Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Su pirmuoju sniegu, kaliegos ...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 139

#41 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2003 spalio 24 - 08:44

Nu tai ka, sniego uzveze ir i Klaipeda :blink:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#42 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 24 - 08:55

Vakar, ant RIMI Zirmunai aiksteles keletas BMWistu ir Fiat Tipo bande savo ratukus, na ir as irgi pabandziau, na ant ledo be sipu tikrai slidu! :D

Jo, vakare pradejo salti, tai tikrai slidu buvo net ant keliu.Treciu begiu vaziuojant ratai kasasi

Na ir galingas pas tave Liutas, 3 gaige dar ratus kasa ^_^

Jo, tikras zveris, tik su plikom padangom :lol:
  • 0
406 2.1 TD

#43 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 14:38

Nu tai ka, sniego uzveze ir i Klaipeda  :blink:

Aga, ir dar kaip... :blink: :wacko: Kaip žinodamas vakar žiemines tapkes pug'ui užmoviau. :)
Beje šiandien buvau išsiruošęs ryte į Vilnių keliauti... Pravažiavęs 30 km apsisukau ir parvažiavau namo. :mellow: Tragiškai. Vos matai kelią. Velkiesi su visais ant 60 km/h, kaip mieste. Paskaičiavau, kad tokiais tempais visą dieną prie vairo ir prasedėsiu. Atidėjau kelionę pirmadieniui... :unsure:
  • 0

#44 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:05

Tragiškai. Vos matai kelią. Velkiesi su visais ant 60 km/h, kaip mieste. Paskaičiavau, kad tokiais tempais visą dieną prie vairo ir prasedėsiu.


:blink: nu geras - pas mus saulutė :blush: gražiai šviečia, dangus giedras, debeselio neivieno ^_^ , sniego nei kvapo :unsure:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#45 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:15

:blink: nu geras - pas mus saulutė :blush: gražiai šviečia, dangus giedras, debeselio neivieno ^_^ , sniego nei kvapo :unsure:

Dabar ir pas mus saulutė... Sniego nemažai, bet tirpsta... O kai važiavau ryte, tai buvo pats audros pikas... :mad:
  • 0

#46 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:18

Dabar ir pas mus saulutė... Sniego nemažai, bet tirpsta... O kai važiavau ryte, tai buvo pats audros pikas... :mad:

Sveikas GEDZILLA,
kaip sekasi plaukti patvinusiomis gatvemis.
Vaizdelis tragiskas, gerai Vilnieciams ir Kaunieciams, jie jau iprato prie sniego
  • 0

#47 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:19

Ryte vaziuodamas i darba sugebejau paveluoti net visa pusvalandi, vien del tos pasitaikiusios sniego audros... greitis ir matomumas :blink: buvo katastrofiski.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#48 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:30

Sveikas GEDZILLA,
kaip sekasi plaukti patvinusiomis gatvemis.
Vaizdelis tragiskas, gerai Vilnieciams ir Kaunieciams, jie jau iprato prie sniego

Jep, mums šita sniego dozė buvo netikėta... :) Plaukiojam kaip su laivais... :beer: Neveltui sakoma, kad Klaipėdoj būna dienų, kai visus metų laikus pajauti. :D Tai lyja, tai sninga, tai giedra... :lol:
Bet prisipažinsiu, kad man savotiškai smagu važinėtis, kai aplinkui pilna sniego... :ph34r: :D :beer:
  • 0

#49 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:33

Kas tiesa tas tiesa, siandien visi keturi metu laikai prasisuko per klaipeda... :unsure:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#50 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:33

Ryte vaziuodamas i darba sugebejau paveluoti net visa pusvalandi, vien del tos pasitaikiusios sniego audros... greitis ir matomumas :blink: buvo katastrofiski.

O šefas velnių daug išrašė? :D :beer:
  • 0

#51 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:34

Bet prisipažinsiu, kad man savotiškai smagu važinėtis, kai aplinkui pilna sniego... :ph34r: :D :beer:

Aš galvojau aš vienas tox nesveikas... :ph34r: :lol: :beer:
  • 0

#52 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:36

O šefas velnių daug išrašė? :D :beer:

Viena laime kad mano sefiene siryt isleke i INFOBALT paroda, tai atvaziavau ramus, nes zinojau kad ryte jos tarpdury nesutiksiu :)
O ir darbo diena turbut siandie anksciau baigsis... :beer:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#53 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:38

Aš galvojau aš vienas tox nesveikas...  :ph34r:  :lol:  :beer:

Extremalai... :lol: :lol: :lol: :beer:

PS: bet tik ne autostradoj... :wacko: :)
  • 0

#54 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 24 - 15:50

nes zinojau kad ryte jos tarpdury nesutiksiu  :)

Žiūrėk dar gal ir niekada nesutiksi, jei šįryt išvažiavo... :wacko: Nors to nuoširdžiai niekam nelinkiu... :unsure: Nuvažiavau tik 30 km autostrada ir...
Vienoj vietoj 200 metrų ruože ~10 mašinų pabirę... Audinė po sunkvežimiu palindusi (kraupiausia vieta) + likusios mašinos kas kur (griovyje, į pertvarą atsirėmusios, šiaip viena šalia kitos susiglaudusios...). O policininkai kad laksto, matuoja, dūzgia, geometrines užduotis sprendžia... :D
Na ir dar 2 vietose buvo mašinos į griovius sulėkusios...
Tiek žinių... :(

Beje, Zidanai, dragų sezonas jau turbūt bus uždarytas, ar ne? :) Nes vakaras pas mane laisvas, galvojau nuvažiuot paveizėt... Bet va, tas sniegas... :unsure:
  • 0

#55 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 25 - 14:58

Aš galvojau aš vienas tox nesveikas...  :ph34r:  :lol:  :beer:

Extremalai... :lol: :lol: :lol: :beer:

PS: bet tik ne autostradoj... :wacko: :)

Kad smagu per niega lakstyti tai teisybe,
Bet linksmiausia, kad per sniego audra buvai su vasariniais slikais. Tai jauciausi kaip sliekas vandenyje,
Niekur nepavyksta isikabinti i tvirta pavirsiu :lol:
  • 0

#56 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 spalio 25 - 19:19

Man irgi sniegas patinka tik tokiu atveju, kai vaziuoju siltoi masinoj su gerom padangom ir viskas pofig! :D Kur yra tuscios sniegotos aiksteles! ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#57 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 lapkričio 18 - 09:17

Visi savo mašiniukus nusivalėt? laiku darban suspėjot? niex niekam neįčiuožėt? :rolleyes:
  • 0

#58 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 lapkričio 18 - 09:29

Ir KLAIPEDA su pirmuoju sniegu!!! :blink: :) Tikiuosi visi spejo apauti savo liutukus zieminiais batukais? :P :)
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#59 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 18 - 09:33

Visi savo mašiniukus nusivalėt? laiku darban suspėjot? niex niekam neįčiuožėt?  :rolleyes:

kai as pusiau burzujus, tai masina garaze radau neapsnigta.:)
O siaip tai mieste pakankamas chaosas. Tai fura i kalneli neuzlipa, tai siaip sau chebra po truputi rieda.
Kol, tfu tfu tfu, pirmoji pamoka praeita be "klaidu"...
  • 0

#60 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2004 lapkričio 18 - 10:03

Ir KLAIPEDA su pirmuoju sniegu!!! :blink: :) Tikiuosi visi spejo apauti savo liutukus zieminiais batukais? :P :)

spejom, spejom, bet tik ka tas sniegas jau baigia isnykt, ir aplamai cia dar galima sakyt tik pasiruosimas pirmajam sniegui.
bendrai klaipedoje dazniausisi buna tokia ziema, tik pliures daug. bet vistiek pirmas yra pirmas kiek ir kokio jo bebutu <_<
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0