Peršokti prie turinio


baigia uzp***sti tas PEZAS...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 73

#61 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 28 - 18:37

tai perkant negalima pasitikėti jokiomis spaudoje, ar intere publikuojamomis auto analizėmis? :unsure:

je. as ce dar prideciau, kad aklai pasitiketi negalima niekuo, net paciais abjektyviausiais testais. senoms masinoms, kaip gali suprasti, labai sunku gerai pritaikyti kokia nors statistine metodika. todel jais reikia naudotis kaip alternatyviais informacijos saltiniais, nes paanalizaves kelis, pamatysi, kad jie vieni kitiems priestarauja. IMO, tai normalu. idealas neegzistuoja, todel niekada niex nepasakys, kad daba eik ir pirk sita, tai laimesi viska, ka imanoma. Tokie pasiulymai galioja tik paxui ir darbo partijai. Nauju masinu testai ir tie patys metu automobiliu rinkimai niekur nera pateikiami kaip dogmos. tai yra SUBJEKTYVUS vertinimai. tiesiog gali pasitiketi arba nepasitiketi vertinimu autoriais. tu ziuri vertinimus ir pac mastai, nes turi makaule. o ne pradedi piktintis, kad nieko nesupranti. ce nieko asmenisko. man, pavyzdziui, visai idomu paskaitineti, ka tas arba anas mano apie man gerai zinomas (arba, pvz., mano asmenine) masinas, apie kurias mano nuomone yra gerokai susikristalizavusi. nu, turbut, tiek :mellow:
  • 0

#62 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 kovo 01 - 11:35

Aha. Aš dar pridėčiau, kad vertinant visokius testus ir apskritai pastebėjimus, reiktų kreipt dėmesį į atskirų modelių pasikartojančius trūkumus ir tada pačiam spręst su kuriom potencialiom išlaidom gali sugyvent, o su kuriom ne. Pvz., vieni bijo 405 pugų galinio tilto, bet nebijo opelio rūdžių. Iš čia ir gaunasi subjektyvumas. Gal būt geriau auto kuri dažniau genda, bet remontas nebrangus, nei ta, kuri mažiau genda, bet sugedusi įvaro žilų plaukų krūvą, o gal ir atvirkščiai. Daug kas priklauso ir nuo piniginės storio ir nuo to kiek su auto važiuoji.Objektyviausias dalykas yra susirinkt kaip įmanoma daugiau info pačiam ir apibendrinimą pasidaryt irgi pačiam.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#63 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2005 kovo 01 - 12:34

:beer:

Šį pranešimą redagavo tomaskas: 2005 kovo 01 - 12:36

  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#64 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 kovo 01 - 13:44

Ne tave viena jis P*sa. :(

Paskutiniu metu jau daraisi antras Algirdas ^_^ Neoriginalu :huh:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#65 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 kovo 01 - 17:49

Paskutiniu metu jau daraisi antras Algirdas ^_^ Neoriginalu :huh:

Jei zmogui nesiseka, tai ka padarysi.... O as jei nepastebejai jau 2 savaites nieko blogo nerasiau.....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#66 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 kovo 01 - 17:52

Jei zmogui nesiseka, tai ka padarysi.... O as jei nepastebejai jau 2 savaites nieko blogo nerasiau.....

Neturiu nieko pries tave ir niekada neturejau :) Tik pastebejau kad kolega AL(i)us paskutiniu metu labai jau pradejo peikti pezus :huh:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#67 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 01 - 17:54

605 gera tacka...

:blink: Algirdai, kas atsitiko?
  • 0

#68 Svečias_kastas_*

Svečias_kastas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 03 - 01:43

Turejau ZEGA, BMW...dabar isigyjau PEUGEOOOT....pakalauses nekuriu "specu" patarimu.... Bet kaip matau ziauriai suklydau.... Dabar suprantu kodel visi tautieciai taip kratosi prancuzu... :mad: Siandien jau antra syky per 0,5 metu, mano P..ZAS jau mane pavede, .... Net ZHEGAS ir tai niekada nebudavo taip kad ateini vaziuoti ir negali net pajudeti..... :mad: , ka jau kalbeti apie pastovius remontus... Pirma karta sankabos pedalas luzo, dabar paprasciausiai neuzsikure... :mad: , ne masina o tikras s..... Laukiu bendraminciu paguodos....

kazi kodie bembas klubo ir forumo neturi? <_< :mellow: na gal todie kad jis negenda kaip manot. :D
  • 0

#69 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 kovo 03 - 02:01

kazi kodie bembas klubo ir forumo neturi? <_< :mellow: na gal todie kad jis negenda kaip manot. :D

cia pas jus kaime klubo dar neturi??? :blink: keista.... ;]
  • 0
Roots to roots

#70 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 03 - 13:46

Siaip del temos, tai ka Pezai baigia uzpis... tegu nudazo zaliai ir i koki pruda :D
  • 0

#71 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2005 kovo 03 - 14:17

Turejau ZEGA, BMW...dabar isigyjau PEUGEOOOT....pakalauses nekuriu "specu" patarimu.... Bet kaip matau ziauriai suklydau.... Dabar suprantu kodel visi tautieciai taip kratosi prancuzu... :mad: Siandien jau antra syky per 0,5 metu, mano P..ZAS jau mane pavede, .... Net ZHEGAS ir tai niekada nebudavo taip kad ateini vaziuoti ir negali net pajudeti..... :mad: , ka jau kalbeti apie pastovius remontus... Pirma karta sankabos pedalas luzo, dabar paprasciausiai neuzsikure... :mad: , ne masina o tikras s..... Laukiu bendraminciu paguodos....

kazi kodie bembas klubo ir forumo neturi? <_< :mellow: na gal todie kad jis negenda kaip manot. :D

bemwa klubas randasi cia o del Liuto problemos manau jam toks aparatas, nesekmingas atiteko -_-
  • 0

#72 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 kovo 03 - 18:24

:blink: Algirdai, kas atsitiko?

Ai... Nusyviliau gyvenimu.... Tai dabar i Peugeot gerai....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#73 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.101
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2005 kovo 04 - 10:48

Ai... Nusyviliau gyvenimu....

tai kas dabar? meiluze paliko, palikimas nuplauke ar kaimynas sena opeli pasikeite i "nauja" golpa? :blush:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#74 Svečias_Mi_Kas_*

Svečias_Mi_Kas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 04 - 23:27

Sveiki, Siaip su tom masino - kaip loterijoj - jei pavyko gera nusipirkt - vazineji ir dziaugiesi, jei bloga - kaikies keikies kol susiramontuoji arba kita isitaisai. Mano pirmoji - peugeot 205 1.8D - buvo super duper masinyte - tada galvojau uz peugeot geriau nera; Antroji - 405 1.8TD - keikiaus kiaikiau, parduot norejau - nieks neeme, tai sukisau gerokai daugiau nei juz ja mokejau ir daba vazineju Ir dar: jei pirksi lietuvoj vazineta - tai tikrai labai daug ramontuosi, jei kokia is vokietijos parvezta tai jau kitas reikalas. Bet, kai pamatai kai su dyzeliu vokietys autobane 200km/h pastoviai laiko - tai apie dyzelio is vokietijos pirkima net baisu pagalvot. Gali keikti peza, gali keikti dar kai ka, bet jei nesugebi tiek uzdirbt, kad nusipirkti gera auto - keik save, o jei neuzdirbi tikek kad susiramontuotum savo sena kledara - tai rimtai susimastyk - gal tu kas ryta ne ta koja is lovos lipi, gal tevai tave kitu galu pagimde, gal dar kas...

Ar tik nenorima cia pasakyt, kad jei su BENZU 200 laiko autobane, tai tik gera apkatke padaro pries parduodami i rytus :D :D :D Chebra, tai priklauso nuo variklio modelio ir jo priziurejimo tarpais tarp tokiu prasinesimu autobanais. Ir dar. Dazniausiai pirkdami naudota masina ja jau isimylim ir uzsimerkiam pries kai kuriuos matomus (galimus) defektus. O kai patys apkatke darom tai jau temperamento ir sugebejimu reikalas - vienas keikiasi, kitas prastumia dar kvailesniam, trecias sumoka, pataiso, nusispjauna ir vaziuoja :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0