Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kokią kalbą naudojate savo telefonuose?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

Apklausa: Kokia kalbą naudojate savo telefonuose? (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kokią kalbą naudojate savo telefono įrenginiuose?

1. Lietuvių (27 balsai(-ų) [60.00%])

Balsavimo varianto procentinis santykis: 60.00%

2. Anglų (16 balsai(-ų) [35.56%])

Balsavimo varianto procentinis santykis: 35.56%

3. Prancūzų (0 balsai(-ų) [0.00%])

Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

4. Vokiečių (0 balsai(-ų) [0.00%])

Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

5. Rusų (1 balsai(-ų) [2.22%])

Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.22%

6. Kitą (1 balsai(-ų) [2.22%])

Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.22%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 tadas1991

tadas1991

Normaliai

• Senbuviai
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen: BX,C15,ZX ir antrs guolpz

Parašyta 2016 liepos 11 - 14:48

Na, kiek man sutikti teko, tai daugiau apie vingį kalba eidavo, kai šis žodis buvo vartojamas. Tai yra, kai pats kelias sukasi, o ne atlieki posūkio manevrą. Bet aš nei metų nebuvau, ką jau kalbėti apie 16, tai nedrįstu ginčytis :)

Taip, pietuose pakelės mažulių tikrai daugokai... Kai su draugais važinėjom besitrankydami po Europą, tai aš vairuoju, o šalia draugas sėdi su lapeliu ir skaičiuoja. Paskui vedėm statistiką, kurioj valstybėj didžiausias mažulių skaičius vienam kilometrui :)

• 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

autofrance.lt

#22 mk531

mk531
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Vieta:ISPANIJA
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.2 HDI/2001 KASTRATIS+REPRO

Parašyta 2016 liepos 11 - 15:06

Na, kiek man sutikti teko, tai daugiau apie vingį kalba eidavo, kai šis žodis buvo vartojamas. Tai yra, kai pats kelias sukasi, o ne atlieki posūkio manevrą. Bet aš nei metų nebuvau, ką jau kalbėti apie 16, tai nedrįstu ginčytis :)

Taip, pietuose pakelės mažulių tikrai daugokai... Kai su draugais važinėjom besitrankydami po Europą, tai aš vairuoju, o šalia draugas sėdi su lapeliu ir skaičiuoja. Paskui vedėm statistiką, kurioj valstybėj didžiausias mažulių skaičius vienam kilometrui :)

Tadai tu labai teisus apie vingi... Aciu uz pataisyma  :good:  ( teises laikiausi Ispanijoje  :D ) Apie ka as ir rasiau, kad man nelengva rasyti ar isreiksti minti teisingai...  Buna tenka palandzioti telefone su LT menu... Sunkiai man sekasi ten ka rasti :D

Šį pranešimą redagavo mk531: 2016 liepos 11 - 15:08

• 0

#23 Mindaugas1888

Mindaugas1888
  • Forumo naujokai
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306

Parašyta 2016 liepos 19 - 14:59

Sveiki, pas mane lietuvių kalba telefone....nors neseniai turėjau su anglų. Realiai jokio skirtumo nematau, nebent tai, kad lietuvių kalba kai yra telefone, tai ir taisiklingos rašytinės raidės...galiu rašyti be klaidų.  :good:

• 0

#24 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 liepos 19 - 19:54

Nu va, trečdalis kitataučių yra :D Ta lietuvių kalba man nacizmu ir hitleriu pradeda kvepėt. Labai į sveikatą ir į protą reguliariai kultivuoti kitą kalbą nei gimtoji - šnekamoji. Mamos pieno skonio kaip ir gimtos kalbos niekad nepamirši.

• 0

Polestar.jpg

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0