Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Rollkio Peugeot 308 1.6hdi


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 50

#21 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 rugsėjo 28 - 09:10

Klausimas diskusijai... Kodėl gamintojas rekomenduoja? Ar čia klaida?

Priekinės padangos 195/65R15 91T Galinės padangos 205/55R16 91T

http://www.autoasas....ijos#model_menu

O tu ne čia žiūrėk, o ant automobilio priklijuotame lipduke, kas užrašyta.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#22 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2016 rugsėjo 28 - 10:17

Klausimas diskusijai... Kodėl gamintojas rekomenduoja? Ar čia klaida?

Priekinės padangos 195/65R15 91T Galinės padangos 205/55R16 91T

http://www.autoasas....ijos#model_menu

Jeigu nori parasyki VIN koda tada pasakysiu tiksliai.O taip Tadas teisingai pasake.


  • 0

#23 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2016 rugsėjo 28 - 12:15

dar to betrūko,kad skirtingus kaliošus maučiaus,pagal tokias rekomendacijas prieki užsimeti žapaskes ant varančių ratų,o gale su rastavkėm platesne gumą.tai 308 bagis :clap:  aš kai ieškojaus naujų vasarinių padangų,žiūrinėjau puslapius tiesiogiai su .fr   ir tikrai niekur tokių čiūdų nemačiau.Eina standartas 205/55 R16 visi keturi.


  • 0

#24 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 rugsėjo 28 - 12:26

Tai vat esu matęs naujesniem bolidams nekart, kad skiriasi padangų plotis priekio ir galo. Bet kad skirtųsi aukštis ar dar geriau - ratų skersmuo, tai čia jau reikia kažko labai "Custom", o ne eilinio P308.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2016 rugsėjo 28 - 12:26

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#25 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2016 spalio 02 - 04:15

Tai vat esu matęs naujesniem bolidams nekart, kad skiriasi padangų plotis priekio ir galo. Bet kad skirtųsi aukštis ar dar geriau - ratų skersmuo, tai čia jau reikia kažko labai "Custom", o ne eilinio P308.


Priekio ir galo aukstis negali skirtis jei nera kompe kitaip uzprogramuota. Abs gryba pjaus.
  • 0

#26 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 spalio 02 - 19:05

Priekio ir galo aukstis negali skirtis jei nera kompe kitaip uzprogramuota. Abs gryba pjaus.

Na aš apie tai kaip ir žinau :)

Kažkokia tolerancija yra, įvertinant padangų nusidėvėjimų skirtumus ir tai, kad veiktų ABSas su uždėtu atsarginiu ratu, bet paskui pradeda mesti klaidą dėl koherencijos nebuvimo, taip ir rašo "Rear left wheel. Coherence"


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#27 Jonas Ka

Jonas Ka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:Peugeot 308, 1.6 Hdi 2009. Peugeot 308, 1.6 Hdi 2010.

Parašyta 2016 lapkričio 10 - 12:35

Sveiki, nuo kiek laipsnių, lauko temperatūros, įsijungiau pakaitinimo žvakės?


  • 0

#28 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2016 lapkričio 10 - 15:55

na pas mane ant 1.6hdi tai jau lempa skydelyje, kad pakaitina isjungia gal nuo -10, nu kad prie mazo minuso neuzsidega ir uzsikuriu labai lengvai, net su keliom nedirbanciom zvakem :D


  • 0

#29 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2016 lapkričio 10 - 16:53

Pagesus lempa nereiskia, kad zvakes nekaitina. Ji tiesiog parodo, kad jau galima vesti masina. Zvakes gali veikti ir veikia net uzvestam varikliui tam tikrom salygom.


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#30 Rollkis

Rollkis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 3
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 308 MY11 1.6 hdi 68kw

Parašyta 2016 lapkričio 23 - 20:59

nu chebra ir privaret offtopic. adminam bus darbo :) pamirsau visai as apie jus.na ka kas del auto tai kolkas nebyra, nk nedariau po pirkimo apart aptarnavimo, del ridos maikes neplesysiu, bet manau gali but tikra arba arti to, pagal lipdukus visus sprendziant.del variklio tai atsiemu zodzius kad paliko ispudi :) is pradziu pasirode kad valina, bet pavazinejus pasirodo kad ne.pagrinde zmona vazineja tai jau ir jinai skundziasi kad nevaziuoja, nors as kai praspaudziu ji tai sako po manes atsigauna kazkiek :) kuro sanaudos dziugina.trasoj pagal kompa per 400km rode vidurki 4.7 kazkas gal. pagal cekius nematavau bet panasiai jauciu ir rodo, dabar atvesus oram 5.7 rodo.dar kas gerai kad nesimeto ant kiekvieno kampo kaip tautos masinos :) 


  • 0

#31 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2016 lapkričio 23 - 22:20

na as su 1.6hdi apie 6-7 ltr sudeginu, kompas rodo iki 5 :D siaip 1.5ltr damest kaip nieko reik ka kompas rodo pas mane :D jei nelabai traukia, tai jau gal FAP kemsasi, toks vaizdas kad jau operacijos prasosi, kol dar turbina neuzmuse :D


  • 0

#32 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2016 lapkričio 24 - 13:05

nu chebra ir privaret offtopic. adminam bus darbo :) pamirsau visai as apie jus.na ka kas del auto tai kolkas nebyra, nk nedariau po pirkimo apart aptarnavimo, del ridos maikes neplesysiu, bet manau gali but tikra arba arti to, pagal lipdukus visus sprendziant.del variklio tai atsiemu zodzius kad paliko ispudi :) is pradziu pasirode kad valina, bet pavazinejus pasirodo kad ne.pagrinde zmona vazineja tai jau ir jinai skundziasi kad nevaziuoja, nors as kai praspaudziu ji tai sako po manes atsigauna kazkiek :) kuro sanaudos dziugina.trasoj pagal kompa per 400km rode vidurki 4.7 kazkas gal. pagal cekius nematavau bet panasiai jauciu ir rodo, dabar atvesus oram 5.7 rodo.dar kas gerai kad nesimeto ant kiekvieno kampo kaip tautos masinos :)

Aš tai jau berods nusprendžiau galutinai,sekanti tačka bus tikrai nebe dyzelis,benzas arba koks hybridas.Jau pavargau su savo senuku lygyntuvu kankintis,nei valina normaliai nei ką,tik byra jei ne tas tai anas.Suprantu,kad šūda nusipirkau ir nėr ko dabar bliaut ir peikt visų salerkinių vežimų,bet kai pagalvoju n.x. man miestiečiui tas papildomas galvos skausmas,Nei aš daug važiuoju trasoj nei man kas taupos(vienintelį kartą per metus palėkiau iki Laimono iš Klaipėdos ir visa trasa  :D ) Jau dabar remonto išlaidos viršyja n kartų kuro kainos išlaidas.Tuoj gausis man bizniukas,prikelsiu iš puvėsiu tą 308 ir prakalsiu pigiau nei pirkau,tik dar klausimas ar rasis Lietuvoj toks žmogelis kuris norės tokio stebuklo ant ratų :hmm:


  • 0

#33 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 lapkričio 24 - 13:33

Aš tai jau berods nusprendžiau galutinai,sekanti tačka bus tikrai nebe dyzelis,benzas arba koks hybridas.Jau pavargau su savo senuku lygyntuvu kankintis,nei valina normaliai nei ką,tik byra jei ne tas tai anas.Suprantu,kad šūda nusipirkau ir nėr ko dabar bliaut ir peikt visų salerkinių vežimų,bet kai pagalvoju n.x. man miestiečiui tas papildomas galvos skausmas,Nei aš daug važiuoju trasoj nei man kas taupos(vienintelį kartą per metus palėkiau iki Laimono iš Klaipėdos ir visa trasa  :D ) Jau dabar remonto išlaidos viršyja n kartų kuro kainos išlaidas.Tuoj gausis man bizniukas,prikelsiu iš puvėsiu tą 308 ir prakalsiu pigiau nei pirkau,tik dar klausimas ar rasis Lietuvoj toks žmogelis kuris norės tokio stebuklo ant ratų :hmm:

 

bet tai prieš pirkdamas pralėkiai gi, matyt pripratai prie traukosi ir užsip. remontuot, tą patį ir galiu pasakyt... na nieko, gyveni ir mokaisi :D vis dažniau pavartau krisas su 3.5 bendzinais (konkrečiau 300m, pacifica), variklio kapitalinis su naujom dalim - 1000e, tai, kad ir uždrožta paiimt, atsikelt ir šimtas melejonų kilometrų be galvos skausmo :)


  • 0

#34 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2016 lapkričio 24 - 13:50

Aš tai jau berods nusprendžiau galutinai,sekanti tačka bus tikrai nebe dyzelis,benzas arba koks hybridas.Jau pavargau su savo senuku lygyntuvu kankintis,nei valina normaliai nei ką,tik byra jei ne tas tai anas.Suprantu,kad šūda nusipirkau ir nėr ko dabar bliaut ir peikt visų salerkinių vežimų,bet kai pagalvoju n.x. man miestiečiui tas papildomas galvos skausmas,Nei aš daug važiuoju trasoj nei man kas taupos(vienintelį kartą per metus palėkiau iki Laimono iš Klaipėdos ir visa trasa  :D ) Jau dabar remonto išlaidos viršyja n kartų kuro kainos išlaidas.Tuoj gausis man bizniukas,prikelsiu iš puvėsiu tą 308 ir prakalsiu pigiau nei pirkau,tik dar klausimas ar rasis Lietuvoj toks žmogelis kuris norės tokio stebuklo ant ratų :hmm:

Įdomu kokia bus ne šūdo markė?


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2016 lapkričio 24 - 13:51

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#35 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 lapkričio 24 - 13:57

Įdomu kokia bus ne šūdo markė?

Prasisdeda iš V.. ir rimuojasi su gavno  :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#36 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2016 lapkričio 24 - 14:07

Šūdą aš turiu omeny savo 308 o ne visą  :pug:  taip,kad nereik iškart įžeistais jaustis :) Dar nieko nežinau nei dėl markės nei dėl modelio.Kol kas dar giliuose apmastymose,visų pirmą reik apsispręst ar sedano noriu ar užteks hečo,ir taip pat baigt restaurot dabartinį :pug:  praeit TA pavasarį ir tada jau kažką rimčiau kompastiruot.


  • 0

#37 Rollkis

Rollkis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 3
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 308 MY11 1.6 hdi 68kw

Parašyta 2016 lapkričio 24 - 19:30

na as su 1.6hdi apie 6-7 ltr sudeginu, kompas rodo iki 5 :D siaip 1.5ltr damest kaip nieko reik ka kompas rodo pas mane :D jei nelabai traukia, tai jau gal FAP kemsasi, toks vaizdas kad jau operacijos prasosi, kol dar turbina neuzmuse :D

na matai pats vazineju su 136kw tai persedus i 66kw gal tik atrodo taip.ta FAP kazkaip patikrint galima? ipyliau dabar 40l saleros ir nunulinau spidometra paziuresiu kiek prisuks mazdaug km pagal rodykle, sekanti karta pilsiu pilna ir ziuresiu iki reservo lemputes kiek eis nuvaziuot


  • 0

#38 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2016 lapkričio 24 - 19:46

na matai pats vazineju su 136kw tai persedus i 66kw gal tik atrodo taip.ta FAP kazkaip patikrint galima? ipyliau dabar 40l saleros ir nunulinau spidometra paziuresiu kiek prisuks mazdaug km pagal rodykle, sekanti karta pilsiu pilna ir ziuresiu iki reservo lemputes kiek eis nuvaziuot

Tigi pripilk sklidina baka iki pat kakliuko ir nunulink spida,tada vaziuok kiek nori nebutinai iki tuscio.Privaziavai geriausia prie tos pacios koloneles vel ipylei iki kakliuko.Zinai kad nuvaziavai tarkim 410km o isipylei 28ltr.Darai proporcija 100 x 28 ÷410 = ir gauni tikslu atsakyma kiek litru 100km
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#39 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2016 lapkričio 24 - 20:10

Tigi pripilk sklidina baka iki pat kakliuko ir nunulink spida,tada vaziuok kiek nori nebutinai iki tuscio.Privaziavai geriausia prie tos pacios koloneles vel ipylei iki kakliuko.Zinai kad nuvaziavai tarkim 410km o isipylei 28ltr.Darai proporcija 100 x 28 ÷410 = ir gauni tikslu atsakyma kiek litru 100km

Nereikia iki kakliuko, o tai dar pradės varvėti kur per garlavinos sujungimus, ar per kokį alsuoklį. Užtenka iki pirmo pistoleto išsijungimo. Visad taip darau ir rezultatą labai panašų gaunu.


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2016 lapkričio 24 - 20:12

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#40 Baranke

Baranke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 240
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Šeimamobilis C-MAX

Parašyta 2016 lapkričio 24 - 21:14

Atsikandau ir aš dyzelių... Planuose ir mintyse benzinas-dujos. Bet kad ir su dujom liūtai nekaip bendrauja... Ar klystu?


  • 0
|Be yourself. Inspire others|




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0