Peršokti prie turinio


Nuotrauka

fuel injection fault


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2016 kovo 05 - 21:11

Sveiki

Auto butu P607 2.2 benzinas/dujos.

Beda atsirado kad pradejo trukciot masina,issyk nezymiai,o dabar perejo i vos pavaziavima.Benzinu kazkiek geriau,o dujom praktiskai neimanoma vaziuot-suprantama dega checkas su visais "antipollution"

Keiciant zvakes senosios buvo juodos kaip anglis,babina(nenauja) pabandymui pakeista nedave jokio rezultato,is duslintuvo eina juodas dumas-meta suodzius..aiskiai perpila kura,kuro kogero kokius 25ltr ima

Siandien nuskaitant klaidas vis pasikabina "fuel injection fault" P0170-nutrini-uzvedi -ir vel kabo...Gyvu parametru nzn dar ka ziuret(nedabrendau)

Kazkaip ytariu lambda,ar galetu del lambdos tokie simptomai but?Kokius gyvus parametrus, reiksmes reiktu ziuret?

Tiesa visa tai vyksta kol nesiekia 3k apsuku kai perlipa ta barjera ,viskas susitvarko-vaziuoja sklandziai,ir traukia gerai,jokiu trukciojimu,jokiu jodinejimu.. nu bet iki 3k apsuku tai neduok dieve...

Dekoju...


  • 0

#2 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2016 kovo 06 - 16:05

Gyvai patikrinus lambdos parodymus vienas daviklis kuri laika rode 0.00v kitas 0.33v pagazavus kazkiek antrojo rodmenys keitesi siektiek.Veliau labiau pasilus varikliu pirmasis atkuto ir pradejo rodyt 0.02v o antrasis perlipo per 1v...

Abejom lambdom pypec?


  • 0

#3 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2016 kovo 06 - 18:40

Liamdom pipiec, keisk jas, man kazkada kaskas panasaus ex 406 buvo, bet kvailiojo 2 liamda, pakeiciau ir viskas ok, beje variklis irgi 2.2 buvo


  • 0

#4 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2016 kovo 06 - 20:19

Gali buti ir gazo sklende, kuri siam varikliui dazna beda, jei aisku nera keista.
  • 0

#5 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2016 kovo 07 - 13:17

is paziuros gazo sklende yra tiesi,svari...del visa ko buvau praploves.Dujos ne kart nebuvo sovusios...Ar sklendes davikli turejai omeny?


Zondai pakeisti-beda dingo :clap:


  • 0

#6 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 kovo 07 - 13:27

is paziuros gazo sklende yra tiesi,svari...del visa ko buvau praploves.Dujos ne kart nebuvo sovusios...Ar sklendes davikli turejai omeny?


Zondai pakeisti-beda dingo :clap:

Ne, ten dantračiai sklendės susidėvi ir sulūžta.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#7 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2016 kovo 27 - 18:15

is paziuros gazo sklende yra tiesi,svari...del visa ko buvau praploves.Dujos ne kart nebuvo sovusios...Ar sklendes davikli turejai omeny?


Zondai pakeisti-beda dingo :clap:s

Per anksti apsidziaugiau-beda niekur nedingo...tiesa vaziuoja lyg be problemu (netaip kaip anakart) bet "dzekas" pastoviai uzsidegineja su P 0170 klaida (fuel injection fault)

Ytarinejau dujas,bet pavazinejus vien benzinu ismete klaida vistiek.Dumas siektiek juodas eina,su suodziais -perpila akivaizdziai..

Dabar itarimas krenta ant MAP daviklio.Dirbant laisvom apsukom rodo 485-499mbar slegi.Ar gerai jis rodo?


  • 0

#8 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2016 kovo 27 - 22:36

Panasiai jau menuo- du vargstu su savo v6.. tik jau kelios savaites kaip atidaviau servisan kurie uzsiima ipurskimo sistemom... dar jokiu ziniu is ju...
MAP pas mane irgi panasiai rode. Nupirkus nauja MAP idejus, rodmenys tie patys... ten jie pirklauso nuo dar.kazko...
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#9 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2016 kovo 28 - 01:17

seku ir paties  tema Eddy.Tiketina kad MAP'as ne prie ko taip iseina...Pradet itarinet purkstukus tada gal?,bet klaida uzkimba tiek vaziuojant benzu,tiek dujom..Tiesa per pp matau tik purkstuku atidarymo laikus ant laisvu apsuku buna 5.5ms panasiai ir nuolat kinta,tie skaiciai,tik kad man nelabai ka jie sako..:)


  • 0

#10 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2016 kovo 28 - 15:29

o koks turi buti benzino siurblio sukeliamas slegis siuose varikliuose?  Dekoju...


  • 0

#11 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2016 kovo 28 - 16:45

Nu 3.6mb bar turi turrt irgi. Patys siurbliai tu 607 benzu vienodi visi..
Pas mane nei 2mb nesieke pamatavus..
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#12 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2016 kovo 28 - 19:22

Tada gal geras slegis,nes mano turimas manometras iki 3 atmosferu tik rodo,tai prikisus is kart lubas ir pasieke...Jau buvau pradejes galvot,kad galbut per aukstas slegis pas mane

Bet visvien deretu pasimatuot su normaliu manometru

O negali kad butu tarkim per aukstas slegis,ir ko pasekoje myztu per purkstukus su visom pasekmem?


  • 0

#13 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2016 kovo 28 - 22:46

Pas mane kadais turetam ex 406 su 2.2 varikliu mesdavo tokia klaida, bet tik su pp2000matydavau rasydavo "fuel injection", ir cekas uzsidegdavo, bet kiek pavazinejus uzgesdavo, vaziavimui tas neytakojo,  nutariau kad nuo duju, taip 4 metus ir atvazinejau, kaip uzknisdavo tas cekas svieciantiis tai su kompu nutrinu klaida ir nesviecia koky menesy, po to vel


  • 0

#14 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2016 kovo 28 - 23:05

Na pas mane nutrinus uzsidega arba ta pacia diena,arba sekancia.Nekreipt demesio del to neiseina-kuro daugiau ima,ir aplamai varikliui tai nesveika...

Dar vienas pastebejimas:siandien teko trasoj ilgiau pabut,tai pastebejau kad vaziuojant dujom dingsta po biski ir benzinas...Ar tai butu pagrindas manyt kad kalti purkstukai?


  • 0

#15 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2016 kovo 29 - 07:18

Na pas mane nutrinus uzsidega arba ta pacia diena,arba sekancia.Nekreipt demesio del to neiseina-kuro daugiau ima,ir aplamai varikliui tai nesveika...

Dar vienas pastebejimas:siandien teko trasoj ilgiau pabut,tai pastebejau kad vaziuojant dujom dingsta po biski ir benzinas...Ar tai butu pagrindas manyt kad kalti purkstukai?

taip ir bus visada. tas benzas nedinksta, ten tas dacikas ant ECU stovi. variklis masto, kad vazinejama benzinu kaip numatyta, jis kuro kieki proporciskai mazina palei kuro sanaudu vidurki ir greiti ir kitus veiksnius...

po kiek laiko kiekis atsistato. arba kai ipilsi 7 litrus benzo atsistos rodykle ten kur turetu arba daugiau.


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#16 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 kovo 29 - 08:33

Norint jog benzino lygis atistatyu po kiekvieno uzkurymo, yra statomi emuliatoriai. Pats esu ne kart states. ARBA vazinekite visada su didesniu nei puses bake benzino kiekiu, geriausia 3/4, tada nukritus iki 50% kuro kiekis perskaiciuojamas po uzkurimo.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0