Peršokti prie turinio


Nuotrauka

8V cilindru nr. ant babinos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 taukelis

taukelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, S13

Parašyta 2016 sausio 28 - 11:20

Sveiki,

 

Darau downgrade savo 2.0 16V, keiciu 16V babinas i babina nuo 8V (+ laidai). Visaip apziurinejau 8V babina ir niekaip nerandu ant jos parasytu cilindru numeriu, t.y. nezinau kuriam cilindrui kuri "pypke". Gal kas padetumete susiorentuoti?

Mano babina atrodo taip:

h50ipv71.jpg


  • 0

#2 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 sausio 28 - 12:44

Jei jau niekaip nerasi, tai pasijunk tiesiog laidus ant pypkių ir įkabink žvakes, sudėk ant su mase sujungto metalo, kad kibirkščiuotų.

Šitam varikly kartu dirba 1 ir 4 žvakės, kitu metu kartu dirba 2 ir 3 žvakės. Cilindrai ne vienu metu sudirba, bet taip supaprastinta uždegimo sistema ir iš dviejų žvakių viena uždega suspaustą mišinį, o kita tiesiog tuščiai muša kibirkštį tarp išmetimo ir įsiurbimo taktų.

Taigi, viskas paprasta - atsiseksi, kuriose pypkėse muša kibirkštį tuo pačiu metu ir sujungsi vieną porą ant 1,4 ir kitą ant 2,3. Jei neužsives, tuomet apkeisi laidus kitaip, ir viskas :)

Jei jau nesigaus anei niekaip, tai man žinutę į PM ir bandysiu nueit pažiūrėt ant kitos babinos gal užrašyta. Tik kad ten kiek esu matęs tokių babinų, tai vienoj buvo kitokia tvarka, kad ir čia taip nebūtų... :)

 

Aš kažkada rinkau savo paskirstytoją (senas trampliorinis degimas), kad tepalo neleistų. Tai sumaišiau ašelės jungties pusę per žioplumą, o ji nesimetriška ir pirštukas įsipresuoja abiem pusėm be problemų. Tingėjau iš naujo presuot, tai visus laidus perstūmiau per du į priekį, ir tris metus atvažinėjau be problemų. Tik pirkėjui paskui surašiau ant lapuko tvarką, kad jei sumanys keist  laidus - neišsigąstų :)


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2016 sausio 28 - 12:47

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#3 taukelis

taukelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, S13

Parašyta 2016 sausio 28 - 14:40

Ooo, idomiai cia :).

Ok, badysiu.

Dekui uz info.


  • 0

#4 taukelis

taukelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, S13

Parašyta 2016 vasario 22 - 16:56

Taigi, pagaliau prisiruosiau downgrade'ui :).
Sumontavau 8V babina. Viska pataikiau is pirmo karto. Jei jau kazkam kazkada reiktu tokios info ateityje, tai tos pypkes (kur arciau fyshkes) uzdega 1 ir 4 cilindrus, o kur toliau nuo fyshes, uzdega 2 ir 3 cilindrus. 


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0