Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 205 XRD 1.9D 1991 - 2020


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 tosol

tosol
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Neturiu

Parašyta 2020 birželio 18 - 00:06

Sveiki,

 

jau ilgą laiką neduoda man ramybės mintis įsigyti senutį Peugeot 205. Ką manote apie dyzelinį Peugeot 205 XRD pirkimą 2020'ais metais? Ar yra logikos šiais laikais pirkti ir važinėti 30ies metų automobiliu? Ar vis dėlto, kaip keli mano draugai sako, su manimi tikrai kažkas negerai, kad šiais laikais perku tokį seną "trantą"? :)

 

Pasižiūrėjus kaimyninėse šalyse, ypač Lenkijoje, tokių auto skelbimuose nemažai. Galima už 1500 eur labai gero stovio prižiūrėtą variantą rasti. Už panašią ar šiektiek didesnę kainą Lietuvoje laisvai galima įsigyti kur kas naujesnį 206 ar 307. Bet ar naujesnis tikrai patikimesnis už seną ir primityvų 205? Suprantu, kad komforto naujesniuose kur kas daugiau, bet, tuo pačiu ir problemų gali būti gerokai daugiau. Ką manote?

 

Kadangi poreikio automobilį naudoti kasdien nėra, dažniau jis būtų naudojamas savaitgalio išvykoms ir į parduotuvę ar dar kur karts nuo karto, todėl pirkti apynaujo ar tuo labiau naujo automobilio lizingu išvis nelabai matau prasmės, o Peugeot 205 mėgstu jau nuo seno (kažkadaise turėjau 306'ą ir man jis labai patiko, bet dėl visiškai klibančio galinio tilto nutariau jį parduoti, nes tuo metu remontuoti jo tiesiog neapsimokėjo).

 

Suprantu, kad tokio amžiaus auto nebus idealus ir kažkokių smulkesnių problemų visada atsiras, tačiau noriu paklausti kas iš Jūsų dar šiais laikais tokio amžiaus Pug'ą vairuojate (nebūtinai 205) – ar labai sudėtinga jiems šiais laikais rasti detalių ir ar aptarnavimas brangiai kainuoja? Ar yra Lietuvoje kompetetingų meistrų, kurie gerai išmano šių auto bėdas ir būtų galima į juos kreiptis?

 

Dėkui iš anksto už nuomones!


  • 0

#2 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2020 birželio 18 - 18:58

Manau tokia auto ne kasdieniam važinėjimui. Labiai jau tai mašina savaitgaliui, for fun, 205 kaina jau kyla kaip ant mielių. 


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#3 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2020 birželio 18 - 19:59

Nu nelogiška nebent su žaisline mašina minamais pedalais būtų važinėt. Turbūt esi žmogus, kuriam mašina yra kažkoks kostmosas ir su naglais dėdėm servise nenori turėt reikalų. Nebus ta mašina patikimenė nei už 206, nei už 307. Mašina realiai variklis ir ratai, o visa kita tik komforto priedai. Visi PSA dyzeliai skaityk neprobleminiai. 205 privalumas tik dydis ir gal kuro sąnaudos. Elementaraus AC nebuvimas man tokiais orais jau didelis minusas. Ir koks airbag'as visai nieko.


Šį pranešimą redagavo diawollo: 2020 birželio 18 - 20:00

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#4 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2020 birželio 18 - 20:13

Aš važinėju su 405 kaip daily drive. Apsitvarkau pats, jeigu nereik giliai lįsti, žiūrint, kokia bėda. Detalių tikrai galima gauti. Pas mane 1.9 benzinas 88KW, 1992 metų.


  • 0
205




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0