Peršokti prie turinio


Ar matet "keliai mashinos zhmones"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#21 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 lapkričio 10 - 13:36

jo. bet diagnoze - sizofrenix :wacko:

o tai diagnoze netiksli? :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#22 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 10 - 15:17

man patiko. snatch uzdave ritma ir jie nieko kito nebegalejo padaryti kaip tik diagnozuoti sizofrenija. 1:1 mano manymu. iki siol tai geriausias reportazas is ju serijos.
  • 0

#23 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 lapkričio 10 - 15:19

man patiko. snatch uzdave ritma ir jie nieko kito nebegalejo padaryti kaip tik diegnozuoti sizofrenija. 1:1 mano manymu. iki siol tai geriausias reportazas is ju serijos.

aga ... golp-tuning, tigra tai varė į vienus vartus ... :D
  • 0

#24 Svečias_xamas_*

Svečias_xamas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 11 - 11:49

Sorry bet idiotiskesnio reportazo kaip ta laida neteko matyt. Gal galit pasakyt ka jie norejo tuom parodyt? Is pradziu minejo tris auto <<, renault ir peugeot, o paskum liko tik peugeot, bande ieskot skirtumu tarp << ir liuto bet nerado niekur berlingo tai vietoj << parode vel liuta, apie Ax skydeli tai Tomas i pievas pavare, turbut niekad jo nera mates. Su partneriu nieko bendra neturi. Kazkoks vinigretas, dar anksciau laida buvo kaip laida, o dabar :wacko:
  • 0

#25 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 11 - 11:53

Sorry bet idiotiskesnio reportazo kaip ta laida neteko matyt. Gal galit pasakyt ka jie norejo tuom parodyt? Is pradziu  minejo tris auto <<, renault ir peugeot, o paskum liko tik peugeot, bande ieskot skirtumu tarp << ir liuto bet nerado niekur berlingo tai vietoj << parode vel liuta, apie Ax skydeli tai Tomas i pievas pavare, turbut niekad jo nera mates.  Su partneriu nieko bendra neturi.  Kazkoks vinigretas, dar anksciau laida buvo kaip laida, o dabar  :wacko:

cakant, as irgi ilgai masciau, kox buvo sito siuzeto aciradimo tixlas ir kokia informacija turejo buti perteikta. kai samas tangomanijoj taip dare, man visai patiko...

btw - te acirado naujas mataras - 1,9 HDi... :unsure:
  • 0

#26 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 lapkričio 12 - 16:56

Sorry bet idiotiskesnio reportazo kaip ta laida neteko matyt. Gal galit pasakyt ka jie norejo tuom parodyt? Is pradziu minejo tris auto <<, renault ir peugeot, o paskum liko tik peugeot, bande ieskot skirtumu tarp << ir liuto bet nerado niekur berlingo tai vietoj << parode vel liuta, apie Ax skydeli tai Tomas i pievas pavare, turbut niekad jo nera mates. Su partneriu nieko bendra neturi. Kazkoks vinigretas, dar anksciau laida buvo kaip laida, o dabar :wacko:

4 u 2 no - kalbėta buvo apie tai, kad ax ir partnerio posūkių/valytuvų jungikliai beveik identiški. Ką jie sumontavo nemačiau.
  • 0

#27 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 lapkričio 12 - 17:00

O kas tas "Ekipazhas"? Ji vis dar rodo? :blink: 100 metu nezhiurejau. Jei jau pasidare tokia gera, gal reikes pabandyt paveizoti. ;]

Skamba, kaip "najezdas" :lol: Sorry, jei ka. :beer:
Shiaip tikrai 100 metu nebuvau mates. Shia savaite buvau atgules i lova, tai ish to nobudolio dzhiovinau ora ir smegenis su TV. Nu gal ir neprastas tas "Ekipazhas", bent jau uzh "AutoPilota" tikrai geriau. Info galima idomios ishgirshti. Tiesa "naujienos" dazhnai kartojasi per visas 3 laidas ir pastorosios dvi (Ekipazhas ir Autopilotas) gal kiek nuobodokos.
KMZ vistik atiduotchiau pirma vieta uzh ta "filosofishka" styliu. ;)
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#28 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 12 - 22:37

na ir subtilus tas jumoro jausmas ??? keista kaip jis dar << neapderge ????
  • 0

#29 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 lapkričio 12 - 23:36

Gaila, bet nemaciau tos laidos, nors KMZ visada stengiuos paziureti. Antra laida kuria ziuriu - Ekipazas. Bet knisa ilgi reklamu laikai ir daznai uzsilenkiu nepamates iki galo. O Autopiloto nuo sio sezono visai neziuriu, nes rodo kazkada naktimis... Bet ziuriu KMZ pugus pamego. Neperseniausiai juk ir musu heroju Remi dukart rode B)
  • 0
Roots to roots

#30 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 21 - 17:44

Druge, nu jmj... galejai bent pasiskolint galogenines lempikes :) jau nekalbu apie nuplauta auto... :]]]
  • 0

#31 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2007 sausio 21 - 17:50

Druge, nu jmj... galejai bent pasiskolint galogenines lempikes :) jau nekalbu apie nuplauta auto... :]]]

Ploviau as masina! PLOVIAU!!! Diena pries tai :) nu ir kas is to?
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#32 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2007 sausio 21 - 17:52

xexe ir dar ratai be kalpoko :D xixi reikia tobuleti... patinka :lol:
  • 0
Nuotrauka

#33 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 sausio 21 - 17:53

kazkokia lieva laida. Tai kodel liuto zenklas taip ir nepasake. Daug reklamos, o vaizdo bent man sy karta 0 :unsure:
  • 0
Roots to roots

#34 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 sausio 21 - 18:09

....  :D xixi reikia tobuleti... patinka  :lol:

o ka??? tipo nereikia???

:P
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#35 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2007 sausio 21 - 18:11

Na bet vistiek bet kuriuo atveju buvo smagu pasiziuret :beer: . Laida juk tikrai beveik "ant bajerio", smagu buvo klubietes isvyst ;] Gaila tik, kad viskas buvo sutemus ir esant purvynui keliuose, o ne vasara, kai zalia ir sauleta. P.S. Vis tikejaus, kad klubo lipdukus nufilmuos... :blink:
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#36 Svečias_Augustinas_*

Svečias_Augustinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 21 - 19:54

o ka??? tipo nereikia???

:P

Saunuole graziai sypsojaisi! :)
  • 0

#37 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2007 sausio 21 - 20:21

o ka??? tipo nereikia???

:P

Mano vaira nufilmavo :P
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#38 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 21 - 20:34

Jau man tai teismas į tokią izdevalkę kaip KMZ nepriteistų dalyvaut. Toks jausmas kad tą laidą kuria studentai pirmo kurso pagiringi po sesijos. Reprtažai debiliški - koks nors jaunuolis bando šluoti gatves :blink: Kas gali žiūrėt tokius briedus? Man tai laiko gaila tokiom nesąmonėm. Ir išvis Lietuvoj laidos silpnos ant turinio, nes anei biudžeto, anei minties. Per LNK tas su skara ant galvos ta pačia jau penkti metai (turbūt ir po dušu su ja prausiasi), ralistas "Dakaro užkariautojas" ir reklamų šou, per TV3 išvis vaikų laiku tas autopilotas nesu nei karto matęs, nes kai įsijungi jau būna besibaigianti arba pasibaigusi. Gerai dar kartais jei ištaikau Top Gear pamatyt. Suprantu, kad mūsiškiai negali tiek padaryt, bet stengtis tai reikia.
  • 0

#39 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 21 - 21:02

Kaži kodėl Paksienės nepasodino į kartingą?
  • 0
... labai piktas diedas...

#40 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 sausio 21 - 21:11

Kaži kodėl Paksienės nepasodino į kartingą?

tai mąlyg ta akcija baigės sulyg Zuokulos laimėjimu... :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0