Peršokti prie turinio


zibintu reflektoriai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 18 - 14:14

Nu tos židinių izoliacijos darbas - atspindėti šilumą. Taigi žibinte ji neturėtų perkaisti, BET! Čia bandoma ją pritaikyti optikoje, šviesos atspindėjimui. Pirma - nemanau, kad ji atspindės tinkamą kiekį šviesos (dalį sugers). Antra - nemanau kad toks snargliavimas atspindės šviesą tinkamu kampu. Juk klijuojama ne ant lygaus paviršiaus, ant įgaubto reflektoriaus. Gal ir paviršius nelygus (apsilaupęs, gal dar kokių rūdžių iškilnotas). Ir paskui su tokia liktarna važiuosit į kelius - nei patys normaliai matysit, ir dar kitus akinsit.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#22 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 18 - 15:17

Kritika (teisinga) yra gerai. Bet is tavo pareiskimo man pasirode kad tu arogantiskai pasirodai savo materialine padety ir menkini kitus. As tikrai nevazineciau su "20 metu senumo trantu" jei galeciau sau leist nauja.
Nu tiek to, o tai toliau ir apie politika pradesim, kas visai ne y tema sitame poste butu.

O del tu dazu, ydomu ar lietuvoj jau yra tokiu? Nes zmogus is oldtimeriu sake ne lietuvoj pirkes.

Mano padetis (kad ir kokia tu isivaizduoji) tikrai niekuo deta. Esme bukuose principuose, lietuviskam mastyme.. Koks tu zmogus, jei masinos neturi?..
As tikrai menkinu tuos, kurie laisvai galetu apsieit be automobilio, bet vien del savo ambiciju perka trilitrinius lauzus ir uzkisa jais miestu centrus ir daugiabuciu kiemus. Tulas lietuvis niekada nepagalvos, kad, jei jau negaliu normalios, gal geriau isvis nereikia.. Pseudo personu visuomene. Kiekvienam zigsny tas man , mano , manes , apie mane ..
Nu gerai, baigiu.. :blush:

Del dazu. Tie ALSA Group, kaip supratau, buvo vieni pirmesniu sukure ir uzpatentave ta purskiamo chromo technologija. Bet dazymui vistiek reikalinga tam tikra iranga (kaip alternatyva chromo voniom.. :) ).. O tu vienkartiniupurskalu maximose ir senukuose rast galima.. Pats kazin kada maciau.
  • 0
Variantas B

#23 Svečias_Pežas_*

Svečias_Pežas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 08:49

Mano padetis (kad ir kokia tu isivaizduoji) tikrai niekuo deta. Esme bukuose principuose, lietuviskam mastyme.. Koks tu zmogus, jei masinos neturi?..
As tikrai menkinu tuos, kurie laisvai galetu apsieit be automobilio, bet vien del savo ambiciju perka trilitrinius lauzus ir uzkisa jais miestu centrus ir daugiabuciu kiemus. Tulas lietuvis niekada nepagalvos, kad, jei jau negaliu normalios, gal geriau isvis nereikia.. Pseudo personu visuomene. Kiekvienam zigsny tas man , mano , manes , apie mane ..
Nu gerai, baigiu.. blush.gif


Is dalies tu teisus yra nemazai tautieciu kurie su automobiliu isvazuoja tik pora kartu i metus :)
bet tokiu mazeja kadangi auto islaikymas branksta
turint seima automobilis praktiskai butinybe :) ypac kai reikia daznai vazinieti i kitus miestus ar turint daznai serganti vaika
man nuvazuoti pas tevus su visa seima automobiliu kurkas pigiau nei su autobusu, o kur dar bagazas :) i darba mielai vaziuociau su dviraciu tik gaila kad darbe nera jo kur laikyti
tikrai atsisakyciau auto jai tai nebutu butinybe o normalu auto irgi mielai isigyciau jai tai leistu galimybes
dabartinis man tarnauja jau 8 metus ir as juo labai patenkintas bet kaip bebutu gaila jis jau savo atgyveno ir jam laikas i atitarnauta poilsi bet kol neatsiras galimybe ji pakeisti i normalesni jam teks dar padirbeti :)
keisti i betkoki ar kazka panasaus nesinori :)
  • 0

#24 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 07:06

:angry: :o nenusišnekėkit, temos pavadinimas - žibintų reflektoriai, temos esmė - kaip ir kokiom priemonėm atnaujinti pasenusius žibintų reflektorius
  • 0

#25 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 09:16

:angry: :o nenusišnekėkit, temos pavadinimas - žibintų reflektoriai, temos esmė - kaip ir kokiom priemonėm atnaujinti pasenusius žibintų reflektorius

Atsakymas į temos esmę:
pakeičiant reflektorius (visus žibintus) arba automobilį
:)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0