Peršokti prie turinio


Nuotrauka

PLanuojamas pirkinys 5008

Reikia patarimo

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 204

#161 ernissss

ernissss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 424
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:5008

Parašyta 2020 balandžio 02 - 08:19

Kažkaip daug čia jūs lygioj vietoj problemų prisidarot :) Pas mane raktas visada kišenėj, išlipu tik kartais vartelius/šlagbaumą atsidaryt. Jokių bereikalingų pypsėjimų ar gąsdinimų :) Kai plaunu mašiną, raktą salone palieku.


  • 0

#162 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2020 balandžio 02 - 08:41

Taip, sutinku su ernisss is dalies, bet buvo man paciam pora kartu, kai zmonai masina isvarai is kiemo ir palieki uzvesta jau tik islipus ir dureliu nespeji uzdaryt jau gridi PAMPAM garseliai ir per skydeli pranesimas. Neimanoma nepastebeti. Zinoma jei "gaisras"  ir isleksi palikes uzkrta masina ir tada ises kitas zmogus nepagalvojes apie tai ir nekreis demsio jog pypsi kelis kartus tada taip. Na bet cia dlia TUPYCH.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#163 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 balandžio 02 - 14:49

Tadai, o nesikonfigūruoja tie visi garsai ir signalai? Išjungt neįmanoma? Asmeniškai irgi nervina neužsegto diržo ir atidarytų durų, kai neužtrauktas rankinis garsai pas c5x7.

Dėl rankinio tai nebent patį rankinį išjungt automatinį. Pirmiesiems 08-09 metų išsijungia per meniu tiesiog. Paskui nuo 09 kažkurio mėnesio jau nebeina padaryt, kad per meniu išsijungtų. Laimonas kažkaip išjungia girdėjau, bet ten gaunasi apgavimas kompų konfigūracijoj, kad gal BSI galvoja, kad rankinis mechaninis, todėl netraukia.

Dėl diržų dažniausiai įmanoma visai išjungti indikaciją vairuotojo ar keleivio, bet tada neveiks ir lemputė skydelyje. Kartais būna galima atjungti tik garsą, lemputes palikti. Kartais išvis niekaip neišeina. Priklauso nuo BSI softo versijos. Esu matęs įvairiai.


Taip, sutinku su ernisss is dalies, bet buvo man paciam pora kartu, kai zmonai masina isvarai is kiemo ir palieki uzvesta jau tik islipus ir dureliu nespeji uzdaryt jau gridi PAMPAM garseliai ir per skydeli pranesimas. Neimanoma nepastebeti. Zinoma jei "gaisras"  ir isleksi palikes uzkrta masina ir tada ises kitas zmogus nepagalvojes apie tai ir nekreis demsio jog pypsi kelis kartus tada taip. Na bet cia dlia TUPYCH.

Taip, Peugeot tikrai garsiai pyksta dėl rakto išėmimo iš mašinos. Jei teisingai skamba galvoj, tai garsas toks pats, kaip atidarius duris be įjungto parkingo ir užtraukto rankinio.

Kolega kalbėjo apie kažkokią kitą markę. Esu pastebėjęs, kad kai kurie nelabai pyksta, bet tiksliai pasakyti negaliu. Renault Laguna III iš draugo kažkada buvau pasiskolinęs. Kur su ta kortele, ir lizdas viduj yra, bet jau kortelė beraktė, nes durelės pačios atsirakina traukiant rankeną, ir kuriasi ir kišenėj turint be įkišimo į lizdą. Nepamenu, kad išvis būtų supykęs, kai jis atvažiavo iki savo darbo, išlipo ir nuėjo, o aš tuo metu persėdinėjau į vairuotojo sėdynę. Gal ir supypsėjo kartu su durų atidarymu, bet jau buvau benuvažiuojantis, kai grįžo ir atidavė kortelę, pajuokaudamas, kad vos nepridarė rimtų bėdų :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#164 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2020 balandžio 02 - 14:53

Jop, renault tik cinkt ir fsio :D
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#165 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2020 balandžio 02 - 17:00

Dėl rankinio tai nebent patį rankinį išjungt automatinį. Pirmiesiems 08-09 metų išsijungia per meniu tiesiog. Paskui nuo 09 kažkurio mėnesio jau nebeina padaryt, kad per meniu išsijungtų. Laimonas kažkaip išjungia girdėjau, bet ten gaunasi apgavimas kompų konfigūracijoj, kad gal BSI galvoja, kad rankinis mechaninis, todėl netraukia.
Dėl diržų dažniausiai įmanoma visai išjungti indikaciją vairuotojo ar keleivio, bet tada neveiks ir lemputė skydelyje. Kartais būna galima atjungti tik garsą, lemputes palikti. Kartais išvis niekaip neišeina. Priklauso nuo BSI softo versijos. Esu matęs įvairiai.

Taip, Peugeot tikrai garsiai pyksta dėl rakto išėmimo iš mašinos. Jei teisingai skamba galvoj, tai garsas toks pats, kaip atidarius duris be įjungto parkingo ir užtraukto rankinio.
Kolega kalbėjo apie kažkokią kitą markę. Esu pastebėjęs, kad kai kurie nelabai pyksta, bet tiksliai pasakyti negaliu. Renault Laguna III iš draugo kažkada buvau pasiskolinęs. Kur su ta kortele, ir lizdas viduj yra, bet jau kortelė beraktė, nes durelės pačios atsirakina traukiant rankeną, ir kuriasi ir kišenėj turint be įkišimo į lizdą. Nepamenu, kad išvis būtų supykęs, kai jis atvažiavo iki savo darbo, išlipo ir nuėjo, o aš tuo metu persėdinėjau į vairuotojo sėdynę. Gal ir supypsėjo kartu su durų atidarymu, bet jau buvau benuvažiuojantis, kai grįžo ir atidavė kortelę, pajuokaudamas, kad vos nepridarė rimtų bėdų :)


Per meniu automatinis rankinis tai išsijungia, bet atidarius duris jis vistiek rėkia, kol pats neužtrauki. Tai realiai kam tas atjungimas, jei nenori išprotėt kas kartą išlipdamas vis tiek rankiniu būdu užtrauki.
  • 0

#166 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2020 balandžio 02 - 17:07

Nu jo kazkaip kurti ir akli visi :D as turiu savo rakteli, zmona savo, tik vieninteli karta buvo variantas, kad varem I kelione ir zmona savo raktelio nepaliko namie ir aisku pati nezinojo , kad striukej jis yra, o striuke masinoje, o tada atvarom I parde ir as su savo rakteliu esu, rakinu masina, ogi nesirakina ir pipiec daryk ka nori, bet gerai kad Laimonas, kuris paprotino, kad viduj kitas raktelis gali buti, tai taip paskui ir issaiskejo kriminalas zmonos uzmarstumas :D tai va ant sito geriau nepasimaukit, jokiu pranesimu ir garsu, tik pats su savo mintim belieki :D


Šį pranešimą redagavo dzonyB: 2020 balandžio 02 - 17:08

  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#167 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2020 balandžio 02 - 18:58

Na tai, kai damą išleidžiat su pulteliu, pradžioj pypsi, kad durys atidarytos ar nedadarytos, tada pypsi, kad diržą atsisegėt pabučiuot ir pajudėjot neprisegęs ir t.t.

Nea, daug metų su sava, tai net leidžiu pačiai atidaryti-uždaryti bagažinę...

(nebent NE peugeot, tada nezinau, gal tam kitam gamintojui pofig):

Bmw, ten dar neišmanus prietaisų skydelis, o ir ekranėlį užstoja vairas... su Peugeot inovacijom nepalyginsi...
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#168 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 balandžio 02 - 22:02

Per meniu automatinis rankinis tai išsijungia, bet atidarius duris jis vistiek rėkia, kol pats neužtrauki. Tai realiai kam tas atjungimas, jei nenori išprotėt kas kartą išlipdamas vis tiek rankiniu būdu užtrauki.

Dėžė turbūt mechaninė? Automatams, kiek pamenu, nepyksta.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#169 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2020 balandžio 02 - 22:48

Dėžė turbūt mechaninė? Automatams, kiek pamenu, nepyksta.


Taip, mechaninė.
  • 0

#170 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 balandžio 03 - 03:07

Taip, mechaninė.

Jo, tai jis taip daro, nes nemato (negali matyti), kad įjungta pavara, nes mechaninės dėžės neturi pavaros daviklio (robotai turi), o automatui mato įjungtą parkingą, vadinasi jei rankinis Auto OFF, tai ir netrukdo gyvent. Nežinau, ar įmanoma tą išjungti, gal ir taip, bet aš nesu matęs. Jei nepamiršiu, tai kai sekantįkart naršysiu po kokio X7 BSI, pražiūrėsiu galimus parametrus :)

Bet dabar darbų paklausa gerokai aprimusi, nes karantinas ir dar tuoj Velykos, tai šiuo metu remontuoju visokias nesąmones, kokių tik papuola, Jeep Grand Cherokee, Audi A5, Volvo V40, šiuo metu išvis pakeltas VW Golf MK3 1,9TD :D


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2020 balandžio 03 - 03:10

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#171 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2021 sausio 13 - 19:22

https://m.autoplius....91.html#gallery

Nuvažiuoju pažiūrėt, dieniniai led’ai skirtinga spalva šviečia, galvoju omg kalėdinė eglutė, mašina 2015 metų, viena žinintas 2016 metų, kitas 2017. Po kapotu švaru kaip naujai, perekūpas- Prancūzijoj autostradom važinėjo. Nu nu, ten net dulkelės nebūna.. dar kažką apie ūkininkus kaime, tipo va ten būna visaip. Jau galvojau, kad tokių makaronų niekas nebekabina 😁 Viduj kaip ir gražu, visai patiko. Beje, įdomi komplektacija, 1,6 HDI 85 kw ir normalus automatas, ne robotas. Ne su 88 kw tokie būna?
  • 0

#172 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2021 sausio 14 - 08:10

Šiaip aš nematęs 85kw su tikru automatu, bet jei sakai kad ten tikrai 85kw, tai tada reikės patikėt. Po kapotu buvo uzrasas e-hdi ant variklio garso dangcio ar tik medziaginis/kartoninis juodas apmusalas?


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#173 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2021 sausio 14 - 08:37

Ridos pasigendu.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#174 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2021 sausio 14 - 09:10

Šiaip aš nematęs 85kw su tikru automatu, bet jei sakai kad ten tikrai 85kw, tai tada reikės patikėt. Po kapotu buvo uzrasas e-hdi ant variklio garso dangcio ar tik medziaginis/kartoninis juodas apmusalas?


Nėra ant tiek akis įgudus, kaip juos atskirti, bet e-hdi lyg ir nemačiau, tik juodą kaip sakai apmušalą. Mačiau tik prie vairo kairėje pusėje eco mygtuką, gal tai ką nors sako? Tikėjau, kas parašyta skelbime. Skydelyje rodė berods 217k km.
  • 0

#175 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2021 sausio 14 - 09:36

https://m.autoplius....91.html#gallery

Nuvažiuoju pažiūrėt, dieniniai led’ai skirtinga spalva šviečia, galvoju omg kalėdinė eglutė, mašina 2015 metų, viena žinintas 2016 metų, kitas 2017. Po kapotu švaru kaip naujai, perekūpas- Prancūzijoj autostradom važinėjo. Nu nu, ten net dulkelės nebūna.. dar kažką apie ūkininkus kaime, tipo va ten būna visaip. Jau galvojau, kad tokių makaronų niekas nebekabina 😁 Viduj kaip ir gražu, visai patiko. Beje, įdomi komplektacija, 1,6 HDI 85 kw ir normalus automatas, ne robotas. Ne su 88 kw tokie būna?

Jei popierių nežiūrėjai, gal skelbime suklydo parasė 85 vietoj 88.
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#176 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2021 sausio 14 - 09:49

Jei popierių nežiūrėjai, gal skelbime suklydo parasė 85 vietoj 88.


Gal ir suklydo, nes pats ten matosi apie mašiną nieko nežino, ko paklausiu, lekia prie skelbimo žiūrėt, pundas raktų gal nuo 20 auto, kaip pas šventą Petrą. Dokumentų nežiūrėjau.
  • 0

#177 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2021 sausio 14 - 16:01

https://autovici.lt/...0-peugeot-5008/


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#178 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2021 sausio 14 - 16:05

https://autovici.lt/...0-peugeot-5008/


Robotui ne 🙂
  • 0

#179 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2021 sausio 14 - 16:23

Robotui ne 🙂

O šitas neužkliuvo https://m.autoplius....s-13727309.html
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#180 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.451
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2021 sausio 14 - 16:36

O šitas neužkliuvo https://m.autoplius....s-13727309.html


Stavanger, Norvegija. Esu matęs ant keltuvo c5x7 iš Suomijos. Vaizdas iš apačios gana kraupus korozijos prasme. Nežinau aš ten ypatybių kelių valymo/barstymo, bet akivaizdu, kad klimatas daro savo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0