Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 5008 SUV


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 698

#201 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 gegužės 06 - 20:54

Diawollo, svaigulyyy tu svaigulyyy. Kiek noresiu tiek ir vimdysiu :) cia jau mano reikalas ir ne ponuliui cia mane kritikuot. Tikrai ne.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#202 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 06 - 22:43

Čia jau nuo Laimono apsivemt galima, o ne nuo Toyotos skydelio ;) Atrodo tuoj kibs į atlapus visiem kuriem jo panelė/draugė yra negraži. Nes nu job..mat jeigu išsirinkau AŠ, tai čia grožio ir viso ko etalonas. Lygiai taip nuo 5008 interjero atsiras vemiančių. Atrodo jau vyras - ne pacanas, bet kalba kaip pacano. Dėl 5008 tos medžiagos, tai faktas senuko švarką primena. Vieniem senuko švarkas "cool" - kiti "vemia". Ir nei 10000, nei 1000. Turbūt ir 100 review'ų net nėra, ką jau kalbėt apie absoliutų apsiseilėjimą apžvalginikų. Toks vaizdas Laimono noras, kad pasaulis pripažintų koks pasaulio stebuklas yra 5008, o prieš tai buvo 508. Pabandytų dar kas pasijuokt iš SUV'o, kuris AWD neturi  :doh:

Diawollo, atvirai, tau ok rav4 dash'o dizainas? Taip, tiketina jis bus praktiskesnis, taip jis turi awd ten sioki toki. Bet su naujais liutais lyginant, na tikrai -10 metu. As objektyviai. Nebent tau kazkokiu budu patinka klasika, kaip kad senu mersu vidus. Arba gelentwageno isore...bet abejoju ar turi rav4 toki cinkeli ir galima taikyti toki poziuri. 5008 vidus kazkam nebent gali pasirodyti per-futuristiskas ir del to ale neskoningas. Turi tendencija futuristiski dizainai greit issibezdeti, cia gali buti minusas. Prisiminkim honda civik'a, ta "piliule". Atsirado, buvo kazkas - wow. Dabar, bent jau man, atrodo kaip nevykes prikolas :)


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#203 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 06 - 22:48

Diawollo, atvirai, tau ok rav4 dash'o dizainas? Taip, tiketina jis bus praktiskesnis, taip jis turi awd ten sioki toki. Bet su naujais liutais lyginant, na tikrai -10 metu. As objektyviai. Nebent tau kazkokiu budu patinka klasika, kaip kad senu mersu vidus. Arba gelentwageno isore...bet abejoju ar turi rav4 toki cinkeli ir galima taikyti toki poziuri. 5008 vidus kazkam nebent gali pasirodyti per-futuristiskas ir del to ale neskoningas. Turi tendencija futuristiski dizainai greit issibezdeti, cia gali buti minusas. Prisiminkim honda civik'a, ta "piliule". Atsirado, buvo kazkas - wow. Dabar, bent jau man, atrodo kaip nevykes prikolas :)


Čia pas visus Japonus tie dashboardai tokie, naujos subaru,honda toks pats ir dar begalės auto, aišku Pežo ar kokios Alfa Romeo daug gražesnis, bet nepasakyčiau, kad ten RAV4 jis toks tragiškas, tiesiog senamadiškas ir tiek :)

Šį pranešimą redagavo RB8912: 2018 gegužės 06 - 22:51

  • 0

#204 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 gegužės 06 - 23:23

Diawollo, atvirai, tau ok rav4 dash'o dizainas? Taip, tiketina jis bus praktiskesnis, taip jis turi awd ten sioki toki. Bet su naujais liutais lyginant, na tikrai -10 metu. As objektyviai. Nebent tau kazkokiu budu patinka klasika, kaip kad senu mersu vidus. Arba gelentwageno isore...bet abejoju ar turi rav4 toki cinkeli ir galima taikyti toki poziuri. 5008 vidus kazkam nebent gali pasirodyti per-futuristiskas ir del to ale neskoningas. Turi tendencija futuristiski dizainai greit issibezdeti, cia gali buti minusas. Prisiminkim honda civik'a, ta "piliule". Atsirado, buvo kazkas - wow. Dabar, bent jau man, atrodo kaip nevykes prikolas :)

Aš nesakau, kad RAV'o dizainas kūl :) Dėl diazino aš jo tikrai nepirkčiau. Nu bet mašina gi netik dizainerio darbas ir šedevras. Kiti faktoriai gal kitiem svarbesni yra. Ten saugumas koksnors, ekonomiškumas, patikimumas ar dar belekas. Ar tiesiog reikia AWD (su 5008 gali nebent aikštelej ant bordiūro užvažiuot ir padaryt "džipo pahotkę". Tai diedukam irgi reikia kažką vairuot. 40+ jau turbūt neįsodinsi į 5008 interjorą. Rav'as bus kūl. Ta prasme nekyla net mintis sakyt "KAS PER DEBILAI kure ji?". Tie patys marozai dar mokyklos suole stūmė ant e60 betmeno. Kas per honda accord'as kažkoks gavno. Bet praėjo metai, kiti žuvų fabrike. Sueis :D Įdomu kaip ten pasikeis mąstymas ties 50metų atžyma. Jaučiu ir Laimonas jau Toyotą draivins. Kai  :pug: jau reiks su vairalazde vairuot, o toyotą dar senamadišką vairą turės (aišku bus jau autonominiai visi, bet jeigu ne) :D Arba gal prisiminkit apie visus savo "aš tikrai to neklausysiu/nežiūrėsiu/nevalgysiu/nedarysiu", kai buvot kokioj 5-10 klasėj :)

Tiesiog juokas pro ašaras. BMW, Audi debilai, nes pinigų turi ir tiek sukiša į senus laužus. Japonai debilai - nu nes negražiai atrodo. Nu žiauriai čia jau forumiukas  :shy: 


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#205 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Parašyta 2018 gegužės 06 - 23:42

Nelabai suprantu poros veikėjų čia-nu rimtai,ko jūs tikitės iš PEUGEOT forumo? Kad girsim Toyotų nesikeičiantį dizainą ,kai Peugeot išties su 3008/5008 vidumi pasistengė? Ar ,kad sakysim ,koks passat yra super mašiniukas ir jau geriau ji nei Pugą? Lygtais ,kituose forumuose viskas kitaip vyksta? Common žmonės :D Vienur postai su passatais ,kitur veikėjas su per puse kerano Polestar perormance paveiksliukais ,kurio pointo nesugebu įžvelgti jau antri metai :D


  • 0

#206 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2018 gegužės 07 - 00:08

Aš nesakau, kad RAV'o dizainas kūl :) Dėl diazino aš jo tikrai nepirkčiau. Nu bet mašina gi netik dizainerio darbas ir šedevras. Kiti faktoriai gal kitiem svarbesni yra. Ten saugumas koksnors, ekonomiškumas, patikimumas ar dar belekas. Ar tiesiog reikia AWD (su 5008 gali nebent aikštelej ant bordiūro užvažiuot ir padaryt "džipo pahotkę". Tai diedukam irgi reikia kažką vairuot. 40+ jau turbūt neįsodinsi į 5008 interjorą. Rav'as bus kūl. Ta prasme nekyla net mintis sakyt "KAS PER DEBILAI kure ji?". Tie patys marozai dar mokyklos suole stūmė ant e60 betmeno. Kas per honda accord'as kažkoks gavno. Bet praėjo metai, kiti žuvų fabrike. Sueis :D Įdomu kaip ten pasikeis mąstymas ties 50metų atžyma. Jaučiu ir Laimonas jau Toyotą draivins. Kai  :pug: jau reiks su vairalazde vairuot, o toyotą dar senamadišką vairą turės (aišku bus jau autonominiai visi, bet jeigu ne) :D Arba gal prisiminkit apie visus savo "aš tikrai to neklausysiu/nežiūrėsiu/nevalgysiu/nedarysiu", kai buvot kokioj 5-10 klasėj :)

Tiesiog juokas pro ašaras. BMW, Audi debilai, nes pinigų turi ir tiek sukiša į senus laužus. Japonai debilai - nu nes negražiai atrodo. Nu žiauriai čia jau forumiukas  :shy: 

O scc.lt daugiau tolerancijos prilaiko kitom markėm?

Realiai man per tuos 2+ metus kiek turiu 308,jau net sunku suskaičiuot kiek kartų buvau pasinešęs ant kažkokios kitos markės,ir svajojau pakeist savo kibiriukštį,bet....litų stoka :dntknw: taip kad stengiuos kakot ant kitų markių lengvais pirstelėjimais,kad poto pačiam neišsivožiot. :D  Šiaip Velniūkšti pritariu tavo pasakymui,kad su amžium kažkaip keičias požiūris tiek į auto išvaizdą tiek į vidaus dizainą.Kas liečia vokiškas auto,tai jos man tikrai gražios išore,ypač audi,bet tiesiog kadangi gyvenam Lt,ir aš nesu turtuolis,tai tiesiog nematau prasmės permokėt už vokiškumą,gal kažkada ateitį kai visai pasensiu ir gausiu palikimą iš senelio amerikoj kurio neturiu.  Toliau Volvo,tiesa sakant slapta svajonė,seilėm apsipilu gatvėj pamatęs s60,tą kur eina nuo 2010,bet vėl gi brangoka sabaka :unsure:  Kas liečia japonus,tai juos lygint su prancūzais išviso nematau tolko,atskiri pasauliai.Toyota sukurta paprastiem žmonėm,einantiem kožną dieną į darbą ir burnojantiem ant Verygos ir Karbauskio.O jei turi fanėros kalnais,nori parodyt savo statusą ir t.t. imi pagerintą toyota tai yra lexusa ir visi (lev, p.i.z.d.a. i elka) eina į pavėsi.Tas pats ir su hondom,nissanais,pasimkit acura,infinity ir lyginkit su savo pežais gt.Kas liečia prancūzus tai man jie patinka dėl to kad nepūva kėbulai(plasmasė ) ir psa dyzeliai gan patvarūs.O kadangi aš taikaus į benziną arba hibridą sekančioj auto, tai deje greičiausiai teks atmest prancūzišką atsinaujinimą :( Ir aplamai pazoras francam,kad per šitiek metų nesukūrė padoraus benzininio agregato,paplitusio ir liaupsinamo žmonių,o ne kokių rewieverių.


  • 0

#207 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 gegužės 07 - 05:16

O scc.lt daugiau tolerancijos prilaiko kitom markėm?

Realiai man per tuos 2+ metus kiek turiu 308,jau net sunku suskaičiuot kiek kartų buvau pasinešęs ant kažkokios kitos markės,ir svajojau pakeist savo kibiriukštį,bet....litų stoka :dntknw: taip kad stengiuos kakot ant kitų markių lengvais pirstelėjimais,kad poto pačiam neišsivožiot. :D  Šiaip Velniūkšti pritariu tavo pasakymui,kad su amžium kažkaip keičias požiūris tiek į auto išvaizdą tiek į vidaus dizainą.Kas liečia vokiškas auto,tai jos man tikrai gražios išore,ypač audi,bet tiesiog kadangi gyvenam Lt,ir aš nesu turtuolis,tai tiesiog nematau prasmės permokėt už vokiškumą,gal kažkada ateitį kai visai pasensiu ir gausiu palikimą iš senelio amerikoj kurio neturiu.  Toliau Volvo,tiesa sakant slapta svajonė,seilėm apsipilu gatvėj pamatęs s60,tą kur eina nuo 2010,bet vėl gi brangoka sabaka :unsure:  Kas liečia japonus,tai juos lygint su prancūzais išviso nematau tolko,atskiri pasauliai.Toyota sukurta paprastiem žmonėm,einantiem kožną dieną į darbą ir burnojantiem ant Verygos ir Karbauskio.O jei turi fanėros kalnais,nori parodyt savo statusą ir t.t. imi pagerintą toyota tai yra lexusa ir visi (lev, p.i.z.d.a. i elka) eina į pavėsi.Tas pats ir su hondom,nissanais,pasimkit acura,infinity ir lyginkit su savo pežais gt.Kas liečia prancūzus tai man jie patinka dėl to kad nepūva kėbulai(plasmasė ) ir psa dyzeliai gan patvarūs.O kadangi aš taikaus į benziną arba hibridą sekančioj auto, tai deje greičiausiai teks atmest prancūzišką atsinaujinimą :( Ir aplamai pazoras francam,kad per šitiek metų nesukūrė padoraus benzininio agregato,paplitusio ir liaupsinamo žmonių,o ne kokių rewieverių.

Buvo tokių benzinų, bet deja visi jau seniai nuimti nuo gamybos linijos. Beje, tikiuos kalbi tik apie PSA, nes Renault benzinai (priešingai, nei dyzeliai) netgi labai geri. Turi jie savų niuansų, pvz sudėtingai aptarnaujami ir keistai sutverti, bet važiuoja be rimtesnių gedimų dideles ridas ir nesiožiuoja, nerujoja, tai spjauni į tą keistą konstrukciją ir džiaugiesi važiavimu :)


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2018 gegužės 07 - 05:18

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#208 nukas

nukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 170
  • Automobilis:peugot

Parašyta 2018 gegužės 07 - 06:21

Čia jau nuo Laimono apsivemt galima, o ne nuo Toyotos skydelio ;) Atrodo tuoj kibs į atlapus visiem kuriem jo panelė/draugė yra negraži. Nes nu job..mat jeigu išsirinkau AŠ, tai čia grožio ir viso ko etalonas. Lygiai taip nuo 5008 interjero atsiras vemiančių. Atrodo jau vyras - ne pacanas, bet kalba kaip pacano. Dėl 5008 tos medžiagos, tai faktas senuko švarką primena. Vieniem senuko švarkas "cool" - kiti "vemia". Ir nei 10000, nei 1000. Turbūt ir 100 review'ų net nėra, ką jau kalbėt apie absoliutų apsiseilėjimą apžvalginikų. Toks vaizdas Laimono noras, kad pasaulis pripažintų koks pasaulio stebuklas yra 5008, o prieš tai buvo 508. Pabandytų dar kas pasijuokt iš SUV'o, kuris AWD neturi  :doh:

Va,kai bus daugiau tokiu nuomoniu,tai ir forumas taps objektyvesnis.Ir stabmeldziai gal taps objektyvesni.


  • 0

#209 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 gegužės 07 - 06:27

kai toyota motorai is viduramziu,tai ner kam ten gest, vaziuot irgi nieko ypatingo;)))
O siaip man patiko sita uzvirusi diskusija:))
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#210 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 07 - 07:09

O scc.lt daugiau tolerancijos prilaiko kitom markėm?

Realiai man per tuos 2+ metus kiek turiu 308,jau net sunku suskaičiuot kiek kartų buvau pasinešęs ant kažkokios kitos markės,ir svajojau pakeist savo kibiriukštį,bet....litų stoka :dntknw: taip kad stengiuos kakot ant kitų markių lengvais pirstelėjimais,kad poto pačiam neišsivožiot. :D  Šiaip Velniūkšti pritariu tavo pasakymui,kad su amžium kažkaip keičias požiūris tiek į auto išvaizdą tiek į vidaus dizainą.Kas liečia vokiškas auto,tai jos man tikrai gražios išore,ypač audi,bet tiesiog kadangi gyvenam Lt,ir aš nesu turtuolis,tai tiesiog nematau prasmės permokėt už vokiškumą,gal kažkada ateitį kai visai pasensiu ir gausiu palikimą iš senelio amerikoj kurio neturiu.  Toliau Volvo,tiesa sakant slapta svajonė,seilėm apsipilu gatvėj pamatęs s60,tą kur eina nuo 2010,bet vėl gi brangoka sabaka :unsure:  Kas liečia japonus,tai juos lygint su prancūzais išviso nematau tolko,atskiri pasauliai.Toyota sukurta paprastiem žmonėm,einantiem kožną dieną į darbą ir burnojantiem ant Verygos ir Karbauskio.O jei turi fanėros kalnais,nori parodyt savo statusą ir t.t. imi pagerintą toyota tai yra lexusa ir visi (lev, p.i.z.d.a. i elka) eina į pavėsi.Tas pats ir su hondom,nissanais,pasimkit acura,infinity ir lyginkit su savo pežais gt.Kas liečia prancūzus tai man jie patinka dėl to kad nepūva kėbulai(plasmasė ) ir psa dyzeliai gan patvarūs.O kadangi aš taikaus į benziną arba hibridą sekančioj auto, tai deje greičiausiai teks atmest prancūzišką atsinaujinimą :( Ir aplamai pazoras francam,kad per šitiek metų nesukūrė padoraus benzininio agregato,paplitusio ir liaupsinamo žmonių,o ne kokių rewieverių.

s60 tikrai keistas, tas naujas, jei ne melynukas polestar - nesuprantu tavo susizavejimo. Universalai v60, v70, xc70 man kur kas idomesni atrodo. Varikliai idomesi nebent beznai ju, tie kur smarves prie 200kw turi :) Nuo betmenu dizaino, ypac vidaus tai norisi pirsta susikisti ir issivemti, nu srsly. Isore irgi, subjektyviai, kvadratas, gezu dizaino etalonas. E39 - simpatiskas ir subtilus, tik velgi treninginiu sugadintas ivaizdis. F10,F30, g30 e34, e90 (tik FL) - grazus bemwai, be kalbu. Audiniu nuo a6c5 laiku nelabai ir buvo slyksciu, apie vidu, vel gi butu ka pasakyti. Ypac kaikuriu a4 b7/b8 multimedia ir tas kaip ji atrodo...Uf :) Lexusa kisti i konkurentus pezam, nors bendrai paimant IS'a galima butu lyginti su p508 ir speju nebutu viskas i vienus vartus :)...O siaip, na, tai dar ferrari tada paimkim :)


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 07 - 07:12

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#211 ernissss

ernissss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 426
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:5008

Parašyta 2018 gegužės 07 - 07:23

Tai diedukam irgi reikia kažką vairuot. 40+ jau turbūt neįsodinsi į 5008 interjorą. Rav'as bus kūl.

Kas čia per nesąmonė? Gal netyčia toks skaičius pasispaudė, gal turėjo būt 70+?


  • 0

#212 Sistema

Sistema
  • Banned
  • Pranešimai: 250
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Outback

Parašyta 2018 gegužės 07 - 08:06

http://carsalesbase....t/peugeot-5008/, toyota - http://carsalesbase....ta/toyota-rav4/ . Europoje jie daugiau maziau panasiai vaziuoja. Bet viska lemia USA - ten Toyota karalius - http://carsalesbase....ta/toyota-rav4/ . Gal todel ir skirtumas- pezas grynai europietis, o toyota pasaulinis modelis, todel konservatyvesnis. Tingio ziuret skaiciukus, bet 5008 vizialiai atrodo didesnis.
  • 0

#213 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 gegužės 07 - 10:41

Įdomu ką kaikurie mąsto apie Gelikų pirkėjus kur bazinis kainuoja nuo 100k euro. Dizinas principe nepasikeitęs nuo 1980-ųjų. Nei ten komforto kažkokio, nei "gadžetų". Bet pasakytum tokiam, kad važinėja su dieduko vėžimu, tai turbūt kitą rytą kriminalistai tavo kūną bandytų atpažint :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#214 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 07 - 11:18

Įdomu ką kaikurie mąsto apie Gelikų pirkėjus kur bazinis kainuoja nuo 100k euro. Dizinas principe nepasikeitęs nuo 1980-ųjų. Nei ten komforto kažkokio, nei "gadžetų". Bet pasakytum tokiam, kad važinėja su dieduko vėžimu, tai turbūt kitą rytą kriminalistai tavo kūną bandytų atpažint :D

Diawollo, as tau sakiau, nemaisyk situ i kruva, is mano praeito posto 

 

Nebent tau kazkokiu budu patinka klasika, kaip kad senu mersu vidus. Arba gelentwageno isore...bet abejoju ar turi rav4 toki cinkeli ir galima taikyti toki poziuri.

 

 

Gelikas yra bandziugine klasika :) Rav4 statyti ar lyginti su geliku yra nesamone. Cia ne klasikinis toyotos dizainas, cia butent atsilikes dash'as pensininkam ir nesusimastanciom moterelem.


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#215 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 gegužės 07 - 11:41

diawollo - nepasakyčiau, kad tau trūksta poros vožtuvų, bet kam rašyt/dalyvaut ten kur tau nepatinka? nėra ką veikt? taigi galima praignoruot tokius postus... Gaila tik tiek, kad čia nėra normalios administracijos, nes tuos postus, kuriuos reikia ištrint, palieka, o kuriuos palikt, ištrina :)


  • 0

#216 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 gegužės 07 - 11:51

Diawollo, as tau sakiau, nemaisyk situ i kruva, is mano praeito posto 

 

 

Gelikas yra bandziugine klasika :) Rav4 statyti ar lyginti su geliku yra nesamone. Cia ne klasikinis toyotos dizainas, cia butent atsilikes dash'as pensininkam ir nesusimastanciom moterelem.

Sorry, kažkaip praleidau tai tavo poste. Nu man tiesiog gelinė vagina tiesiog etalonas pinigų taškymo :D

Nu gelikas bandziugų klasika, o rav'as gal kokių sodininkų ar miškininkų klasika :) Nu pvz. antras rav'as awd tai lipa kaip žvėris offroade. Kažkuri verija su AWD ir AT sveria tik apie 1200kg. Kai dabar tipinis sedanas be 1.5t niekaip :)


diawollo - nepasakyčiau, kad tau trūksta poros vožtuvų, bet kam rašyt/dalyvaut ten kur tau nepatinka? nėra ką veikt? taigi galima praignoruot tokius postus... Gaila tik tiek, kad čia nėra normalios administracijos, nes tuos postus, kuriuos reikia ištrint, palieka, o kuriuos palikt, ištrina :)

WTF? Kas sakė nepatinka? Gal kaip tik net labai patinka :D Garaže stovi p406, nėra taip, kad pežo neturiu ir dalyvauju.


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#217 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 07 - 11:52

Sorry, kažkaip praleidau tai tavo poste. Nu man tiesiog gelinė vagina tiesiog etalonas pinigų taškymo :D

Nu gelikas bandziugų klasika, o rav'as gal kokių sodininkų ar miškininkų klasika :) Nu pvz. antras rav'as awd tai lipa kaip žvėris offroade. Kažkuri verija su AWD ir AT sveria tik apie 1200kg. Kai dabar tipinis sedanas be 1.5t niekaip :)

Na, jumoruoji cia jau :) As is esmes labiau tavo nuomones del geliko. Bet teko matyt cia gyvai is paskutines laidos, oranzini, na turi zavesio...Taip, pinigu melzimas, o bet taciau.


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 07 - 11:52

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#218 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 gegužės 07 - 11:54

Sorry, kažkaip praleidau tai tavo poste. Nu man tiesiog gelinė vagina tiesiog etalonas pinigų taškymo :D
Nu gelikas bandziugų klasika, o rav'as gal kokių sodininkų ar miškininkų klasika :) Nu pvz. antras rav'as awd tai lipa kaip žvėris offroade. Kažkuri verija su AWD ir AT sveria tik apie 1200kg. Kai dabar tipinis sedanas be 1.5t niekaip :)

WTF? Kas sakė nepatinka? Gal kaip tik net labai patinka :D Garaže stovi p406, nėra taip, kad pežo neturiu ir dalyvauju.


Mano darbe (miškininko), tai labai vertinamos Toyotos, praktiškai dauguma rinktūsi RAV4:)
  • 0

#219 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2018 gegužės 07 - 12:02

Mano darbe (miškininko), tai labai vertinamos Toyotos, praktiškai dauguma rinktūsi RAV4:)

nu tai logiška,kad miško keliukam žmonės rinktusi japonišką suvą ar tai džipą,koks outlanderis,ravas eitų ir nueitų,o gražieji miestui skirti vw,peugeot,renault suvai prie pirmo grumsto špagatą padarytų ir prigultų ant pilvo pailsėt :wh:


  • 0

#220 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 gegužės 07 - 12:08

nu tai logiška,kad miško keliukam žmonės rinktusi japonišką suvą ar tai džipą,koks outlanderis,ravas eitų ir nueitų,o gražieji miestui skirti vw,peugeot,renault suvai prie pirmo grumsto špagatą padarytų ir prigultų ant pilvo pailsėt :wh:

Tai va, reiktu suprasti produkto nisa ir ja tinkamai naudotis. Nelabai p5008 per miskus vazineti, nors GALI. Nelabai rav4 kaip parketnyks, nors GALI :) Bet mes cia ne apie paskirti snekejom, o butent apie dezygna rav4. Beje, vaziavau su CX5 mazda, keleivio. Uf, negaliu, tas statumas, jei suprantat apie ka as. Sedi kaip generols, 90 kampu, bandziau palankstyt divana, bet nieko nesigavo. Zodziu fu...po 508 kur apgaubia tave kaip lopsyje, tai ne koks jausmelis. Kazin su 3008/5008 kaip? :)


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 gegužės 07 - 12:11

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0