Jump to content


Photo

ne i tema


  • Please log in to reply
1091 replies to this topic

#21 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2003 May 07 - 21:59

Gaila, kad sureiksminat krepsinio grozi ir vel diskutuojat kuris miestas, o ne KOMANDA geresne! :mad: Gerai paziurejus, tai nei vienoj komandoj tarp lyderiu nera nei kaunieciu nei vilnieciu! ir man dzin kas zais Zalgiryje - kad ir kinieciai. Esme tame, kad as buvau sios komandos fanas, toks ir liksiu. O ne tai, kad zaidzia Macius Lryte ir puse Neptuno fanu pereina i Ryto, arba Stombe buvo Atlete - baliejinu uz Atleta, sendien Zalgiry - ok, Zalgiris jega. Kazkoks marazmas gaunasi. :wacko: O kad rungtynes buvo vertos NBA finalu niekas nenugincys. Gaila, bet tokie dalykai turbut nepakartojami... Taigi, geru visiems emociju (ne tik kasej, bet ir fulej) ir dziugaujam del savo komandu. O jei norit 3.14davotis - tam yra oficialus klubu ir kiti puslapiai! :beer: O serija jau patapo 2:0 B)

Edited by Cr, 2003 May 08 - 23:07.

  • 0
Roots to roots

#22 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2003 May 09 - 07:41

Niu, tai kur eilinis pasipilstymas pamazgom?? :huh:
  • 0

#23 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2003 May 09 - 08:12

Niu, tai kur eilinis pasipilstymas pamazgom?? :huh:

Pamazgas galeciau pilti tik ant Zalgirio, kadangi vel vos nepraloshe laimetoje situacijoje :unsure: :angry:
Oi cia man nerwu kainuos tas visas finalas.... Ale po to kai bonkas alaus priduosiu, galesiu pezhui vazhiuokle aptvarkyt :rolleyes:
  • 0
Scenario planning

#24 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 May 09 - 08:34

Geroz rungtynėz ir vakar buvo... :beer: Dabar tikiuosi LR laimės - kad tik daugiau krepšinio ir :beer: būtų... B)
  • 0

#25 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 May 09 - 08:36

Nu jooo... Sutinku su Chechenu, nors ir laimejo, bet fignia totali :mad: . Iš šios komandos į rinktinę nėra ką paimt, jau geriau koks Šležas iš lietryčio, bachuras bent norą kovot ir laimėt rodo kaip ir visa lietryčio komanda, o žalgirio lietuviai tai labai didelės žvaigždės pasidarė ir tokį šūdą mala, kad net iki klaipėdos smarvė eina... :angry:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#26 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Posted 2003 May 09 - 08:41

Vaje vaje kaip visi tik ir varo pamazgas :) na, gal ir malė šūdą žalgiris, tačiau kažkokiu būdu sugebėjo laimėt.. Taip išeitų, kad lrytas dar didesnį š.. malė, kad nesugebėjo š.. malančių nugalėt ;) Anyway, čia ne delfio komentarai, kur visi lazdavojasi, tai gal raukim šią temą ir gerbkim viens kitą :beer:
  • 0

#27 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2003 May 09 - 08:54

Nu jooo... Sutinku su Chechenu, nors ir laimejo, bet fignia totali :mad: . Iš šios komandos į rinktinę nėra ką paimt, jau geriau koks Šležas iš lietryčio, bachuras bent norą kovot ir laimėt rodo kaip ir visa lietryčio komanda, o žalgirio lietuviai tai labai didelės žvaigždės pasidarė ir tokį šūdą mala, kad net iki klaipėdos smarvė eina... :angry:

Apie Shshshlezha ash turiu savo nuomone -_-
Ir dar turiu prisipazhint, kad ziurint rungtynes net nesusimastau, kas galetu zaisti rinktineje, o tik ciulpiu alaus bonka per soske ir jauciuosi gereusias kashes expertas su visais savo komentarais B)
  • 0
Scenario planning

#28 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 May 09 - 09:00

Matai Falko, aš nenoriu ant nieko pilt, paprasčiausiai kai koks nevėžis gauna nuo žalgirio, tai niekas nesako, kad nevėžis š mala. Tiesiog žalgiris yra potencialiai stipresnis už lietrytį, bet nerodo didelio noro savo pranašumą įrodyt, o taip žaidžiant galima ir į kaulus gaut, tik gali susidaryti tokia situacija, kai žalgiris norės žaist, bet tada jau bus vėlu. Aš tik apie tai noriu pasakyt. Man asmeniškai labiau patiktų, jeigu žalgiris sutriuškintų rytą 30 taškų, bet kad jie žaistų krepšinį, o dabar vaikšto kaip kalakutai po aikštę, mol mes labai krūti. Gal daugumai žiūrovų ir įdomu žiūrėti, kai komandos stumdosi taškas į tašką, bet man asmeniškai kiemo lygio krepšinis tai tik laiko gaišinimas. Komentarai, "kokios buvo krūtos rungtynės..." tai čia fignia, jeigu rungtynės matuojamos paskutine ataka ar panašiai. Kadangi man pačiam teko paragaut truputį daugiau krepšinio, nei kad bigy striliaj, tai pradedu truputį kitaip į visa tai žiūrėt, nei alum užpiltom akim. :) Anyway, dabar galit spardyt :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#29 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Posted 2003 May 09 - 09:25

O man dzin tie jusu komentarai - 2:0 Valiooooo! :beer: >Cr Del kinieciu tai taip, atrodo Neptunas zada tureti ;)
  • 0

#30 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Posted 2003 May 09 - 09:37

Mano nuomone varžybose žaidžiama 40 min tam, kad macijauskas pirmas 39 min lakstytų kaip kalakutas, kol gaus padicha ir supjaus grybą ant galo.
  • 0

#31 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 May 09 - 09:49

Mano nuomone varžybose žaidžiama 40 min tam, kad macijauskas pirmas 39 min lakstytų kaip kalakutas, kol gaus padicha ir supjaus grybą ant galo.

Tas irgi tiesa :beer:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#32 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2003 May 09 - 10:15

Man tai labeusei patiko, kaip Timinskas bande Macijauska dengti - tiesiog genialus trenerio sprendimas B) ir kaip Macijauskas likus 4 sek. pamete kamuoli is ranku, vietoj, kad islygines..
  • 0

#33 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 May 09 - 10:21

...ir kaip Macijauskas likus 4 sek. pamete kamuoli is ranku, vietoj, kad islygines..

Gerai komentatoriai pasakė - geriau tokios progos neturėt, nei gaut ir prarast... :ph34r:
  • 0

#34 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Posted 2003 May 09 - 10:24

...ir kaip Macijauskas likus 4 sek. pamete kamuoli is ranku, vietoj, kad islygines..

Gerai komentatoriai pasakė - geriau tokios progos neturėt, nei gaut ir prarast... :ph34r:

Geriau tegu turi :D
  • 0

#35 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2003 May 09 - 12:13

Nu daba būtų fainai jei rytas pakrautų žalgiriui 3 iš eilės ir serijos result'as būtų 3:2. Tada būtų įdomios kitos dvejos varžybos. B)
  • 0

#36 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Posted 2003 May 09 - 12:24

as kai scenariju rasiau, galvojau apie tokia galimybe, bet paskui nusprendziau, kad geriau padaryti 2:2, tada 2:3, o paskui 3:3 ir tada leisti pasikapoti. babkes babkes babkes. $ valdo pasauli.
  • 0

#37 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2003 May 09 - 13:01

as kai scenariju rasiau, galvojau apie tokia galimybe, bet paskui nusprendziau, kad geriau padaryti 2:2, tada 2:3, o paskui 3:3 ir tada leisti pasikapoti. babkes babkes babkes. $ valdo pasauli.

Aha, irgi neblogai būtų... :D
  • 0

#38 Trintukas

Trintukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.1 D12

Posted 2003 May 10 - 00:03

:mellow: Nieko tokio kad rytas prakiso, ne uz kalnu ta diena, kai sugris R. Javtokas, tada vel bus Lietuvos Rytas rules :D
  • 0
Subaru Outback 2.5

#39 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2003 May 10 - 14:45

:mellow: Nieko tokio kad rytas prakiso, ne uz kalnu ta diena, kai sugris R. Javtokas, tada vel bus Lietuvos Rytas rules :D

Ir visoms mergaitems kelnaites sudreks ji pamacius...
(toks ispudis susidare rodant koncerta per TV uz Eurosajunga) ;]
  • 0
Roots to roots

#40 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 May 11 - 18:55

:mellow: Nieko tokio kad rytas prakiso, ne uz kalnu ta diena, kai sugris R. Javtokas, tada vel bus Lietuvos Rytas rules :D

Ir visoms mergaitems kelnaites sudreks ji pamacius...
(toks ispudis susidare rodant koncerta per TV uz Eurosajunga) ;]

Tai ten A. Javtokas buvo... R. Javtokas po "britviniu" pasiskraidymu dar gydosi... :unsure:
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users