Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Durniuoja centrinis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#21 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 vasario 10 - 09:35

lauki, kol pasibaigs benzas, mashina uzhgest ir bus klapt ... :ph34r: Taigi reix gal nerizikuot ir nuimt ta opcija... :unsure:

nuliudinsiu, bet tas uzrakinimas suvekia ne nuo uzvesto variklio greiciausiai o nuo raktelio pozicijos "degimas". t.y. net ir pasibaigus benzui atgalinio klapt greiciausiai nebus... B) man patiko kaip pas viena bendradarbi padaryta - uzsirakina tik vaziuojant ir tik pasiekus tam tikra greiti (~30km/h).
  • 0

#22 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 vasario 10 - 09:40

nuliudinsiu, bet tas uzrakinimas suvekia ne nuo uzvesto variklio greiciausiai o nuo raktelio pozicijos "degimas".

ai nu jo gi va gi na tyxliai palaikius degima ir nekuriant buna klapt ... :unsure:
  • 0

#23 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 10 - 12:20

sian ir man nepavyko is pirmo kart atidaryt vairuotojo dureliu...centrinis suveike, visos dureles atsidare, o vairuotojo ne :ph34r: . Turejau atsidaryt galines dureles ir istraukt vairuotojo dureliu mygtuka. Po pusvalandzio vazinejimo viskas veikia. Uzsalo? Gal ka sutept reik :blush: Ka patartumet, bijau kad prie didesniu salciu is viso neineisiu :unsure:
  • 0

#24 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 vasario 10 - 12:25

sian ir man nepavyko is pirmo kart atidaryt vairuotojo dureliu...centrinis suveike, visos dureles atsidare, o vairuotojo ne :ph34r: . Turejau atsidaryt galines dureles ir istraukt vairuotojo dureliu mygtuka. Po pusvalandzio vazinejimo viskas veikia. Uzsalo? Gal ka sutept reik :blush: Ka patartumet, bijau kad prie didesniu salciu is viso neineisiu :unsure:

Man panasiai buvo su 405'u. Problema: i uzraktus prisinese purvo, kuris pagaves dregmes, uzsalo. Sprendimas: nuimti duru apdailas, isimti uzraktus, kiek imanoma prasveisti ir riebiai sutepti kokiu tirstu tepalu.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#25 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 10 - 12:32

Man panasiai buvo su 405'u. Problema: i uzraktus prisinese purvo, kuris pagaves dregmes, uzsalo. Sprendimas: nuimti duru apdailas, isimti uzraktus, kiek imanoma prasveisti ir riebiai sutepti kokiu tirstu tepalu.

i uzraktus, tai reik suprast, kad per duru plysius, nes pas mane rakto i spynele neikisi - uzbliombuota :blush: vien zo, itariu, kad reiks laukt pavasario. Dekui.
  • 0

#26 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 vasario 10 - 12:40

i uzraktus, tai reik suprast, kad per duru plysius, nes

ne. reik pacius uzraktus isimti. Nemaisyti su spynelem. ;)
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#27 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 10 - 12:48

ne. reik pacius uzraktus isimti. Nemaisyti su spynelem.  ;)

supratau :beer: tiesa, dar prie viso to, ar nuluzo, ar atsikabino tu paciu dureliu fiksatorius (kur prilaiko dureles, kad atsidarytu iki tam tikros vietos)... :wacko: atsils orai - susitvarkysiu pats, del tokiu gedimu sirdis neleidzia vezt i servisa :rolleyes:
  • 0

#28 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2005 vasario 10 - 13:47

[QUOTE]
ė ne, paspaudus apšvietimo mygtuką prie rankinio tai užsidega :lol:
Beje šiandien ir posūkiai dingo :wacko: :wacko:
Tai žiūriu per 3 mėn nuo pirkimo jau susidarė eilutė> liukas> gabaritas> salono apšvietimas> ventiliatorius> tachometras> posūkiai

Laukiu toliau :unsure:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#29 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 vasario 10 - 15:08

ex tie salciai, daba pradejo durniuot duru atidarymo lempute kuri yra spidike. uzdarai duris po 5 s rodo kad duris atidarytos, atidarai ir uzdarai po 5 s vel tas pats, vel atidarai uzdarai, bet jau panaudodamas turputeli jegos nes daveikia, uzsidega ant staigesnio posukio. Kazkas nekontacina. bet nieka, vaziuodams biski su alkune i dureles trinkteli tai uzgest :lol: :blush: :huh:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#30 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2005 vasario 10 - 15:27

bet nieka, vaziuodams biski su alkune i dureles trinkteli tai uzgest   

:D :D :D Mano el. dalies keli nedideli bugai išsisprendė kontaktų ir jungčių "apvalymo" procedūros metu. Beje, ar čia tik man vienam taip atrodo, ar pugo kontaktų metalas na kažkoks ne toks kaip visi, gal dėl to ir problemos? Gal PSA sugalvojo koki eksperimentini lydinį padaudot? na tikrai nei žalvaris, nei varis :ph34r: ir oksiduojasi labai :blink:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#31 Svečias_Dyzelis_*

Svečias_Dyzelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 14 - 12:27

o pas mane atvirksciai, kol neijungtas degimas, tai masina uzsirakina po kokios minutes... siaip to irgi nebudavo... nebent po remonto, meistrai atrado nauja signalizacijos galimybe... :rolleyes:
  • 0

#32 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 vasario 14 - 13:11

Dyzelis> dauguma signalizaciju uzsirakina autmatiskai po atrakinimo praejus 0.5 - 1 min tuo atveju, jei nebuvo atidarytos dureles. (tipo netycia pasispaude mygtukas kiseneje ir atsirakino) galbut nekontaktuoja pas tave duru jungtukas ar laidas nutrukes ir signulke negauna signalo, kad dureles buvo atidarytos.
  • 0

#33 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 21 - 16:26

Pons Egidijau, ar jau susitvarkei? :)
  • 0

#34 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 vasario 21 - 17:11

Pons Egidijau, ar jau susitvarkei?  :)

hmmmmm :beer: , mano liutas tai kaip tam filme "Kristina", pats issigyde ,tfu tfu tfu ka neprisisneku, da i medi 3 kartus pabeldu :unsure:

Šį pranešimą redagavo Egidijus: 2005 vasario 21 - 17:16

  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#35 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 spalio 25 - 21:50

Suslapus orams irgi pradejo durniuoti centrinis. Tai neatrakina arba neuzrakina. Kartais dirba visai normaliai. Itariu, kad bus parejus mikruske kuri valdo centrini. Bent jau taip buvo su 106. Tik nepamenu kur pas 405 stovi ir kaip ji atrodo. Gal kas galit patart kur jos ieskot ir butu neblogai vizualiai, bo nzn ko garaze nuo seno 405 ieskoti dabar... :rolleyes: :beer:
  • 0
Roots to roots

#36 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2005 spalio 26 - 10:06

Suslapus orams irgi pradejo durniuoti centrinis. Tai neatrakina arba neuzrakina. Kartais dirba visai normaliai.

Man padejo pacio uzrakto isimimas, praplovimas ir sutepimas. :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#37 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 spalio 26 - 12:12

Man padejo pacio uzrakto isimimas, praplovimas ir sutepimas. :blush:

tai kad ten greiciausiai ne uzrakte beda, o tame blokelyje kuris valdo pati centrini. tik nepamenu kur jis stovi ir kaip jis atrodo.
  • 0
Roots to roots

#38 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 spalio 26 - 12:19

tai kad ten greiciausiai ne uzrakte beda, o tame blokelyje kuris valdo pati centrini. tik nepamenu kur jis stovi ir kaip jis atrodo.

Na bent jau bandymas viska sutept paprastesnis budas. Kazkada ir as panasia situacija turejau, tai labai sekmingai padejo varikliuko praplovimas/sutepimas su WD40.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#39 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 spalio 27 - 01:36

tai kaip ten su tuo salonono apsvietimu atidarius duris. pas mani irgi nedega, nezinau ar cia sutapimas ar kaltas mago pajungimas. O buvo taip: nuvaraiu pas meistruka naujja mage pajung, tas paeme ir nukarpe visas fyskes atrinko laidus - pajunge. Tik va vakare vata fak, nedega apsvietimas (nors tos lempikes duru apacioje uzsidega, beje paspaudus apsvietimo mygtuka viskas ok).
  • 0

#40 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2005 spalio 28 - 03:06

:D :D :D

Mano el. dalies keli nedideli bugai išsisprendė kontaktų ir jungčių "apvalymo" procedūros metu. Beje, ar čia tik man vienam taip atrodo, ar pugo kontaktų metalas na kažkoks ne toks kaip visi, gal dėl to ir problemos? Gal PSA sugalvojo koki eksperimentini lydinį padaudot? na tikrai nei žalvaris, nei varis :ph34r: ir oksiduojasi labai :blink:

:) As kiek turejau pezu irgi susiduriau su tokiom bedom, dazniausiai pravalai kontaktus, sutepi ir baigiasi bedos. :)
  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0