ka dar ziureti kas pagerintu trauka mazomis apsukomis..

fap tutele turi buti ne skyleta o pilnai tuscia nuo keramikos,katalizatoriu palik!


zodziu taip,fap issprogramuotas,egr ne,as tavo vietoje vis tik pasiziureciau pacia tutele fapo,man toks itarimas kad prihalturinta tenais,ir dar atkreipciau demesi i droselines sklendes plastikines,swirl sklende pries isiurbima.na zinoma ir oro matuokle kaip rasei i pm pabandyk kita,jei butum is vln as visa tai pats patikrinciau,bet deja...


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#34 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2015 rugpjūčio 17 - 21:22

Skaitau ir verkiu.

Viena ašarą ir aš išspaudžiau.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0