Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Internetas Kaune


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2015 lapkričio 27 - 17:56

Klausimas kauniečiams: 

Kokį interneto tiekėją rekomenduotumėte rinktis? Užkniso Meganetas (Init). Rytais arba net dieną internetas dažnai būna užmigęs. Skambučiai tiekėjams nepadeda. "Mūsų pultas rodo, kad viskas gerai" ir tipo - užsikniskit... 

Žinau, kad dabar pigiausias K-sistemos, bet ne pigumas rūpi, o patikimumas. 

Kas ką patars?... 


  • 0
... labai piktas diedas...

#2 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 lapkričio 27 - 18:13

Aštunti metai tiek tv, tiek internetas Cgates/ Mikrovisata. Jokių nusiskundimų. Per tą laikotarpį gal trissyk kviečiau. Gedimą sutvarkius paskambina paklausia ar viskas ok. Už internetą ir televiziją per du telikus sumoj moku beveik 13e.
Bratka kai butą nuomavosi, turėjo KIS'o internetą. Nusiskundimų per beveik pusantrų metų neturėjo. Tik anie televizijos neturi.
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#3 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.291
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 lapkričio 27 - 18:14

Aš irgi iš Meganeto bėgt galvoju.


  • 0

#4 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2015 lapkričio 27 - 19:44

. Už internetą ir televiziją per du telikus sumoj moku beveik 13e.
 

Pas mane irgi Cgates TV, bet prie ko čia "per du telikus"? Mano kiekvienam kambary po teliką ir jokio x N vnt mokesčio...

Tiesa, vienas kompiuterastas protino, kad visi kabeliai, šviesolaidžiai iki namo priklauso TEO ir tik viduje išsišakoja į kitų tiekėjų spintas. Anksčiau turėjau TEO internetą (kai dar vadinosi Telekomu), bet reikėjo turėti laidinį telefoną. Kaip supratau, kad dabar jau nėra būtina...


  • 0
... labai piktas diedas...

#5 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.291
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2015 lapkričio 27 - 19:56

Dėl TEO interneto kiek žinau tai pas juos abonento mokestis išlikęs, nors telefono neturi.


  • 0

#6 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2015 lapkričio 27 - 20:49

KIS turiu 2 metai. greitis geras, BET jei sugenda internetas penktadienio vakara tai prisikviesti ka nors be sansu. Man net buvo atvejis kai buvo sumoketa, per klaida jie nemate kad sumoketa pyst atjunge dzibylai, paskambinus(darbo dienos metu) pajunge atgal, o penktadieni vel dzibylai atjunge. Paskambinus apie 21:00 jiems praneshu beda, o jie sako jus nesumokejote, sakau ish naujo zhiurekite, pasizhiuri ogi taip teisybe mano puseje, sakau tai jungiat bl interneta, o man grybas porina, kad negali ijungti, sakau kaip negali jei bl mugtuka paspausti :) bichas susinervines jau sako nieko negaliu padaryti, tai jam jau irgi sakau asilo berete yra gedimas, tokiu tai adresu prashome atvazhiuoti, sako gedimo nera, tai sakau kodel neto nera jei gedimo nera? sako jums atjunge bo nesumokejote, sakau tai bl sumoketa, sako jo sumoketa bet atjunge, tai jau rekiau i raga tai kokio by...io atjunge jei viskas gerai??? pamete rageli :)

 ish naujo skambinau gal 16 kartu niekas rago nekele tik irashyti zinutes galejau, tai irashiau keleta grazhiu mandagiu zinuciu.

 pirmadieni 8:00 skambina panele sako matau jusu uzhregistruota gedima, sakau taip teisingai, zinutes mano ishklausykite, sako jau ishklauseme, kuom skundziates :) sakau, kad dubynos dirba vat kuom skundziuosi, kur mano internetas? kada bus ijungtas? ?

Panele vel atsiprasho iur sako kad jau ijunge interneta :) ir kompensacija man ishmokes 1.2 lito uzh netureta interneta :D 


  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#7 Gedmantas

Gedmantas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 465
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406c V6 '99

Parašyta 2015 lapkričio 28 - 00:22

As irgi jau 3 metai KIS'u naudojuos. Nusiskundimų dėl ryšio neturiu :) tik va jei jie dar ir normaliai klientų aptarnavimą atliktų savaitgaliais, tai būtų geriausi... :)
  • 0
Hyundai Pony 1.3 '93m. (Ex)
Honda Accord(sedanas) 2ltr. '93 (ex)
Mazda 323 2ltr. '94 (ex)
Tevo wv jetta 1.6 '87 (ex)
Peugeot 406C V6 3ltr. '99 (now)
Nuotrauka

#8 Saulix

Saulix
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 265
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Parašyta 2015 lapkričio 28 - 20:11

Pas many irgi n metų KIS-as. Nieko gero: dažniausiai veikia normaliai bet užeina ir greitis gali keistis n kartų per dieną ar visai dingti; gan dažnai interneto greitis nė iš tolo nepanašus į deklaruojamą. Gali ten skambint kiek nori, pas juos viskas gerai, nors kai pažiūri, patvarko kelias dienas būna viskas gerai o po to vėl belekas.

Gera temelė. Irgi žvalgausi normalaus tiekėjo.

Šį pranešimą redagavo Saulix: 2015 lapkričio 28 - 20:12

  • 0
Peugeot 406 2.0HDI DW10ATED

#9 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2015 lapkričio 28 - 20:50

Anksciau turejau meganet. Viskas buvo ok. Tik kaina pas juos budavo 2x nei kitur. Bet matomai kokybe tai ir lemia. Baigsis sutartis su kis imsiu meganeta vel :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#10 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2015 lapkričio 28 - 21:21

KIS turiu 2 metai. greitis geras, BET jei sugenda internetas penktadienio vakara tai prisikviesti ka nors be sansu. Man net buvo atvejis kai buvo sumoketa, per klaida jie nemate kad sumoketa pyst atjunge dzibylai, paskambinus(darbo dienos metu) pajunge atgal, o penktadieni vel dzibylai atjunge. Paskambinus apie 21:00 jiems praneshu beda, o jie sako jus nesumokejote, sakau ish naujo zhiurekite, pasizhiuri ogi taip teisybe mano puseje, sakau tai jungiat bl interneta, o man grybas porina, kad negali ijungti, sakau kaip negali jei bl mugtuka paspausti :) bichas susinervines jau sako nieko negaliu padaryti, tai jam jau irgi sakau asilo berete yra gedimas, tokiu tai adresu prashome atvazhiuoti, sako gedimo nera, tai sakau kodel neto nera jei gedimo nera? sako jums atjunge bo nesumokejote, sakau tai bl sumoketa, sako jo sumoketa bet atjunge, tai jau rekiau i raga tai kokio by...io atjunge jei viskas gerai??? pamete rageli :)

 ish naujo skambinau gal 16 kartu niekas rago nekele tik irashyti zinutes galejau, tai irashiau keleta grazhiu mandagiu zinuciu.

 pirmadieni 8:00 skambina panele sako matau jusu uzhregistruota gedima, sakau taip teisingai, zinutes mano ishklausykite, sako jau ishklauseme, kuom skundziates :) sakau, kad dubynos dirba vat kuom skundziuosi, kur mano internetas? kada bus ijungtas? ?

Panele vel atsiprasho iur sako kad jau ijunge interneta :) ir kompensacija man ishmokes 1.2 lito uzh netureta interneta :D

 

Uoj... geruliai epitetai... užskaitau... :D :clap: :good:


  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#11 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2015 lapkričio 29 - 11:48

Anksciau turejau meganet. Viskas buvo ok. Tik kaina pas juos budavo 2x nei kitur. Bet matomai kokybe tai ir lemia. Baigsis sutartis su kis imsiu meganeta vel :)

Jei patinka internetą gauti tik po pietų - welcome to Meganet...  :clap:

Nenoriu būti Vėsaitės lygio pletkininku, bet su INIT'u (kuriam priklauso Meganetas), darosi kažkokie negerumai. Ar kas nors iš kitų tiekėjų klientų yra gavęs SMS su pranešimais, kad neva tai "iš Jūsų IP adreso išeina kenkėjiškos programos"? Nors nuvežus kompiuterastams visus kompus ir priedo routerį praskenavimui nė vienos mandavoškės nebuvo rasta? Kas ten vyksta, negaliu suprasti...


  • 0
... labai piktas diedas...

#12 Scorpy

Scorpy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.0 HDi 80kw

Parašyta 2015 lapkričio 29 - 18:07

Aš naudoju K-Sistemos jau virš metų,  kainos super, kokybė irgi gera, jokių bėdų neturėjau, įsivedžiau, papigei bet kokį routerį ir gyvenu ramiai ;) Keli draugai naudoja tai jiem irgi liuks ;) 


  • 0
Nuotrauka

#13 Gedmantas

Gedmantas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 465
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406c V6 '99

Parašyta 2015 lapkričio 29 - 23:48

Su tais rysiais interneto, tai dar priklauso kaip kas laiptinej pajungta. As kai vedziausi, sake kad nuo kitos laiptines stoteles pajunge, nes nebuvo laisvu vietu sitoj laiptinej. Niekad nepuliavo ir nedinginejo. Draugelis tam paciam name tik per 2 laiptines toliau isivede, tai keikiasi. Kaip tik pradeda kaimynai namo rinktis tai ir pradeda greitis ir stabilumas mazet.
  • 0
Hyundai Pony 1.3 '93m. (Ex)
Honda Accord(sedanas) 2ltr. '93 (ex)
Mazda 323 2ltr. '94 (ex)
Tevo wv jetta 1.6 '87 (ex)
Peugeot 406C V6 3ltr. '99 (now)
Nuotrauka

#14 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2015 lapkričio 30 - 11:26

pirmiausia renkantis interneto tiekeja reik issiaiskint kokie is viso turi tinklus tavo name, o tada tarp ju rinktis.

teo brangu, bet jei ateina ju sviesolaidis iki namo, tai rinkciausi tik juos.

su ineto tiekejais, kurie tau is laiptineje esancio switcho atveda kabeli, viskas paprasta - deklaruojama interneto greiti daznai dalinasi visas namas ar laiptine ir jei kaimynysteje yra mokiniu kurie siekia aukstumu torentu reitinguose, tai jiems grizus is mokyklos ir ijungus kompus gali pamirst normalu interneta..

iranga, kuri kokybiskai sugeba paskirstyti interneto srautus, gerokai atpigus, bet manau jog maziesiems interneto tiekejams ji dar per brangi, norint islaikyti zema kainu lygi.


  • 0

#15 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2015 gruodžio 27 - 16:41

pirmiausia renkantis interneto tiekeja reik issiaiskint kokie is viso turi tinklus tavo name, o tada tarp ju rinktis.
teo brangu, bet jei ateina ju sviesolaidis iki namo, tai rinkciausi tik juos.
su ineto tiekejais, kurie tau is laiptineje esancio switcho atveda kabeli, viskas paprasta - deklaruojama interneto greiti daznai dalinasi visas namas ar laiptine ir jei kaimynysteje yra mokiniu kurie siekia aukstumu torentu reitinguose, tai jiems grizus is mokyklos ir ijungus kompus gali pamirst normalu interneta..
iranga, kuri kokybiskai sugeba paskirstyti interneto srautus, gerokai atpigus, bet manau jog maziesiems interneto tiekejams ji dar per brangi, norint islaikyti zema kainu lygi.


Pritariu, vienintelis teo sviesolaidini kabeli Mdic veda iki kliento buto, visi kiti spintoj stato switch'a ir sudmaliauja, nieko nesakau buna ir teo toki s sumala, bet ten buna kokia situacija brangesne pats dirbu eltel networks, ir esam pagrindiniai teo rangovai. Kiti tiekiejai nenaudoja teo kabeliu, vedzioja savo jeigu teo leidzia, nes tie rysiu suliniai priklauso telekomui. Be to klaipedoi jau 2 metai naudoju teo su gala 18.79€/men jokiu nusiskundimu, jokiu nutrukimu suletejimu ar trukdziu. Ir visur kur veikia teo wifi, as turiu nemokama prieiga su savo kodu.

Šį pranešimą redagavo kujuots: 2015 gruodžio 27 - 16:44

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0