Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 406 2l 97kw dingsta degimas

Peugeot 1997m. 2L 97KW

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2018 kovo 13 - 22:26

Labas vakaras forumiečiai, rašau jums norėdamas išgirsti patvirtinimą, jog man pradėjo streikuoti kompiuteris. Problema tokia, kad nei iš šio nei iš to pradėjo užgesinėti variklis sekundei ar dviems. Dažnis šito potyrio nevienodas. Ką patikrinau,tai jog bandant iš naujo užkurti neateina signalas į benzino siurblį, todėl neužsikuria. Po kiek laiko, iš niekur užsikuria,bet užgesta. Numanau, kad čia daug problemų negali būti, kadangi gedimas ne dažnas, o simptomas vienintelis, jog kompas atjunginėja tiek siurblį, tiek degimą... Prisegu video, pasižiūrėkite. Lauksiu komentarų, gal kam tai buvo? Kiek šnekėjau Peugeot atstovybėje, jei keisti tai visus tris kompus, nes kitaip nebus ryšio tarp jų jei pakeisiu vieną ar du. Štai video:

https://drive.google...KGa?usp=sharing


  • 0

#2 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 kovo 13 - 22:33

Sveikas, spynele susitvarkyk ;)

Ne jei rimtai, visko gali buti, bet pradeciau nuo paprasciausiu variantu... O tik paskui kompus keist. O keist reikia variklio kompa, bsi ir rakta.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2018 kovo 13 - 22:35

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#3 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 kovo 13 - 22:49

Sveikas, spynele susitvarkyk ;)i

Ne jei rimtai, visko gali buti, bet pradeciau nuo paprasciausiu variantu... O tik paskui kompus keist. O keist reikia variklio kompa, bsi ir rakta.

Iš vaizdo panašiau į pirmoką, tai jam gal dar nebuvo rakte immo, BSI tai tikrai nebuvo, o klaviatūra atrakintą kompą galima laisvai tarp mašinų kaitaliot kiek nori, svarbu klavkės atgal neprijungt :)

 

 

Labas vakaras forumiečiai, rašau jums norėdamas išgirsti patvirtinimą, jog man pradėjo streikuoti kompiuteris. Problema tokia, kad nei iš šio nei iš to pradėjo užgesinėti variklis sekundei ar dviems. Dažnis šito potyrio nevienodas. Ką patikrinau,tai jog bandant iš naujo užkurti neateina signalas į benzino siurblį, todėl neužsikuria. Po kiek laiko, iš niekur užsikuria,bet užgesta. Numanau, kad čia daug problemų negali būti, kadangi gedimas ne dažnas, o simptomas vienintelis, jog kompas atjunginėja tiek siurblį, tiek degimą... Prisegu video, pasižiūrėkite. Lauksiu komentarų, gal kam tai buvo? Kiek šnekėjau Peugeot atstovybėje, jei keisti tai visus tris kompus, nes kitaip nebus ryšio tarp jų jei pakeisiu vieną ar du. Štai video:

https://drive.google...KGa?usp=sharing

Beveik garantuotai bėda ne kompiutery. Ieškok maitinimų bėdų. Spynelė, kaip ir sakė Laimonas, silpna vieta. Paskui dar yra rudoji relė, gali būti ir visokios supuvusios masės.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#4 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2018 kovo 13 - 22:57

Iš vaizdo panašiau į pirmoką, tai jam gal dar nebuvo rakte immo, BSI tai tikrai nebuvo, o klaviatūra atrakintą kompą galima laisvai tarp mašinų kaitaliot kiek nori, svarbu klavkės atgal neprijungt :)

 

 

Beveik garantuotai bėda ne kompiutery. Ieškok maitinimų bėdų. Spynelė, kaip ir sakė Laimonas, silpna vieta. Paskui dar yra rudoji relė, gali būti ir visokios supuvusios masės.

Su mase viskas 100 proc. gerai, nesupuvęs mano pežas :D jei būtų spynelė atjunginėtų visą prietaisų skydelį, o ne variklį tik? ar klystu? Aš linkstu link tos rudos relės, bet ji kiek man sakė turi būti pririšta prie Ecu, taip? Nes jei tik ją vieną nusipirksiu nieko nebus :X


Šį pranešimą redagavo Keziuks: 2018 kovo 13 - 22:58

  • 0

#5 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 kovo 14 - 03:10

Su mase viskas 100 proc. gerai, nesupuvęs mano pežas :D jei būtų spynelė atjunginėtų visą prietaisų skydelį, o ne variklį tik? ar klystu? Aš linkstu link tos rudos relės, bet ji kiek man sakė turi būti pririšta prie Ecu, taip? Nes jei tik ją vieną nusipirksiu nieko nebus :X

Tai mases patikrinai ar bent bandei papildomas atsivesti, taip?
Kebulo bukle girtis nereikia, nes bendra kebulo bukle per mazai susijusi su mases trukumu problemomis, kad tai butu svarbu
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#6 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2018 kovo 14 - 07:23

Aš turiu omeny masės laidą prie variklio, kur jungiasi šalia starterio. Jei masė dinginėtų, apskritai niekas neveiktų, o ne tik variklis. Masės laido kontaktas geras, nei palūžęs, nei apsioksidavęs :)


  • 0

#7 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 kovo 14 - 07:39

Kelintu metu tas tavo pezhukas? Na jei pezo centras sake keist 3 kompiuterius tai net video nepaziurejau atidziau ;)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#8 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2018 kovo 14 - 08:15

Su mase viskas 100 proc. gerai, nesupuvęs mano pežas :D jei būtų spynelė atjunginėtų visą prietaisų skydelį, o ne variklį tik? ar klystu? Aš linkstu link tos rudos relės, bet ji kiek man sakė turi būti pririšta prie Ecu, taip? Nes jei tik ją vieną nusipirksiu nieko nebus :X

Kur cia toks "pezo centras" kad rele ruda(dviguba siurbliui ir ecu ) "pririsineti" reikia :D Ir kam ten kazka pririsineti,atjungi immo ecu ir pamirsai.Aplamai bent ta ruda rele  ziopliai  ziurejo,tikrino ? :D 


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#9 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2018 kovo 14 - 08:20

Pežas 1997 metų. Peugeot centre sake yra du kompai(valdikliai) variklio skyriuje ir vienas salone kur keyboardas yra, keiciasi saugiklinė. Kadangi šitie trys elementai pastoviai komunikuoja ir jei as pakeisiu ruda rėlę neužsikursiu. Mano klausimas ir buvo ar tikrai reikia visų trijų, ar galiu rudą rėlę keisti, nes ji manau ir kalta. Šiandien važiuosiu pirkti į šrotą, tai imti abu kompus ar rėlės gana?
  • 0

#10 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2018 kovo 14 - 08:22

As jau taip manau kad jie diagnostika padare prie PRIEMIMO staliuko zodziu ;] Pirma RELE, paskui kompa... Siaip cia jokia super duber rele, paprasta kaip ir tavo pezhiukas. O as turejau 1:1 toki pati atveji su spynele buvo beda. Na zodziu... :)

 

Nuvarytum pas ta kas supranta, nes dabar sau per daug nervu sugadinsi.


Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2018 kovo 14 - 08:24

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#11 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2018 kovo 14 - 08:26

Peugeot centras taip pakonsultavo, dar nevariau tvarkyti pas juos. Teisingai, prie staliuko ;D
Laimonai,aš nesinervuoju, aču už pagalbą. Norėjau pasikonsultuoti su jumis :)

Šį pranešimą redagavo Keziuks: 2018 kovo 14 - 08:24

  • 0

#12 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 kovo 14 - 12:39

Peugeot centru dažnai žmonės vadina servisus, ant kurių Peugeot emblema prikalta. O tokią turi pvz kad ir CP servisas, po kurių remonto užsidegė mašina (bent taip sakoma forume).

Ruda relė nauja kainuoja berods 12eur. Ji ten ne stebuklingos kokybės, kinietis, bet veikia ir nesiožiuoja. Bet jos retai genda, būna nebent sprogsta, bet tada visai neveikia dažniausiai.

Žodžiu pradėk nuo spynelės ir laidų, nes tai seno automobilio dažniausios ligos.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0