Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Problemos su Adblue


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 98

#61 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2020 kovo 07 - 12:07

bet pas mane jokios klaidos ant paneles nemeta tik prisijungus su kompu P242F 00 particle filter. Ar laukti kol ant paneles prades mesti koki fault ar jau iskart tvarkyt? bet jei pamascius tai nejaugi gamintojas nepadare taip kad ismestu cheka ant paneles jei kazkas blogai?

Viskas priklauso ar bloke intermittent fault ar permanent..
Bet naujoms auto per T.A. kisa i obd2 rozete...

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2020 kovo 07 - 12:09

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#62 Stoorass

Stoorass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 508 1.6 bluehdi

Parašyta 2020 kovo 07 - 13:35

Permanent.. ☹
  • 0

#63 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2020 kovo 07 - 13:51

del standarto sutinku.bet jis tam kad gamintojai turetu i ka lygiuotis ir butu kaip patikrinti kokybe.o del benzino jau rizikinga, nes frakcija visai kita ir uzsidegimo greitis bei temperatura yra visiskai netinkama dyzelinui..o zibalas yra laipteliu auksciau dyzelio ir savybes artimos dyzeliui.o degimo savybes gerokai geresnes, taciau tepimo prastesnes.todel ir naudojamas kaip priedas, o ne pagrindinis degalas.
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#64 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2020 kovo 07 - 20:20

Permanent.. ☹


Patikrinkit ar yra EOLYS pries isvaziuojant i trasa ar darant priverstine regeneracija. Gaila, kad paleidzia zmogu paeme pinigus ir aiskinkis pats paskui. Taip ir yra su tais kur darau visas masinas... Kitavertus, jei tik prasei AdBlue ir nieko daugiau, tai kitas reikalas tada.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2020 kovo 07 - 20:21

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#65 Stoorass

Stoorass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 508 1.6 bluehdi

Parašyta 2020 kovo 09 - 15:03

Patikrinkit ar yra EOLYS pries isvaziuojant i trasa ar darant priverstine regeneracija. Gaila, kad paleidzia zmogu paeme pinigus ir aiskinkis pats paskui. Taip ir yra su tais kur darau visas masinas... Kitavertus, jei tik prasei AdBlue ir nieko daugiau, tai kitas reikalas tada.

Tai man ir sake kad tau reik pasalint Adblue ir FAF bet as manau kad issipjauti viska visada suspesiu.. pirmoj vietoj galvoju pabandyt issivalyt kad po to nebutu problemu su visokiom technikinem. Klausimas yra ar man dar laukti kol uzsideks koks checkas ant paneles ar jau iskart varyt pas meistrus kurie valo tuos kietuju daleliu filtrus? Beje o jei eolys nera kokia nors indikacija meta? Ar ten tik gyvai bakeli reik paziuret?


  • 0

#66 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2020 kovo 09 - 15:48

Tik gyvai ziureti EOLYS.Nuvaziuociau kazkur kitur diagnostikos pasidaryti, tikrai siauliuose padarys kazkas.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#67 Stoorass

Stoorass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 508 1.6 bluehdi

Parašyta 2020 kovo 09 - 16:01

Tik gyvai ziureti EOLYS.Nuvaziuociau kazkur kitur diagnostikos pasidaryti, tikrai siauliuose padarys kazkas.

Tai as ir peugeot servise buvau jie man ta pati pasake tavo klaidos tokios (adblue faf oil pressure), ir tau reiks salint adblue ir gali faf.. ir cia oficialiam peugeot servise.. nieks kazkaip nesiulo man jo valyt visi tik pasalint.. bet kadangi as pas juos kreipiausi su adblue sistemos klaida tai jie man daugiau apie faf nieko ir nesake nei kas kiek regeneracijos vyksta nei koks slegis ar dar kazka.. pas mus servisuose nieks tau nieko nepasakys kol nepaklausi konkreciai jie net israso su klaidom nenoriai duoda.. tipo o tai kam tau reikia? Nu bandysiu vaziuot kas plauna faf ten manau ir diagnostika jie man padarys ir pasakys.. arba eilini kart teks vel klausineti forume kas kaip..


  • 0

#68 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.514
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2020 kovo 09 - 17:38

Tik pataisysiu, ne FAF, o FAP.

Filtre à particules - is prancuzu kalbos.

:ax:


  • 0

thumb.png


#69 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 kovo 09 - 18:02

Tai jei žiūrėjo parametrus ir Peugeot, ir kažkas nepriklausomo, ir visiem atrodo, kad ten batai ir nebeišplaunama ir nebeatstatoma, tai gal iš tikro batai ir reikia arba naujo, arba išmest ir vargst su TA kaskart.

Jei nori 100proc. įsitikint, nepatingėt susitart su Laimonu, palaukt kiek reikės ir iki jo palėkt, kada priims. Bent žinosi, kad jo 100proc. nuomonė pagal ilgametes žinias ir praktiką, o ne kažkokie svaigalai. Nors kai mes nepažįstam tų žmonių, pas kuriuos buvai, tai ir sunku kalbėt, galimai jie irgi pakankamai kompetetingi.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#70 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.514
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2020 kovo 09 - 19:15

O kodel nei vienas net neuzsimine apie naujos detales dejima? 


  • 0

thumb.png


#71 Stoorass

Stoorass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 508 1.6 bluehdi

Parašyta 2020 kovo 09 - 19:18

Tai jei žiūrėjo parametrus ir Peugeot, ir kažkas nepriklausomo, ir visiem atrodo, kad ten batai ir nebeišplaunama ir nebeatstatoma, tai gal iš tikro batai ir reikia arba naujo, arba išmest ir vargst su TA kaskart.

Jei nori 100proc. įsitikint, nepatingėt susitart su Laimonu, palaukt kiek reikės ir iki jo palėkt, kada priims. Bent žinosi, kad jo 100proc. nuomonė pagal ilgametes žinias ir praktiką, o ne kažkokie svaigalai. Nors kai mes nepažįstam tų žmonių, pas kuriuos buvai, tai ir sunku kalbėt, galimai jie irgi pakankamai kompetetingi.

Nu tas zmogelis kur automodas dirbo tai tikrai atrode zino ka daro ir jis sake kad mano tas filtras yra prie pabaigos t.y. Uzsikimses beveik. Jis siule kaip ir visur kur klausiau kad salint bet paklausus ar po to technikine praeisiu jau atsakyt nebegalejo. Valyt jis sake kad galima bet atseit brangu ir neapsimoka bet jei nori gali. Bet jis bent jau su ja vazinejo nuiminejo parametrus rode grafika kaip tas slegis kinta aisku man kaip nelabai suprantaciam kiek turi buti tai tas neturejo itakos bet jis sake kad 400mbar max. O mano max 380.. Nu grisiu LT reiks varyt pas FAP plovejus pasiteirausiu ka jie pasakys.. nors manau sakys kad plaunam (jiem pinigus ir reik uzdirbt) :) o vat idomu kiek naujas FAP kainuoja? Gal kas pirko?


  • 0

#72 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2020 kovo 09 - 19:58

O kodel nei vienas net neuzsimine apie naujos detales dejima?

Kazin ar ten oficialus atstovas Peugeot jei siulo tokius sprendimus,Vln bet kuri atstovybe ford,volvo sostena..net i kalbas nesileistu kastracijom,tik reanimacija gamykiniu funkciju dpf,net kai kurie dileriai patys veza kur plauna tuos filtrus,jei brangu keisti
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#73 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2020 kovo 09 - 21:04

Nu tas zmogelis kur automodas dirbo tai tikrai atrode zino ka daro ir jis sake kad mano tas filtras yra prie pabaigos t.y. Uzsikimses beveik. Jis siule kaip ir visur kur klausiau kad salint bet paklausus ar po to technikine praeisiu jau atsakyt nebegalejo. Valyt jis sake kad galima bet atseit brangu ir neapsimoka bet jei nori gali. Bet jis bent jau su ja vazinejo nuiminejo parametrus rode grafika kaip tas slegis kinta aisku man kaip nelabai suprantaciam kiek turi buti tai tas neturejo itakos bet jis sake kad 400mbar max. O mano max 380.. Nu grisiu LT reiks varyt pas FAP plovejus pasiteirausiu ka jie pasakys.. nors manau sakys kad plaunam (jiem pinigus ir reik uzdirbt) :) o vat idomu kiek naujas FAP kainuoja? Gal kas pirko?


Lenkiskas FAP filtras 300€, laikys max 2000km, paskui uzsikis ir mesi ji lauk. Turiu pas save pora pavyzdziu, klientam parodyti. Originalus( ne lenku ale walker) FAP filtras sitai masinai 890€(gal galima uz 500€ gaut, bet nzn ar ten originalai, dabar svolaciu pilna, lipdukus moka spausdint...) + EOLYS 150€ + darbas 100€.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2020 kovo 09 - 21:12

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#74 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2020 kovo 09 - 21:04

naujas fap apie 500e tiem kur euro5.kur euro6 pazesiu ryt.
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#75 Stoorass

Stoorass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 508 1.6 bluehdi

Parašyta 2020 kovo 20 - 23:04

Tai va kol kas dar masinyte beveik ekologiska bet del visos tos suirutes ijungtas taupimo rezimas tai pasukonsultaves su draugais nusprendziau pats pasyvalyt DPF/FAP. Nusipirkau flakoneli FAP valiklio, susipurskiau padariau regeneracija ir db rodo ant laisvu 6-11mbar ant 2,5rpm 24-25mbar o jei vaziuojant gazas dugnas max 270mbar. Kas pries tai buvo 380mbar.. tai manau kazkiek padejo. Klaidos kolkas jokios nemeta.. :)
  • 0

#76 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2020 kovo 20 - 23:56

Pasitikrink slegi po 500km. Butinai
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#77 Stoorass

Stoorass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 508 1.6 bluehdi

Parašyta 2020 gegužės 13 - 12:38

Pasitikrink slegi po 500km. Butinai

Pravaziuota 1000 klaidos nemeta (slegi rodo ant laisvu 6-10 ant 2,5 ~28).. manau tikrai padejo.. o kuriam laikui bus matyt veliau..


  • 0

#78 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2020 gegužės 13 - 15:22

Sveikinimai :)


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#79 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2020 gegužės 14 - 06:04

Beje dėl TA, kai mašina Euro 6 tai nematuoja dūmingumo. Bent man taip buvo, tipo jei sistema nemėto klaidų,tai ok, bet jei tik mato, kad klaidų yra iš kart daro dūmingumo testą.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#80 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2020 gegužės 14 - 06:29

Beje dėl TA, kai mašina Euro 6 tai nematuoja dūmingumo. Bent man taip buvo, tipo jei sistema nemėto klaidų,tai ok, bet jei tik mato, kad klaidų yra iš kart daro dūmingumo testą.

Tikrai taip. 308tam ir nematavo.
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0