Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Per didelės kuro sąnaudos,2.0l 16v 97kw


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

#1 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Parašyta 2015 spalio 14 - 13:11

Toliau kariaujam su pugu.Kuro sąnaudos benzinu 16l/100km,naujas lambda zondas ir map sensorius(kur kolektoriuje stovi),štai dabar kokie simptomai: kuro vartoja labai daug,iš išmetimo kvapo ,net glima užuosti benziną,ant laisvų pulsuoja nežymiai,kartais nenori traukti(tokia lyg pridusus),bet dažnai ir viskas atrodo idealu(traukos atžvilgiu).Visi filtrai nauji,žvakės irgi.

 

Įtarimai krenta ant:1.droselio padėties daviklio   2.laisvos eigos vožtuvo  3.Aušinimo temperatūros jutiklio(gavau tokį pasiūlymą pasitikrint ir literatūra ,sako ,kad tai irgi gali padidinti kuro sąnaudas). 4.Bei gal žiūrėti degimą 

 

 

Diagnostiką pasidaryti dabar nėr galimybės ,nes kelmas vairuotjo pusės sulūžęs,kadangi savaitgalį tvarkysime ir išimsime šlangines dujas,norėtūsi pamėginti variklio darbą gal kiek pagerint.

 

Laukiu Jūsų įdėjų ir pasiūlymų  :dntknw:

 

Beto variklis mėgsta kisti,nesvarbu kiek lauke C ,ima kaisti ir pastoviai save aušina.


Šį pranešimą redagavo Marius21: 2015 spalio 14 - 13:19

  • 0

#2 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2015 spalio 14 - 13:15

As gal ir busiu ispyzdavotas, bet mano ir dusavo, trukciodavo, purtydavosi pagal nuotaika... Buvo babina... O poto zvakes... Nors su naujom nulekiau tik 4k ant duju.... Negali but pas tave kad babina? 


  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#3 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Parašyta 2015 spalio 14 - 13:22

man ji nedusta,pulsuoja silpnai ,bet juntamai.Nors tiesa,būna ,kad sutrukčioja nuo 1.5 iki 2.5k apsukų ,bet nevisada.Babina aišku būtų gerai pamėgint kita uždėt,pas mane Elektėnuose tokių coupe tik mačiau dar 1-2,tai iško pasiskolint ,net nežinau :D Bet žinau ,kas gal turi ir paskolint,pamėginti reikia.


  • 0

#4 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2015 spalio 14 - 13:26

Mano ir pulsuodavo. Riboje tarp 1.5 iki 3k. Atrodydavo kad vis numetineja gaza. Nors ant apsuku to nesimatydavo... Tik jausdavosi toks jojimas. ;) bet labiausiai jautesi ant laisvu stovint prie sankryzos. Drebejimas toks lengvas. Bet aklai manes neklausyk :D

 

Ir sanaudos man pasikeitus babina is 12l mieste nukrito iki 10l... Nors vaziuoju dabar agresyviau nei tada... Nezinau ant kiek tai susije, bet matau pagal tai kiek pilu :)


  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#5 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Parašyta 2015 spalio 14 - 13:30

Sudominai net,labai panašiai čia mums.Pamėginsiu gaut pabandymui ją,jei neišeis gal forumiečiai pagelbės,nes ir ant šlanginių dujų daug vartojo jų,bet tai lyg nurašiau blogai dujų  įrangai.


  • 0

#6 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2015 spalio 14 - 15:37

Lupk lauk dujų iranga atsireguliuok kuro padavimą ant benzo,daviklius oro srauto patikrik ir daugiau nežaisk su dujom. Turėjau aš su dujom mazdą 323,passatą b3 ir 605 peu dabar 605d peu turiu vargo nematau o ten tai žvakės tai laidai,tai šlangą nukiuro oro užpepėrino duju-benzo kombinacija iki tiek kad. . . .
Dabar ir bagažinė erdvi ir mašiniukas lengvesnis .
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#7 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2015 spalio 14 - 16:10

Lupk lauk dujų iranga atsireguliuok kuro padavimą ant benzo,daviklius oro srauto patikrik ir daugiau nežaisk su dujom. Turėjau aš su dujom mazdą 323,passatą b3 ir 605 peu dabar 605d peu turiu vargo nematau o ten tai žvakės tai laidai,tai šlangą nukiuro oro užpepėrino duju-benzo kombinacija iki tiek kad. . . .
Dabar ir bagažinė erdvi ir mašiniukas lengvesnis .

 

Nevaryk taip aklai ant duju, jai pas tave nesamones daresi reiskiasi sudina yranga, arba nesureguliuota kazkas buvo, jaigu viskas tvarkoje dirba idealiai ir jokio vargo nera, ir su benzininiu varikliu tikrai maziau bedu nei su traktoriniu, tai turbinos tai purkstukai tai siurbliai ir t.t.


  • 0

#8 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Parašyta 2015 spalio 14 - 16:39

Na,pas mane stovi vis dar šlanginė dujų įranga(kuri yra siaubinga),bet ji savaitgalį bus išimta ir ją pakeis tiesioginės.Asmeniškai manau ,kad puge neveiks labai daug visokių jutiklių daviklių ir pnš,nes mašina buvo labai neprižiūrėta,bet be diagnostikos konkrečiai nieko ir nebus.


  • 0

#9 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2015 spalio 14 - 17:49

Nevaryk taip aklai ant duju, jai pas tave nesamones daresi reiskiasi sudina yranga, arba nesureguliuota kazkas buvo, jaigu viskas tvarkoje dirba idealiai ir jokio vargo nera, ir su benzininiu varikliu tikrai maziau bedu nei su traktoriniu, tai turbinos tai purkstukai tai siurbliai ir t.t.

aga aga tas pat ir su benzodujom tik dar šlikščiau tai šlangos oro nušauna arba prkiura, tai reduktoriaus tarpinukės dujas leist sumasto ir t.t. ir t.p..... :ax:


Šį pranešimą redagavo Vytautas6: 2015 spalio 14 - 17:49

  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#10 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2015 spalio 14 - 21:18

aga aga tas pat ir su benzodujom tik dar šlikščiau tai šlangos oro nušauna arba prkiura, tai reduktoriaus tarpinukės dujas leist sumasto ir t.t. ir t.p..... :ax:

Dar karta rasau saudo ten viskas kaip tu rasei jaigu netvarkinga yranga bei uzdegimo sistema, priziureti auto reikia ir vaziuos idealiai, o pagal tavo parasyma traktoriai negenda, artistas :D


  • 0

#11 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2015 spalio 15 - 07:52

Nu jeigu ant visu triju mašinu tas pat per meistrus duju tikritos pertikritos o bėdu nerasta pas juos tai mažu tu ir teisus :-D
Nu jeigu ant visu triju mašinu tas pat per meistrus duju tikritos pertikritos o bėdu nerasta pas juos tai mažu tu ir teisus :-D
Tik tiek ,kad nešaudė ,deja,man ant duju nei ant benzo o žvaklaidžius is žvakes kas pusmeti keičiau,vat.
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#12 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Parašyta 2015 spalio 15 - 08:06

Nuo temos krypstam vyrai jau :D
  • 0

#13 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2015 spalio 15 - 12:16

Taigi išvardijau visas bėdas kurios mane ųžpepirino! :-/
P.s. tos bėdos susijusios su padidėjusiom kuro sąnaudom. Ir dar buvo aptartos-diskutuotos nevieną kartą pas mus forume apie dujas. :-P
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0