Peršokti prie turinio


Nuotrauka

2.0 hdi 79kw turbo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 avajukass

avajukass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 21
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 liepos 25 - 12:38

Sveiki. Turiu problemele, kaskart po darbo dienos randu po motoru keleta lasiuku tepalo nukritusiu. Dugnas apsitepalaves, bet tepalas kaskart pavarva. Kiek as ten suprantu, tai varva nuo slangos kuri nuo turbo ateina. Turbo veikia, bet buna pastrigus rytais, pradeda veikt pravaziavus 200m. Tikriausiai laikas turbo restauruot?kokios kainos mazdaug isimt ir idet turbina?
  • 0

#2 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 liepos 25 - 12:55

Juokauji? Remontuot? Važinėk tol kol ir variklis pastrigs :D

Nuimt - uždėt neturėtų daug nuplėšt 20-30e. Nors ant 2.0Hdi ten idomioj vietoj ji. O restauruot galbūt ir neapsimokės jei ten kraujuoja per visus galus ir dar "užstringa".


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#3 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 liepos 25 - 13:17

Juokauji? Remontuot? Važinėk tol kol ir variklis pastrigs :D

Nuimt - uždėt neturėtų daug nuplėšt 20-30e. Nors ant 2.0Hdi ten idomioj vietoj ji. O restauruot galbūt ir neapsimokės jei ten kraujuoja per visus galus ir dar "užstringa".

 

hahahah čia tau ne bolvo :D 500lt prie lito buvo TIK nuėmimas/uždėjimas, tai šiandien ~100-150eur (turbo service). Ką daryti, tai jau tau spręsti, aš diagnozę pasidaryčiau normalią, restauracija su visais  darbais primetu kokius ~250e-300e turėtų kainuot, kitas klausimas o tau tikrai ne per alsuoklį leidžia KAIP VISIEMS, kiek domėjausi - euro remontas varikliui (A.K.A kapitalinis) ~1000e (pusė automobilio)...


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2016 liepos 25 - 13:17

  • 0

#4 avajukass

avajukass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 21
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 liepos 25 - 13:36

Nu reiks varyt pas kazka, kas gerai nusimano, kad apziuretu atitinkamai ir pasakytu man nuosprendi. Turbina imciau jau restauruota atiduodant senaja, cia kiek klausiau populiariausias variantas. Jei alsuoklis tai laiko klausimas kada kaput?:)
  • 0

#5 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 liepos 25 - 13:54

Nu reiks varyt pas kazka, kas gerai nusimano, kad apziuretu atitinkamai ir pasakytu man nuosprendi. Turbina imciau jau restauruota atiduodant senaja, cia kiek klausiau populiariausias variantas. Jei alsuoklis tai laiko klausimas kada kaput? :)

 

nenoriu labai nusišnekė, bet trumpai tas alsuoklis kiek aš suprantu 0 emocijų, čia tuo atveju jeigu užknisa dapilinėt tepalus ir tiesiog nepatinka tepalai po kapotu, aš jau 50k nuvažiavau su tokiu.. jei ką pataisykit/papildykit


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2016 liepos 25 - 13:55

  • 0

#6 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2016 liepos 25 - 17:47

visu pirma tie kas galvoja  jei turbina neva dar gyvens ,klysta,issidevi asis,ivores ir turbinos sparnuote pradeda liesti "sraiges"korpusa(girdisi turbinos staugimas),o tai reiskia kad links,luz asele ir turbinos remontas kainuos kur kas  brangiau ismalus


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#7 avajukass

avajukass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 21
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 liepos 26 - 06:50

Pas mane dabar girdisi toks nemenkas svilpimas, nezinau ar cia tas pats "staugimas"
  • 0

#8 mk531

mk531
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:ISPANIJA
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.2 HDI/2001 KASTRATIS+REPRO

Parašyta 2016 liepos 26 - 12:59

Jei yra galimybe prieiti prie turbos, nusiimk slanga kuri eina is interkuleriaus i turbo ir supirstu paklibink asele. Manau bus viskas aisku... Dar kaip varianta apziurek oro slangu sandaruma, gal kur kiaura ties kokiu chamutu. Nes kaip pats rasei per kazkuria slanga leidzia tepala... Svilpti gali ir per ten.

Bent jau as po tokiu proceduru ir diagnostikos daryciau isvadas apie turbos keitima...


Šį pranešimą redagavo mk531: 2016 liepos 26 - 13:12

  • 0

#9 avajukass

avajukass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 21
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 liepos 27 - 15:04

Tai va, kad priejimas labai nekoks ten, vos su prozektorium iziuriu ta turbina, teks varyt pas zmogu kur hdi motorus pazista gerai, kad apziuretu ir pasakytu nuosprendi. Dar man gan nemazai leidzia per gesinimo sklende. Gal turit patarimu kaip ji uzglusint?gal isvis mest lauk ir daryt kazkoki tiesiog vamzdi?
  • 0

#10 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 liepos 28 - 01:56

Svilpima nuo staugimo reikia skirti. Sedziu dabar ant kalno masinoj su XUD7TE, masina beveik be garso izoliacijos. Patikekit kaip turbinos svilpimas girdisi minant tapke i serpantina, kai tas 27 metu senumo Garrettas uzpucia darbini. Lietuvos lygumose reikia labai gazuot, kad taip uzsipustu, o cia buna kas minute :)
Bet aseles laisvumas beveik kaip naujos, parametruose, tai net nekilo ranka nest remontuot, kai buvo nuimta.
Kai staugia, ten daug bjauresnis ir zemesnio daznio garsas. Paprastai tokia turbe jau nebe stebukla ir pripust tesugeba, nors esu mates RHZ su lieciancia sraige sparnuote, traukianti kaip velnias. Bet turbut nelabai ilgam...
O i tema, tai ta turbo veikima ryte reiktu patikrinti, gal ten paprasciausiai wastegate stringa ar voztuvelis saltas suda mala. Tepalai is turbinos bega arba i isiurbima ir vaziuji su dumu kamuoliais, kol isisuka ir sugenda variklis, arba i ismetima ir vaziuoji tais pat kamuoliais, kol baigias tepalas ir sugenda variklis, arba per slangu ar tepimo vamzdziu nesandarumus, kas yra pofig tol, kol nepradeda begti rimtai. Turbinos bukle niekaip nepriklauso nuo jos isorinio tepaluotumo, kaip beje ir variklio. Tai tik tvarkos reikalas.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#11 avajukass

avajukass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 21
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 liepos 28 - 08:58

Tik uzkurus salta ir tarkim iskart pradejus vaziuot, megsta pulsuot variklis kokias 3-5 aekundes, toliau buna turbinos neveikimas, kuris isijungia gal uz 100-200m, o poto jau viskas ore. Dumu nera nei saltam nei siltam, uzmynus dugna kaartais pamatau per sonini veidrodi, bet tai manau normalu. Vesiu kita savaite pas meistriuka koki, ziuresiu ka pasakys
  • 0

#12 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 liepos 28 - 09:49

aš nesuprantu, yra klube žmonės kurie miega su pežais, supranta daugiau nei kažkos garažas, kuriam visos mašinos vienodos, tai kodėl kreiptis kažkur pas kažką kai yra žmonės kurie tikrai gali padėti:

https://peugeot-klub...liu-pardavejai/

 

dėl kainų galima ginčytis, bet aš geriau sumokėsiu daugiau ir žinosiu konkrečiai kame reikalas, nei dar penkis kartus važinėsiu.


  • 0

#13 avajukass

avajukass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 21
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2016 liepos 28 - 12:09

Nesakiau, kad pas juos neisiu:) buvau pas du skirtingus skirtingais reikalais ir abu labai pagelbejo!
  • 0

#14 mynde7201

mynde7201
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 13
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 406 2l hdi

Parašyta 2016 rugpjūčio 28 - 11:34

sveiki turiu klausima del turbinu pas mane p-406 2hdi 80kw su fap parejo turbina  nupirkau turbina bet tas be fap buvo biski skiresi spizine dalis . klausimas butu toks  jai pakeisciau spizine dali sava ar ar veiktu ta turbina kaip priklauso ar geriau jieskot nuo fap. seip gamyklinis kodas lygei toks pats.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0