Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Mythbusters


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#1 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2005 sausio 19 - 10:47

Sveiki, vakar žiūrėjau "Mythbusters" per Discovery, kur tikrino įvairius mitus, susijusius su varikliais. Nors aš tokių dalykų ant savo variklio niekada nebandyčiau: a)įpylus į benziną cukraus, ir cukrų palikus per naktį - variklis dirbo :blink: B)Įmetus į karbiuratorių monetą, variklis dirbo toliau - kažkas barškėjo viduje, bet vis dar veikė :wacko: , c) Angą radiatoriuje (per ją vanduo bėgo tokiu stiprumu, kaip atliekant gamtinius reikalus) galima užtaisyti, įmušus į radiatorių žalią kiaušinį (ko gero, koaguliuoja baltymai ir skylė užanka, nors manau, jog sveikatos aušinimo sistemai tas neprideda); d) į tepalą įpylus audinių baliklio, variklis užkaito ir "užkalė".(kam galėjo šauti į galvą tokia mintis?) Tik nebandykite to daryti patys... :lol: :lol: :lol:
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#2 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 sausio 19 - 10:49

d) į tepalą įpylus audinių baliklio, variklis užkaito ir "užkalė".(kam galėjo šauti į galvą tokia mintis?)
Tik nebandykite to daryti patys... :lol:  :lol:  :lol:

Fairy mano nuomone labiau tiktu :rolleyes:
  • 0

#3 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 sausio 19 - 11:01

Cia jau kazkas is savo bukumo tik tokius bandymus galejo sugalvot... :blink: :wacko: <_<
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#4 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 19 - 11:09

Cia jau kazkas is savo bukumo tik tokius bandymus galejo sugalvot... :blink: :wacko: <_<

O man ši laida netgi labai patinka. Ten tokias trenktas idėjas tikrina. Pvz. ar gali gaisrinis sraigtasparnis, siurbdamas per baisinę šlangą vandenį iš prūdo, pritraukti prie tos šlangos narą, jį pakelti į orą ir nunešęs išspjauti ugnin :lol:
  • 0

#5 Svečias_ska_*

Svečias_ska_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 01 - 08:40

Su Fairy, spėju, būtų dar greičiau - užputotų varikliukas ir vsio :) Bet laida tai super :)
  • 0

#6 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2005 vasario 01 - 17:56

Su Fairy, spėju, būtų dar greičiau - užputotų varikliukas ir vsio :) Bet laida tai super :)

Kam tas Fairy jei galima skalbimo miteliu ipilt ir dar marskinius issiskalbt :ph34r: :D
  • 0
Nuotrauka

#7 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2005 vasario 01 - 20:59

B)Įmetus į karbiuratorių monetą, variklis dirbo toliau - kažkas barškėjo viduje, bet vis dar veikė :wacko:

perdidele moneta imete, reikejo mazesne, tada jau varykliui jau butu negerai :wacko:
  • 0

#8 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 vasario 02 - 15:19

Gera laida.... Rode, kad CD diskas diskasukyje negali suskilti.... Dare ten jie visokius eksperimentus - i nieko. O praeita savaite pas mano kolega CD eme ir subirejo i šipulius.
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#9 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 vasario 02 - 15:41

Gera laida.... Rode, kad CD diskas diskasukyje negali suskilti.... Dare ten jie visokius eksperimentus - i nieko. O praeita savaite pas mano kolega CD eme ir subirejo i šipulius.

O tu nepagalvojai, kad jie neturi TOoooKIUuuu kitaisku disku kaip mes?.... :lol:

Beje, pries kelis metus darbe subyrejo orginalus MS MSDN'o diskas ir sugadino CD irengini :wacko:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#10 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 vasario 02 - 15:45

Gera laida.... Rode, kad CD diskas diskasukyje negali suskilti.... Dare ten jie visokius eksperimentus - i nieko. O praeita savaite pas mano kolega CD eme ir subirejo i šipulius.

Man buvo atvejis kad subyrejo CD, buvo ziema, masinoj visa diena isgulejo CD, parnesiau namo ir iskart ikisau i CD-ROM sudraske i sipulius+CD-ROM sugadintas
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#11 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2005 vasario 02 - 19:54

Man buvo atvejis kad subyrejo CD, buvo ziema, masinoj visa diena isgulejo CD, parnesiau namo ir iskart ikisau i CD-ROM sudraske i sipulius+CD-ROM sugadintas

tai gireikia ji pasildyt, nes CD-ROM'e gi diskas sisyla nuo lazerio, tai va ir buna BUM ^_^ , be to nenudokite labai pigiu CD kaip pvz Princo (irgi 'geri')
  • 0

#12 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 vasario 02 - 19:59

tai gireikia ji pasildyt, nes CD-ROM'e gi diskas sisyla nuo lazerio, tai va ir buna BUM ^_^ , be to nenudokite labai pigiu CD kaip pvz Princo (irgi 'geri')

as zinau, dabar jau zinau, o kai idejau nezinojau :wacko:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#13 Svečias_floO_*

Svečias_floO_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 26 - 20:20

'PRINCO' sauleta diena pagulejas ant palanges irgi pareina...man buvo atvejis kad ishvaziavo cd-rom'o stalciukas, o diskas dar sukosi ir ishskrido ;)
  • 0

#14 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2005 vasario 27 - 02:33

Aga man ir su CD buva bajerys ziurejau filma kazkoki ir tik pykst net akyse apraibo plem :wacko: galvoju ple Vokieciai puola ale ziuriu kad ismeta lentele melyna tipo CD Rom error ple apsidairau aplink ziuriu sipuliukai CD romo stalciaus dangtelis nuskrides... bet sekmingai dar baigesi, tik CD praradau o CD roma isvaliau su piesimu sepetuku ir jis iki siol veikia ir irasineja kompaktus ;) tfu tfu tfu ;)
  • 0
Nuotrauka

#15 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2005 vasario 28 - 17:15

Aga man ir su CD buva bajerys ziurejau filma kazkoki ir tik pykst net akyse apraibo plem :wacko: galvoju ple Vokieciai puola ale ziuriu kad ismeta lentele melyna tipo CD Rom error ple apsidairau aplink ziuriu sipuliukai CD romo stalciaus dangtelis nuskrides... bet sekmingai dar baigesi, tik CD praradau o CD roma isvaliau su piesimu sepetuku ir jis iki siol veikia ir irasineja kompaktus ;) tfu tfu tfu ;)

na tavo labai sekmingas atvejis, nes kiek girdejau, kam buvo BUM, buvo ir cd-rom'ui xana
  • 0

#16 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2005 vasario 28 - 18:59

na tavo labai sekmingas atvejis, nes kiek girdejau, kam buvo BUM, buvo ir cd-rom'ui xana

Nu tada ma irgi pasisekė, nes nutiko analogiškai.
  • 0
205

#17 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2005 kovo 02 - 18:24

bet gerai jeigu dar cd-rom'ui buna xana - jis pigiausias, bet jei dvd-rw? na anksciau ir suluzus cd-rw buvo skaudu, nes kainos zymiai aukstesnes nei daba buva
  • 0

#18 Svečias_vytaspud_*

Svečias_vytaspud_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 14 - 22:35

Gera laida.... Rode, kad CD diskas diskasukyje negali suskilti.... Dare ten jie visokius eksperimentus - i nieko. O praeita savaite pas mano kolega CD eme ir subirejo i šipulius.

Pas bendradarbį kaip pi*o diskas kompe beįrašinėjant, tai vos kelnes sausas išėjo išsaugoti- kai paskambino galvojau visą kompą teks iš mikroschemų atgal surinkinėti- toks linksmas žmogelio balsas buvo...

Šį pranešimą redagavo vytaspud: 2005 kovo 14 - 22:38

  • 0

#19 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 15 - 13:14

Pas bendradarbį kaip pi*o diskas kompe beįrašinėjant, tai vos kelnes sausas išėjo išsaugoti- kai paskambino galvojau visą kompą teks iš mikroschemų atgal surinkinėti- toks linksmas žmogelio balsas buvo...

3 kartus spjaunu pro kairy pety, dar neteko to patirti, tikiuosi, kad ir neteks
  • 0

#20 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2005 kovo 15 - 13:16

Pas bendradarbį kaip pi*o diskas kompe beįrašinėjant, tai vos kelnes sausas išėjo išsaugoti- kai paskambino galvojau visą kompą teks iš mikroschemų atgal surinkinėti- toks linksmas žmogelio balsas buvo...

3 kartus spjaunu pro kairy pety, dar neteko to patirti, tikiuosi, kad ir neteks

nereikia taupyti ant disku
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0