Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Pezo 407 katalizatorius

Katalizatorius

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 Tadiunas

Tadiunas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 15
  • Automobilis:Peugeot 407sw

Parašyta 2017 vasario 28 - 17:45

Sveiki, jau gan senokai mane kamuoja nuojauta, kad vazineju su uzsikisusiu katalizatoriumi. Noreciau ji ispjaut lauk, bet cia masina ne 90m. ir tikriausiai labai stipriai suslobuos jos sveikata tai padarius. 

Ka galetumet patarti kokiu veiksmu imtis? 

Esu girdejes, kad kazkokius apgavikus deda, is kur juos gaut? Ar tech. apziura bepraeisiu? 

 

Pas mane sirdele pati silpniausia siam modely 1.8l 85kw


  • 0

#2 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2017 vasario 28 - 19:46

isimi dpf filtra o katalizatoriu palieki ir varai isprogramuot kad klaidos nerodytu ir viskas, nieko mandro

Kada i benzinus pradejo deti suodziu filtrus??


Sveiki, jau gan senokai mane kamuoja nuojauta, kad vazineju su uzsikisusiu katalizatoriumi. Noreciau ji ispjaut lauk, bet cia masina ne 90m. ir tikriausiai labai stipriai suslobuos jos sveikata tai padarius. 

Ka galetumet patarti kokiu veiksmu imtis? 

Esu girdejes, kad kazkokius apgavikus deda, is kur juos gaut? Ar tech. apziura bepraeisiu? 

 

Pas mane sirdele pati silpniausia siam modely 1.8l 85kw

O kaip ta nuojauta pasireiskia?


Šį pranešimą redagavo Vaaaldas: 2017 vasario 28 - 19:47

  • 0

#3 Tadiunas

Tadiunas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 15
  • Automobilis:Peugeot 407sw

Parašyta 2017 kovo 01 - 13:14

Kazko labai priduses tas pezas mano, aisku variklis ne is galinguju, bet turetu manau astresnis but. Ir kai dujas kartais uzuodziu tai smirda lyg paraku, karts kiausiniais supuvusiais. Normalaus duju kvapo nesu buves ikvepes.


  • 0

#4 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 775
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2017 kovo 01 - 14:19

Kazko labai priduses tas pezas mano, aisku variklis ne is galinguju, bet turetu manau astresnis but. Ir kai dujas kartais uzuodziu tai smirda lyg paraku, karts kiausiniais supuvusiais. Normalaus duju kvapo nesu buves ikvepes.

o kiausiniais is kur smirda?

Gal bent benzinu vazinek kad trauktu kazkiek.


  • 0

#5 Tadiunas

Tadiunas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 15
  • Automobilis:Peugeot 407sw

Parašyta 2017 kovo 01 - 23:48

o kiausiniais is kur smirda?

Gal bent benzinu vazinek kad trauktu kazkiek.

Is kur gali daugiau smirdet jei ne is ismetimo vamzdzio? 

O pas manes benzinu dirba zymiai prasciau nei ant duju, diagnostika rodo, kad 3 cilindras prastai dirba ir liamda filiuoja. Galvoju gal net del to pacio katalyzo kaltes.

 

Beje snd kazko garsiau pradejo burgzt pezas, lygtai kazkur prakiuro, ir nezinau ar man taip atrodo ar tikrai masina pagyvejo ant traukos. 

 

Kaip bebutu taip po tech esu pasiryzes salint katalizatoriu laukan, taciau taip nieks man ir nepasakot kokios pasekmes bus ir kokiu veiksmu imtis, kad jas pasalint. Nejau visi dar su sveikais vazinejat?


  • 0

#6 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2017 kovo 02 - 08:56

Is kur gali daugiau smirdet jei ne is ismetimo vamzdzio? 

O pas manes benzinu dirba zymiai prasciau nei ant duju, diagnostika rodo, kad 3 cilindras prastai dirba ir liamda filiuoja. Galvoju gal net del to pacio katalyzo kaltes.

 

Beje snd kazko garsiau pradejo burgzt pezas, lygtai kazkur prakiuro, ir nezinau ar man taip atrodo ar tikrai masina pagyvejo ant traukos. 

 

Kaip bebutu taip po tech esu pasiryzes salint katalizatoriu laukan, taciau taip nieks man ir nepasakot kokios pasekmes bus ir kokiu veiksmu imtis, kad jas pasalint. Nejau visi dar su sveikais vazinejat?

Kuri lambda?Pirma ar antra?Pirmiausia siulyciau susitvarkyti ta kas yra negerai ,o paskui kaltinti katalizatariu.Jeigu nedirba ar blogai dirba vienas cilindras ,tai is tokio motoro ir nera ko tiketis.Pagrinde variklio darbui turi itakos tik pirmoji lambda ,o antroji kontrolioja katalizatoriaus darba.O pats is kur esi?


  • 0

#7 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 775
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2017 kovo 02 - 08:59

Is kur gali daugiau smirdet jei ne is ismetimo vamzdzio? 

O pas manes benzinu dirba zymiai prasciau nei ant duju, diagnostika rodo, kad 3 cilindras prastai dirba ir liamda filiuoja. Galvoju gal net del to pacio katalyzo kaltes.

 

Beje snd kazko garsiau pradejo burgzt pezas, lygtai kazkur prakiuro, ir nezinau ar man taip atrodo ar tikrai masina pagyvejo ant traukos. 

 

Kaip bebutu taip po tech esu pasiryzes salint katalizatoriu laukan, taciau taip nieks man ir nepasakot kokios pasekmes bus ir kokiu veiksmu imtis, kad jas pasalint. Nejau visi dar su sveikais vazinejat?

O kodel tu isitikines kad tas katalizas pas tave yra?

kokie 95% parvarytu masinu buna jau su ispjautu katalizu, nes cia vienas ir masinos pardavejo uzdarbio.

Gal tu pradziai pasidaryk diagnostika normalia, nes jeigu jau masina nedirba ant vienos kuro rusies tai nemanau kad jai viskas gerai.


  • 0

#8 Tadiunas

Tadiunas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 15
  • Automobilis:Peugeot 407sw

Parašyta 2017 kovo 02 - 13:15

Su motoru yra viskas ok, draugas is Prancuzu savo chodu parvare man ja ir veike ant to bendzo, tik kai dujas isidejau kazko pradejo ant tos kuro rusies prastai veikt. Buvau pradejes ieskot slieku siknoj, pakeiciau ta pirma liamda, nes diagnostikoj ja rode, kad prastai veikia, bet nepadejo, keiciau zvakes- nieko, tai supykau vaziuoju ant duju geriausiai dabar tik, kad smirda man paraku is gluso ir esu 90% isitikines, kad reikia katalizatoriu salint. 

 

As jusu tik to ir teklausiu kokie veiksmai mano turetu buti, kad ji sekmingai pasalint ir neturet problemu su eksploatavimu. 

 

Kaip jis salinasi? Ar ispjaut tik vidurius ir uzvirint skyle? Ar koki rezonatoriu det vietoj kataliko? Ka daryt su tais dviem davikliais isuktais i ismetimo sistema? 


  • 0

#9 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 kovo 03 - 00:00

Katulių pjaustytojai. Prisideda pigių dujų, kompo adaptacijos nugrybauja į visiškas lankas tiek, kad nebedirba ne tik benzinu, bet jau ir dujomis. O paskui pjaustomi katuliai... O dujininkai, kurie pardavė ir montavo įrangą juk niekad nepripažins, kad jų dujos XUJovos. Juk galima katulį apkaltint. Jūsų žiniai, šiuolaikiniai katuliai ir šiuolaikinis benzinas tai ne 84tų pasato krokodilo katuliai ir 98tųjų metų benzinas. Tą katulį užkimšt reikia dar pasistengt. Būna vienetinių atvejų, bet tik vienetinių...

Leisk atspėsiu, variklio klaidos lemputė skydelyje nuolatos dega? Arba niekados nedega, tik prieš užvedant?


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2017 kovo 03 - 00:01

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#10 Tadiunas

Tadiunas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 15
  • Automobilis:Peugeot 407sw

Parašyta 2017 kovo 03 - 06:25

Katulių pjaustytojai. Prisideda pigių dujų, kompo adaptacijos nugrybauja į visiškas lankas tiek, kad nebedirba ne tik benzinu, bet jau ir dujomis. O paskui pjaustomi katuliai... O dujininkai, kurie pardavė ir montavo įrangą juk niekad nepripažins, kad jų dujos XUJovos. Juk galima katulį apkaltint. Jūsų žiniai, šiuolaikiniai katuliai ir šiuolaikinis benzinas tai ne 84tų pasato krokodilo katuliai ir 98tųjų metų benzinas. Tą katulį užkimšt reikia dar pasistengt. Būna vienetinių atvejų, bet tik vienetinių...

Leisk atspėsiu, variklio klaidos lemputė skydelyje nuolatos dega? Arba niekados nedega, tik prieš užvedant?

Ta viska mes visi suprantam.. butu masina tu metu- niekas nieko ir neklausinetu kaip pjaut ta katuli. 

 

Bet dabar nebe tais laikais ir gyvenam, pazenge technika pazenge tuo tarpu ir zmones.

Geriau nenukrypkit nuo temos puldami prasau :) Seniau masinom irgi juos pjaudavo, nes kisdavosi, dabar irgi jie kisasi ir reikia taip pat su jais elgtis. Ir ne dujos cia kaltos ne kas, nebent mes patys, zmones, nes neprisiziurim tu mazgu- nors reiktu.


  • 0

#11 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 kovo 03 - 11:16

Dažniausiai būtent dujos ir būna kaltos. Šitie varikliai su Magnetti Marelli kompais yra super jautrūs bet kokiam nukrypimui nuo gero mišinio. O prisiadaptuot benzo purkštukų darbą gali iki negalėjimo, iki pat apatinės ar viršutinės ribos, jei nors kiek negeras mišinys. Tada ir meta trečio cilindro misfiringą.

Sakyčiau taip, remonto eiga tokia. Važiuojat pas rimtus meistrus ir jiems atiduodat mašiną. 

Tuomet kaip daryčiau aš: 

Ištraukiu dujų saugiklį ir jei dar vistiek veikia, dar kažką atjungiu, kad neveiktų ir nesijungtų dujos.

Jungiuos Lexia ir pasižiūriu, ar bake yra kuro, ar tik skydelis rodo tuščią baką. Jei kuro trūksta, dapilu ir čekiukas ant sėdynės.

Padarau variklio kompo "nunulinimą", kitaip sakant valau adaptacijas ir liepiu kompui pačiam iš naujo prisiadaptuot. Seniems kompams pakakdavo ilgam atjungti akumuliatorių. Šitiems nebepadeda, reikia rankiniu būdu įjungti.

Duodu pasidaryt stovint ant laisvų adaptacijas. Kai ji baigiasi, išvažiuoju pasivažinėt visais rėžimais, nuo pensininko iki ribotuvo.

Jei mašina benzinu vistiek nedirba, lendam į kompą ir žiūrim, ką rodo. Jei rodo negerai, tai tvarkom kas negerai.

Jei kyla įtarimas katuliui, tai jį galima nuimti ir pabandyti. Šitam dar neturėtų avarinio rėžimo jungti, kiek pamenu. Garso bus, bet jei trauka pasitaiso (ne efektingai, o efektyviai, turiu omeny), tai galima ir jį apkaltint. Šiaip, katulis sugenda, kai ilgąlaik važinėjama su blogu mišiniu. Arba kai lambda blogi, arba kai dujos nesureguliuotos. Pagal galinį Lambda be problemų matosi, ar katulis dar atlieka savo funkciją, kitaip sakant ar dar gyvas, ar katalizuoja . Pagal jį, ir manau ir pagal priekinį, taip pat turėtų matytis ir ar neužsikimšęs. Aišku, jei abu veikiantys. Deja, bet nežinau, kaip turėtų atrodyti tie parodymai. Gal kas žino kitas?


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2017 kovo 03 - 11:16

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#12 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2017 kovo 03 - 14:21

Visiskai sutinku su Tadu, katalizas benzui salinamas tik labai retais atvejais ir tai tik atlikus gera diagnostika..90 proc. atveju kataliko salinimas benzui, tik padidina smarve ir garsa is dusles, o realios naudos nebuna.. taip sitam modeliui pasalinus kataliza reiks atlikti ecu programavimo darbus, kad nemestu klaidos ant antros liamdos.. siaip benzam kataikai isvis neuzsikisa, tik buna issilydo del netinkamo misinio..nu buna atveju kas uzsisuodina del ziauriai riebaus misinio..bet cia vienetiniai atvejai...ir jeigu pats sugalvojai kad uzsikiso katalizas, bet nezinai kuo tai pagristi, tada kreipkis i rimta diagnostika, sutaupysi laiko ir pinigu..


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#13 Tadiunas

Tadiunas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 15
  • Automobilis:Peugeot 407sw

Parašyta 2017 kovo 04 - 15:04

Dekui uz issamius patarimus. Tado aprasymas kazkiek atitiko esama padeti. 

 

Jau bandziau visiskai atjunges duju kompa pavazinet, kazkur puse bako isvazinejau, bet masina man vis prasciau ir prasciau pradejo riedet tai galu gale ismete dar klaida, kad varikliui remonto reikia ir pasijungiau atgal dujas, pagailo masinos ir variklio pagalviu. 

 

Jau net pati klaida nebenusimete, gavau vezt ant diagnostikos pajungt, pavyko vienam is rimtesniu Plungej nuvaryt. Tai jis iskart uzuodes mano masinos ismetimo kvapa suabejojo ar katalikas neuzsikises, gazavo ilgai ir stipriai, tai su abejone ir paliko, nes dumas atrodo iseina, bet kvapas kiek supratau pazystamas.

 

Tada pajunge savo diagnostika numete klaida, kuri buvo del liamdos ismesta ir dar pratikrino ka rodo veikiant benzui ir dujom. Tai benzui parode tik, kad su 3 cilindru negerai, ir automatiskai liamda ch*jovai rodo, o su dujom viskas tvarkoj. 

 

Matysiu ka tech parodys, jei bus kas blogai su ismetimu tikriausiai bandysiu purkstuka benzinini pasikeist, tik ir vel klausimas pakeitus ar reikes ji pririst kaip nors prie kompo ar uzteks pakeist? 

 

Dar jauciu pameginsiu ta varianta nusiemus katalika pavazinet, tada irgi turetu daug kas paaisket. Gerai cia patare, nebutinai iskart ji pjaut :)


Šį pranešimą redagavo Tadiunas: 2017 kovo 04 - 15:07

  • 0

#14 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2017 kovo 09 - 12:28

Netiek jau ir toli nuo Plunges iki Gargždų. Nuvažiuotum pas Laimoną ir paaiškėtų tavo mašinos problemos. Stebuklų nebūna, būna tik šarlatanai ir normalūs meistrai.

Laimonas autofrance.lt


  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0