Peršokti prie turinio


Vaikishki reikalai arba


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 100

#101 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2009 rugpjūčio 08 - 15:11

Gražinam, jamam sekančią, nešam į automobilį ir matuojam, nešam atgal ir jamam vėl kitą...
Ir taip kol pilnai tenkins pageidavimus...  :)

Tai aš žinau, kad toks variantas galimas :D Bet sakau, gal kas savo 406 jau prisitaikė kėdutę ir gali užrekomenduot kaip tinkamą :ax:

Mano 2ct.

Autobuse, pradzioje naudojom "liulka", o nuo kazkur 9 men insigijom Bebe Confort Iseos TT. Reguliuojamas kampas, t.y. gulima ir sedima, bei tarpines pozicijos. Autobusas didelis, taciau net ir ten, sureguliavus vairuotojo sedyne pagal save, antros eiles sedyne nustumus iki pat galo, mazoji sugeba atspardyti man nugara. Kaip tokia sutalpinti 406'ame, ypac jei yra poreikis atsistumti sedyne toliau nuo vairo - neisivaizduoju. Tos reguliuojamos yra ziauriai dideles. 406'ame naudojome berods Concord kedute (turbut 2/3 grupes), taciau problemos jei vaikas nori miegoti - nera kaip atlosti. Jei gryzti prie pradinio klausimo, ka rekomenduoti, mano atsakymas butu: autobusas (806, 807 ar pan daiktas su slankiosiomis galinemis durimis) bei gera, kokybiska bei saugi kedute su reguliuojamom atlosimo padetimis -_-
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0