Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 307 užrakinimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Maverin

Maverin
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 2
  • Automobilis:piež

Parašyta 2015 spalio 14 - 23:16

Sveiki,tai va nebveikia pas mane centrinis užrakinimas,nei tas mygtukas viduje, ir pultelis nereaguoja,su raktu užsirakina tik vairuotojo pusės durelės,o keleivio durelės ir bagažinė pastoviai būna atrakinta (biški nejauku kartais būna palikinėt atrakinta) Tai gal kas turi kokių įdėjų kur ieškot problemos arba gal kažam taip yra buve?

 

Ir dar vienas klausimas,manau irgi čia pataikiau, kuro rodyklė nesamones rodo,po kuro užpilimo išvažinėjau baką beveik iki nulio,rode,kad 50km like,šiandien užsipyliau ir kuras neikiek nepakilo ir nerodo kiek kliometrų galiu nuvažiuoti, rodyklė stovi beveik ant 0,bet pagal užpiltą kurą dar galiu važiuot ir važiuot,tai kame čia bėda?


  • 0

#2 ukw

ukw
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P206SW

Parašyta 2015 spalio 15 - 07:14

Na tai sugedo kažkas, reikia taisyti.


  • -1

#3 Donatas22

Donatas22
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 2HDi

Parašyta 2015 spalio 15 - 07:43

Del kuro tai jai buvo visiskai tuscias bakas,reiktu uzpylti bent 15ltr kad kazka rodytu,bent jau pas mane tai tokia situacija ant 307,
  • 0

#4 SATREBLA

SATREBLA
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 8
  • Vieta:Kretingos raj.
  • Automobilis:Peugot 307sw

Parašyta 2015 spalio 15 - 22:05

Sveiki ,įsikišiu ir aš.Pas mane pultelis į užrakinimą ir atrakinimą reaguoja  tik po kai kurio laiko,elementus pakeičiau.Užgesinus pultelis nerakina ,bet po kažkiek laiko atsirakina,arba palikta stovėt paspaudus užsirakina,bet iš karto neatsirakina, tik vėl po kažkiek laiko.Čia pačiam gal galima kažką,ar pas Laimona važiuoti  :)


  • 0

#5 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2015 spalio 31 - 16:19

O saugikliai visi sveiki pp vairu ir kapotu?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0