Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Bėdos su AC


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Svečiass

Svečiass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 4
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2018 rugpjūčio 11 - 14:14

Sveiki. Taigi prieš vasarą buvau susitvarkęs AC ir jis staiga pradėjo nebeveikti. Freono yra, niekur neleidžia. Jis pasileidžia, bet po kelių akimirkų vėl išsijungia. Prijungus kompiuterį išmeta šias bėdas - Air temperature external sensor circuit failure (permanent), passenger compartment temperature sensor; rotor jammed (intermittent.). Man kondicionierius neveikdavo, nes durniavo lauko temperatūros sensorius (rodydavo nesamoningą temperatūrą), kurį aš visiškai išėmiau ir man kondicionierius nuo to laiko veikė puikiai. Tada viena kelionę jis ėmė ir išsijungė ir atsirado antroji klaida, kad rotorius užsikirtęs. Išsitraukiau tą vidaus temperatūros daviklį, rotorius sukasi kaip niekur nieko, netgi nusipirkau iš šroto kitą vidaus temp. daviklį, jis irgi nepadeda. Padeda tik tiek kad ištraukus ir įdėjus į fiškę, ac pasileidžia bet ir vėl tuoj pat užgęsta. Prieš tai visiškai net neįsijungdavo. Ar gali būti, kad  bėda galų gale dasikasė, kad nėra lauko temperatūros daviklio? Automobilis Peugeot 307 2,0 hDI 66kW


Šį pranešimą redagavo Svečiass: 2018 rugpjūčio 11 - 14:15

  • 0

#2 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2018 rugpjūčio 11 - 16:12

Na tai susitvarkyk normaliai ir veiks viskas, tas daviklis ne karve kainuoja
  • 0

#3 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2018 rugpjūčio 11 - 17:38

Nzn. Del lauko termometro veikia ac.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#4 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2018 rugpjūčio 11 - 18:17

rotor jamed, dazniausiai reiskia jad stringa AC siurblys.o del isores vidaus davikliu AC gali durniuoti ant vidutines temp.pvz 21, jei nustatai. taciau jei nustatai zemiausia imanoma temp. tada turi saldyt nepriklausomai nuo davikliu isores ir vidaus.
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#5 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2018 rugpjūčio 12 - 10:47

Sveiki. Taigi prieš vasarą buvau susitvarkęs AC ir jis staiga pradėjo nebeveikti. Freono yra, niekur neleidžia. Jis pasileidžia, bet po kelių akimirkų vėl išsijungia. Prijungus kompiuterį išmeta šias bėdas - Air temperature external sensor circuit failure (permanent), passenger compartment temperature sensor; rotor jammed (intermittent.). Man kondicionierius neveikdavo, nes durniavo lauko temperatūros sensorius (rodydavo nesamoningą temperatūrą), kurį aš visiškai išėmiau ir man kondicionierius nuo to laiko veikė puikiai. Tada viena kelionę jis ėmė ir išsijungė ir atsirado antroji klaida, kad rotorius užsikirtęs. Išsitraukiau tą vidaus temperatūros daviklį, rotorius sukasi kaip niekur nieko, netgi nusipirkau iš šroto kitą vidaus temp. daviklį, jis irgi nepadeda. Padeda tik tiek kad ištraukus ir įdėjus į fiškę, ac pasileidžia bet ir vėl tuoj pat užgęsta. Prieš tai visiškai net neįsijungdavo. Ar gali būti, kad  bėda galų gale dasikasė, kad nėra lauko temperatūros daviklio? Automobilis Peugeot 307 2,0 hDI 66kW

Lauko temp. daviklis tikrai neturi jokios itako AS veikimui, patikrinta praktikoje.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0