Peršokti prie turinio


Nuotrauka

OBDII diagnostika

Diagnostika OBD ELM 327

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#21 deividas525

deividas525
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4
  • Vieta:Panevežys
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2017 balandžio 20 - 19:28

Kaip aktyvuoti
PP2000-21.14
Ir
Lexia-345?
Ačiū už atsakymą
  • 0

#22 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 balandžio 20 - 23:48

Paprastai, kai parsisiunti laužtas šitas programas, tai instrukcija ir failai aktyvavimui būna pridėti. Jei nėra pridėta, tai parsisiųsk tokį variantą, kur būtų pridėti. Nes ten daug pasakot. O šiaip Youtube filmukų galima rasti.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2017 balandžio 20 - 23:49

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#23 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2017 balandžio 21 - 06:58

O tai Tadai, nenori pasijungti su TeamViewer ir jam viska padaryti? Blyn as tokiu skambuciu sulaukiu naglu... Ta prasme "ZDAROFFF, man ce sakie esi kiec ant tu vysu varliaeedziuuu, agirdz as uzhvesh tau laptuopa ir tu ten sukalk visk kaip kas tuur buuti, kaip nors sutarsme aneee?" jau isivaizduoju kaip tox darys diagnostika :D

 

Ai dar nesenai bajeris, skambina, sako "Sveiki, noriu atvaziuoti, reikia DIAGNOZUOTI LAMBDA ZONDA" pz... :D diagnozuoti :D


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#24 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 balandžio 21 - 08:58

O tai Tadai, nenori pasijungti su TeamViewer ir jam viska padaryti? Blyn as tokiu skambuciu sulaukiu naglu... Ta prasme "ZDAROFFF, man ce sakie esi kiec ant tu vysu varliaeedziuuu, agirdz as uzhvesh tau laptuopa ir tu ten sukalk visk kaip kas tuur buuti, kaip nors sutarsme aneee?" jau isivaizduoju kaip tox darys diagnostika :D

 

Ai dar nesenai bajeris, skambina, sako "Sveiki, noriu atvaziuoti, reikia DIAGNOZUOTI LAMBDA ZONDA" pz... :D diagnozuoti :D

Na su tais šaunuoliais, kur skambina nežinomas numeris ir nežinomas balsas ir iškart zdarofff, sveikas, sveikutis, labuką..., tai turiu savo atsakymą. "Pirma, tai labą dieną, antra, su kuo kalbuosi?". Kai jaunas buvau, tai būdavo tokių ir prisileisdavau, tai paskui atvažiuoja ir kieme kaip savo namuose elgiasi. Ne vienam esu po remonto surinkęs jo pačio primėtytus aplink kancarus ir sudėjęs į bagažinę.

 

Dėl antro atvejo, tai žinoma, skamba kvailai, bet labai dažnai žmogeliai tiksliai nežino, ko jiems reikia, ir bando nors kiek kažkokiais profesionalesniais žodžiais kalbėti, nors ir nelabai žino, ką jie reiškia. Patikrinti zondo veikimą arba patikrinti zondą, būtų juk jau gerai :) Jei su tokiu galiausiai pavyksta susikalbėti, tai būna ir visai padoriai subendrauji. Klausi iškart, kas per bėdos ir kodėl būtent zondą? Dažniausiai paskui reikia pasakyti, kad problema gali būti ne vien zonde arba bet kur, tik ne zonde, ir tada sakai "bet aš galiu pabandyti ir rasti tikrąją bėdą". O tada arba tave palaiko šarlatanu, arba meistru, tai tęsinys pagal istorijos vingius jau klostosi :)

 

Pas mane pastebėti dažni tokie skambučiai "sveikas čia tavo numerį davė draugas sakė kietas esi ant pežų žėk čia man biškį nesikuria trys septintas hdi, kartais užsikuria, bet dažnai nesikuria gal ten tie tavo kompai kazka parodys jei užsikurs tai atvarysiu jei ne prileksiu paimsiu su kita masina kur reikia ir paleksim iki to pezo". Pirma, tai jei reikia važiuoti į vietą, tai jokių prilėksiu, o reikia normaliai suderinti laiką, nes kartais būna ir po savaitės ar dviejų, o kartais galima ir šiandien, antra, tai į vietą mėgstu važiuoti su savo mašina, jei važiuoju ne pas pažįstamą ar draugą. Trečia, tai atvykimo į vietą paslauga yra mokama, net jei važiuoju ne savo transportu  :D


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2017 balandžio 21 - 08:58

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#25 deividas525

deividas525
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4
  • Vieta:Panevežys
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2017 balandžio 21 - 17:16

Klausimas
Ar lexia ir PP2000 pjaunasi su diagbox jai į vieną PC instaliuji?
Dėkui už info. ;-)
  • 0

#26 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2017 balandžio 21 - 19:49

atsakymas Deividui - pjaunasi....


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#27 deividas525

deividas525
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4
  • Vieta:Panevežys
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2017 balandžio 21 - 20:14

O kuri programa perspektyviau?
  • 0

#28 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2017 balandžio 21 - 20:34

cia jau nuo paties priklauso, siaip as naudoju diagbox.man jis labiau patinka ir t.t. o siaip ka isirasysi tas bus gerai, jei naudotis sugebesi..nes tiek vienas tiek kitas geri irankiai..o diagbox is esmes naujesnis daiktas apimantis ir anu minetu funkcijas..nors as realiai neesu iki smulkmenu tu softu isstudijeves nes neesu baisinis lexios fanas, naudoju ja tik tuo atveju jei mano Launch'as neatlieka reikiamu funkciju, pririsimu ir t.t.


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#29 deividas525

deividas525
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4
  • Vieta:Panevežys
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2017 balandžio 21 - 20:36

Supratau, esu dėkingas už informaciją.
:-)
  • 0

#30 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 balandžio 21 - 22:44

Lexia ir PP skanuoja viską nuo seniausių laikų iki kažkur 2011-2012tų metų. Diagboxas teoriškai turėtų jungtis prie visko, t.y. ir prie naujausių, ir taip pat prie visų senųjų. Tiesa, jungiantis prie senųjų iki kokių 2005tų plius minus, jis vistiek automatiškai paleidinėja jame pačiame integruotas Lexia ir PP programas. Tai yra žmonių, kurie ir nemato skirtumo tarp tų senųjų ir tarp Diagbox. Naujesniems Diagboxas jau jungiasi pats. Diagboxo problema yra ta, kad jis ne prie visko iš senesnių jungiasi, t.y. ta jo integruota Lexia/PP sąsaja kažkokia bugova, todėl man nekart buvo, kad atvažiuoja žmogelis su kokia Xsara Picasso arba kokiu 406tu ir atsiveža savo nusipirktą laidų komplektuką ir Diagbox programa ir aiškina, kad su jo mašina kažkas negerai, nes viską daro teisingai, bet nesijungia. Atsinešu savo Lexia ir problemos dingsta.

Prie naujesnių Lexia/PP pradeda darytis silpni, nes jau nuo kokių 2010tų pradeda jungtis ne prie visų blokų, arba jungiasi, bet neatpažįsta tinkamai, ir klaidos būna ne tokios, kokios turėtų būti, ir t.t. Žodžiu Global testo lange matome daugiau klaustukų, negu YES/NO


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0