Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kokią kalbą naudojate savo telefonuose?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

Apklausa: Kokia kalbą naudojate savo telefonuose? (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kokią kalbą naudojate savo telefono įrenginiuose?

  1. Lietuvių (27 balsai(-ų) [60.00%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 60.00%

  2. Anglų (16 balsai(-ų) [35.56%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 35.56%

  3. Prancūzų (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

  4. Vokiečių (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

  5. Rusų (1 balsai(-ų) [2.22%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.22%

  6. Kitą (1 balsai(-ų) [2.22%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.22%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 liepos 11 - 14:48

Na, kiek man sutikti teko, tai daugiau apie vingį kalba eidavo, kai šis žodis buvo vartojamas. Tai yra, kai pats kelias sukasi, o ne atlieki posūkio manevrą. Bet aš nei metų nebuvau, ką jau kalbėti apie 16, tai nedrįstu ginčytis :)

Taip, pietuose pakelės mažulių tikrai daugokai... Kai su draugais važinėjom besitrankydami po Europą, tai aš vairuoju, o šalia draugas sėdi su lapeliu ir skaičiuoja. Paskui vedėm statistiką, kurioj valstybėj didžiausias mažulių skaičius vienam kilometrui :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#22 mk531

mk531
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:ISPANIJA
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.2 HDI/2001 KASTRATIS+REPRO

Parašyta 2016 liepos 11 - 15:06

Na, kiek man sutikti teko, tai daugiau apie vingį kalba eidavo, kai šis žodis buvo vartojamas. Tai yra, kai pats kelias sukasi, o ne atlieki posūkio manevrą. Bet aš nei metų nebuvau, ką jau kalbėti apie 16, tai nedrįstu ginčytis :)

Taip, pietuose pakelės mažulių tikrai daugokai... Kai su draugais važinėjom besitrankydami po Europą, tai aš vairuoju, o šalia draugas sėdi su lapeliu ir skaičiuoja. Paskui vedėm statistiką, kurioj valstybėj didžiausias mažulių skaičius vienam kilometrui :)

 

Tadai tu labai teisus apie vingi... Aciu uz pataisyma  :good:  ( teises laikiausi Ispanijoje  :D ) Apie ka as ir rasiau, kad man nelengva rasyti ar isreiksti minti teisingai...  Buna tenka palandzioti telefone su LT menu... Sunkiai man sekasi ten ka rasti :D


Šį pranešimą redagavo mk531: 2016 liepos 11 - 15:08

  • 0

#23 Mindaugas1888

Mindaugas1888
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 4
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306

Parašyta 2016 liepos 19 - 14:59

Sveiki, pas mane lietuvių kalba telefone....nors neseniai turėjau su anglų. Realiai jokio skirtumo nematau, nebent tai, kad lietuvių kalba kai yra telefone, tai ir taisiklingos rašytinės raidės...galiu rašyti be klaidų.  :good:


  • 0

#24 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 liepos 19 - 19:54

Nu va, trečdalis kitataučių yra :D Ta lietuvių kalba man nacizmu ir hitleriu pradeda kvepėt. Labai į sveikatą ir į protą reguliariai kultivuoti kitą kalbą nei gimtoji - šnekamoji. Mamos pieno skonio kaip ir gimtos kalbos niekad nepamirši.


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0