Peršokti prie turinio


Nuotrauka

xeanius Peugeot 307 2.0hdi


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#21 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 gegužės 08 - 09:53

as irgi uzskaitau plastmasines dalis,
Kas del zeminimo tai suk tuos coilus ir viskas jei nori, niekas ten tau nieko nelies toli grazu, posparni gal ir paliestu bet cia iki to tai dar man rodos simtas metu :D tie ratai po sparnais palinde, bent is foto taip atrodo.


  • 0

#22 xeanius

xeanius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 17
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 gegužės 08 - 10:34

Na kapotas nera plastikinis :D o ratai nera po sparnais palinde ... :D veliau padarysiu biski fotkiu , kai suleisiu  :) 


  • 0

#23 Baranke

Baranke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 240
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Šeimamobilis C-MAX

Parašyta 2016 gegužės 08 - 12:44

307-tinto priekį sparnai tai plastikiniai. Gale jau metalas, kadangi ištisas kėbulas. Priekyje ir gale, nuėmus posparnius, tai po arkom tikrai nemažai vietos, nes taisant suport'us ar šiaip nurinkinėjant, sugebėdavau nevien galvą inkišt po sparnu, bet ir manęs pusę ten įlysdavo kokį varžtą atsukt  ^_^


  • 0
|Be yourself. Inspire others|

#24 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 gegužės 08 - 13:34

Nu mašina tai idomiai žiūrisi. Ar ratai per maži, ar ratlankių dizainas netoks parinktas. Atrodo kaip karvė su rolikais :)


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#25 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2016 gegužės 08 - 14:03

Na kapotas nera plastikinis :)

Kapotas plastikinis :). Magnetą pridėk :D
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#26 xeanius

xeanius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 17
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 gegužės 08 - 14:09

Nu mašina tai idomiai žiūrisi. Ar ratai per maži, ar ratlankių dizainas netoks parinktas. Atrodo kaip karvė su rolikais :)

man ratai patinka ;D na cia kiekvienam pagal skoni :D baigsis mano diplominiai biski pagrazinsiu dar .. :D


  • 0

#27 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2016 gegužės 08 - 15:20

Na kapotas nera plastikinis :D o ratai nera po sparnais palinde ... :D veliau padarysiu biski fotkiu , kai suleisiu :)


Aš pamenu kaip dieną... Einam per turgų ir visų 307 dažų matuoklis ant kapoto rodo kad metalo nei kvapo... Na ir tik nusipirkęs 307 supratau kad jis plastikinis... Sparnai irgi... Ir labai gerai... Buvau vieną smūgį gavęs, antsyk atitraukus mašiną atšoko ir lyg nieko nebūtų buvę... Buvau laimingas kaip niekad ☺
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#28 xeanius

xeanius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 17
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 gegužės 08 - 18:42

Zoooodziu , sian prieki nuleidau dar 1cm 

IMG_1669.jpg

O taip atrodo galas 

 

IMG_1667.jpg

 

IMG_1668.jpg


  • 0

#29 kobaltas8

kobaltas8
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2016 gegužės 08 - 19:33

Nu tikekimes greit isaugsi is to amziaus  :huh:


  • 0

#30 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Parašyta 2016 gegužės 08 - 19:38

Jei gerais keliais rieda,kodel ne? kaip tik vakar senelis pamate mano zeminta coupe,tai isvadino lauzu (jei dar butu ir apie varikli paklauses,tai sakyciau ,kad koks kledariuks 1.8,nes tada dar ir padeges butu),tad reikai dziaugtis tokiom auto ,kol jauni :D


  • 0

#31 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2016 gegužės 08 - 21:30

Jei gerais keliais rieda,kodel ne? kaip tik vakar senelis pamate mano zeminta coupe,tai isvadino lauzu (jei dar butu ir apie varikli paklauses,tai sakyciau ,kad koks kledariuks 1.8,nes tada dar ir padeges butu),tad reikai dziaugtis tokiom auto ,kol jauni :D


Priminei istorija kai savo dedei - senas mechanikas, parodziau 2.2hdi tuos regenaracinius vamzdzius priekyje kur ora ykaitina. Tai isvadino durnium ir pasake kad as cia sportiniu patobulinimu pridejau :D

Jei zmogui patinka low 'n' slow tai nera ko prikaisiot. Sveikintina, kad uzsiima kazkuom, o tas zeminimas auto labai prideda saugumo extremaliame vairavime. As savo 607 noreciau mestelt zemyn kokius 3cm, kad dar geriau stovetu ant kelio.

Siulyciau gal bandyt ratu isvirtima biski daryt, tada auto dar pakristu.
  • 0

#32 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 gegužės 09 - 06:40

zemint jei tai reikia zemint, cia ir be ratu isvirtimo dar yra kur leisti zemyn :)


  • 0

#33 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2016 gegužės 09 - 08:02

didesniu ratu prasytusi mano akim , tada dropas geriau matytusi, dabar jei leis zemyn, tai dugna paguldys :)


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#34 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 gegužės 09 - 08:23

 

...man maloniau vairuot kai garsiai ir kokybiskai groja , o galia kazkip man paskutinej vietoj...

 

mano nuomone - gesink šitą "projektą", nes sleeper`iu čia nei per kur nekvepia (nei mastyme, nei automobilyje - sorry), o apie audio, vėl gi atskiras mokslas ir FLI, crunch (kondiko tikrai nereikėjo.) - toli gražu iki kokybės etalono, bent jau laidus sutvarkyk, nes dabar kaip pas mane - bile groja, o laidai tabaluoja per visus galus, vietoj griozdiško subo, pagalvok apie tokį dalyką: http://paultan.org/i...Bravo_GT_14.jpg


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2016 gegužės 09 - 08:26

  • 0

#35 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2016 gegužės 09 - 08:52

mano nuomone - gesink šitą "projektą", nes sleeper`iu čia nei per kur nekvepia (nei mastyme, nei automobilyje - sorry)...

Na jau, Viliau, nieko tu nebesupranti :). Atvažiuoja sakykim prie marių lowrideris liūtas su kokiais (gal) ~100kw, langai atviri, pupičių plaukus kedena bumsikas. Na ko daugiau reikia :) ?.
Man tai super, kad kažką daro, juda, keičia. Smagu kai ne tik waginos tiuninguotos išlenda. Ir be to, ar daug forumiečių susimetusių coilus?
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#36 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 gegužės 09 - 09:39

Na jau, Viliau, nieko tu nebesupranti :). Atvažiuoja sakykim prie marių lowrideris liūtas su kokiais (gal) ~100kw, langai atviri, pupičių plaukus kedena bumsikas. Na ko daugiau reikia :) ?.
Man tai super, kad kažką daro, juda, keičia. Smagu kai ne tik waginos tiuninguotos išlenda. Ir be to, ar daug forumiečių susimetusių coilus?

 

senėju matyt. :dntknw:  kad daro, tai ir už  :beer: 


  • 0

#37 Vejas

Vejas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 109
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW 02' 2.0HDi 109kW+

Parašyta 2016 gegužės 09 - 09:52

Autorius minėjo, kad pirmą kartą kiša nagus prie mašinos. Kiekvienas turėjome klystkelių  :doh:  Bet su laiku viskas atsistos į savo vėžias. Šiam momentui mes tik galime kažkiek pagelbėti autoriui, kuria linkme judėti. Šiame forume kalnas informacijos, tik reikia netingėti pasiskaitinėti. 

 

Pas mane patį 109kW (matuota ant dyno stendo).

Bet tikrai ne po vieno Tauriaus programinio įsikišimo bei tam tikrų komponentų pašalinimo/keitimo. EGR, FAP, dozatoriaus sklendes, FAPo radiatorius oro filtradėžėje, SANKABA su diskatoriumi..

Ir dar pauliusj atliko tiriamajį darbą - per mažas išmetimo skersmuo. 

 

Manau, kad ir kiti sutiks, jog geriau nuosekliai darbuotis, o ne mėtytis nuo audio prie važiuoklės ar nuo dažymo prie čipavimo :)


  • 0

#38 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 gegužės 09 - 10:24

Kapotas plastikinis :). Magnetą pridėk :D

Ne plastikinis. Ten kažkoks lydinys. Sakė ardytojai, kad šrotuose priima kaip aliumą. Bet kad lengvas ir "popierinis", ir kad magnetas netraukia, tai sutinku.

Plastikinis kapotas iš man žinomų yra tik pas BX, bet ir tai ten ne visi kompozitą plastiku sutinka vadint. Ten net nelabai aišku, kas tiksliai per gaminys. Audinys panašus į stiklo, bet ne kryptinis, o padrikai plaukeliais, o derva kažkokia įdomu - nelabai plastiška ir lūžta nelabai aštriai, toks trupantis baltas daiktas. Kitiem plastikas turi būt grynas polietilenas, polipropilenas, polikarbonatas ir pan. :) Jaučiu, kad galėjo ir 306 turėt kompozitinį bagažinės dangtį, nes pas ZXus tai tikrai ne metaliniai.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2016 gegužės 09 - 10:27

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#39 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2016 gegužės 09 - 13:46

Pas 306 metalas visur.☺
  • 0

#40 xeanius

xeanius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 17
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 gegužės 09 - 16:36

mano nuomone - gesink šitą "projektą", nes sleeper`iu čia nei per kur nekvepia (nei mastyme, nei automobilyje - sorry), o apie audio, vėl gi atskiras mokslas ir FLI, crunch (kondiko tikrai nereikėjo.) - toli gražu iki kokybės etalono, bent jau laidus sutvarkyk, nes dabar kaip pas mane - bile groja, o laidai tabaluoja per visus galus, vietoj griozdiško subo, pagalvok apie tokį dalyką: http://paultan.org/i...Bravo_GT_14.jpg

Su aparatura jau esu issiaskines kame klaidos kame bedos , del tavo parodyto subo - man labai per mazai bus , visa bagazine planuoju perdaryti ir det 3 dvyliktukus , del ampu ir kondiko velgi teisus :) dejau is pradziu be jokiu ziniu , bet reultatu patenktintas , norisi 100 kart visko daugiau :) tik kad aparatura labai brangus malonumas , ir dar akumus reikia sugalvot kur kisti :) zodziu del aparaturos - taupau kolkas :D 


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0