Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 3008 SUV


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1279

#181 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 rugsėjo 07 - 09:14

Na, jus nevazinejat gal kaip as. Kartais isoku kur ne kur. Automatas nera toks SUPER-puper greitas, man cia gal jau preselktyvines reiktu patenkinti pilnai poreikiui :D. Nuspaudi pedala, puse sek. pamasto, imeta zemesne - vaziuoja. Per ta laika jau ziurek is savo juostos niekur ir nesidesi. O jei matai, ar galvoji, kad reikes kur inlysti, pisteli per mentele, iskart turi ~2.3-2.6k rpm, ji taip vaziuoja kazkur ~20sek nekeiciant pavaros. Ir vos gaza palietus - pati masina be delay jau soka kur tau reikia ir kaip tau reikia, be apmastymu :) Aisku, panaudoju ta gal karta per 2-3 vaziavimus, bet buna poreikis :D Dar, tiesa pasakius, mane cholera ima, del dezes bandymo vis eco-mode'u vaziuoti. Kuo greiciau bando i ta 6ta ilipti. 1.2-1.3 apsuku....ok ok, kai tu cruizini su tokiom apsukom. Bet kai jau esi imynes gaza iki 20-30%, o ji vis dar bando is tu 1.2-1.3k rpm pusti turba ir lipti tuo paciu begiu, tai mane zudo. + kad yra nepatvirtinta teorija, del to kad optimaliausias begio jungimo range'as yra tarp 2 ir 3k rpm. Ten ale ir tepalo siurblys pankamai nasiai veikia ir nesigauna taip, kad variklis oro-bado rezimu vaziuoja besipurtydamas. Man tie gramai salerkos sutaupyti, del tokiu nesamononiu, tai nei sian, nei ten. Na, nesu toks automato super fanas bendrai. Aisinas yra kul ir kartais iskrusta galva is darbo vaziuoju, tai oh maryte koks malunumas. Atsisedi, knopke paspaudi ir kaip potato riedi per miesta. Bet kartais ir zmonos p406 paimu su kocelu, duodu triubom prasipusti, visai smagu :)


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 rugsėjo 07 - 09:23

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#182 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2018 rugsėjo 07 - 09:48

PhanT, o tu su "S" raide raizyk, pakankamai itemptai vaziuoja tada.

Del sokimo is juostos ar i zieda, tas lagas, nu tikrai uzknisa. Tuomet pasijauciu kad vel sedziu prie roboto, bet tai tik pora sekundziu :)


  • 0

#183 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 rugsėjo 07 - 09:50

S raide labai perlaiko, iki 50% spaudziant gaza, jau rezia iki redlaino - too much.


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#184 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2018 rugsėjo 07 - 10:03

S raide labai perlaiko, iki 50% spaudziant gaza, jau rezia iki redlaino - too much.

As uzmaciau kazkokia f-ja meniu, susijusia pavaromis ir greiciu. Tipo uzsistatai ties kokiu greiciu jungia pavaras? Kas bandete?

 

P.S. vel stipriai nukrypom nuo 3008 :D


  • 0

#185 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 rugsėjo 07 - 10:36

Jo, viskas vel nuo menteliu uzsivede :) O menteles yra 3008 dalis! Tai kad mes on point :D


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#186 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 rugsėjo 09 - 08:04

Nežinau aš ir ant roboto jų nenaudoju, nežinau arba pas jus robotai damušti ar kas yra, nes pas mane tai jei mažos apsukos ir tarkim lenkt nori tai stipriau gazą spustelni ir nužemina, kol spaudi gazą neaukština bėgio, o kai aplenki ir sumažini intensyvumą vėl permuša aukštyn, niekad problemos neturėjau :D o nežinau kam posukyje gali prireikt bėgį mušt, visada gražiai važiuoja, kažkaip čia per daug tuos robotus heitinat nepagrįstai :D
  • 0

#187 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 rugsėjo 09 - 16:44

Nežinau aš ir ant roboto jų nenaudoju, nežinau arba pas jus robotai damušti ar kas yra, nes pas mane tai jei mažos apsukos ir tarkim lenkt nori tai stipriau gazą spustelni ir nužemina, kol spaudi gazą neaukština bėgio, o kai aplenki ir sumažini intensyvumą vėl permuša aukštyn, niekad problemos neturėjau :D o nežinau kam posukyje gali prireikt bėgį mušt, visada gražiai važiuoja, kažkaip čia per daug tuos robotus heitinat nepagrįstai :D

Tu ramiai turbut vazineji, o mes su Laimonu masinas po remonto ir remonto metu tikrinam, tai jos dirba tuomet maksimaliais rezimais
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#188 vigosas

vigosas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80 kw 2000 m.

Parašyta 2018 rugsėjo 13 - 21:29

Sveiki, seniai rasiau siame forume, nes jau ilgokai vazineju su kitos markes (vw) auto. Taciau, kadangi pavargau nuo nesibaigianciu gedimu, vis dazniau pagalvoju apie naujos masinos pirkima. Demesi atkreipe 3008 ir sugalvojau padaryti bandomaji vaziavima. Noreciau benzo, bet pabandyti kol kas, gaila, galejau tik dyzeli (1.6 hdi 6 pavaru automatas). Na bet ne apie tai. Kadangi vazineju su dyzeliu ir dar DSG, tai zinau, ka reiskia nuolatiniai lengvi pasikratymai, pasipurtymai ir panasus dalykai. Todel daug tikejausi is hidrotransformatorinio Aisin automato, kuris dedamas i si peugeot. Tuo labiau, kad daug zmoniu ji cia giria. Taciau mano didziam nustebimui, per mazdaug valanda testavimo tikrai daug kartu pavaros buvo perjungtos nelabai graziai. Dazniausiai tai arba pajudant arba stojant. O pora kartu tai tikrai buvo labai negrazus. O cia juk nauja, tik kelis tukst. km. nuvaziavusi masina.

 

Viska dar labiau blogino tai, kad tas automatas didziaja laiko dali veikia tikrai sklandzia, todel tie jo grubus perjungimai nepriklausantys rodos nuo nieko, ka as dariau, buvo labai netiketi. Bandziau vaziuoti ir kuo sklandziau, atsargiai elgtis su greicio pedalu, bet deze tiesiog kartais atsitiktine tvarka nuspresdavo suveikti siurksciai. Taip pat pastebejau, riedant atleidus akseleratoriaus pedala, o paskui vel paspaudus, masina gali truputi is pradziu "pridusti", na taip nedaug, bet pakankamai, kad pastebetum, o paskui jau pradeda vaziuoti.

 

Taigi, norejau paklausti, ar cia normalu ir as tikiuosi per daug, ar visgi to, ka as papasakojau neturetu buti? Siaip tai automobilyje daug kas patiko, pvz, pasirode, kad masina labai stabili tiesiojoje, zinoma, geras dizainas, labai patiko mazas vairas ir tai kaip jis elgiasi, ir t.t. Bet dezes darbas mane tikrai nuvyle. Butu idomu isbandyti 8 pavaru automata, gal tas geresnis..

 

P.S. nuvyle mane ir variklis, bet kazkaip nesureiksminu to, nes neplanuoju tokio pirkti. Prie jo gana nedideles galios gal butu galima ir priprasti, bet nesupratau as jo darbo. Dirba rodos negarsiai, riedant pastoviu greiciu jo beveik isvis nesigirdi, bet jei tarkime nori pradeti po truputi greiteti ir labai nedaug paspaudi gaza, tai gauni 0 pagreicio, taciau gauni totaliai pasikeitusi variklio darba: prie jo vos girdimo murkimo prisideda tas traktoriskas garsus "taka taka taka". Jeigu dar truputi ispaudi pedala - pradeda greiteti ir sumazeja tas kalenimas jo, paskui dar veliau galima sakyti dingsta. Gal as atprates nuo PSA dyzeliu, bet is pirmo zvilgsnio tas efektas atrode tarsi gedimas. Pas mano sena 2.0 hdi, manau, nebuvo tokio dalyko. Tai paskui pradejau svarstyti, kad gal su tuo varikliu kazkas negerai, o dezes nenuspejami nesklandumai tik kazkokio "nesusinekejimo" su varikliu pasekme. Zodziu, laukiu jusu nuomoniu.


  • 0

#189 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 rugsėjo 13 - 21:46

Nezinau ar isvis is benzo yra prasmes kokia. 1.6hdi daug patrauklesnis atrodo ir butu tau tas traukimas tinkamas, kad ir vos paspaudus. Tu kaseku kur nupasakojai, ypac per test draiv'a tikrai neturetu buti. Pabandyk pas ka nors su AT6 prasilekti. As labai speju, kad nupasakoti ispudziai yra del to, kad deze nauja ir + nesusiadaptavus. T.y. nereik gal skubeti ciupti tu masinu su AT8 iskart. Bus dar softo updeitai ir neaisku, kaip ji prades vaziuoti po 20kkm. Dar karta, su at6 tokiu nesamoniu nera, na bent jau pas mane :)


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2018 rugsėjo 13 - 21:47

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#190 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 rugsėjo 13 - 21:52

Na idomiai, siaip mank tas aisinas tikrai idealiai dirba kaip it neturiu jokiu priekaistu 1.6HDi motorui. As turiu toki spejima, kad tas testinis auto kai,pastoviai duodamas galingais ir ramiais rezimais vazineti nespeja adaptuotis automatas...

Na betkokiu atveju, jei ziuresi 1.6 benzina su 8 pavarom, tai reiktu vel pavaziuot paciam.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#191 vigosas

vigosas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80 kw 2000 m.

Parašyta 2018 rugsėjo 13 - 22:18

Laimonai, dekui uz atsakyma. Turejau ir as tokia minti, kad vazinejama su juo "ivariai" svelniai tariant ir gali buti su tuo susije. O siaip kol nepabandziau benzino pats tai galvoju apie 1.2. Del to, kad 1.6 brangus ir, atrodo, ryja kuro neproporcingai daug pagal tai kokia jo galia (palyginus pvz. su vw 1.4 tsi), o dar labiau del to, kad siame forume apie 1.6 atsiliepimai nekokie, tai nenoriu rizikuot. Aisku, as dar nezinau, kaip atrodys man to 1.2 trauka zinant, kad dabar vazineju 125 kw ir 350nm. Bet kaip jau sakiau, jei visa kita butu super, vaziuotu sklandziai ir mane visa kita tenkintu, tai gal ir susitaikyciau su mazesne galia.

 

Beje, kaip tie aisinai reaguoja i kickdown'us? As pats pora kartu paspaudziau iki kol numete pavara. Tikiuosi, kad ne del to visos bedos. Kazkaip netikiu, kad siulaikinis automatas galetu kazkaip del to pykt. DSG pavyzdziui nieko nekeicia kickdown'as, gali maigyt, jei tik nori. Kuri laika pasilaikys ta zemesne pavara paskui ir tiek, veliau viskas grizta ten kur buvo.


  • 0

#192 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2018 rugsėjo 14 - 06:42

PhanT jis ir raso apie 6AT, ne 8.
Vigosas, tu prisiskaitei forume apie sakykim senaji 1,6hdi. Manau su naujuoju 1,6 dar niekas neturi bedu. Ir is esmes tas senasis 1.6 nera toks blogas kol ne lavonas.
  • 0

#193 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2018 rugsėjo 14 - 06:54

Vigosas jau daba nebera AT6 perkant nauja, taip kad reiklus esi auto zmogus, tai koki varianta nori pirkti toki ieskai atstovybeje ir isbandai, nieks cia tau nepateiks detaliai visko.
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#194 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 rugsėjo 14 - 08:11

PhanT jis ir raso apie 6AT, ne 8.
Vigosas, tu prisiskaitei forume apie sakykim senaji 1,6hdi. Manau su naujuoju 1,6 dar niekas neturi bedu. Ir is esmes tas senasis 1.6 nera toks blogas kol ne lavonas.


Apie benzą prisiskaitė, man kaip tik atrodo, kad 1.6hdi labai neproblematiškas, o benzas atvirkščiai
  • 0

#195 vigosas

vigosas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80 kw 2000 m.

Parašyta 2018 rugsėjo 14 - 11:34

Butent, apie 1.6 benza kalbejau, t.y. ta, kur su BMW kurtas kartu. O 1.6 dyzelis kuri banziau, tai siaip nepatiko man jo darbas, bet gal cia tik tos konkrecios masinos problema. Liko isbandyti ta 1.2 su 8 pavaru deze ir ziureti, kaip ten reikalai. Tik kad kaune tokios neturi :)


  • 0

#196 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 rugsėjo 14 - 12:02

Siaip is esmes visi EURO6.1 6.2 (arba kitaip 6b 6c) dyzeliai dirba ne taip smagiai kaip euro 5 ar euro 6.0(a). Jie dirba garsiau ir ju darbas kiek kitokesnis is principo... Nesvarbu ar tai audi ar peugeot... Tai nulipus nuo euro 5 ant euro 6b ar c ispudis turetu but mazu maziausiai "keista".
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#197 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2018 rugsėjo 14 - 13:36

Isskyrus 2.2hdi euro5 birbyne :D Tarskiu garsiau uz visus, bent jau taip galvojau, kol naujas bmw pirmukas prie ofiso neatvaziavo. Tas irgi klac klac klac isskirtinai daro. Na, nei salone aisku, nei vaziuojant to negirdi :) dzin.


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#198 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 rugsėjo 14 - 18:42

joo,lauke 508 dirba svelniai su euro 5 motoru 3008 tai traktorius, viduje aisku nera jokio kalenimo. Bent man euro 6 geriau eina visom prasmem nei euro 5:) Vaziaves su daug dsg dezes turinciu auto, jau esu rases, pagrindiniai minusai tai tas noras miesto kamstyje sumesti auksciausia begi,ko pasekoje kaip su arkliu joji. Dar tas pajudejimas is vietos su start stop ar be jo tai apsoliutus sudas pas dsg. visa kita isibegejimas ir begiu aukstinimas ir stabdymas ant begio nera ka lygint su ainsin, dsg daug geriau. Miesto salygom ainsinas zymiai geriau uz dsg, mano 3008 jau uzmiestyje daug greiciai nuspaudus gaza iki dugno reaguoja mesdamas du begius zemyn, netgi tas uzdelsimas kas nervina pas dsg kai lupi per gaza ir lauki begiu zemejimo yra trumpesnis. Beje pas mane AT8.

Jei kalbet apie 1.6 benza jau to su 165 ag ir sesiu begiu atomatu nera pasiuloje. Yra savo gamybos pure tech 180ag ir 8 begiu atomatu.

Taip,kad apie jo problemas anksti kalbet.


Šį pranešimą redagavo Francis: 2018 rugsėjo 14 - 18:44

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#199 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 rugsėjo 24 - 17:57

https://autoreview.r...rivod-i-300-sil


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#200 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 rugsėjo 24 - 18:27

Peugeot keliasi į kitą lygi (y)

 

https://youtu.be/65sdIP64H7c?t=48

 

Gal kas čiupinot DS7, įdomu kaip realybėje ar neperspausta su interjeru.


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2018 rugsėjo 24 - 18:28

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0